Műsor - 2018. október 7. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló PEAC-PécsPEAC-Pécs I V, 76 - 47 0 - 1 BARNAI Judit Eszter (20)
(PEAC-Pécs)
TETEMONDOVA Katarina (11)
(PEAC-Pécs)
RUJÁK Nóra Anna (6)
(PEAC-Pécs)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Kovács Nimród, Radnóti Miklós, Nyilas István (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. október 20. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló ELTE BEAC ÚjbudaELTE BEAC Újbuda I V, 65 - 60 0 - 2 SZABÓ Dóra (20)
(ELTE BEAC Újbuda)
MÉRÉSZ Beatrix (11)
(ELTE BEAC Újbuda)
SZABÓ Dóra (4)
(ELTE BEAC Újbuda)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Minár László Balázs, Gál János, Tóth Cecília (Valovics István)
Műsor - 2018. október 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló ZTE Női Kosárlabda KlubZTE Női Kosárlabda Klub O V, 44 - 83 0 - 3 KOYZAR Sigrid (25)
(ZTE NKK)
HEGEDŰS Janka (10)
(MTK)
BOONSTRA Janis Ndiba (5)
(ZTE NKK)
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Major Ádám, Lengyel Ádám (Bernáth András)
Műsor - 2018. november 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Sopron BasketSopron Basket I V, 100 - 45 0 - 4 ZAHUI Amanda (23)
(Sopron Basket)
SZABÓ Flóra (9)
(MTK)
DUBEI Debóra (5)
(Sopron Basket)
Aréna: NOVOMATIC Aréna  Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Válé Flórián, Menyhárt Ferenc Tamás (Nagy József)
Műsor - 2018. november 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló PINKK-Pécsi 424PINKK-Pécsi 424 O GY, 68 - 65 1 - 4 SZABÓ Flóra (20)
(MTK)
WÉBER Fruzsina (10)
(MTK)
CZIRJÁK Noémi (7)
(MTK)
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Pozsonyi László, Vida József, Bagi Bálint (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2018. november 24. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia O V, 61 - 83 1 - 5 DOMBAI Réka (22)
(Vasas Akadémia)
KARAKASEVIC Jefimija (9)
(Vasas Akadémia)
DOMBAI Réka (4)
(Vasas Akadémia)
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Balog György Attila, Hervay Tibor, Csabai-Kaskötő Brigitta (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2018. december 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló CMB CARGO UNI GyőrCMB CARGO UNI Győr I V, 85 - 71 1 - 6 BROWN Alexis Kiah (21)
(CMB CARGO UNI Győr)
BROWN Alexis Kiah (7)
(CMB CARGO UNI Győr)
CZIRJÁK Noémi (12)
(MTK)
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok Játékvezetők: Papp Péter, Minár László Balázs, Goda László (Bognár Tibor)
Műsor - 2018. december 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló NKE-FCSM CsataNKE-FCSM Csata I V, 74 - 47 1 - 7 SÜLE Krisztina (21)
(MTK)
NAGY-BUJDOSÓ Nóra (9)
(NKE-FCSM Csata )
CZIRJÁK Noémi (7)
(MTK)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Frányó Péter, Tóth Cecília, Major Ádám (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2018. december 9. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló VBW CEKK CeglédVBW CEKK Cegléd I V, 78 - 68 1 - 8 DONGUE LEIA TANIA DO BASTIAO (22)
(VBW CEKK Cegléd)
HEGEDŰS Janka (8)
(MTK)
CZIRJÁK Noémi (14)
(MTK)
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) Játékvezetők: Farkas Gábor, Jakab László, Nagy Viktor (Bernáth András)
Műsor - 2018. december 16. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Aluinvent DVTKAluinvent DVTK I V, 94 - 57 1 - 9 SKORIC Maja (18)
(Aluinvent DVTK)
SKORIC Maja (7)
(Aluinvent DVTK)
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (7)
(Aluinvent DVTK)
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok Játékvezetők: Pozsonyi László, Goda László, Nyilas István (Bogárdi János)
Műsor - 2018. december 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Atomerőmű KSC SzekszárdAtomerőmű KSC Szekszárd O V, 60 - 74 1 - 10 SZABÓ Flóra (19)
(MTK)
SZABÓ Flóra (9)
(MTK)
STUDER Ágnes (8)
(KSC-Szekszárd)
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Minár László Balázs, Csabai-Kaskötő Brigitta, Lengyel Ádám (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2019. január 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló NKE-FCSM CsataNKE-FCSM Csata O V, 45 - 70 1 - 11 SZABÓ Flóra (19)
(MTK)
LANG Kelsey Nicole (11)
(NKE-FCSM Csata )
HEGEDŰS Janka (5)
(MTK)
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Nagy Viktor, Major Ádám (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. január 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló PEAC-PécsPEAC-Pécs O V, 74 - 86 1 - 12 IMOVBIOH SARAH (30)
(PEAC-Pécs)
IMOVBIOH SARAH (20)
(PEAC-Pécs)
VANLOO Julie (12)
(PEAC-Pécs)
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Boros Tamás, Csabai-Kaskötő Brigitta, Györfy Rúben (Dernei Gábor)
Műsor - 2019. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia I V, 80 - 45 1 - 13 DOMBAI Réka (25)
(Vasas Akadémia)
KARAKASEVIC Jefimija (16)
(Vasas Akadémia)
BAKSA Bettina (4)
(MTK)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Tóth Cecília, Horváth Csongor Béla (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2019. január 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló ELTE BEAC ÚjbudaELTE BEAC Újbuda O V, 49 - 80 1 - 14 PAPP Klaudia (24)
(ELTE BEAC Újbuda)
SZABÓ Flóra (10)
(MTK)
KOCH Dóra (5)
(MTK)
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Fodor Attila, Lengyel Ádám, Jurák Krisztián (Kis Balázs Ferenc)
Műsor - 2019. február 2. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló ZTE Női Kosárlabda KlubZTE Női Kosárlabda Klub I V, 80 - 45 1 - 15 PARKER Nadia Angelica (15)
(ZTE NKK)
PARKER Nadia Angelica (8)
(ZTE NKK)
KOYZAR Sigrid (6)
(ZTE NKK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Boros Tamás, Nagy Viktor, Bagi Bálint (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. február 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Sopron BasketSopron Basket O V, 64 - 83 1 - 16 KRAJISNIK Tina (17)
(Sopron Basket)
KRAJISNIK Tina (8)
(Sopron Basket)
CZIRJÁK Noémi (6)
(MTK)
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Pozsonyi László, Hervay Tibor, Nyilas István (Dernei Gábor)
Műsor - 2019. február 17. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló PINKK-Pécsi 424PINKK-Pécsi 424 I GY, 56 - 63 2 - 16 SZŰCS Réka (18)
(PINKK-Pécsi 424)
SZABÓ Flóra (9)
(MTK)
HEGEDŰS Janka (6)
(MTK)
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Vida József, Major Ádám (Mocsai László)
Műsor - 2019. február 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló CMB CARGO UNI GyőrCMB CARGO UNI Győr O V, 48 - 84 2 - 17 GRAY Reshanda Jacqueta (22)
(CMB CARGO UNI Győr)
GRAY Reshanda Jacqueta (11)
(CMB CARGO UNI Győr)
RAKSANYI Krisztina (7)
(CMB CARGO UNI Győr)
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Balog György Attila, Horváth Csongor Béla (Dernei Gábor)
Műsor - 2019. március 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló VBW CEKK CeglédVBW CEKK Cegléd O V, 48 - 77 2 - 18 POPOVIC Jovana (22)
(VBW CEKK Cegléd)
BAUGH Victoria Alexandria (8)
(VBW CEKK Cegléd)
SWANIER Naketia Marie (4)
(VBW CEKK Cegléd)
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Fodor Attila, Nagy Viktor, Lengyel Ádám (Farkas János)
Műsor - 2019. március 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Aluinvent DVTKAluinvent DVTK O V, 61 - 96 2 - 19 ZELE Dorina (20)
(Aluinvent DVTK)
SZABÓ Flóra (10)
(MTK)
KÁNYÁSI Veronika (6)
(Aluinvent DVTK)
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Boros Tamás, Kulcsár Tibor, Major Ádám (Nagy János)
Műsor - 2019. március 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Atomerőmű KSC SzekszárdAtomerőmű KSC Szekszárd I V, 102 - 51 2 - 20 DOJKIC Ivana (23)
(KSC-Szekszárd)
SZABÓ Flóra (8)
(MTK)
BÁLINT Réka (7)
(KSC-Szekszárd)
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Minár László Balázs, Tóth Cecília, Radnóti Miklós (Farkas János)

Megyei szövetségek