Ranglisták - Fiú egyetemi Nyugat - 2022/2023
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Piukovits Olivér

Piukovits

Olivér
1-2 VESC VESC 16 7.25
2 Mogyorósi Hunor Miklós

Mogyorósi

Hunor Miklós
VESC VESC 10 5.40
3 Rózsás Bertalan

Rózsás

Bertalan
VESC VESC 16 5.19
4 Dér-Szabó Dániel

Dér-Szabó

Dániel
Ludovika Sportegyesület Ludovika Sportegyesület 12 4.25
5 Kámán Bálint

Kámán

Bálint
Mosonmagyaróvár UNI-Győr Mosonmagyaróvár UNI-Győr 14 3.71
6 Kalincsák Péter Kolos

Kalincsák

Péter Kolos
SMAFC SMAFC 9 3.56
7 Sándor Máté

Sándor

Máté
Ludovika Sportegyesület Ludovika Sportegyesület 14 3.50
8 Polgár Tibor

Polgár

Tibor
Ludovika Sportegyesület Ludovika Sportegyesület 9 3.44
9 Hencz Balázs

Hencz

Balázs
SMAFC SMAFC 14 3.29
10 Herló György

Herló

György
TFSE TFSE 11 3.18
11 Fülöp Zsombor Ferenc

Fülöp

Zsombor Ferenc
PTE-PEAC PTE-PEAC 16 3.13
12 Jenei Koppány Tamás

Jenei

Koppány Tamás
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 14 3.00
13 Rácz Csaba Attila

Rácz

Csaba Attila
1-2 VESC VESC 10 3.00
14 Heiszenberger Norbert

Heiszenberger

Norbert
SMAFC SMAFC 15 2.93
15 Szabó Bence

Szabó

Bence
3-4 VESC VESC 10 2.90
16 Kubik Márton Gábor

Kubik

Márton Gábor
VESC VESC 15 2.87
17 Halász Ákos

Halász

Ákos
Óbudai Egyetem Kandó SC Óbudai Egyetem Kandó SC 12 2.83
18 Galambos Árpád

Galambos

Árpád
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 11 2.73
19 Vicze Kristóf

Vicze

Kristóf
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 11 2.73
20 Réti Boldizsár Tibor

Réti

Boldizsár Tibor
SMAFC SMAFC 14 2.71
21 Buka Martin Bálint

Buka

Martin Bálint
Ludovika Sportegyesület Ludovika Sportegyesület 10 2.70
22 Vígh Marcell Péter

Vígh

Marcell Péter
Óbudai Egyetem Kandó SC Óbudai Egyetem Kandó SC 13 2.69
23 Kézdi Arnold

Kézdi

Arnold
Ludovika Sportegyesület Ludovika Sportegyesület 12 2.67
24 Takács Zsolt

Takács

Zsolt
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 8 2.63
25 Bőhm Ádám

Bőhm

Ádám
SMAFC SMAFC 10 2.60
26 Dékány Imre

Dékány

Imre
TFSE TFSE 10 2.60
27 Karakó Bálint András

Karakó

Bálint András
Óbudai Egyetem Kandó SC Óbudai Egyetem Kandó SC 15 2.53
28 Mezei Máté

Mezei

Máté
PTE-PEAC PTE-PEAC 13 2.39
29 Kiss Mihály Barna

Kiss

Mihály Barna
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 16 2.31
30 Tóth Mátyás

Tóth

Mátyás
Ludovika Sportegyesület Ludovika Sportegyesület 14 2.29
31 Nagy Kevin Krisztián

Nagy

Kevin Krisztián
PTE-PEAC PTE-PEAC 15 2.27
32 Leveleki Bence Miklós

Leveleki

Bence Miklós
Óbudai Egyetem Kandó SC Óbudai Egyetem Kandó SC 12 2.25
33 Hágen Tamás

Hágen

Tamás
Mosonmagyaróvár UNI-Győr Mosonmagyaróvár UNI-Győr 16 2.25
34 Horváth Csaba

Horváth

Csaba
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 9 2.22
35 Pfandler Bence

Pfandler

Bence
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 12 2.17
36 Slavóczki Barnabás

Slavóczki

Barnabás
4-5 VESC VESC 13 2.15
37 Csomós Kristóf

Csomós

Kristóf
TFSE TFSE 9 2.11
38 Szatmári Roland

Szatmári

Roland
Ludovika Sportegyesület Ludovika Sportegyesület 12 2.08
39 Csernák László

Csernák

László
VESC VESC 12 2.08
40 Bodnár Dániel

Bodnár

Dániel
Óbudai Egyetem Kandó SC Óbudai Egyetem Kandó SC 11 1.91
41 Póczos Sándor Levente

Póczos

Sándor Levente
Ludovika Sportegyesület Ludovika Sportegyesület 8 1.88
42 Nádasdi Milán

Nádasdi

Milán
VESC VESC 13 1.77
43 Bartha Ákos

Bartha

Ákos
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 14 1.71
44 Török Ignác

Török

Ignác
SMAFC SMAFC 11 1.64
45 Kelenföldi Domonkos

Kelenföldi

Domonkos
TFSE TFSE 8 1.63
46 Fehér Benjamin

Fehér

Benjamin
PTE-PEAC PTE-PEAC 9 1.56
47 Sirák Bertalan

Sirák

Bertalan
Óbudai Egyetem Kandó SC Óbudai Egyetem Kandó SC 9 1.56
48 Papp Dominik

Papp

Dominik
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 13 1.54
49 Veöreös Gergely

Veöreös

Gergely
SMAFC SMAFC 8 1.50
50 Groska Ádám Péter

Groska

Ádám Péter
Óbudai Egyetem Kandó SC Óbudai Egyetem Kandó SC 15 1.47
51 Polgár Benedek

Polgár

Benedek
2-3 VESC VESC 13 1.46
52 Kámán Kristóf

Kámán

Kristóf
Mosonmagyaróvár UNI-Győr Mosonmagyaróvár UNI-Győr 13 1.46
53 Pozsik Zsombor

Pozsik

Zsombor
TFSE TFSE 9 1.44
54 Grilli Matteo

Grilli

Matteo
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 12 1.33
55 Veilandics Barna

Veilandics

Barna
PTE-PEAC PTE-PEAC 16 1.25
56 Schuj Márton János

Schuj

Márton János
PTE-PEAC PTE-PEAC 16 1.25
57 Darvas Sándor Dávid

Darvas

Sándor Dávid
Ludovika Sportegyesület Ludovika Sportegyesület 16 1.25
58 Rátkai Bálint

Rátkai

Bálint
TFSE TFSE 8 1.25
59 Érsek Marcell

Érsek

Marcell
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 9 1.22
60 Nárai Gergely András

Nárai

Gergely András
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 15 1.20
61 Gosztola Gábor Donát

Gosztola

Gábor Donát
Mosonmagyaróvár UNI-Győr Mosonmagyaróvár UNI-Győr 13 1.15
62 Janzsó Milán Gábor

Janzsó

Milán Gábor
SMAFC SMAFC 14 1.14
63 Németh Benjamin

Németh

Benjamin
1-2 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 9 1.11
64 Gyánó Kristóf

Gyánó

Kristóf
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 13 1.08
65 Lepsik Richard Péter

Lepsik

Richard Péter
3 TFSE TFSE 12 1.08
66 Pataki Levente Ádám

Pataki

Levente Ádám
1-2 TFSE TFSE 15 1.07
67 Gémesi Márton

Gémesi

Márton
1 Ludovika Sportegyesület Ludovika Sportegyesület 10 1.00
68 Cohill Eric Edward

Cohill

Eric Edward
TFSE TFSE 9 1.00
69 Csepregi Ádám István

Csepregi

Ádám István
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 10 1.00
70 Szabó Márton

Szabó

Márton
Mosonmagyaróvár UNI-Győr Mosonmagyaróvár UNI-Győr 10 1.00
71 Nagy Dániel

Nagy

Dániel
TFSE TFSE 9 1.00
72 Fekete Gellért

Fekete

Gellért
SMAFC SMAFC 15 0.93
73 Bakon Csanád

Bakon

Csanád
Mosonmagyaróvár UNI-Győr Mosonmagyaróvár UNI-Győr 13 0.92
74 Úr Mátyás Péter

Úr

Mátyás Péter
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 11 0.91
75 Szemerszki Bálint Márk

Szemerszki

Bálint Márk
Óbudai Egyetem Kandó SC Óbudai Egyetem Kandó SC 8 0.88
76 Németh Zsombor

Németh

Zsombor
PTE-PEAC PTE-PEAC 13 0.85
77 Frisnyák Dániel Ádám

Frisnyák

Dániel Ádám
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 11 0.82
78 Zsók Áron

Zsók

Áron
PTE-PEAC PTE-PEAC 15 0.80
79 Kemény Márton

Kemény

Márton
3 SMAFC SMAFC 12 0.75
80 Szlávik Bence

Szlávik

Bence
TFSE TFSE 14 0.71
81 Friedl Kristóf Bence

Friedl

Kristóf Bence
Mosonmagyaróvár UNI-Győr Mosonmagyaróvár UNI-Győr 14 0.71
82 Garancz Milán

Garancz

Milán
Mosonmagyaróvár UNI-Győr Mosonmagyaróvár UNI-Győr 16 0.69
83 Németh Zoltán

Németh

Zoltán
PTE-PEAC PTE-PEAC 14 0.64
84 Limpek Balázs

Limpek

Balázs
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 8 0.63
85 Velkey József

Velkey

József
2-3 TFSE TFSE 9 0.56
86 Varga Zoltán

Varga

Zoltán
Mosonmagyaróvár UNI-Győr Mosonmagyaróvár UNI-Győr 14 0.50
87 Wilcsinszky Ádám

Wilcsinszky

Ádám
PTE-PEAC PTE-PEAC 11 0.46
88 Nagy Péter Márton

Nagy

Péter Márton
SMAFC SMAFC 12 0.33
89 Jakab Dániel Tamás

Jakab

Dániel Tamás
Mosonmagyaróvár UNI-Győr Mosonmagyaróvár UNI-Győr 10 0.30
90 Novák Marcell

Novák

Marcell
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 8 0.25
91 Fóti Kristóf Benedek

Fóti

Kristóf Benedek
2 Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 8 0.25
92 Kopácsi Ákos

Kopácsi

Ákos
TFSE TFSE 9 0.22

Vármegyei szövetségek