Ranglisták - Magyar Kupa, Férfi - 2023/2024
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Edwin Deon Javern

Edwin

Deon Javern
1 DEAC DEAC 1 45.00
2 Tolbert Iii Anderson Sage

Tolbert Iii

Anderson Sage
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 1 39.00
3 Woolridge Ryan Nicholas

Woolridge

Ryan Nicholas
1 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 3 30.34
4 Perl Zoltán

Perl

Zoltán
2 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 3 29.34
5 Keller Iván

Keller

Iván
3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 1 25.00
6 Locke Noah Jamei

Locke

Noah Jamei
2 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 3 24.00
7 Hicks Tony Hollis

Hicks

Tony Hollis
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 1 24.00
8 Basic Lovre

Basic

Lovre
1 Egis Körmend Egis Körmend 1 24.00
9 Barnett Jordan Kahlil

Barnett

Jordan Kahlil
3-4 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 1 23.00
10 Thomas Dustin De Wayne

Thomas

Dustin De Wayne
4 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 3 22.67
11 Mócsán Bálint

Mócsán

Bálint
2 DEAC DEAC 1 22.00
12 Durmo Ibrahim

Durmo

Ibrahim
3-4 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 3 21.67
13 Tiby Matthew James

Tiby

Matthew James
4-5 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 3 21.67
14 Drenovac Dorde

Drenovac

Dorde
3 DEAC DEAC 1 21.00
15 Lake De'Quon

Lake

De'Quon
5 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 3 20.67
16 Jovanovic Strahinja

Jovanovic

Strahinja
1 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 3 19.33
17 Wiggins Demajeo Willie

Wiggins

Demajeo Willie
5 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 3 19.00
18 Durázi Krisztofer

Durázi

Krisztofer
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 1 19.00
19 Balogh Máté

Balogh

Máté
4-5 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 1 17.00
20 Bailey Brendan

Bailey

Brendan
3 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 3 17.00
21 Keller Ákos

Keller

Ákos
5 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 3 16.67
22 Eads Iii James

Eads Iii

James
2 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 3 16.33
23 Benke Szilárd

Benke

Szilárd
2-3 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 3 16.33
24 Vojvoda Dávid

Vojvoda

Dávid
2-3 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 1 16.00
25 Walker Jordan Anthony Michael

Walker

Jordan Anthony Michael
1-2 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 3 15.67
26 Henry Shane Linden

Henry

Shane Linden
4 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 2 15.50
27 Ostojic Danilo

Ostojic

Danilo
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 1 15.00
28 Nikolic Nemanja

Nikolic

Nemanja
1 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 3 15.00
29 Manjgafic Fahrudin

Manjgafic

Fahrudin
5 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 3 15.00
30 Pongó Marcell

Pongó

Marcell
1-2 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 3 14.67
31 Chambers Siyani Tahir

Chambers

Siyani Tahir
1 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 1 14.00
32 Pongó Máté

Pongó

Máté
1 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 3 13.67
33 Takács Kristóf

Takács

Kristóf
2-3 Egis Körmend Egis Körmend 1 12.00
34 Morgan Malik Julian

Morgan

Malik Julian
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 1 12.00
35 Lukács Norbert

Lukács

Norbert
3 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 3 11.33
36 Rudner Gábor

Rudner

Gábor
3 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 2 11.00
37 Dickey III James L

Dickey III

James L
4-5 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 1 11.00
38 Zsíros Péter

Zsíros

Péter
4 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 3 10.67
39 Csátaljay Péter

Csátaljay

Péter
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 1 10.00
40 Paige Jeremiah Daniel

Paige

Jeremiah Daniel
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 1 10.00
41 Durham Ii Anthony Greco

Durham Ii

Anthony Greco
2 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 3 9.33
42 Jordano Antonio

Jordano

Antonio
2 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 3 9.00
43 Tóth Ádám

Tóth

Ádám
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 1 9.00
44 Pot Stefan

Pot

Stefan
1-2 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 3 8.67
45 Buljevic Lovro

Buljevic

Lovro
5 DEAC DEAC 1 8.00
46 Dogo Nicola

Dogo

Nicola
3-4 Egis Körmend Egis Körmend 1 8.00
47 Tanoh Dez András

Tanoh Dez

András
2-1 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 3 7.00
48 Barac Boris

Barac

Boris
4-5 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 2 7.00
49 Mishula Oleksandr

Mishula

Oleksandr
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 1 6.00
50 Williamson Andre Marcell

Williamson

Andre Marcell
4 DEAC DEAC 1 6.00
51 Mucza Tamás

Mucza

Tamás
3 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 3 5.33
52 Kerpel-Fronius Gáspár

Kerpel-Fronius

Gáspár
1 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 3 5.33
53 Bognár Kristóf

Bognár

Kristóf
4-5 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 3 5.00
54 Németh Ákos

Németh

Ákos
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 1 5.00
55 Ibrahima Sylla

Ibrahima

Sylla
5 Egis Körmend Egis Körmend 1 5.00
56 Révész Ádám

Révész

Ádám
5 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 3 5.00
57 Krivacevic Markó

Krivacevic

Markó
4-5 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 2 4.50
58 Herger Salamon

Herger

Salamon
5 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 3 4.33
59 Pallai Tamás Ottó

Pallai

Tamás Ottó
2 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 3 4.33
60 Philmore Isaiah Lemart

Philmore

Isaiah Lemart
4-5 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 1 4.00
61 Ferencz Csaba

Ferencz

Csaba
2-3 Egis Körmend Egis Körmend 1 4.00
62 Kovács Péter

Kovács

Péter
2 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 3 4.00
63 Lados Erik Botond

Lados

Erik Botond
1 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 3 3.33
64 Roberts Anthony Joshua

Roberts

Anthony Joshua
1-2 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 1 3.00
65 Kovács Benedek Máté

Kovács

Benedek Máté
3-4 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 3 2.67
66 Balogh Szilárd

Balogh

Szilárd
1 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 3 2.67
67 Scherer Bálint André

Scherer

Bálint André
3 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 3 2.00
68 Vincze Roland

Vincze

Roland
3 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 2 2.00
69 Cohill Eric Edward

Cohill

Eric Edward
3 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 3 1.67
70 Benke Krisztián

Benke

Krisztián
3 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 2 1.00
71 Fazekas Máté

Fazekas

Máté
4-5 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 1 1.00
72 Szalay Domonkos

Szalay

Domonkos
3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 1 0.00
73 Sebők András

Sebők

András
1 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 2 0.00
74 Garamvölgyi Ákos Tibor

Garamvölgyi

Ákos Tibor
4 DEAC DEAC 1 0.00
75 Mayer Ákos

Mayer

Ákos
3-4 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 2 -0.50
76 Verasztó Péter

Verasztó

Péter
1-2 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 2 -0.50
77 Kiss Mátyás

Kiss

Mátyás
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 1 -1.00
78 Takács Milán

Takács

Milán
2-3 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 1 -1.00
79 Kass Balázs

Kass

Balázs
1-2 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 1 -1.00
80 Tadic Tadija

Tadic

Tadija
1 DEAC DEAC 1 -2.00
81 Hőgye Patrik

Hőgye

Patrik
1 DEAC DEAC 1 -3.00

Vármegyei szövetségek