Műsor - 2020. október 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 95 - 93 1 - 0 ANDERSON Kyan Shakeel (19)
(Falco KC)
GOVENS Anthony Darrin (13)
(Szedeák)
GOVENS Anthony Darrin (9)
(Szedeák)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás Ferenc, Frányó Péter (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2020. október 31. 17:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA O GY, 91 - 72 2 - 0 BRUINSMA Evan John (19)
(Falco KC)
LAKE De'Quon (8)
(Falco KC)
VÁRADI Benedek (7)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Benczur Tamás, Győrffy Pál Attila, Fodor Attila (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2020. december 3. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I GY, 64 - 90 3 - 0 VÁRADI Benedek (19)
(Falco KC)
SEARCY Devin Dariel (10)
(Falco KC)
ANDERSON Kyan Shakeel (12)
(Falco KC)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Minár László Balázs (Fekete László)
Műsor - 2020. december 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló OSE LionsOSE Lions I GY, 97 - 104 4 - 0 PERL Zoltán (27)
(Falco KC)
HAYES Bradley Jordan (10)
(OSE Lions)
ANDERSON JR Cedric Paul (7)
(OSE Lions)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2020. december 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló DEACDEAC O GY, 77 - 71 5 - 0 DRENOVAC Djordje (22)
(DEAC)
VÁRADI Benedek (8)
(Falco KC)
ANDERSON Kyan Shakeel (6)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, TÖRÖK RÓBERT (Balogh László György)
Műsor - 2020. december 18. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE I GY, 81 - 108 6 - 0 DONOVAN TREVEON Donaldson (25)
(Jászberény)
VÁRADI Benedek (12)
(Falco KC)
VÁRADI Benedek (11)
(Falco KC)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Tóth Cecília, Goda László, Lengyel Ádám József (Bogárdi János)
Műsor - 2020. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Sopron KCSopron KC I V, 101 - 98 6 - 1 BORISOV Milos (26)
(Sopron KC)
LAKE De'Quon (7)
(Falco KC)
VÁRADI Benedek (7)
(Falco KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, Pozsonyi László (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2020. december 30. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O V, 75 - 80 6 - 2 PERL Zoltán (26)
(Falco KC)
SUBOTIC Bojan (9)
(Szolnoki Olajbányász)
VÁRADI Benedek (6)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tőzsér Dénes Kelemen, Ádám József (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2021. január 3. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 84 - 72 7 - 2 PERL Zoltán (20)
(Falco KC)
JUKIC Josip (8)
(Kaposvári KK)
CURRY Morris Sharaud (9)
(Kaposvári KK)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Benczur Tamás, Praksch Péter Árpád, TÖRÖK RÓBERT (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2021. január 10. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I GY, 71 - 83 8 - 2 VÁRADI Benedek (18)
(Falco KC)
DICKEY III James L. (13)
(Szedeák)
VÁRADI Benedek (7)
(Falco KC)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Frányó Péter, Nagy Viktor (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2021. január 13. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 82 - 70 9 - 2 DUREN Tyreek Andrew (23)
(Zalakerámia ZTE KK)
GLENN Ja Barion (10)
(Zalakerámia ZTE KK)
VÁRADI Benedek (12)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Minár László Balázs, Boros Tamás (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2021. január 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 76 - 74 9 - 3 PERL Zoltán (19)
(Falco KC)
RIVERS Demetre Earl (10)
(Kaposvári KK)
CURRY Morris Sharaud (13)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Papp Péter, Goda László, Nyilas István (Farkas Zoltán)
Műsor - 2021. január 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 95 - 84 10 - 3 VOJVODA Dávid (25)
(Alba Fehérvár)
BRUINSMA Evan John (8)
(Falco KC)
VÁRADI Benedek (10)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Söjtöry Tamás Ferenc, dr. Mészáros Balázs (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2021. január 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE O GY, 114 - 88 11 - 3 COLEMAN Marcus Orlando (30)
(Jászberény)
KELLER Ákos (9)
(Falco KC)
VÁRADI Benedek (11)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Kovács Nimród János (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2021. január 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét O GY, 88 - 68 12 - 3 PERL Zoltán (24)
(Falco KC)
BRUINSMA Evan John (9)
(Falco KC)
VÁRADI Benedek (8)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Benczur Tamás, Fodor Attila, Szilágyi Bálint (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2021. február 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I GY, 68 - 77 13 - 3 KELLER Ákos (16)
(Falco KC)
KELLER Ákos (12)
(Falco KC)
PERL Zoltán (6)
(Falco KC)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Praksch Péter Árpád, Goda László (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2021. február 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA I GY, 67 - 92 14 - 3 BENKE Szilárd (20)
(Falco KC)
BRUINSMA Evan John (10)
(Falco KC)
BRUINSMA Evan John (6)
(Falco KC)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor, Nyilas István (Dernei Gábor)
Műsor - 2021. február 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló OSE LionsOSE Lions O GY, 91 - 71 15 - 3 PERL Zoltán (19)
(Falco KC)
BAILEY Adrio Ramone (10)
(OSE Lions)
ANDERSON Kyan Shakeel (7)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Tóth Cecília, TÖRÖK RÓBERT (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2021. március 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O V, 80 - 93 15 - 4 LÓRÁNT Péter (32)
(Atomerőmű SE)
BARAC Boris (11)
(Falco KC)
PERL Zoltán (5)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Benczur Tamás, Kapitány Gellért, Söjtöry Tamás Ferenc (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2021. március 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló DEACDEAC I V, 98 - 89 15 - 5 DRENOVAC Djordje (30)
(DEAC)
MOLNÁR Márton (9)
(DEAC)
ANDERSON Kyan Shakeel (7)
(Falco KC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Frányó Péter, Fodor Attila (Balogh László György)
Műsor - 2021. március 9. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét I GY, 96 - 98 16 - 5 VÁRADI Benedek (33)
(Falco KC)
VÁRADI Benedek (6)
(Falco KC)
ANDERSON Kyan Shakeel (11)
(Falco KC)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Minár László Balázs, Makrai Márton (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2021. március 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Egis KörmendEgis Körmend I GY, 93 - 99 17 - 5 IRELAND ANTHONY BERNARD (32)
(Egis Körmend)
KELLER Ákos (10)
(Falco KC)
PERL Zoltán (9)
(Falco KC)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Farkas Gábor, TÖRÖK RÓBERT (Faidt Mihály)
Műsor - 2021. március 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 107 - 87 18 - 5 ELMORE Jonathan Barett (28)
(Sopron KC)
KELLER Ákos (10)
(Falco KC)
ANDERSON Kyan Shakeel (7)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc (Dernei Gábor)
Műsor - 2021. március 20. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I V, 79 - 77 18 - 6 PERL Zoltán (22)
(Falco KC)
KELLER Ákos (12)
(Falco KC)
ANDERSON Kyan Shakeel (6)
(Falco KC)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Papp Péter, Boros Tamás (Fekete László)
Műsor - 2021. március 23. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 95 - 79 19 - 6 MÓCSÁN Bálint (26)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (9)
(Egis Körmend)
IRELAND ANTHONY BERNARD (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Kapitány Gellért, Frányó Péter, Nagy Viktor (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2021. március 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 90 - 88 19 - 7 BRUINSMA Evan John (23)
(Falco KC)
BARAC Boris (10)
(Falco KC)
ANDERSON Kyan Shakeel (9)
(Falco KC)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, dr. Mészáros Balázs, Goda László (Várhalmi Zsolt László)

Megyei szövetségek