Ranglisták - Tippmix Férfi NB I. A - 2023/2024
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Durmo Ibrahim

Durmo

Ibrahim
3-4 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 21 11.05
2 Dickey III James L

Dickey III

James L
4-5 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 20 10.65
3 Henry Jalen Joseph

Henry

Jalen Joseph
4-5 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 21 9.00
4 Tolbert Iii Anderson Sage

Tolbert Iii

Anderson Sage
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 19 8.74
5 Bognár Kristóf

Bognár

Kristóf
4-5 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 21 8.62
6 Woolridge Ryan Nicholas

Woolridge

Ryan Nicholas
1 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 19 8.53
7 Williamson Andre Marcell

Williamson

Andre Marcell
4 DEAC DEAC 21 8.29
8 Thomas Khalid Lethaniel

Thomas

Khalid Lethaniel
4-5 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 17 7.71
9 Nicholson Kassim Juan

Nicholson

Kassim Juan
3-4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 15 7.60
10 Jackson Jr. Ronald Eugene

Jackson Jr.

Ronald Eugene
4 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 20 7.35
11 Wright Jr. Keith Andre

Wright Jr.

Keith Andre
5 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 19 7.32
12 Lake De'Quon

Lake

De'Quon
5 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 21 7.14
13 Barnett Jordan Kahlil

Barnett

Jordan Kahlil
3-4 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 21 7.05
14 Meleg Gergő Zoárd

Meleg

Gergő Zoárd
4 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 13 7.00
15 Karahodzic Kemal

Karahodzic

Kemal
5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 20 6.90
16 Buljevic Lovro

Buljevic

Lovro
5 DEAC DEAC 21 6.57
17 Filipovic Stefan

Filipovic

Stefan
4-5 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 21 6.29
18 Tiby Matthew James

Tiby

Matthew James
4-5 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 21 6.24
19 Da Silva Tulio Henrique

Da Silva

Tulio Henrique
4-5 Sopron KC Sopron KC 21 6.24
20 Wiggins Demajeo Willie

Wiggins

Demajeo Willie
5 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 14 6.21
21 Wooten Kenneth Dwayne

Wooten

Kenneth Dwayne
4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 12 6.08
22 Ostojic Danilo

Ostojic

Danilo
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 18 6.06
23 Edwin Deon Javern

Edwin

Deon Javern
1 DEAC DEAC 21 6.05
24 Lukács Norbert

Lukács

Norbert
3 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 16 6.00
25 Lekunas Tomas

Lekunas

Tomas
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 12 6.00
26 Thomas Dustin De Wayne

Thomas

Dustin De Wayne
4 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 21 5.91
27 Polutak Imran

Polutak

Imran
5 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 21 5.91
28 Keller Ákos

Keller

Ákos
5 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 21 5.91
29 Manjgafic Fahrudin

Manjgafic

Fahrudin
5 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 18 5.67
30 Dogo Nicola

Dogo

Nicola
3-4 Egis Körmend Egis Körmend 18 5.50
31 Hicks Tony Hollis

Hicks

Tony Hollis
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 21 5.05
32 Lawrence Kimani

Lawrence

Kimani
4-5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 11 4.91
33 Durázi Krisztofer

Durázi

Krisztofer
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 18 4.78
34 Philmore Isaiah Lemart

Philmore

Isaiah Lemart
4-5 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 21 4.62
35 Tóth Ádám

Tóth

Ádám
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 20 4.55
36 Drenovac Dorde

Drenovac

Dorde
3 DEAC DEAC 21 4.43
37 Molnár Márton

Molnár

Márton
5 Sopron KC Sopron KC 20 4.30
38 Griffin Dayon Lynn

Griffin

Dayon Lynn
2-3 Sopron KC Sopron KC 20 4.25
39 Bogues Jr Shannon

Bogues Jr

Shannon
2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 21 4.24
40 Dramicanin Rastko

Dramicanin

Rastko
3-4 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 19 4.21
41 Nikolic Nemanja

Nikolic

Nemanja
1 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 14 4.21
42 White Maliek Azziek

White

Maliek Azziek
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 18 4.17
43 Morgan Malik Julian

Morgan

Malik Julian
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 19 4.16
44 Gholston Deandre

Gholston

Deandre
2-3 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 20 4.15
45 Pot Stefan

Pot

Stefan
1-2 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 21 4.00
46 Archibald Amorie Anthony

Archibald

Amorie Anthony
1-2 Sopron KC Sopron KC 12 4.00
47 Révész Ádám

Révész

Ádám
5 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 19 3.95
48 Nichols David Christopher

Nichols

David Christopher
1 Sopron KC Sopron KC 21 3.91
49 Koprivica Milos

Koprivica

Milos
5 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 19 3.84
50 Roberts Anthony Joshua

Roberts

Anthony Joshua
1-2 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 12 3.83
51 Chambers Siyani Tahir

Chambers

Siyani Tahir
1 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 21 3.81
52 Buckles Rakeem Jamal

Buckles

Rakeem Jamal
4 DEAC DEAC 11 3.73
53 Ihring Mario

Ihring

Mario
1 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 16 3.69
54 Zsíros Péter

Zsíros

Péter
4 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 21 3.67
55 Perl Zoltán

Perl

Zoltán
2 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 20 3.60
56 Pongó Marcell

Pongó

Marcell
1-2 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 21 3.57
57 Keller Iván

Keller

Iván
3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 21 3.52
58 Riddley Kyle Destin

Riddley

Kyle Destin
1-2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 20 3.50
59 Abell Remy

Abell

Remy
2 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 21 3.43
60 Locke Noah Jamei

Locke

Noah Jamei
2 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 21 3.38
61 Clay Jr Ardarryl Lajuane

Clay Jr

Ardarryl Lajuane
1 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 11 3.36
62 Dokovic Ilija

Dokovic

Ilija
1-2 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 20 3.35
63 Sinik Marko

Sinik

Marko
1 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 21 3.19
64 Barac Boris

Barac

Boris
4-5 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 20 3.10
65 Németh Ákos

Németh

Ákos
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 20 3.05
66 Scherer Bálint André

Scherer

Bálint André
3 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 21 3.05
67 Bogdán Benedek

Bogdán

Benedek
4 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 19 2.95
68 Kucsera Dániel

Kucsera

Dániel
3-4 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 20 2.90
69 Brown Isiah Gerald

Brown

Isiah Gerald
2-1 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 19 2.89
70 Bazsó Brúnó Tamás

Bazsó

Brúnó Tamás
3 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 20 2.85
71 Eads Iii James

Eads Iii

James
2 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 21 2.76
72 Mishula Oleksandr

Mishula

Oleksandr
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 20 2.75
73 Paár Márk

Paár

Márk
3 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 18 2.72
74 Krivacevic Markó

Krivacevic

Markó
4-5 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 20 2.65
75 Takács Kristóf

Takács

Kristóf
2-3 Egis Körmend Egis Körmend 20 2.65
76 Luzaic Milan

Luzaic

Milan
1-2 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 14 2.64
77 Pallai Tamás Ottó

Pallai

Tamás Ottó
2 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 18 2.56
78 Peringer Balázs

Peringer

Balázs
5 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 20 2.55
79 Benke Szilárd

Benke

Szilárd
2-3 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 16 2.44
80 Eaddy Tahj Jerome

Eaddy

Tahj Jerome
1-2 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 15 2.40
81 Vojvoda Dávid

Vojvoda

Dávid
2-3 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 21 2.33
82 Balsay Ádám

Balsay

Ádám
1-2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 18 2.28
83 Ruják András Baldvin

Ruják

András Baldvin
1-2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 20 2.25
84 Pongó Máté

Pongó

Máté
1 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 21 2.24
85 Géringer Gergő

Géringer

Gergő
3-4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 14 2.14
86 Radics Gerzson

Radics

Gerzson
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 13 2.08
87 Mócsán Bálint

Mócsán

Bálint
2 DEAC DEAC 20 2.05
88 Sitku Márton

Sitku

Márton
3-4 Sopron KC Sopron KC 21 2.00
89 Kerpel-Fronius Gáspár

Kerpel-Fronius

Gáspár
1 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 21 2.00
90 Ivkovic Milán

Ivkovic

Milán
3 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 21 1.95
91 Tanoh Dez András

Tanoh Dez

András
2-1 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 21 1.95
92 Kovács Benedek Máté

Kovács

Benedek Máté
3-4 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 14 1.93
93 Krnjajski Boris

Krnjajski

Boris
1-2 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 21 1.91
94 Ferencz Csaba

Ferencz

Csaba
2-3 Egis Körmend Egis Körmend 17 1.88
95 Gáspár Mátyás

Gáspár

Mátyás
4 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 16 1.88
96 Reizinger Máté

Reizinger

Máté
2 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 20 1.85
97 Mucza Tamás

Mucza

Tamás
3 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 21 1.81
98 Hajdu Péter Márton

Hajdu

Péter Márton
3-4 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 20 1.75
99 Rudner Gábor

Rudner

Gábor
3 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 15 1.73
100 Meszlényi Róbert Vilmos

Meszlényi

Róbert Vilmos
1-2 Sopron KC Sopron KC 21 1.71
101 Dorogi Gergő

Dorogi

Gergő
4-5 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 20 1.65
102 Szőke Bálint

Szőke

Bálint
3 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 11 1.64
103 Ságodi Róbert

Ságodi

Róbert
1 DEAC DEAC 11 1.64
104 Wittmann Krisztián

Wittmann

Krisztián
1-2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 19 1.58
105 Csendes Péter

Csendes

Péter
1 Sopron KC Sopron KC 21 1.57
106 Herger Salamon

Herger

Salamon
5 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 20 1.55
107 Kovács Péter

Kovács

Péter
2 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 16 1.50
108 Takács Milán

Takács

Milán
2-3 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 21 1.48
109 Balogh Szilárd

Balogh

Szilárd
1 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 19 1.42
110 Halmai Dániel

Halmai

Dániel
1 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 20 1.40
111 Tóth Barna

Tóth

Barna
1-2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 18 1.33
112 Balogh Máté

Balogh

Máté
4-5 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 21 1.33
113 Szabadfi Márk

Szabadfi

Márk
1-2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 19 1.26
114 Puska Bence

Puska

Bence
3 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 18 1.22
115 Hőgye Patrik

Hőgye

Patrik
1 DEAC DEAC 19 1.21
116 Jordano Antonio

Jordano

Antonio
2 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 21 1.19
117 Csuti Kornél

Csuti

Kornél
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 19 1.16
118 Kass Balázs

Kass

Balázs
1-2 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 21 1.14
119 Csátaljay Péter

Csátaljay

Péter
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 19 1.05
120 Cohill Eric Edward

Cohill

Eric Edward
3 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 20 1.05
121 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 17 1.00
122 Kopácsi Ákos

Kopácsi

Ákos
1 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 21 0.95
123 Neuwirth Bence

Neuwirth

Bence
3 DEAC DEAC 13 0.92
124 Benke Krisztián

Benke

Krisztián
3 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 18 0.89
125 Illés Máté Csongor

Illés

Máté Csongor
1-2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 15 0.87
126 Lados Erik Botond

Lados

Erik Botond
1 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 19 0.84
127 Fazekas Csaba Balázs

Fazekas

Csaba Balázs
2-3 Sopron KC Sopron KC 16 0.69
128 Kiss Mátyás

Kiss

Mátyás
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 20 0.50
129 Herczeg Kristóf

Herczeg

Kristóf
1 Egis Körmend Egis Körmend 11 0.46
130 Kékesi Kolos

Kékesi

Kolos
2-1 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 11 0.46
131 Verasztó Péter

Verasztó

Péter
1-2 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18 0.44

Vármegyei szövetségek