Ranglisták - Hepp Kupa, Férfi - 2021/2022
Minimum 9 bedobott büntető
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Piltmann Ákos

Piltmann

Ákos
4-5 ELTE BEAC ELTE BEAC 1 100.00
2 Szabari Krisztián

Szabari

Krisztián
3-4 ELTE BEAC ELTE BEAC 1 100.00
3 Molnár Bence

Molnár

Bence
1 Nagykőrösi Sólymok KE Nagykőrösi Sólymok KE 2 100.00
4 Boinitzer Dávid

Boinitzer

Dávid
3 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 100.00
5 Pölöske Kornél

Pölöske

Kornél
5 Dombóvár Dombóvár 2 100.00
6 Nagy Benedek Ágost

Nagy

Benedek Ágost
1 BKG Príma BKG Príma 3 100.00
7 Laczka István

Laczka

István
3 BKG PRIMA Akadémia II. BKG PRIMA Akadémia II. 2 100.00
8 Vámos Ádám

Vámos

Ádám
4-5 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 5 100.00
9 Meleghegyi Balázs

Meleghegyi

Balázs
5 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 1 100.00
10 Kármán Domonkos

Kármán

Domonkos
4-5 RKA Pécs RKA Pécs 3 100.00
11 Zsihla Zsombor

Zsihla

Zsombor
BKG Príma BKG Príma 3 100.00
12 Dobos Márk

Dobos

Márk
1-2 BDSEbasket BDSEbasket 1 100.00
13 TÓTH Máté

TÓTH

Máté
3-4 QPAC QPAC 1 100.00
14 Miháczi Ádám

Miháczi

Ádám
3 VMG DSE VMG DSE 1 100.00
15 Peringer Balázs

Peringer

Balázs
5 TF-BP TF-BP 1 100.00
16 Tárnok Róbert Attila

Tárnok

Róbert Attila
3-5 Pénzügyőr SE II. Pénzügyőr SE II. 1 100.00
17 Máté Balázs

Máté

Balázs
3-4 Eszterházy SC Eszterházy SC 1 100.00
18 Takács Dániel

Takács

Dániel
1-2 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 6 100.00
19 Mészáros János Gyula

Mészáros

János Gyula
4 MAFC BME MAFC BME 1 100.00
20 Szálas Gábor

Szálas

Gábor
2-3 Pénzügyőr Sportegyesület Pénzügyőr Sportegyesület 2 100.00
21 Czifrák Csaba

Czifrák

Csaba
4-5 Békéscsaba Békéscsaba 3 100.00
22 Czérna Marcell Márió

Czérna

Marcell Márió
2-3 Pénzügyőr SE II. Pénzügyőr SE II. 1 100.00
23 Zsiros Gábor

Zsiros

Gábor
2 Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 100.00
24 Savic Brane

Savic

Brane
1 Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 2 100.00
25 Mester Ferenc

Mester

Ferenc
1 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 1 100.00
26 Rakic Miljan

Rakic

Miljan
2-3 Jászberényi KSE Jászberényi KSE 2 100.00
27 Varga Boldizsár

Varga

Boldizsár
1-2 DEAC U23 DEAC U23 1 100.00
28 Antal Ákos

Antal

Ákos
1 BKG PRIMA Akadémia II. BKG PRIMA Akadémia II. 2 100.00
29 Knyúr Máté Soma

Knyúr

Máté Soma
1-2 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 2 100.00
30 Kocsis Zalán

Kocsis

Zalán
3-4 RKA Pécs RKA Pécs 3 100.00
31 Pólik György Csongor

Pólik

György Csongor
5 BRAVOS BRAVOS 1 100.00
32 Hajdú Máté Viktor

Hajdú

Máté Viktor
1-2 Békéscsabai KK/B Békéscsabai KK/B 1 100.00
33 Obermann Norbert

Obermann

Norbert
2-3 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 100.00
34 Faraj Alfarag Osama

Faraj Alfarag

Osama
2 Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 2 100.00
35 Tóth Viktor

Tóth

Viktor
2 Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 2 100.00
36 Buday Levente Bálint

Buday

Levente Bálint
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 2 100.00
37 Lénárt Zoltán

Lénárt

Zoltán
5 Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 2 100.00
38 Jurászik László

Jurászik

László
1 Monori SE Monori SE 1 100.00
39 Rovnyai János

Rovnyai

János
5 Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 100.00
40 Erdei Márk

Erdei

Márk
1-2 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 100.00
41 Takács Péter

Takács

Péter
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 2 100.00
42 IVÁNCSICS Ákos

IVÁNCSICS

Ákos
3-4 MOGAAC MOGAAC 1 100.00
43 Fülöp Zsombor

Fülöp

Zsombor
1-2 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 4 100.00
44 Politzer Ben Shlomo

Politzer

Ben Shlomo
3-4 SZPA-HSE SZPA-HSE 1 100.00
45 Busai Levente Gábor

Busai

Levente Gábor
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 1 100.00
46 Bodorkos Richárd

Bodorkos

Richárd
1-5 Pénzügyőr Sportegyesület Pénzügyőr Sportegyesület 1 100.00
47 Czeczeli Bence Boldizsár

Czeczeli

Bence Boldizsár
1,2 ELITE Basket ELITE Basket 1 100.00
48 Gombkötő Dávid

Gombkötő

Dávid
1-2 SZOESE SZOESE 1 100.00
49 Halász Benjámin Gábor

Halász

Benjámin Gábor
2-3 KKS KKS 1 100.00
50 Kovács Zoltán

Kovács

Zoltán
2 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 100.00
51 Tömösváry Máté

Tömösváry

Máté
5 Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 100.00
52 Berneczei László

Berneczei

László
4 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 2 100.00
53 Meződi Patrik Zoárd

Meződi

Patrik Zoárd
1-4 Újpest-MT Újpest-MT 2 100.00
54 Rátvay Balázs

Rátvay

Balázs
4-5 RKA Pécs RKA Pécs 2 100.00
55 Kapelláró Richárd

Kapelláró

Richárd
5 Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 100.00
56 Molnár Csongor

Molnár

Csongor
BKG Príma BKG Príma 3 100.00
57 Korompay Levente

Korompay

Levente
3 Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 100.00
58 Farkas Csanád

Farkas

Csanád
1 Cívis KK U23 Cívis KK U23 2 100.00
59 Holp Nándor Máté

Holp

Nándor Máté
3-4 HSE HSE 1 100.00
60 Meleg Károly Richárd

Meleg

Károly Richárd
4-5 Jászberényi KSE Jászberényi KSE 2 100.00
61 Salamon Tamás

Salamon

Tamás
2-3 Békéscsaba Békéscsaba 3 100.00
62 Kámán Bálint

Kámán

Bálint
2 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 1 100.00
63 Misek Levente Henrik

Misek

Levente Henrik
3 MAFC MAFC 1 100.00
64 Csapó Dániel

Csapó

Dániel
1-2 BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 100.00
65 Szeleczki István

Szeleczki

István
5 BKG Príma BKG Príma 3 100.00
66 Szántó Dániel

Szántó

Dániel
1 TF-BP SE TF-BP SE 1 100.00
67 Tóth András

Tóth

András
3 ELITE Basket ELITE Basket 2 100.00
68 Gajaschi Alessandro Emanuele

Gajaschi

Alessandro Emanuele
1-3 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 100.00
69 Kámán Kristóf

Kámán

Kristóf
4 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 2 100.00
70 Kollár Bence

Kollár

Bence
2-3 RKA Pécs RKA Pécs 3 100.00
71 Panic Aleksa

Panic

Aleksa
2 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 3 100.00
72 Steier Krisztián

Steier

Krisztián
1-2 KKS KKS 1 100.00
73 Heimann Gergő

Heimann

Gergő
1-3 Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 100.00
74 Kováts Bence

Kováts

Bence
4 Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 100.00
75 Madár András

Madár

András
2-3 Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 2 100.00
76 Bedőcs Barnabás

Bedőcs

Barnabás
2 Pénzügyőr SE II. Pénzügyőr SE II. 1 100.00
77 Mészáros Máté

Mészáros

Máté
3 SZOESE SZOESE 1 100.00
78 Szabó Norbert

Szabó

Norbert
2 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 100.00
79 Bihari Máté

Bihari

Máté
3-4-5 MAFC Martos MAFC Martos 1 100.00
80 Pinnyey Márton Ábel

Pinnyey

Márton Ábel
2 Ceglédi KE Ceglédi KE 1 100.00
81 Dancsecs András

Dancsecs

András
1-2 Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 3 100.00
82 Balázs Előd

Balázs

Előd
1-2 PILIS BASKET PILIS BASKET 2 100.00
83 Hajdú Botond

Hajdú

Botond
4 Közgáz A Közgáz A 1 100.00
84 Karancsi Máté

Karancsi

Máté
4-5 Békéscsabai KK/B Békéscsabai KK/B 2 100.00
85 Varga Zoltán

Varga

Zoltán
5 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 2 100.00
86 Joó Tamás

Joó

Tamás
4-5 Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 2 100.00
87 Rosic Uros

Rosic

Uros
2-3 Jászberényi KSE Jászberényi KSE 2 100.00
88 Büki Bence

Büki

Bence
3-4 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 100.00
89 Sebők Vilmos

Sebők

Vilmos
2-3 Békéscsabai KK/B Békéscsabai KK/B 2 100.00
90 Micev Nikola

Micev

Nikola
1 Ceglédi KE Ceglédi KE 2 100.00
91 Kerekes Hunor Ákos

Kerekes

Hunor Ákos
1-2 Eszterházy SC Eszterházy SC 1 100.00
92 Heiszenberger Norbert

Heiszenberger

Norbert
2 SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia 1 100.00
93 Dukic Nebojsa

Dukic

Nebojsa
4-5 Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 2 100.00
94 Németh Bálint

Németh

Bálint
2-3 Cívis KK U23 Cívis KK U23 2 100.00
95 Váits Olivér

Váits

Olivér
1 RKA Pécs RKA Pécs 3 100.00
96 Haris Róbert

Haris

Róbert
2-4 Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 3 100.00
97 Somogyi György

Somogyi

György
4 Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 100.00
98 Horváth Ákos

Horváth

Ákos
2-3 Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 4 100.00
99 Köntös Gergő

Köntös

Gergő
2 Monori SE Monori SE 1 100.00
100 Vantal Gergely István

Vantal

Gergely István
2-3 MAFC BME MAFC BME 1 100.00
101 Bartos Bálint István

Bartos

Bálint István
4-5 TF-BP TF-BP 1 100.00
102 Naser Ali Ahmed

Naser

Ali Ahmed
2 VMG DSE VMG DSE 1 100.00
103 Friedl Kristóf Bence

Friedl

Kristóf Bence
2-3 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 1 100.00
104 Bodócsi Benjamin

Bodócsi

Benjamin
1-2 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 2 100.00
105 Horváth Ádám

Horváth

Ádám
5 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 1 100.00
106 Simon Márton

Simon

Márton
1-2 PTE-PEAC PTE-PEAC 1 100.00
107 KOVÁCS Dániel

KOVÁCS

Dániel
4 QPAC QPAC 1 100.00
108 Roósz Roland

Roósz

Roland
5 Dombóvár Dombóvár 3 100.00
109 Nagy Lajos

Nagy

Lajos
1-2 DEAC II. DEAC II. 1 100.00
110 Takács Márton

Takács

Márton
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 2 100.00
111 Tóth Zoltán

Tóth

Zoltán
2 Ceglédi KE Ceglédi KE 1 100.00
112 Laufer Gergely

Laufer

Gergely
2 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 2 100.00
113 Dormán Balázs

Dormán

Balázs
1-2 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 3 100.00
114 Pap Attila

Pap

Attila
1 MVM-OSE Lions II. MVM-OSE Lions II. 1 100.00
115 Kopácsi Ákos

Kopácsi

Ákos
1-2 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 5 100.00
116 Sándor Bence

Sándor

Bence
2-3 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 6 100.00
117 Molnár Mátyás

Molnár

Mátyás
1-2 RKA Pécs RKA Pécs 3 100.00
118 Tömböly Dávid

Tömböly

Dávid
1 CVSE Vulkán Fürdő CVSE Vulkán Fürdő 1 100.00
119 Sebők Bence

Sebők

Bence
5 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 100.00
120 Monye Jonatán

Monye

Jonatán
4 Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 3 100.00
121 Mándity Markó

Mándity

Markó
1-2 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 4 100.00
122 Sonyák Béla

Sonyák

Béla
2,3 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 3 93.33
123 Allen Nicholas Scott

Allen

Nicholas Scott
4 BKG Príma BKG Príma 3 91.67
124 Tóth Barna

Tóth

Barna
1 KTE-Duna Aszfalt U23 KTE-Duna Aszfalt U23 2 90.91
125 Meleg Gergő Zorád

Meleg

Gergő Zorád
5 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 2 90.91
126 Nagy Botond Ágoston

Nagy

Botond Ágoston
1 BKG Príma BKG Príma 3 90.91
127 Molnár Miklós

Molnár

Miklós
3 Nagykőrösi Sólymok KE Nagykőrösi Sólymok KE 3 90.00
128 Goldring Gergő

Goldring

Gergő
1-2 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 4 90.00
129 Házi Márk Bálint

Házi

Márk Bálint
2-3 Gyulai Color Gyulai Color 1 90.00
130 Szögi Ádám

Szögi

Ádám
1 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 6 89.47
131 Brown Alexander Vernon

Brown

Alexander Vernon
3 Soproni Tigrisek Soproni Tigrisek 1 88.89
132 Hőgye Patrik

Hőgye

Patrik
Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 4 88.89
133 Tichov Dominik

Tichov

Dominik
2 TF-BP TF-BP 3 88.24
134 Keresztesi Dávid József

Keresztesi

Dávid József
1-2 Kandó FSC Kandó FSC 1 87.50
135 Vujadinovic Vladimir

Vujadinovic

Vladimir
1-3 Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 87.50
136 Vas Viktor

Vas

Viktor
4-5 DEAC II. DEAC II. 1 87.50
137 Mester Márk

Mester

Márk
3 Nagykőrösi Sólymok KE Nagykőrösi Sólymok KE 3 87.50
138 Szihalmy Dániel

Szihalmy

Dániel
5 MAFC BME MAFC BME 1 87.50
139 Velkey János

Velkey

János
1-2 Jászberényi KSE Jászberényi KSE 2 85.71
140 Lukács Barnabás

Lukács

Barnabás
4 BDSEbasket BDSEbasket 1 85.71
141 Djordjevic Nemanja

Djordjevic

Nemanja
5 RKA Pécs RKA Pécs 3 85.71
142 Szabó Péter

Szabó

Péter
1-2 Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 4 84.62
143 Polgárdy Ádám

Polgárdy

Ádám
1-2 MAFC MAFC 2 83.33
144 Szekeres Ábel

Szekeres

Ábel
1 Pénzügyőr Sportegyesület Pénzügyőr Sportegyesület 2 83.33
145 Rosemond Steve

Rosemond

Steve
1-2 Újpest-MT Újpest-MT 2 83.33
146 Stefán Dávid Levente

Stefán

Dávid Levente
5 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 2 83.33
147 Kucsera Dániel

Kucsera

Dániel
4 KTE-Duna Aszfalt U23 KTE-Duna Aszfalt U23 2 83.33
148 Takács András

Takács

András
5 Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 3 81.82
149 Simon Kristóf Gábor

Simon

Kristóf Gábor
1 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 4 80.95
150 Csík Richárd

Csík

Richárd
1-2 TF-BP TF-BP 2 80.00
151 Oroszi Bence

Oroszi

Bence
3-4 TF-BP TF-BP 3 80.00
152 Popadic Miljan

Popadic

Miljan
2 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 4 80.00
153 Csátaljay Barna

Csátaljay

Barna
1 SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia 1 80.00
154 Rátvay Tamás

Rátvay

Tamás
2-3 PTE-PEAC PTE-PEAC 1 80.00
155 Tóth Kristóf

Tóth

Kristóf
1 Dombóvár Dombóvár 3 80.00
156 Burko Semin

Burko

Semin
5 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 80.00
157 Dragasevic Veljko

Dragasevic

Veljko
3 Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 3 80.00
158 Molnár László

Molnár

László
4-5 SZPA-HSE SZPA-HSE 2 80.00
159 Farkas Sándor Dániel

Farkas

Sándor Dániel
3-4 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 4 80.00
160 Krkljes Vukasin

Krkljes

Vukasin
1-3 Újpest-MT II. Újpest-MT II. 3 80.00
161 Mihácsi Attila

Mihácsi

Attila
1 Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 80.00
162 Asztalos István

Asztalos

István
5 Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 2 80.00
163 Séra Gergely

Séra

Gergely
4-5 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 2 80.00
164 Nagy Kevin

Nagy

Kevin
1-2 PTE-PEAC PTE-PEAC 1 80.00
165 Kövecs Martin

Kövecs

Martin
1-2 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 2 80.00
166 Csaba György

Csaba

György
3 Ceglédi KE Ceglédi KE 2 80.00
167 Pálházi Richárd

Pálházi

Richárd
3 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 2 80.00
168 Medve Máté

Medve

Máté
2-3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 6 80.00
169 Farkas Attila

Farkas

Attila
2-3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 6 77.78
170 Kovacevic Vladan

Kovacevic

Vladan
5 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 2 77.78
171 Barócsi Ádám

Barócsi

Ádám
4-5 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 4 77.78
172 Mijovic Stefan

Mijovic

Stefan
2-3 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 6 77.78
173 Tóth Viktor

Tóth

Viktor
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 2 77.78
174 Bíró Levente

Bíró

Levente
1-2 RKA Pécs RKA Pécs 3 77.78
175 Lados Erik Botond

Lados

Erik Botond
1 RKA Pécs RKA Pécs 3 76.92
176 Hensch Norbert

Hensch

Norbert
4-5 MAFC Martos MAFC Martos 1 75.00
177 Szalai Milán Zsolt

Szalai

Milán Zsolt
1-2 Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 75.00
178 KOVÁCS Balázs

KOVÁCS

Balázs
1-2 QPAC QPAC 1 75.00
179 Bencsik Bertold Patrik

Bencsik

Bertold Patrik
3-4 Békéscsabai KK/B Békéscsabai KK/B 2 75.00
180 dr. Franczva Ádám

dr. Franczva

Ádám
5 Pénzügyőr Sportegyesület Pénzügyőr Sportegyesület 2 75.00
181 Erős Dániel

Erős

Dániel
3-4 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 75.00
182 Kelemen Balázs

Kelemen

Balázs
2 Újpest-MT Újpest-MT 2 75.00
183 Pollák Balázs

Pollák

Balázs
1 DEAC U23 DEAC U23 1 75.00
184 Szanyi Bence

Szanyi

Bence
2 Szolnoki Olajbányász II. Szolnoki Olajbányász II. 1 75.00
185 Ignácz Dávid

Ignácz

Dávid
3 BKG PRIMA Akadémia II. BKG PRIMA Akadémia II. 1 75.00
186 Kalocsa Levente

Kalocsa

Levente
4 Dombóvár Dombóvár 3 75.00
187 Orgona Gergő

Orgona

Gergő
4 Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 75.00
188 Kósa Dominik

Kósa

Dominik
3 Malév SC Malév SC 1 75.00
189 Madar Krisztián

Madar

Krisztián
1-2 DEAC U23 DEAC U23 1 75.00
190 Tóth Bence

Tóth

Bence
2-3 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 6 75.00
191 Simon Benedek

Simon

Benedek
2 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 75.00
192 Mikes Bence

Mikes

Bence
1 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 75.00
193 Glogovac Stefan

Glogovac

Stefan
4-5 Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 1 75.00
194 Szilágyi Lőrinc Gábor

Szilágyi

Lőrinc Gábor
4-5 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 75.00
195 Horváth Áron

Horváth

Áron
ELITE Basket ELITE Basket 2 75.00
196 Szicsák Bence

Szicsák

Bence
4-5 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 2 75.00
197 Francia Bálint

Francia

Bálint
4-5 Újpest-MT II. Újpest-MT II. 1 75.00
198 Olasz Ádám

Olasz

Ádám
4-5 Jászberényi KSE Jászberényi KSE 2 75.00
199 Lovas Dávid

Lovas

Dávid
1-2 Kanizsa KK Kanizsa KK 1 75.00
200 Amati Kevin Ernő

Amati

Kevin Ernő
1-2 BUDAFOK BUDAFOK 5 75.00
201 Debreczeni Olivér

Debreczeni

Olivér
DEAC U23 DEAC U23 1 75.00
202 Kanyári Dániel Máté

Kanyári

Dániel Máté
1-3 Cívis KK U23 Cívis KK U23 2 75.00
203 Santiago Jordan Ismael

Santiago

Jordan Ismael
1 Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 3 75.00
204 Nagy Dániel

Nagy

Dániel
2,3 ELITE Basket ELITE Basket 1 75.00
205 Grijak Nikola

Grijak

Nikola
2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 2 75.00
206 Koma Dániel

Koma

Dániel
5 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 3 75.00
207 Cseh György

Cseh

György
4-5 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 6 75.00
208 Dévényi Benedek

Dévényi

Benedek
2 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 3 75.00
209 Milosevic Igor

Milosevic

Igor
4-5 Békéscsaba Békéscsaba 3 75.00
210 Fehér Péter József

Fehér

Péter József
2 Nagykőrösi Sólymok KE Nagykőrösi Sólymok KE 3 73.33
211 Lewis Chester

Lewis

Chester
1-2 Jászberényi KSE Jászberényi KSE 2 72.73
212 Burján Imre

Burján

Imre
3-4 BUDAFOK BUDAFOK 5 71.43
213 Lakits András

Lakits

András
3-4 MAFC MAFC 2 71.43
214 Szabó Bence Dávid

Szabó

Bence Dávid
3 CVSE Vulkán Fürdő CVSE Vulkán Fürdő 2 71.43
215 Riskó Dávid

Riskó

Dávid
4-5 VMG DSE VMG DSE 1 71.43
216 Horváth Zsolt

Horváth

Zsolt
1-2 KKS KKS 1 71.43
217 Debreceni Gergő

Debreceni

Gergő
4-5 Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 3 71.43
218 Szecsei Gergő László

Szecsei

Gergő László
1-3 Újpest-MT II. Újpest-MT II. 3 71.43
219 Szalay Ákos Péter

Szalay

Ákos Péter
1 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 2 70.00
220 Fekete Bálint

Fekete

Bálint
3 Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 3 70.00
221 Fehér Ádám Sándor

Fehér

Ádám Sándor
2 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 2 69.23
222 Kiss Ádám

Kiss

Ádám
4 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 2 69.23
223 Reizinger Máté

Reizinger

Máté
3 Dombóvár Dombóvár 3 66.67
224 Száraz Ádám Simon

Száraz

Ádám Simon
3 Malév SC Malév SC 1 66.67
225 Kerkai Ákos

Kerkai

Ákos
2-3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 6 66.67
226 Dr. Kormányos Zoltán

Dr. Kormányos

Zoltán
3 Kandó FSC Kandó FSC 1 66.67
227 Asszú Áron

Asszú

Áron
4-5 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 66.67
228 Szekeres Ferenc

Szekeres

Ferenc
3-4 Cívis KK U23 Cívis KK U23 2 66.67
229 Lippai Gábor

Lippai

Gábor
1-2 Békéscsabai KK/B Békéscsabai KK/B 2 66.67
230 Marosi Ottó

Marosi

Ottó
4-5 PRIMA SE II. PRIMA SE II. 1 66.67
231 Munteán András Gyula

Munteán

András Gyula
4 BRAVOS BRAVOS 1 66.67
232 Vida Zoltán

Vida

Zoltán
1 Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 2 66.67
233 Bálint Erik

Bálint

Erik
4 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 66.67
234 Lógár Bence

Lógár

Bence
4 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 2 66.67
235 Solymosi Tamás György

Solymosi

Tamás György
4-5 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 66.67
236 Macsali Róbert

Macsali

Róbert
5 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 66.67
237 Csányi Kristóf Zoltán

Csányi

Kristóf Zoltán
1-2 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 66.67
238 Kelenföldi Domonkos

Kelenföldi

Domonkos
5 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 66.67
239 Szrapkó Ádám

Szrapkó

Ádám
1 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 1 66.67
240 Horváth Barnabás

Horváth

Barnabás
1-2 Pénzügyőr Sportegyesület Pénzügyőr Sportegyesület 1 66.67
241 Mlinárcsik Izsák Csaba

Mlinárcsik

Izsák Csaba
2 SZPA-HSE SZPA-HSE 2 66.67
242 Tulkán Máté

Tulkán

Máté
1-2 SZPA-HSE SZPA-HSE 2 66.67
243 Erdősi Gyula

Erdősi

Gyula
108 Soproni Tigrisek Soproni Tigrisek 1 66.67
244 Frank Áron

Frank

Áron
1-2 Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 66.67
245 Veres Zsombor Bonifác

Veres

Zsombor Bonifác
2,3 ELITE Basket ELITE Basket 2 66.67
246 Rácz András

Rácz

András
3-4 DEAC II. DEAC II. 1 66.67
247 Varga Balázs Péter

Varga

Balázs Péter
4-5 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 66.67
248 Szöllősi Mátyás János

Szöllősi

Mátyás János
3 BKG PRIMA Akadémia II. BKG PRIMA Akadémia II. 2 66.67
249 Keller Vidor

Keller

Vidor
5 MVM-OSE Lions II. MVM-OSE Lions II. 1 66.67
250 Bindics Gábor

Bindics

Gábor
1-3 Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 66.67
251 Várkonyi Tamás

Várkonyi

Tamás
4 Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 66.67
252 Hargitai Krisztián

Hargitai

Krisztián
4 Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 2 66.67
253 Bordács Gábor Soma

Bordács

Gábor Soma
4-5 MAFC MAFC 2 66.67
254 PINTÉR Bence

PINTÉR

Bence
2-3 MOGAAC MOGAAC 1 66.67
255 Varga Ákos

Varga

Ákos
1-4 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 2 66.67
256 Veingartner András

Veingartner

András
3 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 2 66.67
257 Bodnár Balázs

Bodnár

Balázs
2,3 ELITE Basket ELITE Basket 2 66.67
258 TÓTH Richárd

TÓTH

Richárd
1 BDSEbasket BDSEbasket 1 66.67
259 Kiss Mihály Barna

Kiss

Mihály Barna
1-2 SZOESE SZOESE 1 62.50
260 Somogyfoki Szabolcs Gábor

Somogyfoki

Szabolcs Gábor
4,5 ELITE Basket ELITE Basket 2 62.50
261 Csákvári Csaba

Csákvári

Csaba
5 Ceglédi KE Ceglédi KE 2 62.50
262 Lakosa Ákos

Lakosa

Ákos
1 Nagykőrösi Sólymok KE Nagykőrösi Sólymok KE 3 62.50
263 Tóth Norbert Péter

Tóth

Norbert Péter
4-5 Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 3 62.50
264 Tóth Barnabás

Tóth

Barnabás
1-2 Újpest-MT II. Újpest-MT II. 3 62.50
265 Badics Tibor

Badics

Tibor
4 ELTE BEAC ELTE BEAC 1 62.50
266 Tarján Izsák Simon

Tarján

Izsák Simon
4 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 6 62.50
267 Tóth Olivér

Tóth

Olivér
1-2 Kanizsa KK Kanizsa KK 1 62.50
268 Markovic Luka

Markovic

Luka
3-4 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 4 61.54
269 Katona József Bence

Katona

József Bence
1-2 Újpest-MT Újpest-MT 2 61.11
270 Timkó Norbert

Timkó

Norbert
5 Nagykőrösi Sólymok KE Nagykőrösi Sólymok KE 3 60.00
271 Nagy Dániel

Nagy

Dániel
2-3 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 60.00
272 Csák Bence

Csák

Bence
2-3 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 6 60.00
273 Swanson Kevin Wade

Swanson

Kevin Wade
3-5 BUDAFOK BUDAFOK 5 60.00
274 Szarvas Péter

Szarvas

Péter
1-2 Békéscsaba Békéscsaba 3 60.00
275 Kulifai Máté

Kulifai

Máté
4-5 SZPA-HSE SZPA-HSE 1 60.00
276 Kiss Barnabás

Kiss

Barnabás
2-3 KKS KKS 1 60.00
277 Kovács Ádám

Kovács

Ádám
4 MAFC MAFC 2 60.00
278 Siklós Bence

Siklós

Bence
1-2 HSE HSE 1 60.00
279 Láncos Krisztián

Láncos

Krisztián
5 ELITE Basket ELITE Basket 2 60.00
280 Szűcs Marcell

Szűcs

Marcell
4-5 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 58.33
281 Siklós Olivér Balázs

Siklós

Olivér Balázs
1-3 BUDAFOK BUDAFOK 5 57.89
282 Moravcsik Áron

Moravcsik

Áron
1 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 6 57.14
283 Csabay Ádám

Csabay

Ádám
3 Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 3 57.14
284 Monostory Gergő

Monostory

Gergő
3-5 Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 57.14
285 Mészáros Bálint

Mészáros

Bálint
3 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 3 57.14
286 Kozák Márton

Kozák

Márton
1 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 6 57.14
287 Armaghani Ármin

Armaghani

Ármin
3-4 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 2 57.14
288 Orbán Tibor Ferenc

Orbán

Tibor Ferenc
4 CVSE Vulkán Fürdő CVSE Vulkán Fürdő 2 57.14
289 Orliczki Mátyás

Orliczki

Mátyás
1 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 5 57.14
290 Kuttor Gergő

Kuttor

Gergő
34 Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 3 57.14
291 Schöll Richárd

Schöll

Richárd
4-5 SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia 2 55.56
292 Kutrovich Bence Csaba

Kutrovich

Bence Csaba
1 Közgáz A Közgáz A 3 55.56
293 Bagó Martin

Bagó

Martin
5 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 4 55.56
294 Vágvölgyi Ákos

Vágvölgyi

Ákos
1-3 Békéscsaba Békéscsaba 3 54.55
295 Boros Márk

Boros

Márk
1-2 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 6 54.55
296 Kiss Barnabás

Kiss

Barnabás
4 Közgáz A Közgáz A 2 54.55
297 Tanoh Dez András

Tanoh Dez

András
2 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 6 53.85
298 Szántó Levente

Szántó

Levente
5 BUDAFOK BUDAFOK 5 52.94
299 Gál Martin

Gál

Martin
1-3 Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 50.00
300 Földes Dániel

Földes

Dániel
1-2 Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 50.00
301 Kelemen Kristóf Endre

Kelemen

Kristóf Endre
1 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 1 50.00
302 Csöbör Bálint

Csöbör

Bálint
1 Malév SC Malév SC 1 50.00
303 Hollingsworth Henry Thomas

Hollingsworth

Henry Thomas
5 Pénzügyőr Sportegyesület Pénzügyőr Sportegyesület 1 50.00
304 Valner Levente

Valner

Levente
1-2 Cívis KK U23 Cívis KK U23 2 50.00
305 Szeifert Zalán

Szeifert

Zalán
3-4 Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 2 50.00
306 Birkás András

Birkás

András
1-2 Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 4 50.00
307 Fazekas István Mihály

Fazekas

István Mihály
2 HSE HSE 1 50.00
308 Vranek Máté

Vranek

Máté
3,4 ELITE Basket ELITE Basket 1 50.00
309 Ovád Gergő

Ovád

Gergő
1-2 KKS KKS 1 50.00
310 Josepovits Gábor

Josepovits

Gábor
5 Malév SC Malév SC 1 50.00
311 Hajnal Kristóf

Hajnal

Kristóf
SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia 2 50.00
312 Futó Balázs

Futó

Balázs
4-5 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 4 50.00
313 Molnár Marcell

Molnár

Marcell
1 Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 3 50.00
314 Tóth Péter

Tóth

Péter
2-3 BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 50.00
315 Kőnig Richárd

Kőnig

Richárd
4 Dombóvár Dombóvár 2 50.00
316 Puszta Dávid Csaba

Puszta

Dávid Csaba
2-3 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 2 50.00
317 Kalmár Viktor

Kalmár

Viktor
5 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 4 50.00
318 Garancz Milán

Garancz

Milán
2 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 1 50.00
319 Varga Tamás

Varga

Tamás
1 MVM-OSE Lions II. MVM-OSE Lions II. 1 50.00
320 Takács István

Takács

István
2-3 ELTE BEAC ELTE BEAC 1 50.00
321 Szabó Attila

Szabó

Attila
2-3 PRIMA SE II. PRIMA SE II. 1 50.00
322 Reizer Roland

Reizer

Roland
5 BKG Príma BKG Príma 3 50.00
323 Vejinovic Sasa

Vejinovic

Sasa
1 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 2 50.00
324 Borsodi Márton

Borsodi

Márton
2 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 50.00
325 Tursics Krisztián

Tursics

Krisztián
1-5 BUDAFOK BUDAFOK 4 50.00
326 Horváth Attila

Horváth

Attila
3 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 3 50.00
327 Rozmán Kristóf

Rozmán

Kristóf
4 CVSE Vulkán Fürdő CVSE Vulkán Fürdő 2 50.00
328 Varga Zalán

Varga

Zalán
3-4 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 2 50.00
329 Bokor Zoltán

Bokor

Zoltán
1-2 SZPA-HSE SZPA-HSE 2 50.00
330 Kovács Benedek

Kovács

Benedek
5 SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia 2 50.00
331 Nagy Máté

Nagy

Máté
1 CVSE Vulkán Fürdő CVSE Vulkán Fürdő 2 50.00
332 Gyapjas Máté

Gyapjas

Máté
4 BDSEbasket BDSEbasket 1 50.00
333 Rékasi Bojta Bendegúz

Rékasi

Bojta Bendegúz
4 Ceglédi KE Ceglédi KE 2 50.00
334 Megyesi Dániel Márk

Megyesi

Dániel Márk
4-5 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 2 50.00
335 Lakatos Péter

Lakatos

Péter
3 BKG Príma BKG Príma 2 50.00
336 VÁMOSI Filip Roland

VÁMOSI

Filip Roland
3-4 QPAC QPAC 1 50.00
337 Tasnádi Bence Gergely

Tasnádi

Bence Gergely
4-5 KKS KKS 1 50.00
338 Czermann Patrik Ákos

Czermann

Patrik Ákos
5 DEAC U23 DEAC U23 2 50.00
339 Halász Ákos

Halász

Ákos
2-3 BKG Príma BKG Príma 3 50.00
340 Csák Bence Csaba

Csák

Bence Csaba
4-5 Szolnoki Olajbányász II. Szolnoki Olajbányász II. 1 50.00
341 Darvas Kristóf  Márk

Darvas

Kristóf Márk
3 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 50.00
342 Kovács Zoltán Milán

Kovács

Zoltán Milán
1-2 Újpest-MT II. Újpest-MT II. 2 50.00
343 Gomola Bence

Gomola

Bence
4 Monori SE Monori SE 1 50.00
344 Bocsárdi Gábor Zoltán

Bocsárdi

Gábor Zoltán
3-5 Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 3 50.00
345 Nagy Balázs

Nagy

Balázs
4 MVM-OSE Lions II. MVM-OSE Lions II. 1 50.00
346 Tóth Attila

Tóth

Attila
3 VMG DSE VMG DSE 1 50.00
347 Bettembuk Botond Róbert

Bettembuk

Botond Róbert
Szolnoki Olajbányász II. Szolnoki Olajbányász II. 1 50.00
348 Nagy Simon

Nagy

Simon
2-3 Jászberényi KSE Jászberényi KSE 2 50.00
349 Cohill Eric Edward

Cohill

Eric Edward
Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 4 50.00
350 Pfandler Bence

Pfandler

Bence
4 MAFC MAFC 2 50.00
351 Nemes Milán Benedek

Nemes

Milán Benedek
1 Pénzügyőr Sportegyesület Pénzügyőr Sportegyesület 2 50.00
352 Kocsis Attila

Kocsis

Attila
1 Nagykőrösi Sólymok KE Nagykőrösi Sólymok KE 3 50.00
353 Kiss András

Kiss

András
1 Soproni Tigrisek Soproni Tigrisek 1 50.00
354 Hágen Tamás

Hágen

Tamás
4 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 2 50.00
355 Homoki Donát László

Homoki

Donát László
4-5 Jászberényi KSE Jászberényi KSE 2 50.00
356 Huszár Gergely István

Huszár

Gergely István
3 Kandó FSC Kandó FSC 2 50.00
357 Mérész Tamás

Mérész

Tamás
4 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 1 50.00
358 Andrássy Géza

Andrássy

Géza
5 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 6 50.00
359 Tóth Ádám

Tóth

Ádám
4-5 Kandó FSC Kandó FSC 2 50.00
360 Hegedűs Attila

Hegedűs

Attila
4,5 ELITE Basket ELITE Basket 2 50.00
361 Sólyom Botond

Sólyom

Botond
2-3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 6 50.00
362 Terék Nándor

Terék

Nándor
3 BKG PRIMA Akadémia II. BKG PRIMA Akadémia II. 2 50.00
363 Körmendi Bence

Körmendi

Bence
3 KTE-Duna Aszfalt U23 KTE-Duna Aszfalt U23 2 50.00
364 Korompai Zsolt László

Korompai

Zsolt László
2-3 TF-BP SE TF-BP SE 1 50.00
365 Molnár Bence

Molnár

Bence
2-3 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 50.00
366 Erdődi Péter

Erdődi

Péter
2-3 Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 50.00
367 Tóth Ádám Kristóf

Tóth

Ádám Kristóf
2-3 PILIS BASKET PILIS BASKET 1 50.00
368 Poku Bertalan

Poku

Bertalan
2-3 KKS KKS 1 50.00
369 Bouity Voubou Etienne Wence

Bouity Voubou

Etienne Wence
2 Szolnoki Olajbányász II. Szolnoki Olajbányász II. 1 50.00
370 Scherber Kristóf

Scherber

Kristóf
3-4 Békéscsabai KK/B Békéscsabai KK/B 2 50.00
371 Soliman Kareem Mohamed Zeinhom Ramadan

Soliman

Kareem Mohamed Zeinhom Ramadan
1 PRIMA SE II. PRIMA SE II. 1 50.00
372 Szalay András

Szalay

András
3 Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 50.00
373 Széplaki Balázs Bátor

Széplaki

Balázs Bátor
2 Malév SC Malév SC 1 50.00
374 Nagy Szabolcs Szilárd

Nagy

Szabolcs Szilárd
4-5 TF-BP TF-BP 3 50.00
375 Sipos Ádám

Sipos

Ádám
4-5 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 2 50.00
376 Szabó Márton Balázs

Szabó

Márton Balázs
2-3 BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 50.00
377 Botos Roland Benjámin

Botos

Roland Benjámin
3-4 Békéscsaba Békéscsaba 1 50.00
378 Medgyesi Kristóf

Medgyesi

Kristóf
4-5 TF-BP TF-BP 2 50.00
379 Szőke Olivér

Szőke

Olivér
3-4 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 50.00
380 Ács Benedek

Ács

Benedek
1-2 BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 50.00
381 Hajdu Márton

Hajdu

Márton
4-5 Ceglédi KE Ceglédi KE 1 50.00
382 Kass Ferenc

Kass

Ferenc
2 Ceglédi KE Ceglédi KE 1 50.00
383 Juranits Richárd

Juranits

Richárd
3 CVSE Vulkán Fürdő CVSE Vulkán Fürdő 2 50.00
384 Németh Bence Tamás

Németh

Bence Tamás
1-2 Közgáz A Közgáz A 1 50.00
385 Tóth Patrik

Tóth

Patrik
KTE-Duna Aszfalt U23 KTE-Duna Aszfalt U23 2 50.00
386 Szívós Patrik Dávid

Szívós

Patrik Dávid
1-2 DEAC U23 DEAC U23 1 50.00
387 Frikker Marcell

Frikker

Marcell
1-2 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 50.00
388 Illés Bálint

Illés

Bálint
1 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 50.00
389 Szijj Norbert

Szijj

Norbert
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 2 50.00
390 Pongrácz Gergely

Pongrácz

Gergely
4 Monori SE Monori SE 1 50.00
391 Manninger Mátyás

Manninger

Mátyás
3-4 PILIS BASKET PILIS BASKET 2 50.00
392 Baranyi Péter Balázs

Baranyi

Péter Balázs
4-5 Pénzügyőr Sportegyesület Pénzügyőr Sportegyesület 2 50.00
393 Nagy Dömötör

Nagy

Dömötör
2 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 3 50.00
394 Kőházi Bence

Kőházi

Bence
KTE-Duna Aszfalt U23 KTE-Duna Aszfalt U23 2 50.00
395 Szilasi Bence

Szilasi

Bence
3 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 50.00
396 Muzsik Sándor

Muzsik

Sándor
2 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 50.00
397 Csobán Noel

Csobán

Noel
2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 1 50.00
398 HYROSS László Ferenc

HYROSS

László Ferenc
5 QPAC QPAC 1 50.00
399 Gordán Levente

Gordán

Levente
4-5 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 1 50.00
400 Manninger Marcell

Manninger

Marcell
4-5 PILIS BASKET PILIS BASKET 2 50.00
401 Takács Arnold

Takács

Arnold
1 Dombóvár Dombóvár 3 50.00
402 Puskás Bálint

Puskás

Bálint
5 PTE-PEAC PTE-PEAC 1 50.00
403 Erdős Kristóf

Erdős

Kristóf
2-3 Békéscsabai KK/B Békéscsabai KK/B 2 50.00
404 Havas Barnabás Zsolt

Havas

Barnabás Zsolt
3 BKG PRIMA Akadémia II. BKG PRIMA Akadémia II. 2 50.00
405 Szőnyi Dániel

Szőnyi

Dániel
5 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 2 50.00
406 Koncz Péter

Koncz

Péter
1-2 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 50.00
407 Novák Patrik

Novák

Patrik
2-4 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 1 50.00
408 Burai Róbert

Burai

Róbert
2 MVM-OSE Lions II. MVM-OSE Lions II. 1 50.00
409 Mócsai Milán Lajos

Mócsai

Milán Lajos
3 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 1 50.00
410 Kiss Lajos Tibor

Kiss

Lajos Tibor
4-5 Pénzügyőr Sportegyesület Pénzügyőr Sportegyesület 2 50.00
411 Zeve Szabolcs

Zeve

Szabolcs
2-3 Újpest-MT II. Újpest-MT II. 2 50.00
412 Kovács Marcell

Kovács

Marcell
2-3 Pénzügyőr Sportegyesület Pénzügyőr Sportegyesület 2 50.00
413 Sajti Levente

Sajti

Levente
1-2 Békéscsabai KK/B Békéscsabai KK/B 2 50.00
414 Fehérvári Csegő

Fehérvári

Csegő
3 Dombóvár Dombóvár 3 50.00
415 Williams Joseph Allen

Williams

Joseph Allen
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 2 50.00
416 Kovács Dénes Márk

Kovács

Dénes Márk
3 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 1 50.00
417 Vodila Bence

Vodila

Bence
1-2 Békéscsabai KK/B Békéscsabai KK/B 2 50.00
418 Fórián Bence

Fórián

Bence
1 Gyulai Color Gyulai Color 1 50.00
419 Geiger Bálint

Geiger

Bálint
1 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 1 50.00
420 Radics Gerzson

Radics

Gerzson
2-3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 6 47.37
421 Bartha Ákos

Bartha

Ákos
5 Közgáz A Közgáz A 3 45.45
422 Németh András

Németh

András
1,2 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 3 44.44
423 Szabó Norbert

Szabó

Norbert
4 Ceglédi KE Ceglédi KE 2 44.44
424 Lukács Péter

Lukács

Péter
1-2 BDSEbasket BDSEbasket 1 42.86
425 Fehér Csaba

Fehér

Csaba
1-5 BUDAFOK BUDAFOK 4 40.00
426 Fekete József

Fekete

József
5 KKS KKS 1 40.00
427 Borsos Balázs

Borsos

Balázs
1-2 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 40.00
428 Földesi Norbert

Földesi

Norbert
4 Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 2 40.00
429 Piukovics Bálint Branko

Piukovics

Bálint Branko
1-3 BUDAFOK BUDAFOK 5 40.00
430 Szente Balázs Tibor

Szente

Balázs Tibor
4-5 PILIS BASKET PILIS BASKET 1 40.00
431 Szabó Dániel

Szabó

Dániel
3-4 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 2 40.00
432 Van Der Meer Loránd

Van Der Meer

Loránd
4-5 Kandó FSC Kandó FSC 2 40.00
433 Schweighoffer Balázs

Schweighoffer

Balázs
1 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 1 37.50
434 Steier Roland László

Steier

Roland László
1 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 3 37.50
435 Lép Adrián

Lép

Adrián
1 Dombóvár Dombóvár 2 37.50
436 Wirth Ádám

Wirth

Ádám
2 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 6 33.33
437 Nshimba Kalau Joel

Nshimba

Kalau Joel
4-5 Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 1 33.33
438 Wielling Jasper Ekke Gerrit

Wielling

Jasper Ekke Gerrit
5 MAFC Martos MAFC Martos 1 33.33
439 Kiss Dávid

Kiss

Dávid
5 KTE-Duna Aszfalt U23 KTE-Duna Aszfalt U23 2 33.33
440 Várbíró Gergő

Várbíró

Gergő
1-2 Jászberényi KSE Jászberényi KSE 2 33.33
441 Maric Petar

Maric

Petar
2 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 33.33
442 Biber Áron Benedek

Biber

Áron Benedek
MAFC MAFC 2 33.33
443 Szalczgruber Ádám

Szalczgruber

Ádám
2 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 33.33
444 Hegedűs Kornél

Hegedűs

Kornél
3 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 33.33
445 Szabó Balázs Gergő

Szabó

Balázs Gergő
2-3 VMG DSE VMG DSE 1 33.33
446 Grkovic Marko

Grkovic

Marko
3 Újpest-MT II. Újpest-MT II. 2 33.33
447 Látos András

Látos

András
4 Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 2 33.33
448 Hanzel Tamás

Hanzel

Tamás
1-2 PRIMA SE II. PRIMA SE II. 1 33.33
449 Gyurcsányi Péter

Gyurcsányi

Péter
1-3 ELTE BEAC ELTE BEAC 1 33.33
450 Soós Levente

Soós

Levente
1 Malév SC Malév SC 1 33.33
451 Schwarczenberger Gábor Márk

Schwarczenberger

Gábor Márk
3-4 Cívis KK U23 Cívis KK U23 1 33.33
452 Varga Dániel Géza

Varga

Dániel Géza
4-5 Újpest-MT Újpest-MT 2 33.33
453 Ivkovic Milán

Ivkovic

Milán
2 KTE-Duna Aszfalt U23 KTE-Duna Aszfalt U23 2 33.33
454 Murai Gábor

Murai

Gábor
1,2 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 33.33
455 Baki Sándor

Baki

Sándor
3-4 Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 28.57
456 Horváth Gergő

Horváth

Gergő
4-5 Kanizsa KK Kanizsa KK 1 28.57
457 Major Előd

Major

Előd
4 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 1 25.00
458 Vadon Tamás

Vadon

Tamás
3-4 Újpest-MT II. Újpest-MT II. 3 25.00
459 Barabás Ábel

Barabás

Ábel
4 Dombóvár Dombóvár 2 25.00
460 Groska Ádám Péter

Groska

Ádám Péter
3 Kandó FSC Kandó FSC 1 25.00
461 Sándor Máté

Sándor

Máté
3 Szolnoki Olajbányász II. Szolnoki Olajbányász II. 1 25.00
462 Kiss Szabolcs

Kiss

Szabolcs
4 Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 1 25.00
463 Óliás Gergő

Óliás

Gergő
2 Dombóvár Dombóvár 3 25.00
464 Deák Csaba

Deák

Csaba
2 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 1 25.00
465 Lakatos István

Lakatos

István
1 Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 25.00
466 Varga Ádám

Varga

Ádám
4 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 25.00
467 SZABÓ Márton

SZABÓ

Márton
1 MOGAAC MOGAAC 1 25.00
468 Ballon Gergő

Ballon

Gergő
1 BDSEbasket BDSEbasket 1 25.00
469 Antal Dávid

Antal

Dávid
3 BKG PRIMA Akadémia II. BKG PRIMA Akadémia II. 2 25.00
470 Ragályi Levente Gergely

Ragályi

Levente Gergely
2-3 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 6 25.00
471 Bea Gergely

Bea

Gergely
4 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 2 20.00
472 Mezei Máté

Mezei

Máté
3-4 PTE-PEAC PTE-PEAC 1 20.00
473 Völgyi Marcell Zoltán

Völgyi

Marcell Zoltán
4 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 6 20.00
474 Sólyom Zsigmond

Sólyom

Zsigmond
5 Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 16.67
475 Sárkány Tamás Zoltán

Sárkány

Tamás Zoltán
2-3 HSE HSE 1 0.00
476 Pozsik Dániel

Pozsik

Dániel
3 Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 2 0.00
477 Fábián Dénes

Fábián

Dénes
1-2 BRAVOS BRAVOS 1 0.00
478 Tóth Péter

Tóth

Péter
1 MAFC MAFC 2 0.00
479 Gábor Tamás

Gábor

Tamás
4 Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 0.00
480 Papp Bendegúz

Papp

Bendegúz
2-3 Eszterházy SC Eszterházy SC 1 0.00
481 Kocsis Viktor

Kocsis

Viktor
5 Soproni Tigrisek Soproni Tigrisek 1 0.00
482 Tuba Zoltán

Tuba

Zoltán
2 MAFC BME MAFC BME 1 0.00
483 Szenteleki László Csaba

Szenteleki

László Csaba
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 2 0.00
484 Farkas Alpár Endre

Farkas

Alpár Endre
3 BRAVOS BRAVOS 1 0.00
485 Czura Attila

Czura

Attila
1-2 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 0.00
486 Kiss Máté

Kiss

Máté
1-2 Kandó FSC Kandó FSC 1 0.00
487 Máté Levente Péter

Máté

Levente Péter
3 Soproni Tigrisek Soproni Tigrisek 1 0.00
488 Csernák Ádám

Csernák

Ádám
3-4 MAFC Martos MAFC Martos 1 0.00
489 Perák Denis

Perák

Denis
5 Békéscsaba Békéscsaba 3 0.00
490 Széll Gábor

Széll

Gábor
3-4-5 DEAC II. DEAC II. 1 0.00
491 Szabó Gergely

Szabó

Gergely
2-3 MAFC BME MAFC BME 1 0.00
492 Kőber Balázs Máté

Kőber

Balázs Máté
3 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 1 0.00
493 Balázs Ádám

Balázs

Ádám
1-2 PILIS BASKET PILIS BASKET 1 0.00
494 Renkecz Máté Gergő

Renkecz

Máté Gergő
3-4 Újpest-MT Újpest-MT 1 0.00
495 Oroszi Viktor

Oroszi

Viktor
4-5 SZOESE SZOESE 1 0.00
496 Székely László

Székely

László
2 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 1 0.00
497 Piller Bálint Nándor

Piller

Bálint Nándor
2 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 1 0.00
498 Szabó Norbert

Szabó

Norbert
2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 2 0.00
499 Gosztola Gábor Donát

Gosztola

Gábor Donát
2 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 1 0.00
500 Schuj Márton János

Schuj

Márton János
3 MVM-OSE Lions II. MVM-OSE Lions II. 1 0.00
501 Szentirmai Ákos András

Szentirmai

Ákos András
4-5 Újpest-MT Újpest-MT 1 0.00
502 Udemezue Ekenedilichukwu

Udemezue

Ekenedilichukwu
DEAC U23 DEAC U23 1 0.00
503 Kövér Krisztián

Kövér

Krisztián
2-3 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 0.00
504 Jankó Csaba

Jankó

Csaba
DEAC U23 DEAC U23 1 0.00
505 Szabadfi István Gergő

Szabadfi

István Gergő
2 MVM-OSE Lions II. MVM-OSE Lions II. 1 0.00
506 Lenke Balázs

Lenke

Balázs
1-2 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 0.00
507 Németh Gábor

Németh

Gábor
2,3 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 0.00
508 Kiss Dániel

Kiss

Dániel
3-5 Pénzügyőr SE II. Pénzügyőr SE II. 1 0.00
509 Kocsis Tamás Zoltán

Kocsis

Tamás Zoltán
5 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 0.00
510 Nagy Balázs

Nagy

Balázs
3 Dombóvár Dombóvár 1 0.00
511 KISS Dömötör

KISS

Dömötör
2 QPAC QPAC 1 0.00
512 Darabant Zsolt

Darabant

Zsolt
4 VMG DSE VMG DSE 1 0.00
513 Antal Balázs Csaba

Antal

Balázs Csaba
2 BKG PRIMA Akadémia II. BKG PRIMA Akadémia II. 1 0.00
514 Purkald Milán

Purkald

Milán
2 Szolnoki Olajbányász II. Szolnoki Olajbányász II. 1 0.00
515 Kátai Zsolt

Kátai

Zsolt
3-4 Eszterházy SC Eszterházy SC 1 0.00
516 Dr. Dánél Csaba

Dr. Dánél

Csaba
1-2 BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 0.00
517 Pálfia Miklós

Pálfia

Miklós
4-5 Kandó FSC Kandó FSC 1 0.00
518 Komma László András

Komma

László András
5 MAFC MAFC 2 0.00
519 Tóth László

Tóth

László
4-5 DEAC U23 DEAC U23 1 0.00
520 Pintér Dávid

Pintér

Dávid
MAFC MAFC 1 0.00
521 Pápai Bálint

Pápai

Bálint
1-2 Kanizsa KK Kanizsa KK 1 0.00
522 Nemcsok Bence

Nemcsok

Bence
3 MAFC BME MAFC BME 1 0.00
523 László János

László

János
3-4 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 2 0.00
524 Szabó Balázs Bálint

Szabó

Balázs Bálint
1-2 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 0.00
525 Ipacs Donát

Ipacs

Donát
3-4 Újpest-MT II. Újpest-MT II. 1 0.00
526 PETŐHÁZI Bence

PETŐHÁZI

Bence
2 QPAC QPAC 1 0.00
527 Bíró Benedek

Bíró

Benedek
1 Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 2 0.00
528 Tilinger Bence

Tilinger

Bence
2-3 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 0.00
529 Szolnoki Balázs

Szolnoki

Balázs
3 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 0.00
530 Németh Zsombor

Németh

Zsombor
4-5 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 0.00
531 Takács Erik

Takács

Erik
4 KTE-Duna Aszfalt U23 KTE-Duna Aszfalt U23 1 0.00
532 Turán Simon

Turán

Simon
1-2 DEAC U23 DEAC U23 1 0.00
533 Timár Gergely

Timár

Gergely
2-3 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 0.00
534 Balogh Béla Bendegúz

Balogh

Béla Bendegúz
3 Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 0.00
535 Fülöp Gergő

Fülöp

Gergő
3 Pénzügyőr SE II. Pénzügyőr SE II. 1 0.00
536 Bogatin Ádám István

Bogatin

Ádám István
3 MVM-OSE Lions II. MVM-OSE Lions II. 1 0.00
537 Jenei Koppány Tamás

Jenei

Koppány Tamás
2 Közgáz A Közgáz A 1 0.00
538 Kovács Balázs

Kovács

Balázs
4,5 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 0.00
539 Ujhelyi Adrián

Ujhelyi

Adrián
5 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 0.00
540 Gergely István

Gergely

István
4-5 Gyulai Color Gyulai Color 1 0.00
541 Gyürk Zsigmond

Gyürk

Zsigmond
2 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 1 0.00
542 Boros Richárd Alex

Boros

Richárd Alex
1-5 BUDAFOK BUDAFOK 1 0.00
543 Ipach Marcell

Ipach

Marcell
1-2 HSE HSE 1 0.00
544 Görbicz Győző

Görbicz

Győző
3 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 1 0.00
545 Takács-Varga Bendegúz

Takács-Varga

Bendegúz
1-2 MAFC Martos MAFC Martos 1 0.00
546 Csuba Attila

Csuba

Attila
4-5 BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 0.00
547 Dr.Essősy Mátyás Miklós

Dr.Essősy

Mátyás Miklós
2 Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 0.00
548 Madaras János

Madaras

János
4-5 Pénzügyőr SE II. Pénzügyőr SE II. 1 0.00
549 Berkics Máté László

Berkics

Máté László
3 Ceglédi KE Ceglédi KE 1 0.00
550 Asztalos Soma

Asztalos

Soma
1-2 DEAC II. DEAC II. 1 0.00
551 Hoffmann Balázs

Hoffmann

Balázs
4 Kanizsa KK Kanizsa KK 1 0.00
552 Hajdú Balázs Donát

Hajdú

Balázs Donát
1-2 Pénzügyőr SE II. Pénzügyőr SE II. 1 0.00
553 Dürr Edgár András

Dürr

Edgár András
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 2 0.00
554 Dudás Miklós

Dudás

Miklós
3 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 2 0.00
555 Csapai Péter Zsolt

Csapai

Péter Zsolt
5 MAFC MAFC 2 0.00
556 Nagy László

Nagy

László
3 BKG PRIMA Akadémia II. BKG PRIMA Akadémia II. 1 0.00
557 Laczó Levente

Laczó

Levente
2 Közgáz A Közgáz A 3 0.00
558 Kiss-Leizer Ákos

Kiss-Leizer

Ákos
3-4 PILIS BASKET PILIS BASKET 1 0.00
559 Takács Gábor Ferenc

Takács

Gábor Ferenc
2-4 ELTE BEAC ELTE BEAC 1 0.00
560 Lovas Árpád Botond

Lovas

Árpád Botond
1-2 DEAC U23 DEAC U23 1 0.00
561 Konkoly Dominik

Konkoly

Dominik
2 BDSEbasket BDSEbasket 1 0.00
562 Molnár Márk

Molnár

Márk
1-2 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 0.00
563 Katatics Kolos

Katatics

Kolos
3 Dombóvár Dombóvár 3 0.00
564 Balla Péter

Balla

Péter
2 MVM-OSE Lions II. MVM-OSE Lions II. 1 0.00
565 Hegedűs Milán

Hegedűs

Milán
1 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 0.00
566 Nagy Gergely István

Nagy

Gergely István
5 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 0.00
567 Horváth Balázs

Horváth

Balázs
5 Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 0.00
568 Sólyom László

Sólyom

László
3-4 Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 0.00
569 Mogyorósi Dániel Áron

Mogyorósi

Dániel Áron
3 PTE-PEAC PTE-PEAC 1 0.00
570 Virágh Péter

Virágh

Péter
3-4 Cívis KK U23 Cívis KK U23 1 0.00
571 Marjanovic Jakov Jozo

Marjanovic

Jakov Jozo
4-5 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 1 0.00
572 Benke Krisztián

Benke

Krisztián
2-3 RKA Pécs RKA Pécs 3 0.00
573 MAYER Barnabás

MAYER

Barnabás
3-4 MOGAAC MOGAAC 1 0.00
574 Somogyfoki Péter Gábor

Somogyfoki

Péter Gábor
1,2 ELITE Basket ELITE Basket 1 0.00
575 Korcsmáros Csaba

Korcsmáros

Csaba
1-2 Békéscsaba Békéscsaba 2 0.00
576 Kiss Bálint

Kiss

Bálint
1 Közgáz A Közgáz A 2 0.00
577 LINCZENBOLD Eliot

LINCZENBOLD

Eliot
1 QPAC QPAC 1 0.00
578 Bálint Bence Dániel

Bálint

Bence Dániel
4 TF-BP SE TF-BP SE 1 0.00
579 Nyíri Bence

Nyíri

Bence
2-3 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 3 0.00
580 Kiss Dominik

Kiss

Dominik
3-4 Szolnoki Olajbányász II. Szolnoki Olajbányász II. 1 0.00
581 Kisjós Bálint

Kisjós

Bálint
2 Kanizsa KK Kanizsa KK 1 0.00
582 Velkey Géza

Velkey

Géza
2 KTE-Duna Aszfalt U23 KTE-Duna Aszfalt U23 2 0.00
583 Szalai Tamás

Szalai

Tamás
2-3 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 0.00
584 Mászlé Márk

Mászlé

Márk
4 PRIMA SE II. PRIMA SE II. 1 0.00
585 Prokai László

Prokai

László
1-2 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 0.00
586 Szűcs Péter Gergő

Szűcs

Péter Gergő
2-3 TF-BP TF-BP 1 0.00
587 Szalczgruber Zsolt

Szalczgruber

Zsolt
3-4 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 0.00
588 Kis Benjámin

Kis

Benjámin
5 TF-BP SE TF-BP SE 1 0.00
589 Nyitrai Ákos

Nyitrai

Ákos
4 VMG DSE VMG DSE 1 0.00
590 Ságodi Róbert

Ságodi

Róbert
DEAC U23 DEAC U23 1 0.00
591 Bánszki Dániel

Bánszki

Dániel
3 Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 0.00
592 Kabács Bence

Kabács

Bence
3-4 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 1 0.00
593 Horváth Attila Viktor

Horváth

Attila Viktor
2-3 Újpest-MT II. Újpest-MT II. 1 0.00
594 Kasza Krisztián

Kasza

Krisztián
2,3 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 0.00
595 Borbáth Balázs Csaba

Borbáth

Balázs Csaba
1-2 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 2 0.00
596 Papp Dominik

Papp

Dominik
2 Közgáz A Közgáz A 2 0.00
597 Irinyi István Ákos

Irinyi

István Ákos
3 Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 2 0.00
598 Bátaszéki Balázs

Bátaszéki

Balázs
1-2 PILIS BASKET PILIS BASKET 1 0.00
599 Dormán Miklós

Dormán

Miklós
1-5 BUDAFOK BUDAFOK 1 0.00
600 Erdei Ádám

Erdei

Ádám
4 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 3 0.00
601 Fekete Béla

Fekete

Béla
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 1 0.00
602 Bene Tamás

Bene

Tamás
4 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 0.00
603 Nagy Gergely Máté

Nagy

Gergely Máté
1-3 Újpest-MT II. Újpest-MT II. 2 0.00
604 Filep Áron Kálmán

Filep

Áron Kálmán
2 Nagykőrösi Sólymok KE Nagykőrösi Sólymok KE 1 0.00
605 Jókai Mátyás Ferenc

Jókai

Mátyás Ferenc
3 Nagykőrösi Sólymok KE Nagykőrösi Sólymok KE 3 0.00
606 Egri Viktor

Egri

Viktor
2-3 DEAC II. DEAC II. 1 0.00
607 Tápai Péter

Tápai

Péter
4-5 Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 1 0.00
608 Baumann Dávid

Baumann

Dávid
2-3 Eszterházy SC Eszterházy SC 1 0.00
609 Jurászik Gábor

Jurászik

Gábor
2 Monori SE Monori SE 1 0.00
610 Volf Dávid

Volf

Dávid
5 Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 0.00
611 Szarvas Gábor Endre

Szarvas

Gábor Endre
2 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 0.00
612 Rózsa Ádám

Rózsa

Ádám
Cente BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 0.00
613 Pongó Martin

Pongó

Martin
1-2 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 0.00
614 Czepanecz Tamás

Czepanecz

Tamás
3-4 BUDAFOK BUDAFOK 5 0.00
615 Kollár Zsombor

Kollár

Zsombor
1-2 Pénzügyőr Sportegyesület Pénzügyőr Sportegyesület 1 0.00
616 Kubicza Norbert

Kubicza

Norbert
2-3 PRIMA SE II. PRIMA SE II. 1 0.00
617 Novák Tamás

Novák

Tamás
5 Pénzügyőr SE II. Pénzügyőr SE II. 1 0.00
618 Illés Balázs

Illés

Balázs
1 Monori SE Monori SE 1 0.00
619 Láng Martin

Láng

Martin
3 Soproni Tigrisek Soproni Tigrisek 1 0.00
620 Benyovszki Mihály

Benyovszki

Mihály
1-2 Eszterházy SC Eszterházy SC 1 0.00
621 Németh Márk

Németh

Márk
1 SZOESE SZOESE 1 0.00
622 Major Martin

Major

Martin
1-2 PTE-PEAC PTE-PEAC 1 0.00
623 Puskás Bendegúz Artúr

Puskás

Bendegúz Artúr
1-3 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 1 0.00
624 Bernacchini Dániel

Bernacchini

Dániel
1 Közgáz A Közgáz A 1 0.00
625 Solti Máté István

Solti

Máté István
2 Malév SC Malév SC 1 0.00
626 Frisnyák Dániel Ádám

Frisnyák

Dániel Ádám
4 SZOESE SZOESE 1 0.00
627 Bondor Bálint

Bondor

Bálint
4-5 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 0.00
628 Harsányi András Attila

Harsányi

András Attila
2-3 MAFC Martos MAFC Martos 1 0.00
629 SZABÓ Levente

SZABÓ

Levente
4-5 MOGAAC MOGAAC 1 0.00
630 Glatz Soma Gábor

Glatz

Soma Gábor
3-4 Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 3 0.00
631 Bodnár Csaba

Bodnár

Csaba
4-5 Újpest-MT II. Újpest-MT II. 1 0.00
632 Konta Zalán Máté

Konta

Zalán Máté
1 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 0.00
633 Molnár Bence

Molnár

Bence
1-2 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 0.00
634 Szabó Balázs

Szabó

Balázs
1-2 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 0.00
635 Karanfilovski Valentino

Karanfilovski

Valentino
1 Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 3 0.00
636 Galambos Árpád

Galambos

Árpád
3-4 Cívis KK U23 Cívis KK U23 1 0.00
637 Kakulya Sándor

Kakulya

Sándor
2 Nagykőrösi Sólymok KE Nagykőrösi Sólymok KE 3 0.00
638 Gáspár Mátyás

Gáspár

Mátyás
4 DEAC U23 DEAC U23 1 0.00
639 Juhász Bence

Juhász

Bence
1-2 PILIS BASKET PILIS BASKET 2 0.00
640 Skorcov Gergő

Skorcov

Gergő
1 Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 0.00
641 GOSZTOM Dániel Péter

GOSZTOM

Dániel Péter
1-2 MOGAAC MOGAAC 1 0.00
642 Nagy Joel

Nagy

Joel
1 Pénzügyőr Sportegyesület Pénzügyőr Sportegyesület 2 0.00
643 Korompai Ákos István

Korompai

Ákos István
1-2 TF-BP SE TF-BP SE 1 0.00
644 Horváth László

Horváth

László
4 CVSE Vulkán Fürdő CVSE Vulkán Fürdő 2 0.00
645 Zsók Áron

Zsók

Áron
4-5 Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 0.00
646 Kis Bence

Kis

Bence
3 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 1 0.00
647 Kovács Boldizsár

Kovács

Boldizsár
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 1 0.00
648 Vámos Bence

Vámos

Bence
1 Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 0.00
649 Iszak Gábor Adrián

Iszak

Gábor Adrián
1-2 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 0.00
650 Lakatos Zsombor

Lakatos

Zsombor
5 Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 2 0.00
651 Megyes Ákos

Megyes

Ákos
2-3 ELTE BEAC ELTE BEAC 1 0.00
652 Bencze Louis

Bencze

Louis
3 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 3 0.00
653 Solymosi Dániel

Solymosi

Dániel
2-3 SZPA-HSE SZPA-HSE 2 0.00
654 Bodor Bence Aladár

Bodor

Bence Aladár
1-2 BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 0.00
655 Orosz Balázs

Orosz

Balázs
4 Malév SC Malév SC 1 0.00
656 Mohay György

Mohay

György
3 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 1 0.00
657 Tóth Gergő

Tóth

Gergő
5 DEAC U23 DEAC U23 1 0.00
658 Gárdai Máté

Gárdai

Máté
1-2 Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 4 0.00
659 Botka Botond

Botka

Botond
1-2 KTE-Duna Aszfalt U23 KTE-Duna Aszfalt U23 2 0.00
660 Veres Mátyás

Veres

Mátyás
4-5 Kanizsa KK Kanizsa KK 1 0.00
661 Plavecz Adrián

Plavecz

Adrián
3-4 Békéscsaba Békéscsaba 2 0.00
662 Farkas Máté

Farkas

Máté
4 Kanizsa KK Kanizsa KK 1 0.00
663 Bögöti Márton

Bögöti

Márton
BKG Príma BKG Príma 3 0.00
664 Pákozdi Balázs

Pákozdi

Balázs
4 PTE-PEAC PTE-PEAC 1 0.00
665 Bor Sándor

Bor

Sándor
1 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 2 0.00
666 Egervári Márton

Egervári

Márton
3-4 TF-BP SE TF-BP SE 1 0.00
667 Urbán István

Urbán

István
1-2 QPAC QPAC 1 0.00
668 Fehér Tamás

Fehér

Tamás
3 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 2 0.00
669 Tóth-Majzik Tamás

Tóth-Majzik

Tamás
3 BKG PRIMA Akadémia II. BKG PRIMA Akadémia II. 1 0.00
670 Gyarmat Imre Zsolt

Gyarmat

Imre Zsolt
4-5 Gyulai Color Gyulai Color 1 0.00
671 Józsa Zoltán

Józsa

Zoltán
5 BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 0.00
672 Szabó Dániel

Szabó

Dániel
1 Malév SC Malév SC 1 0.00
673 Szokonya József Gábor

Szokonya

József Gábor
4 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 1 0.00
674 Kiss Kornél László

Kiss

Kornél László
1-2 Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 1 0.00
675 Mácsai Károly

Mácsai

Károly
4 Nagykőrösi Sólymok KE Nagykőrösi Sólymok KE 2 0.00
676 Tóth Dániel Miklós

Tóth

Dániel Miklós
1-2 ELTE BEAC ELTE BEAC 1 0.00
677 Bak Márton

Bak

Márton
4-5 DEAC II. DEAC II. 1 0.00
678 Mészáros Máté

Mészáros

Máté
2-3 Ceglédi KE Ceglédi KE 2 0.00
679 Horváth Gergő

Horváth

Gergő
3 BKG PRIMA Akadémia II. BKG PRIMA Akadémia II. 1 0.00
680 Jakab Péter

Jakab

Péter
3-4 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 0.00
681 Tóth Gábor

Tóth

Gábor
1-3 Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 2 0.00
682 Imre Márk

Imre

Márk
1-2 Kanizsa KK Kanizsa KK 1 0.00
683 Szakolczay Kornél

Szakolczay

Kornél
3-4 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 0.00
684 Biczók Gergely

Biczók

Gergely
4 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 0.00
685 Pruck Márton

Pruck

Márton
4 MAFC BME MAFC BME 1 0.00
686 Fekete Viktor Norbert

Fekete

Viktor Norbert
2-3 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 0.00
687 Kozma Péter

Kozma

Péter
2 Ceglédi KE Ceglédi KE 2 0.00
688 Kerti Patrik Bende

Kerti

Patrik Bende
Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 3 0.00
689 Herendic Dominik

Herendic

Dominik
1 Ceglédi KE Ceglédi KE 2 0.00
690 Petrás Vajk Attila

Petrás

Vajk Attila
3 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 1 0.00
691 Fruktusz Kevin

Fruktusz

Kevin
4 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 1 0.00
692 Barna Attila

Barna

Attila
ELTE Fortis ELTE Fortis 1 0.00
693 Jónás Bence

Jónás

Bence
2-3 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 0.00
694 Szűcs Levente Ákos

Szűcs

Levente Ákos
1-2 SZPA-HSE SZPA-HSE 1 0.00
695 Kovács Adrián

Kovács

Adrián
1-2 PILIS BASKET PILIS BASKET 2 0.00
696 Szirbucz Milán

Szirbucz

Milán
3-4 Cívis KK U23 Cívis KK U23 2 0.00
697 Éder Barnabás

Éder

Barnabás
1 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 0.00
698 Pollák Árpád

Pollák

Árpád
1-2 Újpest-MT Újpest-MT 2 0.00
699 Tóth Márk

Tóth

Márk
3 Nagykőrösi Sólymok KE Nagykőrösi Sólymok KE 1 0.00
700 Buzás Bence

Buzás

Bence
2-3 BKG Príma BKG Príma 3 0.00
701 Bíró Emil Bálint

Bíró

Emil Bálint
2 CVSE Vulkán Fürdő CVSE Vulkán Fürdő 1 0.00
702 Asszú Ádám

Asszú

Ádám
1-2 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 0.00
703 Donakovski Stefan

Donakovski

Stefan
5 Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 1 0.00
704 Kovács Gergő Gábor

Kovács

Gergő Gábor
5 KKS KKS 1 0.00
705 Bea Bence

Bea

Bence
4 Újpest-MT Újpest-MT 2 0.00
706 Tóth Fabó

Tóth

Fabó
5 HSE HSE 1 0.00
707 Vörös Gábor

Vörös

Gábor
2-3 Eszterházy SC Eszterházy SC 1 0.00
708 KÁLLAY Albert

KÁLLAY

Albert
4 QPAC QPAC 1 0.00
709 Pomázi Patrik

Pomázi

Patrik
1-2 Eszterházy SC Eszterházy SC 1 0.00
710 Tamási Péter András

Tamási

Péter András
3 TF-BP SE TF-BP SE 1 0.00
711 Somosi Ádám

Somosi

Ádám
3-4 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 0.00
712 Földi Mihály

Földi

Mihály
5 Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 0.00
713 Szenti Mátyás

Szenti

Mátyás
3 Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 0.00
714 Baracskay Gergely

Baracskay

Gergely
2-3 KKS KKS 1 0.00
715 Czirbus József

Czirbus

József
4-5 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 2 0.00
716 Oláh Dominik

Oláh

Dominik
2-3 Békéscsabai KK/B Békéscsabai KK/B 2 0.00
717 Magda Dávid Csaba

Magda

Dávid Csaba
1-2 TF-BP TF-BP 3 0.00
718 Boda János

Boda

János
3-4 SZPA-HSE SZPA-HSE 1 0.00
719 Kelemen Axel

Kelemen

Axel
Eszterházy SC Eszterházy SC 1 0.00
720 Bátora Tamás

Bátora

Tamás
2-3 HSE HSE 1 0.00
721 Szabó Gergő

Szabó

Gergő
1 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 1 0.00
722 Gémes Andor Benedek

Gémes

Andor Benedek
TF-BP SE TF-BP SE 1 0.00
723 Herger Salamon

Herger

Salamon
4-5 RKA Pécs RKA Pécs 2 0.00
724 Csirpák Patrik

Csirpák

Patrik
5 Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 2 0.00
725 Rákosi Kornél

Rákosi

Kornél
2-3 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 1 0.00
726 Szekeres Péter

Szekeres

Péter
1 Cívis KK U23 Cívis KK U23 2 0.00
727 Reiter Bence

Reiter

Bence
3-4 Kandó FSC Kandó FSC 2 0.00
728 Szilágyi Örs

Szilágyi

Örs
1-2 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 0.00
729 Rozs Máté Zoltán

Rozs

Máté Zoltán
3-4 Nagykőrösi Sólymok KE Nagykőrösi Sólymok KE 1 0.00
730 CZIRKOS Dömötör

CZIRKOS

Dömötör
5 MOGAAC MOGAAC 1 0.00
731 Czakó Tamás Zalán

Czakó

Tamás Zalán
3-4-5 MAFC Martos MAFC Martos 1 0.00
732 Molnár Ádám

Molnár

Ádám
1-2 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 2 0.00
733 Forrai Dániel

Forrai

Dániel
105 Soproni Tigrisek Soproni Tigrisek 1 0.00
734 Hajdú Zoltán

Hajdú

Zoltán
1 Gyulai Color Gyulai Color 1 0.00
735 Kovács Gergely Soma

Kovács

Gergely Soma
4 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 4 0.00
736 Jakucs Balázs

Jakucs

Balázs
3 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 0.00
737 Baptiszta Péter Olivér

Baptiszta

Péter Olivér
5 Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 0.00
738 Ungi Keve

Ungi

Keve
2-3 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 4 0.00
739 Taga György

Taga

György
3 BKG PRIMA Akadémia II. BKG PRIMA Akadémia II. 2 0.00
740 Bán Tibor

Bán

Tibor
1-2 Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 1 0.00
741 Fekete Csaba

Fekete

Csaba
1-5 BUDAFOK BUDAFOK 4 0.00
742 Dudás László

Dudás

László
3 Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 2 0.00
743 Hódi Patrik

Hódi

Patrik
3,4 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 3 0.00
744 Jilling László

Jilling

László
1,2 ELITE Basket ELITE Basket 2 0.00
745 Beczássy Máté

Beczássy

Máté
1 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 0.00
746 Szavai Péter

Szavai

Péter
2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 1 0.00
747 Klepej Roland

Klepej

Roland
3-4 Eszterházy SC Eszterházy SC 1 0.00
748 Szél Márton Kálmán

Szél

Márton Kálmán
2-3 MAFC BME MAFC BME 1 0.00
749 Bányai Viktor

Bányai

Viktor
3 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 1 0.00
750 Dobos Viktor

Dobos

Viktor
1-2 Pénzügyőr SE II. Pénzügyőr SE II. 1 0.00
751 Hirschler Máté János

Hirschler

Máté János
1 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 2 0.00
752 Kereszty Loránd

Kereszty

Loránd
3 Közgáz A Közgáz A 2 0.00
753 Bősze Bálint

Bősze

Bálint
4-5 MAFC MAFC 1 0.00
754 Kékesi Kristóf

Kékesi

Kristóf
3-4 Újpest-MT Újpest-MT 2 0.00
755 Limpek Balázs

Limpek

Balázs
3 Közgáz A Közgáz A 1 0.00
756 Cselóczki Mátyás

Cselóczki

Mátyás
1 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 1 0.00
757 Vasali Mátyás

Vasali

Mátyás
2-3 TF-BP SE TF-BP SE 1 0.00
758 Szalai Ádám

Szalai

Ádám
4-5 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 1 0.00
759 Petrovics Balázs

Petrovics

Balázs
2-3 BDSEbasket BDSEbasket 1 0.00
760 Koflanovics Kristóf Miklós

Koflanovics

Kristóf Miklós
1-2 Pénzügyőr Sportegyesület Pénzügyőr Sportegyesület 2 0.00
761 SZILÁGYI Imre Márton

SZILÁGYI

Imre Márton
3 MOGAAC MOGAAC 1 0.00
762 Hőgye Péter

Hőgye

Péter
3-4 Pécsi VSK-CARGATE Pécsi VSK-CARGATE 1 0.00
763 Oláh Krisztián

Oláh

Krisztián
1-2 SZPA-HSE SZPA-HSE 2 0.00
764 Lengyel Kristóf Dániel

Lengyel

Kristóf Dániel
2-3 SZPA-HSE SZPA-HSE 2 0.00
765 Steier Bence

Steier

Bence
3-4 Pénzügyőr Sportegyesület Pénzügyőr Sportegyesület 2 0.00
766 Fazekas Dávid

Fazekas

Dávid
2 Szolnoki Olajbányász II. Szolnoki Olajbányász II. 1 0.00
767 Jurányi Ádám

Jurányi

Ádám
2-3 Eszterházy SC Eszterházy SC 1 0.00
768 Vígh Marcell Péter

Vígh

Marcell Péter
3-4 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 0.00
769 Sipos Gergely Miklós

Sipos

Gergely Miklós
1-2 Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 0.00
770 Kozma Ádám Gergő

Kozma

Ádám Gergő
4 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 1 0.00
771 Lakatos Máté

Lakatos

Máté
1 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 4 0.00
772 Griszháber Oszkár

Griszháber

Oszkár
3-4 PTE-PEAC PTE-PEAC 1 0.00
773 Zajácz Krisztián

Zajácz

Krisztián
3 Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 2 0.00
774 Réti Géza

Réti

Géza
ELTE Fortis ELTE Fortis 1 0.00
775 Kurucz Ádám

Kurucz

Ádám
1-2 DEAC U23 DEAC U23 1 0.00
776 Kiss Kolos

Kiss

Kolos
DEAC U23 DEAC U23 1 0.00
777 Árvai Péter

Árvai

Péter
1-2 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 0.00
778 Csomós Kristóf

Csomós

Kristóf
1-2 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 4 0.00
779 Kovács Vilmos

Kovács

Vilmos
1-2 Jászberényi KSE Jászberényi KSE 1 0.00
780 Farkas Apolló

Farkas

Apolló
2-3 Békéscsaba Békéscsaba 2 0.00
781 Lőte Márk György

Lőte

Márk György
1,2 ELITE Basket ELITE Basket 1 0.00
782 Schneider Mihály Benedek

Schneider

Mihály Benedek
2-3 HSE HSE 1 0.00
783 Simon Balázs

Simon

Balázs
1 TF-BP TF-BP 2 0.00
784 Borsodi Máté József

Borsodi

Máté József
1-2 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 0.00
785 KARSAI Attila

KARSAI

Attila
4 MOGAAC MOGAAC 1 0.00
786 Opre Roland

Opre

Roland
4-5 BKG Príma BKG Príma 1 0.00
787 Bata Olivér

Bata

Olivér
1 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 0.00
788 Németh Márk

Németh

Márk
3-4 SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia 2 0.00
789 Karosi Gergely

Karosi

Gergely
2-3 Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 0.00
790 Lintner Kristóf Barnabás

Lintner

Kristóf Barnabás
1,2 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 0.00
791 Fekete Dávid

Fekete

Dávid
4 Jászberényi KSE Jászberényi KSE 2 0.00
792 Lakatos Csaba Balázs

Lakatos

Csaba Balázs
1-3 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 1 0.00
793 Tóth Balázs

Tóth

Balázs
3 KTE-Duna Aszfalt U23 KTE-Duna Aszfalt U23 2 0.00
794 Dévényi András

Dévényi

András
1 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 3 0.00
795 Chiovini Ádám

Chiovini

Ádám
2-3 Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 0.00
796 Beák Gábor

Beák

Gábor
1-3 Kandó FSC Kandó FSC 1 0.00
797 Kónya Levente

Kónya

Levente
1 Nagykőrösi Sólymok KE Nagykőrösi Sólymok KE 2 0.00
798 Steier József Dániel

Steier

József Dániel
1 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 2 0.00
799 Gaál Tamás

Gaál

Tamás
1-2 CVSE Vulkán Fürdő CVSE Vulkán Fürdő 1 0.00
800 Török Csaba

Török

Csaba
5 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 0.00
801 Spiegel Gergő Roland

Spiegel

Gergő Roland
3 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 0.00
802 Bartus Gergely

Bartus

Gergely
1-2 MAFC Martos MAFC Martos 1 0.00
803 Polányi Csaba

Polányi

Csaba
3 Malév SC Malév SC 1 0.00
804 Pintér Dávid

Pintér

Dávid
4-5 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 5 0.00
805 Molnár Ádám Csaba

Molnár

Ádám Csaba
3 MAFC BME MAFC BME 1 0.00
806 Sallay Gábor

Sallay

Gábor
5 Soproni Tigrisek Soproni Tigrisek 1 0.00
807 Gróh Levente

Gróh

Levente
1 BDSEbasket BDSEbasket 1 0.00
808 Szlávik Gábor

Szlávik

Gábor
2 Soproni Tigrisek Soproni Tigrisek 1 0.00
809 Major Péter

Major

Péter
1-3 Újpest-MT II. Újpest-MT II. 1 0.00
810 Imolay Ákos

Imolay

Ákos
3-5 Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 3 0.00
811 Monek Máté

Monek

Máté
3-4 SZOESE SZOESE 1 0.00
812 Buru Domonkos

Buru

Domonkos
5 HSE HSE 1 0.00
813 Molnár Máté

Molnár

Máté
2-3 TF-BP SE TF-BP SE 1 0.00
814 Máthé Levente

Máthé

Levente
1-2 PRIMA SE II. PRIMA SE II. 1 0.00
815 Pontyos István

Pontyos

István
3-4 PTE-PEAC PTE-PEAC 1 0.00
816 Tálos András

Tálos

András
2-3-4 PTE-PEAC PTE-PEAC 1 0.00
817 Morauvszki Gergely

Morauvszki

Gergely
4-5 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 0.00
818 Taylor John Mark

Taylor

John Mark
4-5 Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 0.00
819 Csúsz Bence

Csúsz

Bence
5 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 1 0.00
820 Osgyáni Soma

Osgyáni

Soma
4-5 Gyulai Color Gyulai Color 1 0.00
821 Fodor Bálint

Fodor

Bálint
4-5 SZPA-HSE SZPA-HSE 2 0.00
822 Garai Gergő

Garai

Gergő
1-5 BUDAFOK BUDAFOK 5 0.00
823 Schveighoffer Péter Áron

Schveighoffer

Péter Áron
4-5 SZOESE SZOESE 1 0.00
824 Bessler Don Mier

Bessler

Don Mier
1-2 SZPA-HSE SZPA-HSE 1 0.00
825 Virágh Benedek

Virágh

Benedek
2-3 Cívis KK U23 Cívis KK U23 1 0.00
826 Balázsi Soma Bence

Balázsi

Soma Bence
DEAC U23 DEAC U23 1 0.00
827 Szűcs Soma

Szűcs

Soma
2-3 Gyulai Color Gyulai Color 1 0.00
828 Gyurkovics Kristóf

Gyurkovics

Kristóf
5 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 1 0.00
829 Réti Boldizsár

Réti

Boldizsár
5 SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia 1 0.00
830 Parcsami Kornél

Parcsami

Kornél
4 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 1 0.00
831 Vas-Teplán Miklós

Vas-Teplán

Miklós
1-2 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 0.00
832 Jánosi Dominik

Jánosi

Dominik
2-3 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 0.00
833 Bencze Kevin

Bencze

Kevin
3 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 2 0.00
834 Rákos Samu

Rákos

Samu
3-4 PILIS BASKET PILIS BASKET 1 0.00
835 Bencsik Norbert

Bencsik

Norbert
2 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 0.00
836 Ugrics Bálint

Ugrics

Bálint
1 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 0.00
837 Ujházi Bálint Antal

Ujházi

Bálint Antal
2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 1 0.00
838 Marossy Barnabás

Marossy

Barnabás
2-3 Kandó FSC Kandó FSC 1 0.00
839 Tóth Kornél

Tóth

Kornél
3-4 TF-BP SE TF-BP SE 1 0.00
840 Északi Márk

Északi

Márk
3-4 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 0.00
841 Gróf Botond Máté

Gróf

Botond Máté
3 Közgáz A Közgáz A 1 0.00
842 Molnár Dániel

Molnár

Dániel
23 Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 3 0.00
843 Blahut Bence

Blahut

Bence
4 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 2 0.00
844 Bátai Bálint

Bátai

Bálint
2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 1 0.00
845 Fodor Máté

Fodor

Máté
3 Szolnoki Olajbányász II. Szolnoki Olajbányász II. 1 0.00
846 Waigand Ágoston

Waigand

Ágoston
1-2 Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 0.00
847 Csatlós István

Csatlós

István
2-3 Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 1 0.00
848 Ruják Bence Menyhért

Ruják

Bence Menyhért
1-3 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 0.00
849 Strausz György

Strausz

György
1 MAFC Martos MAFC Martos 1 0.00
850 Tima Gergely

Tima

Gergely
1-3 ELTE BEAC ELTE BEAC 1 0.00
851 Szőcs Levente

Szőcs

Levente
2 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 0.00
852 Tóth Szabolcs

Tóth

Szabolcs
4 Közgáz A Közgáz A 1 0.00
853 NAGY Gergő

NAGY

Gergő
3-4 QPAC QPAC 1 0.00
854 Petrucsik Bence

Petrucsik

Bence
1 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 0.00
855 Balogh Gergely

Balogh

Gergely
2 Soproni Tigrisek Soproni Tigrisek 1 0.00
856 Lippai Szabolcs

Lippai

Szabolcs
4-5 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 2 0.00
857 Gura Norbert

Gura

Norbert
1 Békéscsaba Békéscsaba 2 0.00
858 Pék Dávid

Pék

Dávid
1-2 DEAC II. DEAC II. 1 0.00
859 Máthé-Barabássy Attila

Máthé-Barabássy

Attila
5 BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 0.00
860 Kovács Domonkos

Kovács

Domonkos
3 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 2 0.00
861 Ignácz Kristóf

Ignácz

Kristóf
2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 2 0.00
862 Mándity Dániel

Mándity

Dániel
3 SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia 2 0.00
863 Püspök Bertalan

Püspök

Bertalan
5 Monori SE Monori SE 1 0.00
864 Kódor Tamás Olivér

Kódor

Tamás Olivér
5 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 0.00
865 Kolok Balázs Dániel

Kolok

Balázs Dániel
4-5 Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 1 0.00
866 Kiss Levente

Kiss

Levente
1-2 Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 1 0.00
867 Juhász Levente

Juhász

Levente
1-2 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 1 0.00
868 Végh Mátyás

Végh

Mátyás
Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 3 0.00
869 Meszlényi Róbert

Meszlényi

Róbert
1 RKA Pécs RKA Pécs 2 0.00
870 Németh Bence

Németh

Bence
3 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 0.00
871 Gulyás Botond

Gulyás

Botond
3 Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 1 0.00
872 Fekete Csongor

Fekete

Csongor
3 DEAC U23 DEAC U23 1 0.00
873 Kálmán Kevin

Kálmán

Kevin
5 Cívis KK U23 Cívis KK U23 1 0.00
874 Úr Mátyás Péter

Úr

Mátyás Péter
4 Közgáz A Közgáz A 3 0.00
875 Novák Marcell

Novák

Marcell
4 SZOESE SZOESE 1 0.00
876 Fülep Dániel József

Fülep

Dániel József
3-4 DEAC U23 DEAC U23 1 0.00
877 Bocsi Attila Levente

Bocsi

Attila Levente
4-5 Eszterházy SC Eszterházy SC 1 0.00
878 Hipságh Barna

Hipságh

Barna
3 SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia 2 0.00
879 PALLAG Máté

PALLAG

Máté
2-3 MOGAAC MOGAAC 1 0.00
880 Varga Ármin Gábor

Varga

Ármin Gábor
2 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 0.00
881 Kis Milán

Kis

Milán
4-5 PTE-PEAC PTE-PEAC 1 0.00
882 Pajor Dávid

Pajor

Dávid
2 Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 0.00
883 Bencsik Barnabás Boldizsár

Bencsik

Barnabás Boldizsár
2 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 0.00
884 Béres Benedek

Béres

Benedek
2 TF-BP TF-BP 2 0.00
885 Nyerges Péter Attila

Nyerges

Péter Attila
2 HSE HSE 1 0.00
886 Kalassai Martin

Kalassai

Martin
4 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 0.00
887 Scherer Bálint André

Scherer

Bálint André
2-3 RKA Pécs RKA Pécs 2 0.00
888 Veres Szabolcs

Veres

Szabolcs
2 Kanizsa KK Kanizsa KK 1 0.00
889 Bubcsó Kristóf

Bubcsó

Kristóf
2 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 1 0.00
890 Brezovcsik Dániel Tamás

Brezovcsik

Dániel Tamás
4 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 0.00
891 Szabó Dániel

Szabó

Dániel
4 SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia 1 0.00
892 Cziklin Dusán Péter

Cziklin

Dusán Péter
3 Szolnoki Olajbányász II. Szolnoki Olajbányász II. 1 0.00
893 Bojkovszky Bence

Bojkovszky

Bence
3 SZOESE SZOESE 1 0.00
894 Monye Martin

Monye

Martin
3 Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 3 0.00
895 Janszky Zalán

Janszky

Zalán
5 Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r Agrofeed Széchenyi Egyetem Gy?r 1 0.00
896 Füzi Róbert

Füzi

Róbert
2-3 Veszprémi Kosárlabda KFT. Veszprémi Kosárlabda KFT. 2 0.00
897 Vadász Ákos Barna

Vadász

Ákos Barna
4-5 BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 0.00
898 Vámos Viktor Róbert

Vámos

Viktor Róbert
1-2 Kandó FSC Kandó FSC 2 0.00
899 Felházi Barna Loránd

Felházi

Barna Loránd
4 VMG DSE VMG DSE 1 0.00
900 MAROSI Zsolt

MAROSI

Zsolt
3-4 MOGAAC MOGAAC 1 0.00
901 Lajsz Gergő

Lajsz

Gergő
4-5 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 0.00
902 Tóth Szabolcs Árpád

Tóth

Szabolcs Árpád
5