Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | PEAC-Pécs | I | V, 76 - 47 | 0 - 1 |
BARNAI Judit Eszter (20) (PEAC-Pécs) |
TETEMONDOVA Katarina (11) (PEAC-Pécs) |
RUJÁK Nóra Anna (6) (PEAC-Pécs) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Nimród, Radnóti Miklós, Nyilas István (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | ELTE BEAC Újbuda | I | V, 65 - 60 | 0 - 2 |
SZABÓ Dóra (20) (ELTE BEAC Újbuda) |
MÉRÉSZ Beatrix (11) (ELTE BEAC Újbuda) |
SZABÓ Dóra (4) (ELTE BEAC Újbuda) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Minár László Balázs, Gál János, Tóth Cecília (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | O | V, 44 - 83 | 0 - 3 |
KOIZAR SIGRID (25) (ZTE NKK) |
HEGEDŰS Janka (10) (MTK) |
BOONSTRA Janis Ndiba (5) (ZTE NKK) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Major Ádám, Lengyel Ádám (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Sopron Basket | I | V, 100 - 45 | 0 - 4 |
ZAHUI Amanda (23) (Sopron Basket) |
SZABÓ Flóra (9) (MTK) |
DUBEI Debóra Franciska (5) (Sopron Basket) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Válé Flórián, Menyhárt Ferenc Tamás (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | PINKK-Pécsi 424 | O | GY, 68 - 65 | 1 - 4 |
SZABÓ Flóra (20) (MTK) |
WÉBER Fruzsina (10) (MTK) |
CZIRJÁK Noémi (7) (MTK) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Pozsonyi László, Vida József, Bagi Bálint (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Vasas Akadémia | O | V, 61 - 83 | 1 - 5 |
DOMBAI Réka (22) (Vasas Akadémia) |
KARAKASEVIC Jefimija (9) (Vasas Akadémia) |
DOMBAI Réka (4) (Vasas Akadémia) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Balog György Attila, Hervay Tibor, Csabai-Kaskötő Brigitta (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | CMB CARGO UNI Győr | I | V, 85 - 71 | 1 - 6 |
BROWN Alexis Kiah (21) (CMB CARGO UNI Győr) |
BROWN Alexis Kiah (7) (CMB CARGO UNI Győr) |
CZIRJÁK Noémi (12) (MTK) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Minár László Balázs, Goda László (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | NKE-FCSM Csata | I | V, 74 - 47 | 1 - 7 |
SÜLE Krisztina (21) (MTK) |
NAGY-BUJDOSÓ Nóra (9) (NKE-FCSM Csata ) |
CZIRJÁK Noémi (7) (MTK) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Frányó Péter, Tóth Cecília, Major Ádám (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | VBW CEKK Cegléd | I | V, 78 - 68 | 1 - 8 |
DONGUE Leia (22) (VBW CEKK Cegléd) |
HEGEDŰS Janka (8) (MTK) |
CZIRJÁK Noémi (14) (MTK) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Farkas Gábor, Jakab László, Nagy Viktor (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Aluinvent DVTK | I | V, 94 - 57 | 1 - 9 |
SKORIC Maja (18) (Aluinvent DVTK) |
SKORIC Maja (7) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (7) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok | Játékvezetők: Pozsonyi László, Goda László, Nyilas István (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | O | V, 60 - 74 | 1 - 10 |
SZABÓ Flóra (19) (MTK) |
SZABÓ Flóra (9) (MTK) |
STUDER Ágnes (8) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Minár László Balázs, Csabai-Kaskötő Brigitta, Lengyel Ádám (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | NKE-FCSM Csata | O | V, 45 - 70 | 1 - 11 |
SZABÓ Flóra (19) (MTK) |
LANG Kelsey Nicole (11) (NKE-FCSM Csata ) |
HEGEDŰS Janka (5) (MTK) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Nagy Viktor, Major Ádám (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | PEAC-Pécs | O | V, 74 - 86 | 1 - 12 |
IMOVBIOH SARAH (30) (PEAC-Pécs) |
IMOVBIOH SARAH (20) (PEAC-Pécs) |
VANLOO Julie (12) (PEAC-Pécs) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Boros Tamás, Csabai-Kaskötő Brigitta, Györfy Rúben (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Vasas Akadémia | I | V, 80 - 45 | 1 - 13 |
DOMBAI Réka (25) (Vasas Akadémia) |
KARAKASEVIC Jefimija (16) (Vasas Akadémia) |
BAKSA Bettina (4) (MTK) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Tóth Cecília, Horváth Csongor Béla (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | ELTE BEAC Újbuda | O | V, 49 - 80 | 1 - 14 |
PAPP Klaudia (24) (ELTE BEAC Újbuda) |
SZABÓ Flóra (10) (MTK) |
KOCH Dóra (5) (MTK) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Fodor Attila, Lengyel Ádám, Jurák Krisztián (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | I | V, 80 - 45 | 1 - 15 |
PARKER Nadia Angelica (15) (ZTE NKK) |
PARKER Nadia Angelica (8) (ZTE NKK) |
KOIZAR SIGRID (6) (ZTE NKK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Boros Tamás, Nagy Viktor, Bagi Bálint (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Sopron Basket | O | V, 64 - 83 | 1 - 16 |
KRAJISNIK Tina (17) (Sopron Basket) |
KRAJISNIK Tina (8) (Sopron Basket) |
CZIRJÁK Noémi (6) (MTK) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Pozsonyi László, Hervay Tibor, Nyilas István (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | PINKK-Pécsi 424 | I | GY, 56 - 63 | 2 - 16 |
SZŰCS Réka (18) (PINKK-Pécsi 424) |
SZABÓ Flóra (9) (MTK) |
HEGEDŰS Janka (6) (MTK) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Vida József, Major Ádám (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | CMB CARGO UNI Győr | O | V, 48 - 84 | 2 - 17 |
GRAY Reshanda (22) (CMB CARGO UNI Győr) |
GRAY Reshanda (11) (CMB CARGO UNI Győr) |
RAKSÁNYI Krisztina (7) (CMB CARGO UNI Győr) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Balog György Attila, Horváth Csongor Béla (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | VBW CEKK Cegléd | O | V, 48 - 77 | 2 - 18 |
POPOVIC Jovana (22) (VBW CEKK Cegléd) |
BAUGH Victoria Alexandria (8) (VBW CEKK Cegléd) |
SWANIER Naketia Marie (4) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Fodor Attila, Nagy Viktor, Lengyel Ádám (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Aluinvent DVTK | O | V, 61 - 96 | 2 - 19 |
ZELE Dorina (20) (Aluinvent DVTK) |
SZABÓ Flóra (10) (MTK) |
KÁNYÁSI Veronika (6) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Boros Tamás, Kulcsár Tibor, Major Ádám (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | I | V, 102 - 51 | 2 - 20 |
DOJKIC Ivana (23) (KSC-Szekszárd) |
SZABÓ Flóra (8) (MTK) |
BÁLINT Réka (7) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Minár László Balázs, Tóth Cecília, Radnóti Miklós (Farkas János) |