Ranglisták - Tippmix Férfi NB I. A - 2020/2021
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Dickey James

Dickey

James
4-5 Szedeák Szedeák 26 9.50
2 TAYLOR Travis

TAYLOR

Travis
5 Egis Körmend Egis Körmend 25 6.28
3 Subotic Bojan

Subotic

Bojan
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 26 5.62
4 Hendlein Roland

Hendlein

Roland
4 Kaposvári KK Kaposvári KK 21 5.52
5 Davis Stacy Wright

Davis

Stacy Wright
4 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 26 5.23
6 WILLIAMS XEYRIUS CLIFTON

WILLIAMS

XEYRIUS CLIFTON
4 Jászberény Jászberény 15 5.20
7 Cakarun Marjan

Cakarun

Marjan
5 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 26 5.00
8 Thomas JR Cleveland Joseph

Thomas JR

Cleveland Joseph
1-2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 26 4.81
9 Hayes Bradley Jordan

Hayes

Bradley Jordan
5 OSE Lions OSE Lions 14 4.79
10 Hines Shaqiulle Savan

Hines

Shaqiulle Savan
3-4 DEAC DEAC 26 4.77
11 Brkic Veljko

Brkic

Veljko
4-5 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 26 4.69
12 Shepard Winston

Shepard

Winston
3-4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 24 4.63
13 Bailey Adrio Ramone

Bailey

Adrio Ramone
4 OSE Lions OSE Lions 26 4.62
14 Funderburk Jr Kenneth Dermont

Funderburk Jr

Kenneth Dermont
2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 26 4.54
15 Jackson Justin Le Shayne

Jackson

Justin Le Shayne
4-5 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 26 4.54
16 Karahodzic Kemal

Karahodzic

Kemal
5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 26 4.42
17 Szabó Zsolt

Szabó

Zsolt
4-5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 26 4.42
18 Eilingsfeld János

Eilingsfeld

János
4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 24 4.33
19 Ahmad Esa Yaqin

Ahmad

Esa Yaqin
4 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 22 4.32
20 Bruinsma Evan John

Bruinsma

Evan John
4 Falco KC Falco KC 19 4.16
21 Rivers Demetre Earl

Rivers

Demetre Earl
3-4 Kaposvári KK Kaposvári KK 26 4.15
22 Keller Ákos

Keller

Ákos
5 Falco KC Falco KC 16 3.94
23 Jog�la Tauras

Jog�la

Tauras
4 Sopron KC Sopron KC 25 3.80
24 Somogyi Ádám

Somogyi

Ádám
1-2 DEAC DEAC 24 3.75
25 Bíró Olivér

Bíró

Olivér
3-4 OSE Lions OSE Lions 23 3.74
26 Vuko Tonko

Vuko

Tonko
3-4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 26 3.73
27 Borisov Milos

Borisov

Milos
3-4 Sopron KC Sopron KC 26 3.69
28 Lóránt Péter

Lóránt

Péter
4-5 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 16 3.63
29 Warner Angelo Curtis

Warner

Angelo Curtis
1 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 26 3.62
30 Dramicanin Rastko

Dramicanin

Rastko
4-5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 26 3.54
31 Brbaklic Aleksa

Brbaklic

Aleksa
3 Jászberény Jászberény 26 3.54
32 Govens Anthony Darrin

Govens

Anthony Darrin
1-2 Szedeák Szedeák 26 3.54
33 Padgett James Junior

Padgett

James Junior
4 Sopron KC Sopron KC 14 3.50
34 Váradi Benedek

Váradi

Benedek
2-3 Falco KC Falco KC 24 3.42
35 Ruják András

Ruják

András
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 26 3.42
36 Thompson Bernard

Thompson

Bernard
2 Sopron KC Sopron KC 26 3.42
37 Lake De'Quon

Lake

De'Quon
5 Falco KC Falco KC 22 3.36
38 Moody Stefan Tyler

Moody

Stefan Tyler
1 DEAC DEAC 17 3.35
39 Perl Zoltán

Perl

Zoltán
2-1 Falco KC Falco KC 23 3.35
40 Curry Jr Ronald

Curry Jr

Ronald
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 24 3.33
41 Barac Boris

Barac

Boris
4-5 Falco KC Falco KC 17 3.29
42 Drenovac Djordje

Drenovac

Djordje
3 DEAC DEAC 25 3.28
43 Glenn Ja Barion

Glenn

Ja Barion
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 24 3.25
44 Primorac Mladen

Primorac

Mladen
5 Jászberény Jászberény 15 3.20
45 Budimir Veljko

Budimir

Veljko
3-4 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 26 3.19
46 Krnjajski Boris

Krnjajski

Boris
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 26 3.15
47 Jukic Josip

Jukic

Josip
5 Kaposvári KK Kaposvári KK 15 3.13
48 Anderson Jr Cedric Paul

Anderson Jr

Cedric Paul
1-2 OSE Lions OSE Lions 26 3.08
49 Benke Szilárd

Benke

Szilárd
2-3 Falco KC Falco KC 20 3.05
50 Milisavljevic Milos

Milisavljevic

Milos
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 25 3.04
51 Derasimovic Marko

Derasimovic

Marko
3 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 25 3.04
52 Turner Frank Rahim

Turner

Frank Rahim
1 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 17 3.00
53 Donovan Treveon Donaldson

Donovan Treveon

Donaldson
1-2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 18 2.94
54 Brown Zachary Garrett

Brown

Zachary Garrett
3 Szedeák Szedeák 26 2.89
55 Ronald Moore

Ronald

Moore
1 DEAC DEAC 16 2.88
56 Mócsán Bálint

Mócsán

Bálint
2 Egis Körmend Egis Körmend 23 2.87
57 Guyton Carlton

Guyton

Carlton
2 DEAC DEAC 21 2.81
58 Valerio Bodon Vincent

Valerio Bodon

Vincent
3-4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 18 2.78
59 Tóth Ádám

Tóth

Ádám
5 DEAC DEAC 26 2.73
60 Morgan Dwayne Tequan

Morgan

Dwayne Tequan
4 OSE Lions OSE Lions 24 2.67
61 Vojvoda Dávid

Vojvoda

Dávid
2-1 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 24 2.63
62 Kerpel-Fronius Gáspár

Kerpel-Fronius

Gáspár
1 Szedeák Szedeák 26 2.62
63 Molnár Márton

Molnár

Márton
5 DEAC DEAC 25 2.48
64 Curry Moris

Curry

Moris
1 Kaposvári KK Kaposvári KK 26 2.42
65 DŽELETOVIĆ Ðorđe

DŽELETOVIĆ

Ðorđe
4 Szedeák Szedeák 25 2.36
66 Omenaka Godwin Ekene

Omenaka

Godwin Ekene
5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 25 2.36
67 Anderson Kyan Shakeel

Anderson

Kyan Shakeel
1 Falco KC Falco KC 17 2.29
68 Delas Ante

Delas

Ante
2-3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 17 2.29
69 Meleg Gergő Zorád

Meleg

Gergő Zorád
4-5 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 24 2.29
70 Ferencz Csaba

Ferencz

Csaba
3 Egis Körmend Egis Körmend 25 2.28
71 Thames Xavier Raynard

Thames

Xavier Raynard
1 Egis Körmend Egis Körmend 26 2.27
72 Révész Ádám

Révész

Ádám
5 Kaposvári KK Kaposvári KK 21 2.24
73 Abell Remy

Abell

Remy
1-2 OSE Lions OSE Lions 25 2.12
74 Badzim Roko

Badzim

Roko
2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 25 2.08
75 Lukács Norbert

Lukács

Norbert
3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 25 2.08
76 Keller Iván

Keller

Iván
3 Szedeák Szedeák 25 2.08
77 Jaramaz Nemanja

Jaramaz

Nemanja
4 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 14 2.07
78 Mosely Jagan Keith

Mosely

Jagan Keith
1 Egis Körmend Egis Körmend 16 2.06
79

PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 26 2.04
80 Capers Kevin Jerome

Capers

Kevin Jerome
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 23 2.04
81 Duren Tyreek

Duren

Tyreek
1-2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 25 2.00
82 Pongó Máté

Pongó

Máté
1 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 26 1.92
83 Durázi Krisztofer

Durázi

Krisztofer
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 22 1.91
84 Polyák László

Polyák

László
2 DEAC DEAC 22 1.91
85 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 23 1.78
86 Juhos Levente

Juhos

Levente
4-5 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 23 1.70
87 Kucsera Dániel

Kucsera

Dániel
4 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 26 1.65
88 Horti Bálint

Horti

Bálint
5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 26 1.62
89 IRELAND ANTHONY BERNARD

IRELAND

ANTHONY BERNARD
1 Egis Körmend Egis Körmend 13 1.62
90 Garamvölgyi Ákos Tibor

Garamvölgyi

Ákos Tibor
4 OSE Lions OSE Lions 22 1.59
91 Bonifert Bendegúz

Bonifert

Bendegúz
3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 26 1.58
92 Bogdán Benedek

Bogdán

Benedek
3-4 Kaposvári KK Kaposvári KK 20 1.50
93 Wittmann Krisztián

Wittmann

Krisztián
1 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 25 1.44
94 Kis Attila Raul

Kis

Attila Raul
2-4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 24 1.42
95 Katona József Bence

Katona

József Bence
1-2 Jászberény Jászberény 20 1.40
96 Zsíros Péter

Zsíros

Péter
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 26 1.39
97 Dr. Demeter Attila

Dr. Demeter

Attila
2-3 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 24 1.38
98 Doktor Péter László

Doktor

Péter László
1 Falco KC Falco KC 25 1.20
99 Sitku Márton

Sitku

Márton
3-4 Sopron KC Sopron KC 21 1.19
100 Tóth Norbert Péter

Tóth

Norbert Péter
5 Egis Körmend Egis Körmend 25 1.16
101 Takács Norbert

Takács

Norbert
3 Sopron KC Sopron KC 22 1.14
102 Füzi Róbert

Füzi

Róbert
2-3 Jászberény Jászberény 25 1.12
103 Taiwo Samuel

Taiwo

Samuel
5 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 20 1.05
104 Filipovic Stefan

Filipovic

Stefan
5 Jászberény Jászberény 21 1.05
105 Simon Kristóf Gábor

Simon

Kristóf Gábor
1-2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 24 1.04
106 Illés Máté Csongor

Illés

Máté Csongor
1-2 OSE Lions OSE Lions 25 1.04
107 Lewis Chester

Lewis

Chester
1-2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 15 1.00
108 Werner Viktor

Werner

Viktor
5 Sopron KC Sopron KC 21 0.95
109 Supola Zoltán

Supola

Zoltán
2-3 Sopron KC Sopron KC 13 0.92
110 Kucsora Csaba Ákos

Kucsora

Csaba Ákos
1-2 OSE Lions OSE Lions 26 0.92
111 Ruják Bence Menyhért

Ruják

Bence Menyhért
1-3 Jászberény Jászberény 13 0.92
112 Czirbus József

Czirbus

József
4-5 Jászberény Jászberény 13 0.92
113 Rudner Gábor

Rudner

Gábor
3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 26 0.92
114 Anda Dávid

Anda

Dávid
5 OSE Lions OSE Lions 20 0.90
115 Velkey János

Velkey

János
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 17 0.88
116 Bagó Martin

Bagó

Martin
4-5 Sopron KC Sopron KC 17 0.88
117 Gulyás Milán

Gulyás

Milán
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 15 0.87
118 Kovács Péter

Kovács

Péter
2-3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 26 0.85
119 Olasz Ádám

Olasz

Ádám
105 Szedeák Szedeák 19 0.84
120 Fazekas Csaba

Fazekas

Csaba
1-2 Sopron KC Sopron KC 21 0.76
121 Takács Kristóf

Takács

Kristóf
2 Egis Körmend Egis Körmend 24 0.75
122 Lukács Döme

Lukács

Döme
2-3 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 15 0.73
123 Mucza Tamás

Mucza

Tamás
3 OSE Lions OSE Lions 15 0.73
124 Dragasevic Veljko

Dragasevic

Veljko
2-3 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 24 0.71
125 Németh Ákos

Németh

Ákos
2 Egis Körmend Egis Körmend 20 0.70
126 Halász Ákos

Halász

Ákos
1 Sopron KC Sopron KC 20 0.70
127 Kovács Benedek Máté

Kovács

Benedek Máté
3-4 Falco KC Falco KC 23 0.70
128 Kerpel-Fronius Balázs

Kerpel-Fronius

Balázs
3-4 Szedeák Szedeák 26 0.69
129 Baki Gergely

Baki

Gergely
3 Kaposvári KK Kaposvári KK 18 0.67
130 Csorvási Milán

Csorvási

Milán
5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 17 0.65
131 Mayer Ákos

Mayer

Ákos
3-4 Szedeák Szedeák 19 0.63
132 Bíró Levente

Bíró

Levente
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 14 0.57
133 Völgyi Marcell Zoltán

Völgyi

Marcell Zoltán
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 23 0.52
134 Plézer Gábor

Plézer

Gábor
3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 14 0.50
135 Carev Aleksej

Carev

Aleksej
3-4 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 14 0.50
136 Dancsecs András

Dancsecs

András
1-2 Falco KC Falco KC 19 0.47
137 Takács Martin

Takács

Martin
3-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 17 0.47
138 Molnár Dániel

Molnár

Dániel
2-3 DEAC DEAC 20 0.45
139 Polster Attila

Polster

Attila
3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 16 0.38
140 Pallai Tamás

Pallai

Tamás
1-2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 18 0.28

Megyei szövetségek