Ranglisták - Hepp Kupa, Férfi - 2021/2022
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Házi Márk Bálint

Házi

Márk Bálint
2-3 Gyulai Color Gyulai Color 1 39.00
2 Nagy Kevin

Nagy

Kevin
1-2 PTE-PEAC PTE-PEAC 1 32.00
3 Meleg Gergő Zorád

Meleg

Gergő Zorád
5 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 2 31.00
4 Szűcs Marcell

Szűcs

Marcell
4-5 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 31.00
5 Brown Alexander Vernon

Brown

Alexander Vernon
3 Soproni Tigrisek Soproni Tigrisek 1 29.00
6 Lovas Dávid

Lovas

Dávid
1-2 Kanizsa KK Kanizsa KK 1 29.00
7 Szente Balázs Tibor

Szente

Balázs Tibor
4-5 PILIS BASKET PILIS BASKET 1 27.00
8 Burai Róbert

Burai

Róbert
2 MVM-OSE Lions II. MVM-OSE Lions II. 1 27.00
9 Vas Viktor

Vas

Viktor
4-5 DEAC II. DEAC II. 1 25.00
10 Tóth Viktor

Tóth

Viktor
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 2 25.00
11 Rátvay Tamás

Rátvay

Tamás
2-3 PTE-PEAC PTE-PEAC 1 25.00
12 Kapelláró Richárd

Kapelláró

Richárd
5 Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 23.00
13 Horváth Ákos

Horváth

Ákos
2-3 Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 4 23.00
14 Badics Tibor

Badics

Tibor
4 ELTE BEAC ELTE BEAC 1 23.00
15 Nagy Botond Ágoston

Nagy

Botond Ágoston
1 BKG Príma BKG Príma 3 22.67
16 Horváth Gergő

Horváth

Gergő
4-5 Kanizsa KK Kanizsa KK 1 22.00
17 Pálházi Richárd

Pálházi

Richárd
3 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 2 22.00
18 Filótás Gergely László

Filótás

Gergely László
3 BRAVOS BRAVOS 1 22.00
19 Taga György

Taga

György
3 BKG PRIMA Akadémia II. BKG PRIMA Akadémia II. 2 22.00
20 Dancsecs András

Dancsecs

András
1-2 Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 3 21.67
21 Koma Dániel

Koma

Dániel
5 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 3 21.33
22 Van Der Meer Loránd

Van Der Meer

Loránd
4-5 Kandó FSC Kandó FSC 2 21.00
23 Swanson Kevin Wade

Swanson

Kevin Wade
3-5 BUDAFOK BUDAFOK 5 20.60
24 Veingartner András

Veingartner

András
3 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 2 20.50
25 Munteán András Gyula

Munteán

András Gyula
4 BRAVOS BRAVOS 1 20.00
26 Bálint Erik

Bálint

Erik
4 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 20.00
27 Szrapkó Ádám

Szrapkó

Ádám
1 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 1 20.00
28 Nagy Dániel

Nagy

Dániel
2-3 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 20.00
29 Farkas Alpár Endre

Farkas

Alpár Endre
3 BRAVOS BRAVOS 1 20.00
30 Fekete József

Fekete

József
5 KKS KKS 1 20.00
31 Zsiros Gábor

Zsiros

Gábor
2 Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 20.00
32 TÓTH Máté

TÓTH

Máté
3-4 QPAC QPAC 1 20.00
33 Allen Nicholas Scott

Allen

Nicholas Scott
4 BKG Príma BKG Príma 3 19.67
34 Santiago Jordan Ismael

Santiago

Jordan Ismael
1 Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 3 19.67
35 Csaba György

Csaba

György
3 Ceglédi KE Ceglédi KE 2 19.50
36 Láncos Krisztián

Láncos

Krisztián
5 ELITE Basket ELITE Basket 2 19.50
37 Kovács Ádám

Kovács

Ádám
4 MAFC MAFC 2 19.50
38 Szihalmy Dániel

Szihalmy

Dániel
5 MAFC BME MAFC BME 1 19.00
39 Gyapjas Máté

Gyapjas

Máté
4 BDSEbasket BDSEbasket 1 19.00
40 Simon Benedek

Simon

Benedek
2 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 19.00
41 Reizinger Máté

Reizinger

Máté
3 Dombóvár Dombóvár 3 19.00
42 Tóth Norbert Péter

Tóth

Norbert Péter
4-5 Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 3 18.67
43 Kucsera Dániel

Kucsera

Dániel
4 KTE-Duna Aszfalt U23 KTE-Duna Aszfalt U23 2 18.50
44 Katona József Bence

Katona

József Bence
1-2 Újpest-MT Újpest-MT 2 18.50
45 Marosi Ottó

Marosi

Ottó
4-5 PRIMA SE II. PRIMA SE II. 1 18.00
46 Tömböly Dávid

Tömböly

Dávid
1 CVSE Vulkán Fürdő CVSE Vulkán Fürdő 1 18.00
47 Sólyom Zsigmond

Sólyom

Zsigmond
5 Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 18.00
48 Fehér Péter József

Fehér

Péter József
2 Nagykőrösi Sólymok KE Nagykőrösi Sólymok KE 3 18.00
49 Boinitzer Dávid

Boinitzer

Dávid
3 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 18.00
50 Kiss Kolos

Kiss

Kolos
DEAC U23 DEAC U23 1 18.00
51 Djordjevic Nemanja

Djordjevic

Nemanja
5 RKA Pécs RKA Pécs 3 17.67
52 Tichov Dominik

Tichov

Dominik
2 TF-BP TF-BP 3 17.67
53 Szabó Péter

Szabó

Péter
1-2 Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 4 17.50
54 Szabó Bence Dávid

Szabó

Bence Dávid
3 CVSE Vulkán Fürdő CVSE Vulkán Fürdő 2 17.50
55 Velkey János

Velkey

János
1-2 Jászberényi KSE Jászberényi KSE 2 17.50
56 Kiss Ádám

Kiss

Ádám
4 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 2 17.50
57 Szálas Gábor

Szálas

Gábor
2-3 Pénzügyőr Sportegyesület Pénzügyőr Sportegyesület 2 17.50
58 Varga Balázs Péter

Varga

Balázs Péter
4-5 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 17.50
59 Dragasevic Veljko

Dragasevic

Veljko
3 Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 3 17.33
60 Lados Erik Botond

Lados

Erik Botond
1 RKA Pécs RKA Pécs 3 17.33
61 Hajdú Zoltán

Hajdú

Zoltán
1 Gyulai Color Gyulai Color 1 17.00
62 Glogovac Stefan

Glogovac

Stefan
4-5 Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 1 17.00
63 Asztalos István

Asztalos

István
5 Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 2 17.00
64 Szabó Balázs

Szabó

Balázs
1-2 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 17.00
65 Csák Bence Csaba

Csák

Bence Csaba
4-5 Szolnoki Olajbányász II. Szolnoki Olajbányász II. 1 17.00
66 Bátai Bálint

Bátai

Bálint
2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 1 17.00
67 Olasz Ádám

Olasz

Ádám
4-5 Jászberényi KSE Jászberényi KSE 2 17.00
68 Nagy Benedek Ágost

Nagy

Benedek Ágost
1 BKG Príma BKG Príma 3 16.67
69 Kovacevic Vladan

Kovacevic

Vladan
5 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 2 16.50
70 Schöll Richárd

Schöll

Richárd
4-5 SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia 2 16.50
71 Szalay Ákos Péter

Szalay

Ákos Péter
1 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 2 16.50
72 Kőnig Richárd

Kőnig

Richárd
4 Dombóvár Dombóvár 2 16.50
73 Orbán Tibor Ferenc

Orbán

Tibor Ferenc
4 CVSE Vulkán Fürdő CVSE Vulkán Fürdő 2 16.00
74 Mácsai Károly

Mácsai

Károly
4 Nagykőrösi Sólymok KE Nagykőrösi Sólymok KE 2 16.00
75 Mérész Tamás

Mérész

Tamás
4 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 1 16.00
76 Erdősi Gyula

Erdősi

Gyula
108 Soproni Tigrisek Soproni Tigrisek 1 16.00
77 Lukács Barnabás

Lukács

Barnabás
4 BDSEbasket BDSEbasket 1 16.00
78 Pék Dávid

Pék

Dávid
1-2 DEAC II. DEAC II. 1 16.00
79 Gomola Bence

Gomola

Bence
4 Monori SE Monori SE 1 16.00
80 Tóth Barna

Tóth

Barna
1 KTE-Duna Aszfalt U23 KTE-Duna Aszfalt U23 2 16.00
81 Riskó Dávid

Riskó

Dávid
4-5 VMG DSE VMG DSE 1 16.00
82 Földes Dániel

Földes

Dániel
1-2 Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 16.00
83 Lukács Péter

Lukács

Péter
1-2 BDSEbasket BDSEbasket 1 16.00
84 Szarvas Péter

Szarvas

Péter
1-2 Békéscsaba Békéscsaba 3 15.67
85 Sonyák Béla

Sonyák

Béla
2,3 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 3 15.67
86 Fehér Ádám Sándor

Fehér

Ádám Sándor
2 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 2 15.50
87 Popadic Miljan

Popadic

Miljan
2 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 4 15.50
88 Chiovini Ádám

Chiovini

Ádám
2-3 Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 15.50
89 Galambos Árpád

Galambos

Árpád
3-4 Cívis KK U23 Cívis KK U23 1 15.00
90 Kovács Dénes Márk

Kovács

Dénes Márk
3 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 1 15.00
91 Keresztesi Dávid József

Keresztesi

Dávid József
1-2 Kandó FSC Kandó FSC 1 15.00
92 Oláh Dominik

Oláh

Dominik
2-3 Békéscsabai KK/B Békéscsabai KK/B 2 15.00
93 Kiss Mihály Barna

Kiss

Mihály Barna
1-2 SZOESE SZOESE 1 15.00
94 Mészáros Máté

Mészáros

Máté
3 SZOESE SZOESE 1 15.00
95 Polgárdy Ádám

Polgárdy

Ádám
1-2 MAFC MAFC 2 15.00
96 Vágvölgyi Ákos

Vágvölgyi

Ákos
1-3 Békéscsaba Békéscsaba 3 15.00
97 Csátaljay Barna

Csátaljay

Barna
1 SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia 1 15.00
98 Lógár Bence

Lógár

Bence
4 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 2 15.00
99 Naser Ali Ahmed

Naser

Ali Ahmed
2 VMG DSE VMG DSE 1 15.00
100 Schwarczenberger Gábor Márk

Schwarczenberger

Gábor Márk
3-4 Cívis KK U23 Cívis KK U23 1 15.00
101 Steier Krisztián

Steier

Krisztián
1-2 KKS KKS 1 15.00
102 Mészáros János Gyula

Mészáros

János Gyula
4 MAFC BME MAFC BME 1 15.00
103 Takács András

Takács

András
5 Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 3 14.67
104 Szarvas Gábor Endre

Szarvas

Gábor Endre
2 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 14.00
105 Séra Gergely

Séra

Gergely
4-5 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 2 14.00
106 Nagy Dániel

Nagy

Dániel
2,3 ELITE Basket ELITE Basket 1 14.00
107 Nagy Gergely Máté

Nagy

Gergely Máté
1-3 Újpest-MT II. Újpest-MT II. 2 14.00
108 Kovács Zoltán

Kovács

Zoltán
2 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 14.00
109 Lakosa Ákos

Lakosa

Ákos
1 Nagykőrösi Sólymok KE Nagykőrösi Sólymok KE 3 14.00
110 Ignácz Dávid

Ignácz

Dávid
3 BKG PRIMA Akadémia II. BKG PRIMA Akadémia II. 1 14.00
111 Bán Tibor

Bán

Tibor
1-2 Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 1 14.00
112 Simon Kristóf Gábor

Simon

Kristóf Gábor
1 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 4 14.00
113 Morauvszki Gergely

Morauvszki

Gergely
4-5 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 14.00
114 Tóth Olivér

Tóth

Olivér
1-2 Kanizsa KK Kanizsa KK 1 14.00
115 Pomázi Patrik

Pomázi

Patrik
1-2 Eszterházy SC Eszterházy SC 1 14.00
116 Piltmann Ákos

Piltmann

Ákos
4-5 ELTE BEAC ELTE BEAC 1 14.00
117 Lewis Chester

Lewis

Chester
1-2 Jászberényi KSE Jászberényi KSE 2 14.00
118 Markovic Luka

Markovic

Luka
3-4 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 4 14.00
119 Kollár Bence

Kollár

Bence
2-3 RKA Pécs RKA Pécs 3 13.67
120 Milosevic Igor

Milosevic

Igor
4-5 Békéscsaba Békéscsaba 3 13.67
121 Monostory Gergő

Monostory

Gergő
3-5 Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 13.50
122 Murai Gábor

Murai

Gábor
1,2 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 13.50
123 Molnár László

Molnár

László
4-5 SZPA-HSE SZPA-HSE 2 13.50
124 Bencsik Bertold Patrik

Bencsik

Bertold Patrik
3-4 Békéscsabai KK/B Békéscsabai KK/B 2 13.50
125 Rátvay Balázs

Rátvay

Balázs
4-5 RKA Pécs RKA Pécs 2 13.50
126 Joó Tamás

Joó

Tamás
4-5 Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 2 13.50
127 Bartha Ákos

Bartha

Ákos
5 Közgáz A Közgáz A 3 13.33
128 Szabó Dániel

Szabó

Dániel
4 SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia 1 13.00
129 Politzer Ben Shlomo

Politzer

Ben Shlomo
3-4 SZPA-HSE SZPA-HSE 1 13.00
130 Jakab Arnold

Jakab

Arnold
2 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 13.00
131 Szavai Péter

Szavai

Péter
2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 1 13.00
132 Szabó Márton Balázs

Szabó

Márton Balázs
2-3 BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 13.00
133 Molnár Bence

Molnár

Bence
2-3 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 13.00
134 Bata Olivér

Bata

Olivér
1 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 13.00
135 Köntös Gergő

Köntös

Gergő
2 Monori SE Monori SE 1 13.00
136 Szívós Patrik Dávid

Szívós

Patrik Dávid
1-2 DEAC U23 DEAC U23 1 13.00
137 Simon Márton

Simon

Márton
1-2 PTE-PEAC PTE-PEAC 1 13.00
138 Horváth Barnabás

Horváth

Barnabás
1-2 Pénzügyőr Sportegyesület Pénzügyőr Sportegyesület 1 13.00
139 Gál Martin

Gál

Martin
1-3 Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 13.00
140 Kulifai Máté

Kulifai

Máté
4-5 SZPA-HSE SZPA-HSE 1 13.00
141 KOVÁCS Balázs

KOVÁCS

Balázs
1-2 QPAC QPAC 1 13.00
142 Kozák Márton

Kozák

Márton
1 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 6 12.83
143 Úr Mátyás Péter

Úr

Mátyás Péter
4 Közgáz A Közgáz A 3 12.67
144 Krkljes Vukasin

Krkljes

Vukasin
1-3 Újpest-MT II. Újpest-MT II. 3 12.67
145 Rozmán Kristóf

Rozmán

Kristóf
4 CVSE Vulkán Fürdő CVSE Vulkán Fürdő 2 12.50
146 Kiss Barnabás

Kiss

Barnabás
4 Közgáz A Közgáz A 2 12.50
147 Grkovic Marko

Grkovic

Marko
3 Újpest-MT II. Újpest-MT II. 2 12.50
148 Takács Péter

Takács

Péter
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 2 12.50
149 Goldring Gergő

Goldring

Gergő
1-2 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 4 12.25
150 Hajdú Máté Viktor

Hajdú

Máté Viktor
1-2 Békéscsabai KK/B Békéscsabai KK/B 1 12.00
151 Solymosi Tamás György

Solymosi

Tamás György
4-5 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 12.00
152 IVÁNCSICS Ákos

IVÁNCSICS

Ákos
3-4 MOGAAC MOGAAC 1 12.00
153 Siklós Olivér Balázs

Siklós

Olivér Balázs
1-3 BUDAFOK BUDAFOK 5 12.00
154 Székely László

Székely

László
2 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 1 12.00
155 Pollák Balázs

Pollák

Balázs
1 DEAC U23 DEAC U23 1 12.00
156 Oroszi Bence

Oroszi

Bence
3-4 TF-BP TF-BP 3 12.00
157 Tóth Szabolcs

Tóth

Szabolcs
4 Közgáz A Közgáz A 1 12.00
158 Keller Vidor

Keller

Vidor
5 MVM-OSE Lions II. MVM-OSE Lions II. 1 12.00
159 Várkonyi Tamás

Várkonyi

Tamás
4 Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 12.00
160 Gáspár Mátyás

Gáspár

Mátyás
4 DEAC U23 DEAC U23 1 12.00
161 Korompai Ákos István

Korompai

Ákos István
1-2 TF-BP SE TF-BP SE 1 12.00
162 Büki Bence

Büki

Bence
3-4 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 12.00
163 Horváth Márton

Horváth

Márton
5 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 12.00
164 Tuba Zoltán

Tuba

Zoltán
2 MAFC BME MAFC BME 1 12.00
165 Karosi Gergely

Karosi

Gergely
2-3 Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 12.00
166 Savic Brane

Savic

Brane
1 Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 2 12.00
167 Pintér Dávid

Pintér

Dávid
MAFC MAFC 1 12.00
168 Fülöp Gergő

Fülöp

Gergő
3 Pénzügyőr SE II. Pénzügyőr SE II. 1 12.00
169 Gyürk Zsigmond

Gyürk

Zsigmond
2 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 1 12.00
170 Peringer Balázs

Peringer

Balázs
5 TF-BP TF-BP 1 12.00
171 Molnár Miklós

Molnár

Miklós
3 Nagykőrösi Sólymok KE Nagykőrösi Sólymok KE 3 11.67
172 Sipos Ádám

Sipos

Ádám
4-5 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 2 11.50
173 Tanoh Dez András

Tanoh Dez

András
2 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 6 11.50
174 Kocsis Zalán

Kocsis

Zalán
3-4 RKA Pécs RKA Pécs 3 11.33
175 Piukovics Bálint Branko

Piukovics

Bálint Branko
1-3 BUDAFOK BUDAFOK 5 11.20
176 Rovnyai János

Rovnyai

János
5 Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 11.00
177 Nagy Balázs

Nagy

Balázs
4 MVM-OSE Lions II. MVM-OSE Lions II. 1 11.00
178 Baki Sándor

Baki

Sándor
3-4 Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 11.00
179 Hadnagy Bence

Hadnagy

Bence
2 Dombóvár Dombóvár 1 11.00
180 Jakucs Balázs

Jakucs

Balázs
3 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 11.00
181 Kövér Krisztián

Kövér

Krisztián
2-3 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 11.00
182 Kármán Domonkos

Kármán

Domonkos
4-5 RKA Pécs RKA Pécs 3 11.00
183 Hanzel Tamás

Hanzel

Tamás
1-2 PRIMA SE II. PRIMA SE II. 1 11.00
184 Szekeres Ferenc

Szekeres

Ferenc
3-4 Cívis KK U23 Cívis KK U23 2 11.00
185 Balázs Előd

Balázs

Előd
1-2 PILIS BASKET PILIS BASKET 2 11.00
186 Halász Ákos

Halász

Ákos
2-3 BKG Príma BKG Príma 3 11.00
187 Mihácsi Attila

Mihácsi

Attila
1 Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 11.00
188 Havas Barnabás Zsolt

Havas

Barnabás Zsolt
3 BKG PRIMA Akadémia II. BKG PRIMA Akadémia II. 2 11.00
189 Takács Arnold

Takács

Arnold
1 Dombóvár Dombóvár 3 11.00
190 Kámán Bálint

Kámán

Bálint
2 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 1 11.00
191 Homoki Donát László

Homoki

Donát László
4-5 Jászberényi KSE Jászberényi KSE 2 11.00
192 Tóth Kristóf

Tóth

Kristóf
1 Dombóvár Dombóvár 3 11.00
193 Csernák Ádám

Csernák

Ádám
3-4 MAFC Martos MAFC Martos 1 11.00
194 Dorogi Erik

Dorogi

Erik
1-2 Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 11.00
195 Takács Dániel

Takács

Dániel
1-2 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 6 11.00
196 Czérna Marcell Márió

Czérna

Marcell Márió
2-3 Pénzügyőr SE II. Pénzügyőr SE II. 1 11.00
197 Schveighoffer Péter Áron

Schveighoffer

Péter Áron
4-5 SZOESE SZOESE 1 11.00
198 Armaghani Ármin

Armaghani

Ármin
3-4 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 2 11.00
199 Frikker Marcell

Frikker

Marcell
1-2 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 11.00
200 Wielling Jasper Ekke Gerrit

Wielling

Jasper Ekke Gerrit
5 MAFC Martos MAFC Martos 1 11.00
201 Fekete Bálint

Fekete

Bálint
3 Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 3 10.67
202 Kovács Benedek

Kovács

Benedek
5 SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia 2 10.50
203 Farkas Attila

Farkas

Attila
2-3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 6 10.50
204 Vujadinovic Vladimir

Vujadinovic

Vladimir
1-3 Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 10.50
205 Rosic Uros

Rosic

Uros
2-3 Jászberényi KSE Jászberényi KSE 2 10.50
206 Micev Nikola

Micev

Nikola
1 Ceglédi KE Ceglédi KE 2 10.50
207 Bea Gergely

Bea

Gergely
4 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 2 10.50
208 Kiss Lajos Tibor

Kiss

Lajos Tibor
4-5 Pénzügyőr Sportegyesület Pénzügyőr Sportegyesület 2 10.50
209 Farkas Sándor Dániel

Farkas

Sándor Dániel
3-4 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 4 10.25
210 Tóth Viktor

Tóth

Viktor
2 Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 2 10.00
211 Balla Péter

Balla

Péter
2 MVM-OSE Lions II. MVM-OSE Lions II. 1 10.00
212 Kiss-Leizer Ákos

Kiss-Leizer

Ákos
3-4 PILIS BASKET PILIS BASKET 1 10.00
213 Garancz Milán

Garancz

Milán
2 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 1 10.00
214 Fekete Viktor Norbert

Fekete

Viktor Norbert
2-3 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 10.00
215 Zeve Szabolcs

Zeve

Szabolcs
2-3 Újpest-MT II. Újpest-MT II. 2 10.00
216 Kuttor Gergő

Kuttor

Gergő
34 Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 3 10.00
217 Baptiszta Péter Olivér

Baptiszta

Péter Olivér
5 Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 10.00
218 Szögi Ádám

Szögi

Ádám
1 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 6 10.00
219 Misek Levente Henrik

Misek

Levente Henrik
3 MAFC MAFC 1 10.00
220 Burko Semin

Burko

Semin
5 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 10.00
221 Szabó Balázs Gergő

Szabó

Balázs Gergő
2-3 VMG DSE VMG DSE 1 10.00
222 Mlinárcsik Izsák Csaba

Mlinárcsik

Izsák Csaba
2 SZPA-HSE SZPA-HSE 2 10.00
223 Miháczi Ádám

Miháczi

Ádám
3 VMG DSE VMG DSE 1 10.00
224 Bihari Máté

Bihari

Máté
3-4-5 MAFC Martos MAFC Martos 1 10.00
225 Asszú Áron

Asszú

Áron
4-5 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 10.00
226 Bindics Gábor

Bindics

Gábor
1-3 Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 10.00
227 Vantal Gergely István

Vantal

Gergely István
2-3 MAFC BME MAFC BME 1 10.00
228 Ruják Bence Menyhért

Ruják

Bence Menyhért
1-3 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 10.00
229 Bondor Bálint

Bondor

Bálint
4-5 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 10.00
230 Halász Tamás

Halász

Tamás
1 Soproni Tigrisek Soproni Tigrisek 1 10.00
231 Novák Patrik

Novák

Patrik
2-4 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 1 10.00
232 HYROSS László Ferenc

HYROSS

László Ferenc
5 QPAC QPAC 1 10.00
233 Frank Áron

Frank

Áron
1-2 Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 10.00
234 Szalay András

Szalay

András
3 Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 10.00
235 Máté Balázs

Máté

Balázs
3-4 Eszterházy SC Eszterházy SC 1 10.00
236 Dr. Kormányos Zoltán

Dr. Kormányos

Zoltán
3 Kandó FSC Kandó FSC 1 10.00
237 Gosztola Gábor Donát

Gosztola

Gábor Donát
2 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 1 10.00
238 Komma László András

Komma

László András
5 MAFC MAFC 2 10.00
239 Földesi Norbert

Földesi

Norbert
4 Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 2 10.00
240 Szabó Norbert

Szabó

Norbert
4 Ceglédi KE Ceglédi KE 2 10.00
241 Molnár Dániel

Molnár

Dániel
23 Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 3 10.00
242 Kovács Gergely Soma

Kovács

Gergely Soma
4 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 4 9.75
243 Dévényi Benedek

Dévényi

Benedek
2 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 3 9.67
244 Salamon Tamás

Salamon

Tamás
2-3 Békéscsaba Békéscsaba 3 9.67
245 Kanyári Dániel Máté

Kanyári

Dániel Máté
1-3 Cívis KK U23 Cívis KK U23 2 9.50
246 Varga Ákos

Varga

Ákos
1-4 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 2 9.50
247 Csík Richárd

Csík

Richárd
1-2 TF-BP TF-BP 2 9.50
248 Látos András

Látos

András
4 Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 2 9.50
249 Varga Dániel Géza

Varga

Dániel Géza
4-5 Újpest-MT Újpest-MT 2 9.50
250 Antoni Csanád Zoltán

Antoni

Csanád Zoltán
3-4 Újpest-MT Újpest-MT 2 9.50
251 Ivkovic Milán

Ivkovic

Milán
2 KTE-Duna Aszfalt U23 KTE-Duna Aszfalt U23 2 9.50
252 Boros Márk

Boros

Márk
1-2 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 6 9.33
253 Kutrovich Bence Csaba

Kutrovich

Bence Csaba
1 Közgáz A Közgáz A 3 9.33
254 Andrássy Géza

Andrássy

Géza
5 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 6 9.17
255 Radics Gerzson

Radics

Gerzson
2-3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 6 9.17
256 Csabay Ádám

Csabay

Ádám
3 Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 3 9.00
257 Berneczei László

Berneczei

László
4 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 2 9.00
258 Macsali Róbert

Macsali

Róbert
5 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 9.00
259 GOSZTOM Dániel Péter

GOSZTOM

Dániel Péter
1-2 MOGAAC MOGAAC 1 9.00
260 Geiger Bálint

Geiger

Bálint
1 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 1 9.00
261 Hódi Patrik

Hódi

Patrik
3,4 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 3 9.00
262 Klepej Roland

Klepej

Roland
3-4 Eszterházy SC Eszterházy SC 1 9.00
263 Hegedűs Attila

Hegedűs

Attila
4,5 ELITE Basket ELITE Basket 2 9.00
264 Schuj Márton János

Schuj

Márton János
3 MVM-OSE Lions II. MVM-OSE Lions II. 1 9.00
265 Nagy Szabolcs Szilárd

Nagy

Szabolcs Szilárd
4-5 TF-BP TF-BP 3 9.00
266 Polányi Csaba

Polányi

Csaba
3 Malév SC Malév SC 1 9.00
267 Petrovics Balázs

Petrovics

Balázs
2-3 BDSEbasket BDSEbasket 1 9.00
268 Szilágyi Lőrinc Gábor

Szilágyi

Lőrinc Gábor
4-5 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 9.00
269 Mijovic Stefan

Mijovic

Stefan
2-3 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 6 9.00
270 Fekete Dávid

Fekete

Dávid
4 Jászberényi KSE Jászberényi KSE 2 9.00
271 Szöllősi Mátyás János

Szöllősi

Mátyás János
3 BKG PRIMA Akadémia II. BKG PRIMA Akadémia II. 2 9.00
272 Heiszenberger Norbert

Heiszenberger

Norbert
2 SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia 1 9.00
273 Darvas Kristóf  Márk

Darvas

Kristóf Márk
3 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 9.00
274 Major Péter

Major

Péter
1-3 Újpest-MT II. Újpest-MT II. 1 9.00
275 Debreczeni Olivér

Debreczeni

Olivér
DEAC U23 DEAC U23 1 9.00
276 Kelenföldi Domonkos

Kelenföldi

Domonkos
5 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 9.00
277 Reiter Bence

Reiter

Bence
3-4 Kandó FSC Kandó FSC 2 9.00
278 Tóth Ádám Kristóf

Tóth

Ádám Kristóf
2-3 PILIS BASKET PILIS BASKET 1 9.00
279 Berkics Máté László

Berkics

Máté László
3 Ceglédi KE Ceglédi KE 1 9.00
280 Csapai Péter Zsolt

Csapai

Péter Zsolt
5 MAFC MAFC 2 9.00
281 Erős Dániel

Erős

Dániel
3-4 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 9.00
282 Ács Benedek

Ács

Benedek
1-2 BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 9.00
283 Hollingsworth Henry Thomas

Hollingsworth

Henry Thomas
5 Pénzügyőr Sportegyesület Pénzügyőr Sportegyesület 1 9.00
284 Cohill Eric Edward

Cohill

Eric Edward
3 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 4 8.75
285 Bocsárdi Gábor Zoltán

Bocsárdi

Gábor Zoltán
3-5 Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 3 8.67
286 Perák Denis

Perák

Denis
5 Békéscsaba Békéscsaba 3 8.67
287 Scherer Bálint André

Scherer

Bálint André
2-3 RKA Pécs RKA Pécs 2 8.50
288 Kiss Dávid

Kiss

Dávid
5 KTE-Duna Aszfalt U23 KTE-Duna Aszfalt U23 2 8.50
289 Kelemen Balázs

Kelemen

Balázs
2 Újpest-MT Újpest-MT 2 8.50
290 Czermann Patrik Ákos

Czermann

Patrik Ákos
5 DEAC U23 DEAC U23 2 8.50
291 Szeifert Zalán

Szeifert

Zalán
3-4 Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 2 8.50
292 Csákvári Csaba

Csákvári

Csaba
5 Ceglédi KE Ceglédi KE 2 8.50
293 Kovács Domonkos

Kovács

Domonkos
3 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 2 8.50
294 Takács Márton

Takács

Márton
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 2 8.50
295 Kőházi Bence

Kőházi

Bence
KTE-Duna Aszfalt U23 KTE-Duna Aszfalt U23 2 8.50
296 Manninger Marcell

Manninger

Marcell
4-5 PILIS BASKET PILIS BASKET 2 8.50
297 Meződi Patrik Zoárd

Meződi

Patrik Zoárd
1-4 Újpest-MT Újpest-MT 2 8.50
298 Szicsák Bence

Szicsák

Bence
4-5 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 2 8.50
299 Somogyfoki Szabolcs Gábor

Somogyfoki

Szabolcs Gábor
4,5 ELITE Basket ELITE Basket 2 8.50
300 Mester Márk

Mester

Márk
3 Nagykőrösi Sólymok KE Nagykőrösi Sólymok KE 3 8.33
301 Kalmár Viktor

Kalmár

Viktor
5 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 4 8.25
302 Buday Levente Bálint

Buday

Levente Bálint
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 2 8.00
303 Szekeres Ábel

Szekeres

Ábel
1 Pénzügyőr Sportegyesület Pénzügyőr Sportegyesület 2 8.00
304 Lakits András

Lakits

András
3-4 MAFC MAFC 2 8.00
305 Lovas Árpád Botond

Lovas

Árpád Botond
1-2 DEAC U23 DEAC U23 1 8.00
306 Bodócsi Benjamin

Bodócsi

Benjamin
1-2 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 2 8.00
307 Szalczgruber Ádám

Szalczgruber

Ádám
2 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 8.00
308 SZABÓ Levente

SZABÓ

Levente
4-5 MOGAAC MOGAAC 1 8.00
309 Karanfilovski Valentino

Karanfilovski

Valentino
1 Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 3 8.00
310 Bencze Louis

Bencze

Louis
3 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 3 8.00
311 Sebők Bence

Sebők

Bence
5 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 8.00
312 Fenyődi Szabolcs

Fenyődi

Szabolcs
2 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 1 8.00
313 Háry Szabolcs

Háry

Szabolcs
2 Monori SE Monori SE 1 8.00
314 Meleghegyi Balázs

Meleghegyi

Balázs
5 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 1 8.00
315 Holp Nándor Máté

Holp

Nándor Máté
3-4 HSE HSE 1 8.00
316 Kósa Dominik

Kósa

Dominik
3 Malév SC Malév SC 1 8.00
317 Gergely István

Gergely

István
4-5 Gyulai Color Gyulai Color 1 8.00
318 Csöbör Bálint

Csöbör

Bálint
1 Malév SC Malév SC 1 8.00
319 Nagy Simon

Nagy

Simon
2-3 Jászberényi KSE Jászberényi KSE 2 8.00
320 Pfandler Bence

Pfandler

Bence
4 MAFC MAFC 2 8.00
321 Lengyel Kristóf Dániel

Lengyel

Kristóf Dániel
2-3 SZPA-HSE SZPA-HSE 2 8.00
322 Poku Bertalan

Poku

Bertalan
2-3 KKS KKS 1 8.00
323 Groska Ádám Péter

Groska

Ádám Péter
3 Kandó FSC Kandó FSC 1 8.00
324 Pólik György Csongor

Pólik

György Csongor
5 BRAVOS BRAVOS 1 8.00
325 Kiss Barnabás

Kiss

Barnabás
2-3 KKS KKS 1 8.00
326 Kovács Boldizsár

Kovács

Boldizsár
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 1 8.00
327 Pavlovic Vuk

Pavlovic

Vuk
1-3 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 8.00
328 Valaczkay Gábor

Valaczkay

Gábor
4 VMG DSE VMG DSE 1 8.00
329 Orgona Gergő

Orgona

Gergő
4 Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 8.00
330 Farkas Csanád

Farkas

Csanád
1 Cívis KK U23 Cívis KK U23 2 8.00
331 Hegedűs Kornél

Hegedűs

Kornél
3 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 8.00
332 Csányi Kristóf Zoltán

Csányi

Kristóf Zoltán
1-2 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 8.00
333 Petrás Vajk Attila

Petrás

Vajk Attila
3 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 1 8.00
334 Széll Gábor

Széll

Gábor
3-4-5 DEAC II. DEAC II. 1 8.00
335 Timkó Norbert

Timkó

Norbert
5 Nagykőrösi Sólymok KE Nagykőrösi Sólymok KE 3 8.00
336 Erdődi Péter

Erdődi

Péter
2-3 Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 8.00
337 Mezei Máté

Mezei

Máté
3-4 PTE-PEAC PTE-PEAC 1 8.00
338 Borsos Balázs

Borsos

Balázs
1-2 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 8.00
339 Limpek Balázs

Limpek

Balázs
3 Közgáz A Közgáz A 1 8.00
340 Vas-Teplán Miklós

Vas-Teplán

Miklós
1-2 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 8.00
341 Ujhelyi Adrián

Ujhelyi

Adrián
5 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 8.00
342 Waigand Ágoston

Waigand

Ágoston
1-2 Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 8.00
343 Szántó Levente

Szántó

Levente
5 BUDAFOK BUDAFOK 5 7.80
344 Pintér Dávid

Pintér

Dávid
4-5 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 5 7.80
345 Németh András

Németh

András
1,2 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 3 7.67
346 Medve Máté

Medve

Máté
2-3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 6 7.67
347 Mészáros Bálint

Mészáros

Bálint
3 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 3 7.67
348 Molnár Marcell

Molnár

Marcell
1 Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 3 7.67
349 Lippai Gábor

Lippai

Gábor
1-2 Békéscsabai KK/B Békéscsabai KK/B 2 7.50
350 Biber Áron Benedek

Biber

Áron Benedek
MAFC MAFC 2 7.50
351 Ignácz Kristóf

Ignácz

Kristóf
2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 2 7.50
352 Bodnár Balázs

Bodnár

Balázs
2,3 ELITE Basket ELITE Basket 2 7.50
353 Tóth Bence

Tóth

Bence
2-3 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 6 7.50
354 Szőnyi Dániel

Szőnyi

Dániel
5 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 2 7.50
355 Nemes Milán Benedek

Nemes

Milán Benedek
1 Pénzügyőr Sportegyesület Pénzügyőr Sportegyesület 2 7.50
356 Kovács Adrián

Kovács

Adrián
1-2 PILIS BASKET PILIS BASKET 2 7.50
357 Stefán Dávid Levente

Stefán

Dávid Levente
5 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 2 7.50
358 Bíró Levente

Bíró

Levente
1-2 RKA Pécs RKA Pécs 3 7.33
359 Imolay Ákos

Imolay

Ákos
3-5 Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 3 7.33
360 Bagó Martin

Bagó

Martin
5 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 4 7.25
361 Varga Zalán

Varga

Zalán
3-4 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 2 7.00
362 Takács István

Takács

István
2-3 ELTE BEAC ELTE BEAC 1 7.00
363 Bordács Gábor Soma

Bordács

Gábor Soma
4-5 MAFC MAFC 2 7.00
364 Horváth Ádám

Horváth

Ádám
5 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 1 7.00
365 Kövecs Martin

Kövecs

Martin
1-2 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 2 7.00
366 Ságodi Róbert

Ságodi

Róbert
DEAC U23 DEAC U23 1 7.00
367 Bubcsó Kristóf

Bubcsó

Kristóf
2 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 1 7.00
368 Szakolczay Kornél

Szakolczay

Kornél
3-4 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 7.00
369 Halász Benjámin Gábor

Halász

Benjámin Gábor
2-3 KKS KKS 1 7.00
370 Horváth Zsolt

Horváth

Zsolt
1-2 KKS KKS 1 7.00
371 Tulkán Máté

Tulkán

Máté
1-2 SZPA-HSE SZPA-HSE 2 7.00
372 Herendic Dominik

Herendic

Dominik
1 Ceglédi KE Ceglédi KE 2 7.00
373 Bogatin Ádám István

Bogatin

Ádám István
3 MVM-OSE Lions II. MVM-OSE Lions II. 1 7.00
374 Madar Krisztián

Madar

Krisztián
1-2 DEAC U23 DEAC U23 1 7.00
375 Spiegel Gergő Roland

Spiegel

Gergő Roland
3 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 7.00
376 Bartus Gergely

Bartus

Gergely
1-2 MAFC Martos MAFC Martos 1 7.00
377 Gajaschi Alessandro Emanuele

Gajaschi

Alessandro Emanuele
1-3 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 7.00
378 Réti Géza

Réti

Géza
ELTE Fortis ELTE Fortis 1 7.00
379 Kámán Kristóf

Kámán

Kristóf
4 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 2 7.00
380 Petrucsik Bence

Petrucsik

Bence
1 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 7.00
381 Busai Levente Gábor

Busai

Levente Gábor
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 1 7.00
382 Bor Sándor

Bor

Sándor
1 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 2 7.00
383 Gulyás Botond

Gulyás

Botond
3 Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 1 7.00
384 Major Előd

Major

Előd
4 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 1 7.00
385 Deák Csaba

Deák

Csaba
2 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 1 7.00
386 Szántó Dániel

Szántó

Dániel
1 TF-BP SE TF-BP SE 1 7.00
387 dr. Franczva Ádám

dr. Franczva

Ádám
5 Pénzügyőr Sportegyesület Pénzügyőr Sportegyesület 2 7.00
388 Asztalos Soma

Asztalos

Soma
1-2 DEAC II. DEAC II. 1 7.00
389 Schweighoffer Balázs

Schweighoffer

Balázs
1 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 1 7.00
390 Nagy László

Nagy

László
3 BKG PRIMA Akadémia II. BKG PRIMA Akadémia II. 1 7.00
391 Josepovits Gábor

Josepovits

Gábor
5 Malév SC Malév SC 1 7.00
392 Nshimba Kalau Joel

Nshimba

Kalau Joel
4-5 Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 1 7.00
393 Siklós Bence

Siklós

Bence
1-2 HSE HSE 1 7.00
394 Tursics Krisztián

Tursics

Krisztián
1-5 BUDAFOK BUDAFOK 4 6.75
395 Hőgye Patrik

Hőgye

Patrik
Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 4 6.75
396 Szeleczki István

Szeleczki

István
5 BKG Príma BKG Príma 3 6.67
397 Roósz Roland

Roósz

Roland
5 Dombóvár Dombóvár 3 6.67
398 Csák Bence

Csák

Bence
2-3 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 6 6.67
399 Rakic Miljan

Rakic

Miljan
2-3 Jászberényi KSE Jászberényi KSE 2 6.50
400 Megyesi Dániel Márk

Megyesi

Dániel Márk
4-5 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 2 6.50
401 Kovács Marcell

Kovács

Marcell
2-3 Pénzügyőr Sportegyesület Pénzügyőr Sportegyesület 2 6.50
402 Meszlényi Róbert

Meszlényi

Róbert
1 RKA Pécs RKA Pécs 2 6.50
403 Molnár Bence

Molnár

Bence
1 Nagykőrösi Sólymok KE Nagykőrösi Sólymok KE 2 6.50
404 Fehér Csaba

Fehér

Csaba
1-5 BUDAFOK BUDAFOK 4 6.50
405 Burján Imre

Burján

Imre
3-4 BUDAFOK BUDAFOK 5 6.40
406 Monye Martin

Monye

Martin
3 Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 3 6.33
407 Szilasi Bence

Szilasi

Bence
3 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 6.00
408 Bencsik Barnabás Boldizsár

Bencsik

Barnabás Boldizsár
2 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 6.00
409 Füzi Róbert

Füzi

Róbert
2-3 Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 2 6.00
410 Erdei Márk

Erdei

Márk
1-2 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 6.00
411 Nagy Máté

Nagy

Máté
1 CVSE Vulkán Fürdő CVSE Vulkán Fürdő 2 6.00
412 Petrikó Péter Dániel

Petrikó

Péter Dániel
3 BKG PRIMA Akadémia II. BKG PRIMA Akadémia II. 1 6.00
413 Szatmári Szabolcs

Szatmári

Szabolcs
3-4 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 6.00
414 Graf András

Graf

András
1-2-3 MAFC Martos MAFC Martos 1 6.00
415 Jilling László

Jilling

László
1,2 ELITE Basket ELITE Basket 2 6.00
416 Beczássy Máté

Beczássy

Máté
1 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 6.00
417 Tóth Ádám

Tóth

Ádám
4-5 Kandó FSC Kandó FSC 2 6.00
418 Kiss Dániel

Kiss

Dániel
3-5 Pénzügyőr SE II. Pénzügyőr SE II. 1 6.00
419 Donakovski Stefan

Donakovski

Stefan
5 Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 1 6.00
420 Kovács Gergő Gábor

Kovács

Gergő Gábor
5 KKS KKS 1 6.00
421 Tóth Fabó

Tóth

Fabó
5 HSE HSE 1 6.00
422 Tilinger Bence

Tilinger

Bence
2-3 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 6.00
423 Dobos Márk

Dobos

Márk
1-2 BDSEbasket BDSEbasket 1 6.00
424 Jenei Koppány Tamás

Jenei

Koppány Tamás
2 Közgáz A Közgáz A 1 6.00
425 Hágen Tamás

Hágen

Tamás
4 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 2 6.00
426 Bettembuk Botond Róbert

Bettembuk

Botond Róbert
Szolnoki Olajbányász II. Szolnoki Olajbányász II. 1 6.00
427 Bedőcs Barnabás

Bedőcs

Barnabás
2 Pénzügyőr SE II. Pénzügyőr SE II. 1 6.00
428 Gyurcsányi Péter

Gyurcsányi

Péter
1-3 ELTE BEAC ELTE BEAC 1 6.00
429 Szabó Norbert

Szabó

Norbert
2 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 6.00
430 Sallay Gábor

Sallay

Gábor
5 Soproni Tigrisek Soproni Tigrisek 1 6.00
431 Kováts Bence

Kováts

Bence
4 Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 6.00
432 Rácz András

Rácz

András
3-4 DEAC II. DEAC II. 1 6.00
433 Nagy Gergely István

Nagy

Gergely István
5 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 6.00
434 Obermann Norbert

Obermann

Norbert
2-3 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 6.00
435 Borsodi Márton

Borsodi

Márton
2 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 6.00
436 Laczó Levente

Laczó

Levente
2 Közgáz A Közgáz A 3 6.00
437 Takács Gábor Ferenc

Takács

Gábor Ferenc
2-4 ELTE BEAC ELTE BEAC 1 6.00
438 Haris Róbert

Haris

Róbert
2-4 Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 3 6.00
439 Fodor Máté

Fodor

Máté
3 Szolnoki Olajbányász II. Szolnoki Olajbányász II. 1 6.00
440 Lajsz Gergő

Lajsz

Gergő
4-5 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 6.00
441 Grebenár Péter

Grebenár

Péter
5 CVSE Vulkán Fürdő CVSE Vulkán Fürdő 1 6.00
442 Nagy Lajos

Nagy

Lajos
1-2 DEAC II. DEAC II. 1 6.00
443 Vadász Ákos Barna

Vadász

Ákos Barna
4-5 BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 6.00
444 Erdős Kristóf

Erdős

Kristóf
2-3 Békéscsabai KK/B Békéscsabai KK/B 2 6.00
445 Cziklin Dusán Péter

Cziklin

Dusán Péter
3 Szolnoki Olajbányász II. Szolnoki Olajbányász II. 1 6.00
446 Gábor Tamás

Gábor

Tamás
4 Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 6.00
447 Kelemen Kristóf Endre

Kelemen

Kristóf Endre
1 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 1 6.00
448 Papp Bendegúz András

Papp

Bendegúz András
2-3 Újpest-MT II. Újpest-MT II. 2 6.00
449 Zsuga Tamás

Zsuga

Tamás
1-2 PRIMA SE II. PRIMA SE II. 1 6.00
450 Bálint Bence Zoltán

Bálint

Bence Zoltán
3-4 RKA Pécs RKA Pécs 1 6.00
451 Babik Barnabás

Babik

Barnabás
3 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 6.00
452 Tárnok Róbert Attila

Tárnok

Róbert Attila
3-5 Pénzügyőr SE II. Pénzügyőr SE II. 1 6.00
453 Szőke Olivér

Szőke

Olivér
3-4 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 6.00
454 Hajdú Botond

Hajdú

Botond
4 Közgáz A Közgáz A 1 6.00
455 Fodor Bálint

Fodor

Bálint
4-5 SZPA-HSE SZPA-HSE 2 6.00
456 KISS Dömötör

KISS

Dömötör
2 QPAC QPAC 1 6.00
457 Száraz Ádám Simon

Száraz

Ádám Simon
3 Malév SC Malév SC 1 6.00
458 Dukic Nebojsa

Dukic

Nebojsa
4-5 Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 2 6.00
459 Németh Zsombor

Németh

Zsombor
4-5 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 6.00
460 Németh Bálint

Németh

Bálint
2-3 Cívis KK U23 Cívis KK U23 2 6.00
461 Gróf Botond Máté

Gróf

Botond Máté
3 Közgáz A Közgáz A 1 6.00
462 Pinnyey Márton Ábel

Pinnyey

Márton Ábel
2 Ceglédi KE Ceglédi KE 1 6.00
463 Tarján Izsák Simon

Tarján

Izsák Simon
4 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 6 5.83
464 Garai Gergő

Garai

Gergő
1-5 BUDAFOK BUDAFOK 5 5.80
465 Magda Dávid Csaba

Magda

Dávid Csaba
1-2 TF-BP TF-BP 3 5.67
466 Bíró Benedek

Bíró

Benedek
1 Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 2 5.50
467 Futó Balázs

Futó

Balázs
4-5 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 4 5.50
468 Várbíró Gergő

Várbíró

Gergő
1-2 Jászberényi KSE Jászberényi KSE 2 5.50
469 Szijj Norbert

Szijj

Norbert
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 2 5.50
470 Vámos Viktor Róbert

Vámos

Viktor Róbert
1-2 Kandó FSC Kandó FSC 2 5.50
471 Körmendi Bence

Körmendi

Bence
3 KTE-Duna Aszfalt U23 KTE-Duna Aszfalt U23 2 5.50
472 Lehoczky Simon

Lehoczky

Simon
2-3 SZPA-HSE SZPA-HSE 2 5.50
473 Kerkai Ákos

Kerkai

Ákos
2-3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 6 5.50
474 Szecsei Gergő László

Szecsei

Gergő László
1-3 Újpest-MT II. Újpest-MT II. 3 5.33
475 Glatz Soma Gábor

Glatz

Soma Gábor
3-4 Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 3 5.33
476 Debreceni Gergő

Debreceni

Gergő
4-5 Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 3 5.33
477 Tóth Barnabás

Tóth

Barnabás
1-2 Újpest-MT II. Újpest-MT II. 3 5.33
478 Czifrák Csaba

Czifrák

Csaba
4-5 Békéscsaba Békéscsaba 3 5.33
479 Barócsi Ádám

Barócsi

Ádám
4-5 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 4 5.25
480 Jurászik László

Jurászik

László
1 Monori SE Monori SE 1 5.00
481 Illés Balázs

Illés

Balázs
1 Monori SE Monori SE 1 5.00
482 Muzsik Sándor

Muzsik

Sándor
2 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 5.00
483 Dormán Miklós

Dormán

Miklós
1-5 BUDAFOK BUDAFOK 1 5.00
484 Fekete Béla

Fekete

Béla
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 1 5.00
485 SZABÓ Márton

SZABÓ

Márton
1 MOGAAC MOGAAC 1 5.00
486 Sándor Máté

Sándor

Máté
3 Szolnoki Olajbányász II. Szolnoki Olajbányász II. 1 5.00
487 Faraj Alfarag Osama

Faraj Alfarag

Osama
2 Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 2 5.00
488 Hargitai Krisztián

Hargitai

Krisztián
4 Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 2 5.00
489 Kiss Szabolcs

Kiss

Szabolcs
4 Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 1 5.00
490 Pap Attila

Pap

Attila
1 MVM-OSE Lions II. MVM-OSE Lions II. 1 5.00
491 Fórián Bence

Fórián

Bence
1 Gyulai Color Gyulai Color 1 5.00
492 Rosemond Steve

Rosemond

Steve
1-2 Újpest-MT Újpest-MT 2 5.00
493 Szanyi Bence

Szanyi

Bence
2 Szolnoki Olajbányász II. Szolnoki Olajbányász II. 1 5.00
494 Solti Máté István

Solti

Máté István
2 Malév SC Malév SC 1 5.00
495 Csapó Dániel

Csapó

Dániel
1-2 BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 5.00
496 Fazekas István Mihály

Fazekas

István Mihály
2 HSE HSE 1 5.00
497 Szalai Milán Zsolt

Szalai

Milán Zsolt
1-2 Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 5.00
498 Benke Krisztián

Benke

Krisztián
2-3 RKA Pécs RKA Pécs 3 5.00
499 Soliman Kareem Mohamed Zeinhom Ramadan

Soliman

Kareem Mohamed Zeinhom Ramadan
1 PRIMA SE II. PRIMA SE II. 1 5.00
500 Varga Tamás

Varga

Tamás
1 MVM-OSE Lions II. MVM-OSE Lions II. 1 5.00
501 Pongrácz Gergely

Pongrácz

Gergely
4 Monori SE Monori SE 1 5.00
502 Varga Ádám

Varga

Ádám
4 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 5.00
503 Karancsi Máté

Karancsi

Máté
4-5 Békéscsabai KK/B Békéscsabai KK/B 2 5.00
504 Fülöp Zsombor

Fülöp

Zsombor
1-2 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 4 5.00
505 Bodor Bence Aladár

Bodor

Bence Aladár
1-2 BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 5.00
506 Harsányi András Attila

Harsányi

András Attila
2-3 MAFC Martos MAFC Martos 1 5.00
507 Király Viktor

Király

Viktor
3 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 1 5.00
508 Kovács József

Kovács

József
1-2 Békéscsaba Békéscsaba 2 5.00
509 Mócsai Milán Lajos

Mócsai

Milán Lajos
3 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 1 5.00
510 Bea Bence

Bea

Bence
4 Újpest-MT Újpest-MT 2 5.00
511 Novák Marcell

Novák

Marcell
4 SZOESE SZOESE 1 5.00
512 KOVÁCS Dániel

KOVÁCS

Dániel
4 QPAC QPAC 1 5.00
513 Meleg Károly Richárd

Meleg

Károly Richárd
4-5 Jászberényi KSE Jászberényi KSE 2 5.00
514 Grijak Nikola

Grijak

Nikola
2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 2 5.00
515 Brezovcsik Dániel Tamás

Brezovcsik

Dániel Tamás
4 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 5.00
516 Hensch Norbert

Hensch

Norbert
4-5 MAFC Martos MAFC Martos 1 5.00
517 Oláh Krisztián

Oláh

Krisztián
1-2 SZPA-HSE SZPA-HSE 2 5.00
518 Kurucz Ádám

Kurucz

Ádám
1-2 DEAC U23 DEAC U23 1 5.00
519 Williams Joseph Allen

Williams

Joseph Allen
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 2 5.00
520 Vodila Bence

Vodila

Bence
1-2 Békéscsabai KK/B Békéscsabai KK/B 2 5.00
521 Harsányi Bence

Harsányi

Bence
4 Malév SC Malév SC 1 5.00
522 Dani Balázs Dominik

Dani

Balázs Dominik
1 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 1 5.00
523 Puszta Dávid Csaba

Puszta

Dávid Csaba
2-3 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 2 5.00
524 Jankó Csaba

Jankó

Csaba
DEAC U23 DEAC U23 1 5.00
525 Kass Ferenc

Kass

Ferenc
2 Ceglédi KE Ceglédi KE 1 5.00
526 Sebők Vilmos

Sebők

Vilmos
2-3 Békéscsabai KK/B Békéscsabai KK/B 2 5.00
527 Zsihla Zsombor

Zsihla

Zsombor
BKG Príma BKG Príma 3 5.00
528 Dormán Balázs

Dormán

Balázs
1-2 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 3 4.67
529 Moravcsik Áron

Moravcsik

Áron
1 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 6 4.67
530 Baranyi Péter Balázs

Baranyi

Péter Balázs
4-5 Pénzügyőr Sportegyesület Pénzügyőr Sportegyesület 2 4.50
531 Sándor Bence

Sándor

Bence
2-3 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 6 4.50
532 Fekete Csaba

Fekete

Csaba
1-5 BUDAFOK BUDAFOK 4 4.50
533 Kiss Bálint

Kiss

Bálint
1 Közgáz A Közgáz A 2 4.50
534 Blahut Bence

Blahut

Bence
4 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 2 4.50
535 Tóth Péter

Tóth

Péter
1 MAFC MAFC 2 4.50
536 Tóth András

Tóth

András
3 ELITE Basket ELITE Basket 2 4.50
537 Steier Bence

Steier

Bence
3-4 Pénzügyőr Sportegyesület Pénzügyőr Sportegyesület 2 4.50
538 Zajácz Krisztián

Zajácz

Krisztián
3 Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 2 4.50
539 Dudás Miklós

Dudás

Miklós
3 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 2 4.50
540 Völgyi Marcell Zoltán

Völgyi

Marcell Zoltán
4 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 6 4.50
541 Kopácsi Ákos

Kopácsi

Ákos
1-2 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 5 4.40
542 Horváth Attila

Horváth

Attila
3 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 3 4.33
543 Reizer Roland

Reizer

Roland
5 BKG Príma BKG Príma 3 4.33
544 Molnár Mátyás

Molnár

Mátyás
1-2 RKA Pécs RKA Pécs 3 4.33
545 Kerti Patrik Bende

Kerti

Patrik Bende
Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 3 4.33
546 Buzás Bence

Buzás

Bence
2-3 BKG Príma BKG Príma 3 4.33
547 Wirth Ádám

Wirth

Ádám
2 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 6 4.33
548 Monye Jonatán

Monye

Jonatán
4 Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 3 4.33
549 Cseh György

Cseh

György
4-5 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 6 4.17
550 Kubicza Norbert

Kubicza

Norbert
2-3 PRIMA SE II. PRIMA SE II. 1 4.00
551 Novák Tamás

Novák

Tamás
5 Pénzügyőr SE II. Pénzügyőr SE II. 1 4.00
552 Bokor Zoltán

Bokor

Zoltán
1-2 SZPA-HSE SZPA-HSE 2 4.00
553 Knyúr Máté Soma

Knyúr

Máté Soma
1-2 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 2 4.00
554 Kiss Dominik

Kiss

Dominik
3-4 Szolnoki Olajbányász II. Szolnoki Olajbányász II. 1 4.00
555 PINTÉR Bence

PINTÉR

Bence
2-3 MOGAAC MOGAAC 1 4.00
556 Kis Milán

Kis

Milán
4-5 PTE-PEAC PTE-PEAC 1 4.00
557 Kiss Kornél László

Kiss

Kornél László
1-2 Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 1 4.00
558 Bak Márton

Bak

Márton
4-5 DEAC II. DEAC II. 1 4.00
559 Tömösváry Máté

Tömösváry

Máté
5 Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 4.00
560 Osztoics Milán

Osztoics

Milán
Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 2 4.00
561 Sólyom Bence

Sólyom

Bence
1 Cívis KK U23 Cívis KK U23 2 4.00
562 TÓTH Richárd

TÓTH

Richárd
1 BDSEbasket BDSEbasket 1 4.00
563 Teremy Zsombor

Teremy

Zsombor
5 Közgáz A Közgáz A 1 4.00
564 Fruktusz Kevin

Fruktusz

Kevin
4 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 1 4.00
565 Szirbucz Milán

Szirbucz

Milán
3-4 Cívis KK U23 Cívis KK U23 2 4.00
566 Purkald Milán

Purkald

Milán
2 Szolnoki Olajbányász II. Szolnoki Olajbányász II. 1 4.00
567 KÁLLAY Albert

KÁLLAY

Albert
4 QPAC QPAC 1 4.00
568 Tamási Péter András

Tamási

Péter András
3 TF-BP SE TF-BP SE 1 4.00
569 Vranek Máté

Vranek

Máté
3,4 ELITE Basket ELITE Basket 1 4.00
570 Korompay Levente

Korompay

Levente
3 Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 4.00
571 Széplaki Balázs Bátor

Széplaki

Balázs Bátor
2 Malév SC Malév SC 1 4.00
572 Virágh Péter

Virágh

Péter
3-4 Cívis KK U23 Cívis KK U23 1 4.00
573 Somogyfoki Péter Gábor

Somogyfoki

Péter Gábor
1,2 ELITE Basket ELITE Basket 1 4.00
574 Bálint Bence Dániel

Bálint

Bence Dániel
4 TF-BP SE TF-BP SE 1 4.00
575 Steier Roland László

Steier

Roland László
1 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 3 4.00
576 Bouity Voubou Etienne Wence

Bouity Voubou

Etienne Wence
2 Szolnoki Olajbányász II. Szolnoki Olajbányász II. 1 4.00
577 Nyitrai Ákos

Nyitrai

Ákos
4 VMG DSE VMG DSE 1 4.00
578 Vejinovic Sasa

Vejinovic

Sasa
1 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 2 4.00
579 Borbáth Balázs Csaba

Borbáth

Balázs Csaba
1-2 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 2 4.00
580 Tóth Balázs

Tóth

Balázs
3 KTE-Duna Aszfalt U23 KTE-Duna Aszfalt U23 2 4.00
581 Szőcs Levente

Szőcs

Levente
2 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 4.00
582 Somogyi György

Somogyi

György
4 Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 4.00
583 Illés Bálint

Illés

Bálint
1 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 4.00
584 Balogh Gergely

Balogh

Gergely
2 Soproni Tigrisek Soproni Tigrisek 1 4.00
585 Csatlós István

Csatlós

István
2-3 Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 1 4.00
586 Osgyáni Soma

Osgyáni

Soma
4-5 Gyulai Color Gyulai Color 1 4.00
587 Varga Zoltán

Varga

Zoltán
5 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 2 4.00
588 Soós Levente

Soós

Levente
1 Malév SC Malév SC 1 4.00
589 Koncz Péter

Koncz

Péter
1-2 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 4.00
590 Csobán Noel

Csobán

Noel
2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 1 4.00
591 Szenti Mátyás

Szenti

Mátyás
3 Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 4.00
592 Rozs Máté Zoltán

Rozs

Máté Zoltán
3-4 Nagykőrösi Sólymok KE Nagykőrösi Sólymok KE 1 4.00
593 Janszky Zalán

Janszky

Zalán
5 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 1 4.00
594 Szabari Krisztián

Szabari

Krisztián
3-4 ELTE BEAC ELTE BEAC 1 4.00
595 Papp Bendegúz

Papp

Bendegúz
2-3 Eszterházy SC Eszterházy SC 1 4.00
596 Szenteleki László Csaba

Szenteleki

László Csaba
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 2 4.00
597 Virág Előd

Virág

Előd
2-3 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 4.00
598 Filák Tamás

Filák

Tamás
3 Kanizsa KK Kanizsa KK 1 4.00
599 Vígh Marcell Péter

Vígh

Marcell Péter
3-4 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 4.00
600 Arnold Botond

Arnold

Botond
5-4 Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 4.00
601 KISS Marcell

KISS

Marcell
5 QPAC QPAC 1 4.00
602 KARSAI Attila

KARSAI

Attila
4 MOGAAC MOGAAC 1 4.00
603 Madar Kristóf

Madar

Kristóf
1-2 DEAC U23 DEAC U23 1 4.00
604 Madaras János

Madaras

János
4-5 Pénzügyőr SE II. Pénzügyőr SE II. 1 4.00
605 Mester Ferenc

Mester

Ferenc
1 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 1 4.00
606 Antal Balázs Csaba

Antal

Balázs Csaba
2 BKG PRIMA Akadémia II. BKG PRIMA Akadémia II. 1 4.00
607 Boros Richárd Alex

Boros

Richárd Alex
1-5 BUDAFOK BUDAFOK 1 4.00
608 Balázs Ádám

Balázs

Ádám
1-2 PILIS BASKET PILIS BASKET 1 4.00
609 Ragályi Levente Gergely

Ragályi

Levente Gergely
2-3 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 6 3.83
610 Vadon Tamás

Vadon

Tamás
3-4 Újpest-MT II. Újpest-MT II. 3 3.67
611 Fehérvári Csegő

Fehérvári

Csegő
3 Dombóvár Dombóvár 3 3.67
612 Váits Olivér

Váits

Olivér
1 RKA Pécs RKA Pécs 3 3.67
613 Dudás László

Dudás

László
3 Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 2 3.50
614 Molnár Ádám

Molnár

Ádám
1-2 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 2 3.50
615 Madár András

Madár

András
2-3 Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 2 3.50
616 Horváth Áron

Horváth

Áron
ELITE Basket ELITE Basket 2 3.50
617 Veres Zsombor Bonifác

Veres

Zsombor Bonifác
2,3 ELITE Basket ELITE Basket 2 3.50
618 Sólyom Botond

Sólyom

Botond
2-3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 6 3.50
619 Terék Nándor

Terék

Nándor
3 BKG PRIMA Akadémia II. BKG PRIMA Akadémia II. 2 3.50
620 Rékasi Bojta Bendegúz

Rékasi

Bojta Bendegúz
4 Ceglédi KE Ceglédi KE 2 3.50
621 Vida Zoltán

Vida

Zoltán
1 Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 2 3.50
622 Juranits Richárd

Juranits

Richárd
3 CVSE Vulkán Fürdő CVSE Vulkán Fürdő 2 3.50
623 Orliczki Mátyás

Orliczki

Mátyás
1 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 5 3.40
624 Panic Aleksa

Panic

Aleksa
2 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 3 3.33
625 Lénárt Zoltán

Lénárt

Zoltán
5 Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 2 3.00
626 Jókai Mátyás Ferenc

Jókai

Mátyás Ferenc
3 Nagykőrösi Sólymok KE Nagykőrösi Sólymok KE 3 3.00
627 Varga Boldizsár

Varga

Boldizsár
1-2 DEAC U23 DEAC U23 1 3.00
628 MAYER Barnabás

MAYER

Barnabás
3-4 MOGAAC MOGAAC 1 3.00
629 Antal Ákos

Antal

Ákos
1 BKG PRIMA Akadémia II. BKG PRIMA Akadémia II. 2 3.00
630 Béres Benedek

Béres

Benedek
2 TF-BP TF-BP 2 3.00
631 Kabács Bence

Kabács

Bence
3-4 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 1 3.00
632 Szokonya József Gábor

Szokonya

József Gábor
4 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 1 3.00
633 Ballon Gergő

Ballon

Gergő
1 BDSEbasket BDSEbasket 1 3.00
634 VÁMOSI Filip Roland

VÁMOSI

Filip Roland
3-4 QPAC QPAC 1 3.00
635 Gombkötő Dávid

Gombkötő

Dávid
1-2 SZOESE SZOESE 1 3.00
636 Huszár Gergely István

Huszár

Gergely István
3 Kandó FSC Kandó FSC 2 3.00
637 Forrai Dániel

Forrai

Dániel
105 Soproni Tigrisek Soproni Tigrisek 1 3.00
638 Takács Erik

Takács

Erik
4 KTE-Duna Aszfalt U23 KTE-Duna Aszfalt U23 1 3.00
639 Rákosi Kornél

Rákosi

Kornél
2-3 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 1 3.00
640 Dévényi András

Dévényi

András
1 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 3 3.00
641 Velkey Géza

Velkey

Géza
2 KTE-Duna Aszfalt U23 KTE-Duna Aszfalt U23 2 3.00
642 Bánszki Dániel

Bánszki

Dániel
3 Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 3.00
643 Lőte Márk György

Lőte

Márk György
1,2 ELITE Basket ELITE Basket 1 3.00
644 Francia Bálint

Francia

Bálint
4-5 Újpest-MT II. Újpest-MT II. 1 3.00
645 Filep Áron Kálmán

Filep

Áron Kálmán
2 Nagykőrösi Sólymok KE Nagykőrösi Sólymok KE 1 3.00
646 Lakatos István

Lakatos

István
1 Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 3.00
647 Bencze Kevin

Bencze

Kevin
3 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 2 3.00
648 Tóth Patrik

Tóth

Patrik
KTE-Duna Aszfalt U23 KTE-Duna Aszfalt U23 2 3.00
649 Bernacchini Dániel

Bernacchini

Dániel
1 Közgáz A Közgáz A 1 3.00
650 Pollák Árpád

Pollák

Árpád
1-2 Újpest-MT Újpest-MT 2 3.00
651 Fekete Csongor

Fekete

Csongor
3 DEAC U23 DEAC U23 1 3.00
652 Gordán Levente

Gordán

Levente
4-5 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 1 3.00
653 Czirbus József

Czirbus

József
4-5 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 2 3.00
654 Varga Ármin Gábor

Varga

Ármin Gábor
2 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 3.00
655 Puskás Bálint

Puskás

Bálint
5 PTE-PEAC PTE-PEAC 1 3.00
656 Bartos Bálint István

Bartos

Bálint István
4-5 TF-BP TF-BP 1 3.00
657 Korompai Zsolt László

Korompai

Zsolt László
2-3 TF-BP SE TF-BP SE 1 3.00
658 Irimia Krisztián Dániel

Irimia

Krisztián Dániel
3 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 1 3.00
659 Szegedi Márton Dezső

Szegedi

Márton Dezső
4-5 SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia 2 3.00
660 Gerencsér Gergely

Gerencsér

Gergely
2-3 Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 3.00
661 Gaál Bence

Gaál

Bence
4-5 Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 2 3.00
662 Mikes Bence

Mikes

Bence
1 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 3.00
663 Dürr Edgár András

Dürr

Edgár András
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 2 3.00
664 Kocsis Tamás Zoltán

Kocsis

Tamás Zoltán
5 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 3.00
665 Hajdu Márton

Hajdu

Márton
4-5 Ceglédi KE Ceglédi KE 1 3.00
666 Dr. Dánél Csaba

Dr. Dánél

Csaba
1-2 BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 3.00
667 Németh Bence Tamás

Németh

Bence Tamás
1-2 Közgáz A Közgáz A 1 3.00
668 Ovád Gergő

Ovád

Gergő
1-2 KKS KKS 1 3.00
669 Szolnoki Balázs

Szolnoki

Balázs
3 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 3.00
670 Timár Gergely

Timár

Gergely
2-3 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 3.00
671 Tálos András

Tálos

András
2-3-4 PTE-PEAC PTE-PEAC 1 3.00
672 Renkecz Máté Gergő

Renkecz

Máté Gergő
3-4 Újpest-MT Újpest-MT 1 3.00
673 Vámos Ádám

Vámos

Ádám
4-5 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 5 2.80
674 Csomós Kristóf

Csomós

Kristóf
1-2 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 4 2.75
675 Katatics Kolos

Katatics

Kolos
3 Dombóvár Dombóvár 3 2.67
676 Óliás Gergő

Óliás

Gergő
2 Dombóvár Dombóvár 3 2.67
677 Végh Mátyás

Végh

Mátyás
Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 3 2.67
678 Kónya Levente

Kónya

Levente
1 Nagykőrösi Sólymok KE Nagykőrösi Sólymok KE 2 2.50
679 Ben-Kane Kevin

Ben-Kane

Kevin
2-3 Cívis KK U23 Cívis KK U23 2 2.50
680 László János

László

János
3-4 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 2 2.50
681 Amati Kevin Ernő

Amati

Kevin Ernő
1-2 BUDAFOK BUDAFOK 5 2.40
682 Molnár Csongor

Molnár

Csongor
BKG Príma BKG Príma 3 2.33
683 Baumann Dávid

Baumann

Dávid
2-3 Eszterházy SC Eszterházy SC 1 2.00
684 Horváth Balázs

Horváth

Balázs
5 Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 2.00
685 Sólyom László

Sólyom

László
3-4 Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 2.00
686 Kálmán Kevin

Kálmán

Kevin
5 Cívis KK U23 Cívis KK U23 1 2.00
687 LINCZENBOLD Eliot

LINCZENBOLD

Eliot
1 QPAC QPAC 1 2.00
688 Friedl Kristóf Bence

Friedl

Kristóf Bence
2-3 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 1 2.00
689 Tóth Attila

Tóth

Attila
3 VMG DSE VMG DSE 1 2.00
690 Biczók Gergely

Biczók

Gergely
4 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 2.00
691 Gyarmat Imre Zsolt

Gyarmat

Imre Zsolt
4-5 Gyulai Color Gyulai Color 1 2.00
692 Józsa Zoltán

Józsa

Zoltán
5 BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 2.00
693 Fülöp Gergő

Fülöp

Gergő
1 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 2.00
694 Fejes Péter

Fejes

Péter
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 2 2.00
695 Horváth László

Horváth

László
4 CVSE Vulkán Fürdő CVSE Vulkán Fürdő 2 2.00
696 Ordasi Dénes

Ordasi

Dénes
2-3 HSE HSE 1 2.00
697 Bodorkos Richárd

Bodorkos

Richárd
1-5 Pénzügyőr Sportegyesület Pénzügyőr Sportegyesület 1 2.00
698 Czeczeli Bence Boldizsár

Czeczeli

Bence Boldizsár
1,2 ELITE Basket ELITE Basket 1 2.00
699 Kurucz Gergely

Kurucz

Gergely
4 BDSEbasket BDSEbasket 1 2.00
700 Szél Márton Kálmán

Szél

Márton Kálmán
2-3 MAFC BME MAFC BME 1 2.00
701 Kátai Zsolt

Kátai

Zsolt
3-4 Eszterházy SC Eszterházy SC 1 2.00
702 Pálfia Miklós

Pálfia

Miklós
4-5 Kandó FSC Kandó FSC 1 2.00
703 Birkás András

Birkás

András
1-2 Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 4 2.00
704 Nemcsok Bence

Nemcsok

Bence
3 MAFC BME MAFC BME 1 2.00
705 Gémes Andor Benedek

Gémes

Andor Benedek
TF-BP SE TF-BP SE 1 2.00
706 CZIRKOS Dömötör

CZIRKOS

Dömötör
5 MOGAAC MOGAAC 1 2.00
707 Oroszi Viktor

Oroszi

Viktor
4-5 SZOESE SZOESE 1 2.00
708 Beák Gábor

Beák

Gábor
1-3 Kandó FSC Kandó FSC 1 2.00
709 Török Csaba

Török

Csaba
5 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 2.00
710 Vasali Mátyás

Vasali

Mátyás
2-3 TF-BP SE TF-BP SE 1 2.00
711 Szalai Ádám

Szalai

Ádám
4-5 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 1 2.00
712 Molnár Márk

Molnár

Márk
1-2 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 2.00
713 Maric Petar

Maric

Petar
2 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 2.00
714 Heimann Gergő

Heimann

Gergő
1-3 Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 2.00
715 Bene Tamás

Bene

Tamás
4 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 2.00
716 NAGY Gergő

NAGY

Gergő
3-4 QPAC QPAC 1 2.00
717 Máthé-Barabássy Attila

Máthé-Barabássy

Attila
5 BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 2.00
718 Bodnár Csaba

Bodnár

Csaba
4-5 Újpest-MT II. Újpest-MT II. 1 2.00
719 Medgyesi Kristóf

Medgyesi

Kristóf
4-5 TF-BP TF-BP 2 2.00
720 Csúsz Bence

Csúsz

Bence
5 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 1 2.00
721 Bessler Don Mier

Bessler

Don Mier
1-2 SZPA-HSE SZPA-HSE 1 2.00
722 Virágh Benedek

Virágh

Benedek
2-3 Cívis KK U23 Cívis KK U23 1 2.00
723 Kis Bence

Kis

Bence
3 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 1 2.00
724 Szűcs Soma

Szűcs

Soma
2-3 Gyulai Color Gyulai Color 1 2.00
725 Lakatos Péter

Lakatos

Péter
3 BKG Príma BKG Príma 2 2.00
726 Rákos Samu

Rákos

Samu
3-4 PILIS BASKET PILIS BASKET 1 2.00
727 Kerekes Hunor Ákos

Kerekes

Hunor Ákos
1-2 Eszterházy SC Eszterházy SC 1 2.00
728 Marossy Barnabás

Marossy

Barnabás
2-3 Kandó FSC Kandó FSC 1 2.00
729 Láng Martin

Láng

Martin
3 Soproni Tigrisek Soproni Tigrisek 1 2.00
730 Molnár Máté

Molnár

Máté
2-3 TF-BP SE TF-BP SE 1 2.00
731 Marsa Pál

Marsa

Pál
2-3 Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 2.00
732 Bánsági Attila

Bánsági

Attila
1-3 BRAVOS BRAVOS 1 2.00
733 Tóth Zoltán

Tóth

Zoltán
2 Ceglédi KE Ceglédi KE 1 2.00
734 Felházi Barna Loránd

Felházi

Barna Loránd
4 VMG DSE VMG DSE 1 2.00
735 Tóth Márk

Tóth

Márk
3 Nagykőrösi Sólymok KE Nagykőrösi Sólymok KE 1 2.00
736 Asszú Ádám

Asszú

Ádám
1-2 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 2.00
737 Pajor Dávid

Pajor

Dávid
2 Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 2.00
738 Csirpák Patrik

Csirpák

Patrik
5 Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 2 2.00
739 Kalassai Martin

Kalassai

Martin
4 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 2.00
740 Czakó Tamás Zalán

Czakó

Tamás Zalán
3-4-5 MAFC Martos MAFC Martos 1 2.00
741 Kozma Péter

Kozma

Péter
2 Ceglédi KE Ceglédi KE 2 2.00
742 Püspök Bertalan

Püspök

Bertalan
5 Monori SE Monori SE 1 2.00
743 Fábián Dénes

Fábián

Dénes
1-2 BRAVOS BRAVOS 1 2.00
744 Kocsis Viktor

Kocsis

Viktor
5 Soproni Tigrisek Soproni Tigrisek 1 2.00
745 Czura Attila

Czura

Attila
1-2 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 2.00
746 Máté Levente Péter

Máté

Levente Péter
3 Soproni Tigrisek Soproni Tigrisek 1 2.00
747 Sárkány Tamás Zoltán

Sárkány

Tamás Zoltán
2-3 HSE HSE 1 2.00
748 Balázs Benjamin

Balázs

Benjamin
1 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 2.00
749 Ötvös Szilárd Tamás

Ötvös

Szilárd Tamás
2-3 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 2.00
750 Borsodi Máté József

Borsodi

Máté József
1-2 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 2.00
751 Csuba Attila

Csuba

Attila
4-5 BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 2.00
752 Hoffmann Balázs

Hoffmann

Balázs
4 Kanizsa KK Kanizsa KK 1 2.00
753 Görbicz Győző

Görbicz

Győző
3 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 1 2.00
754 Balázsi Soma Bence

Balázsi

Soma Bence
DEAC U23 DEAC U23 1 2.00
755 Gyurkovics Kristóf

Gyurkovics

Kristóf
5 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 1 2.00
756 Bencsik Norbert

Bencsik

Norbert
2 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 2.00
757 Hajnal Kristóf

Hajnal

Kristóf
SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia 2 2.00
758 Monek Máté

Monek

Máté
3-4 SZOESE SZOESE 1 2.00
759 Buru Domonkos

Buru

Domonkos
5 HSE HSE 1 2.00
760 Mándity Markó

Mándity

Markó
1-2 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 4 1.75
761 Kalocsa Levente

Kalocsa

Levente
4 Dombóvár Dombóvár 3 1.67
762 Kocsis Attila

Kocsis

Attila
1 Nagykőrösi Sólymok KE Nagykőrösi Sólymok KE 3 1.67
763 Korcsmáros Csaba

Korcsmáros

Csaba
1-2 Békéscsaba Békéscsaba 2 1.50
764 Mészáros Máté

Mészáros

Máté
2-3 Ceglédi KE Ceglédi KE 2 1.50
765 Lép Adrián

Lép

Adrián
1 Dombóvár Dombóvár 2 1.50
766 Juhász Bence

Juhász

Bence
1-2 PILIS BASKET PILIS BASKET 2 1.50
767 Antal Dávid

Antal

Dávid
3 BKG PRIMA Akadémia II. BKG PRIMA Akadémia II. 2 1.50
768 Gárdai Máté

Gárdai

Máté
1-2 Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 4 1.50
769 Kovács Zoltán Milán

Kovács

Zoltán Milán
1-2 Újpest-MT II. Újpest-MT II. 2 1.50
770 Valner Levente

Valner

Levente
1-2 Cívis KK U23 Cívis KK U23 2 1.50
771 Scherber Kristóf

Scherber

Kristóf
3-4 Békéscsabai KK/B Békéscsabai KK/B 2 1.50
772 Papp Dominik

Papp

Dominik
2 Közgáz A Közgáz A 2 1.50
773 Fehér Tamás

Fehér

Tamás
3 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 2 1.50
774 Manninger Mátyás

Manninger

Mátyás
3-4 PILIS BASKET PILIS BASKET 2 1.50
775 Koflanovics Kristóf Miklós

Koflanovics

Kristóf Miklós
1-2 Pénzügyőr Sportegyesület Pénzügyőr Sportegyesület 2 1.50
776 Németh Márk

Németh

Márk
3-4 SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia 2 1.50
777 Barabás Ábel

Barabás

Ábel
4 Dombóvár Dombóvár 2 1.50
778 Hipságh Barna

Hipságh

Barna
3 SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia 2 1.00
779 Mándity Dániel

Mándity

Dániel
3 SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia 2 1.00
780 Nagy Joel

Nagy

Joel
1 Pénzügyőr Sportegyesület Pénzügyőr Sportegyesület 2 1.00
781 Tasnádi Bence Gergely

Tasnádi

Bence Gergely
4-5 KKS KKS 1 1.00
782 Bögöti Márton

Bögöti

Márton
BKG Príma BKG Príma 3 1.00
783 Laufer Gergely

Laufer

Gergely
2 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 2 1.00
784 Ungi Keve

Ungi

Keve
2-3 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 4 1.00
785 Kiss András

Kiss

András
1 Soproni Tigrisek Soproni Tigrisek 1 1.00
786 Szabó Attila

Szabó

Attila
2-3 PRIMA SE II. PRIMA SE II. 1 1.00
787 Lintner Kristóf Barnabás

Lintner

Kristóf Barnabás
1,2 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 1.00
788 Kékesi Kristóf

Kékesi

Kristóf
3-4 Újpest-MT Újpest-MT 2 1.00
789 Lippai Szabolcs

Lippai

Szabolcs
4-5 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 2 1.00
790 Kakulya Sándor

Kakulya

Sándor
2 Nagykőrösi Sólymok KE Nagykőrösi Sólymok KE 3 1.00
791 Botka Botond

Botka

Botond
1-2 KTE-Duna Aszfalt U23 KTE-Duna Aszfalt U23 2 1.00
792 Plavecz Adrián

Plavecz

Adrián
3-4 Békéscsaba Békéscsaba 2 1.00
793 Botos Roland Benjámin

Botos

Roland Benjámin
3-4 Békéscsaba Békéscsaba 1 1.00
794 Szabó Dániel

Szabó

Dániel
3-4 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 2 1.00
795 Kódor Tamás Olivér

Kódor

Tamás Olivér
5 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 1.00
796 Pozsik Dániel

Pozsik

Dániel
3 Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 2 1.00
797 Pölöske Kornél

Pölöske

Kornél
5 Dombóvár Dombóvár 2 1.00
798 Laczka István

Laczka

István
3 BKG PRIMA Akadémia II. BKG PRIMA Akadémia II. 2 1.00
799 Farkas Apolló

Farkas

Apolló
2-3 Békéscsaba Békéscsaba 2 1.00
800 Tóth Péter

Tóth

Péter
2-3 BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 1.00
801 Czepanecz Tamás

Czepanecz

Tamás
3-4 BUDAFOK BUDAFOK 5 0.80
802 Lakatos Máté

Lakatos

Máté
1 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 4 0.75
803 Sajti Levente

Sajti

Levente
1-2 Békéscsabai KK/B Békéscsabai KK/B 2 0.50
804 Nagy Dömötör

Nagy

Dömötör
2 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 3 0.33
805 Jurászik Gábor

Jurászik

Gábor
2 Monori SE Monori SE 1 0.00
806 Volf Dávid

Volf

Dávid
5 Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 0.00
807 Rózsa Ádám

Rózsa

Ádám
Cente BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 0.00
808 Pongó Martin

Pongó

Martin
1-2 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 0.00
809 Kollár Zsombor

Kollár

Zsombor
1-2 Pénzügyőr Sportegyesület Pénzügyőr Sportegyesület 1 0.00
810 Egri Viktor

Egri

Viktor
2-3 DEAC II. DEAC II. 1 0.00
811 Tápai Péter

Tápai

Péter
4-5 Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 1 0.00
812 Marjanovic Jakov Jozo

Marjanovic

Jakov Jozo
4-5 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 1 0.00
813 Fülep Dániel József

Fülep

Dániel József
3-4 DEAC U23 DEAC U23 1 0.00
814 Nyíri Bence

Nyíri

Bence
2-3 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 3 0.00
815 Szalai Tamás

Szalai

Tamás
2-3 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 0.00
816 Mászlé Márk

Mászlé

Márk
4 PRIMA SE II. PRIMA SE II. 1 0.00
817 Szűcs Péter Gergő

Szűcs

Péter Gergő
2-3 TF-BP TF-BP 1 0.00
818 Szalczgruber Zsolt

Szalczgruber

Zsolt
3-4 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 0.00
819 Kis Benjámin

Kis

Benjámin
5 TF-BP SE TF-BP SE 1 0.00
820 Horváth Attila Viktor

Horváth

Attila Viktor
2-3 Újpest-MT II. Újpest-MT II. 1 0.00
821 Veres Szabolcs

Veres

Szabolcs
2 Kanizsa KK Kanizsa KK 1 0.00
822 Kasza Krisztián

Kasza

Krisztián
2,3 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 0.00
823 Irinyi István Ákos

Irinyi

István Ákos
3 Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 2 0.00
824 Bátaszéki Balázs

Bátaszéki

Balázs
1-2 PILIS BASKET PILIS BASKET 1 0.00
825 Bojkovszky Bence

Bojkovszky

Bence
3 SZOESE SZOESE 1 0.00
826 Kolok Balázs Dániel

Kolok

Balázs Dániel
4-5 Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 1 0.00
827 Szabó Dániel

Szabó

Dániel
1 Malév SC Malév SC 1 0.00
828 Tóth Dániel Miklós

Tóth

Dániel Miklós
1-2 ELTE BEAC ELTE BEAC 1 0.00
829 Horváth Gergő

Horváth

Gergő
3 BKG PRIMA Akadémia II. BKG PRIMA Akadémia II. 1 0.00
830 Jakab Péter

Jakab

Péter
3-4 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 0.00
831 Tóth Gábor

Tóth

Gábor
1-3 Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 2 0.00
832 Imre Márk

Imre

Márk
1-2 Kanizsa KK Kanizsa KK 1 0.00
833 Pruck Márton

Pruck

Márton
4 MAFC BME MAFC BME 1 0.00
834 Tóth-Majzik Tamás

Tóth-Majzik

Tamás
3 BKG PRIMA Akadémia II. BKG PRIMA Akadémia II. 1 0.00
835 Gerőcs Roland Bálint

Gerőcs

Roland Bálint
4-5 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 0.00
836 Farkas Gergő

Farkas

Gergő
1 Soproni Tigrisek Soproni Tigrisek 1 0.00
837 Zsók Áron

Zsók

Áron
4-5 Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 0.00
838 Iszak Gábor Adrián

Iszak

Gábor Adrián
1-2 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 0.00
839 Hegedüs Olivér

Hegedüs

Olivér
2 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 0.00
840 Lakatos Zsombor

Lakatos

Zsombor
5 Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 2 0.00
841 Solymosi Dániel

Solymosi

Dániel
2-3 SZPA-HSE SZPA-HSE 2 0.00
842 Orosz Balázs

Orosz

Balázs
4 Malév SC Malév SC 1 0.00
843 Tóth Gergő

Tóth

Gergő
5 DEAC U23 DEAC U23 1 0.00
844 Veres Mátyás

Veres

Mátyás
4-5 Kanizsa KK Kanizsa KK 1 0.00
845 Farkas Máté

Farkas

Máté
4 Kanizsa KK Kanizsa KK 1 0.00
846 Egervári Márton

Egervári

Márton
3-4 TF-BP SE TF-BP SE 1 0.00
847 Urbán István

Urbán

István
1-2 QPAC QPAC 1 0.00
848 Gelányi Dániel

Gelányi

Dániel
1 Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 0.00
849 Goldring József Bence

Goldring

József Bence
1-2 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 0.00
850 Benyovszki Mihály

Benyovszki

Mihály
1-2 Eszterházy SC Eszterházy SC 1 0.00
851 Puskás Bendegúz Artúr

Puskás

Bendegúz Artúr
1-3 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 1 0.00
852 Frisnyák Dániel Ádám

Frisnyák

Dániel Ádám
4 SZOESE SZOESE 1 0.00
853 Bányai Viktor

Bányai

Viktor
3 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 1 0.00
854 Dobos Viktor

Dobos

Viktor
1-2 Pénzügyőr SE II. Pénzügyőr SE II. 1 0.00
855 Hirschler Máté János

Hirschler

Máté János
1 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 2 0.00
856 Szentirmai Ákos András

Szentirmai

Ákos András
4-5 Újpest-MT Újpest-MT 1 0.00
857 Barna Attila

Barna

Attila
ELTE Fortis ELTE Fortis 1 0.00
858 Lenke Balázs

Lenke

Balázs
1-2 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 0.00
859 Szűcs Levente Ákos

Szűcs

Levente Ákos
1-2 SZPA-HSE SZPA-HSE 1 0.00
860 Nagy Balázs

Nagy

Balázs
3 Dombóvár Dombóvár 1 0.00
861 Darabant Zsolt

Darabant

Zsolt
4 VMG DSE VMG DSE 1 0.00
862 Bíró Emil Bálint

Bíró

Emil Bálint
2 CVSE Vulkán Fürdő CVSE Vulkán Fürdő 1 0.00
863 Pápai Bálint

Pápai

Bálint
1-2 Kanizsa KK Kanizsa KK 1 0.00
864 Földi Mihály

Földi

Mihály
5 Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 0.00
865 Ipacs Donát

Ipacs

Donát
3-4 Újpest-MT II. Újpest-MT II. 1 0.00
866 Baracskay Gergely

Baracskay

Gergely
2-3 KKS KKS 1 0.00
867 Boda János

Boda

János
3-4 SZPA-HSE SZPA-HSE 1 0.00
868 Turán Simon

Turán

Simon
1-2 DEAC U23 DEAC U23 1 0.00
869 Kelemen Axel

Kelemen

Axel
Eszterházy SC Eszterházy SC 1 0.00
870 Balogh Béla Bendegúz

Balogh

Béla Bendegúz
3 Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 0.00
871 Szabó Gergő

Szabó

Gergő
1 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 1 0.00
872 Szekeres Péter

Szekeres

Péter
1 Cívis KK U23 Cívis KK U23 2 0.00
873 Steier József Dániel

Steier

József Dániel
1 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 2 0.00
874 Gaál Tamás

Gaál

Tamás
1-2 CVSE Vulkán Fürdő CVSE Vulkán Fürdő 1 0.00
875 Molnár Ádám Csaba

Molnár

Ádám Csaba
3 MAFC BME MAFC BME 1 0.00
876 Konkoly Dominik

Konkoly

Dominik
2 BDSEbasket BDSEbasket 1 0.00
877 Hegedűs Milán

Hegedűs

Milán
1 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 0.00
878 SZILÁGYI Imre Márton

SZILÁGYI

Imre Márton
3 MOGAAC MOGAAC 1 0.00
879 Hőgye Péter

Hőgye

Péter
3-4 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 1 0.00
880 Mogyorósi Dániel Áron

Mogyorósi

Dániel Áron
3 PTE-PEAC PTE-PEAC 1 0.00
881 Fazekas Dávid

Fazekas

Dávid
2 Szolnoki Olajbányász II. Szolnoki Olajbányász II. 1 0.00
882 Sipos Gergely Miklós

Sipos

Gergely Miklós
1-2 Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 0.00
883 Kisjós Bálint

Kisjós

Bálint
2 Kanizsa KK Kanizsa KK 1 0.00
884 Griszháber Oszkár

Griszháber

Oszkár
3-4 PTE-PEAC PTE-PEAC 1 0.00
885 Prokai László

Prokai

László
1-2 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 0.00
886 Árvai Péter

Árvai

Péter
1-2 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 0.00
887 Simon Balázs

Simon

Balázs
1 TF-BP TF-BP 2 0.00
888 Erdei Ádám

Erdei

Ádám
4 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 3 0.00
889 Lakatos Csaba Balázs

Lakatos

Csaba Balázs
1-3 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 1 0.00
890 Bősze Bálint

Bősze

Bálint
4-5 MAFC MAFC 1 0.00
891 Tima Gergely

Tima

Gergely
1-3 ELTE BEAC ELTE BEAC 1 0.00
892 Gura Norbert

Gura

Norbert
1 Békéscsaba Békéscsaba 2 0.00
893 Strausz György

Strausz

György
1 MAFC Martos MAFC Martos 1 0.00
894 Konta Zalán Máté

Konta

Zalán Máté
1 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 0.00
895 Molnár Bence

Molnár

Bence
1-2 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 0.00
896 Skorcov Gergő

Skorcov

Gergő
1 Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 0.00
897 Réti Boldizsár

Réti

Boldizsár
5 SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia 1 0.00
898 Parcsami Kornél

Parcsami

Kornél
4 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 1 0.00
899 Vámos Bence

Vámos

Bence
1 Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 0.00
900 Jánosi Dominik

Jánosi

Dominik
2-3 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 0.00
901 Megyes Ákos

Megyes

Ákos
2-3 ELTE BEAC ELTE BEAC 1 0.00
902 Mohay György

Mohay

György
3