Mérkőzések - 2024. 05. 16.
Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 16. 14:30:00 76 - 65 Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Fajszi Zsombor Levente
Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 16. 19:15:00 100 - 42 Bálint Márton Általános és Középiskola
Játékvezetők: Tóth Kitti, Szatmári Roland
Férfi NB II. Közép - Rájátszás az 1-9. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 16. 20:00:00 72 - 92 Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Kovács István
2024. május 16. 20:30:00 83 - 59 Dr. Koltai Jenő Sportközpont
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Lázár Zsigmond György
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 10-18. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 16. 18:30:00 67 - 70 ELTE Sporttelep 3. pálya
Játékvezetők: Kruk Melinda, NAGY ISTVÁN
2024. május 16. 19:50:00 92 - 109 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István
Fiú Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 16. 09:00:00 76 - 68 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Farkas Dominik, Sellei Dalma Laura (Téczely Tamás)
2024. május 16. 11:00:00 106 - 51 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Szántó Dénes, Haag Panna (Téczely Tamás)
2024. május 16. 13:00:00 98 - 67 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Varga Dániel Géza, Sellei Dalma Laura (Téczely Tamás)
2024. május 16. 15:00:00 54 - 78 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fülöp András, Kara Zsombor (Téczely Tamás)
2024. május 16. 17:30:00 78 - 49 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Novák Bence, Haag Panna (Téczely Tamás)
2024. május 16. 19:30:00 54 - 91 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Szántó Dénes, Varga Dániel Géza (Téczely Tamás)
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 16. 20:15:00 42 - 55 Huzella Tivadar Tornacsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Sersovszky Gergely Péter
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 16. 20:30:00 107 - 40 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
Játékvezetők: Belák Zoltán, Hegedűs Attila
2024. május 16. 20:45:00 87 - 85 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Pohánka Balázs
Budapest, Férfi A - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 16. 19:15:00 92 - 77 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Játékvezetők: Goda László, Vass Dávid Áron
2024. május 16. 19:45:00 64 - 60 Berzsenyi Dániel Gimnázium
Játékvezetők: Vigh Balázs, Gere Kálmán Richárd
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 16. 19:45:00 57 - 38 Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Soós Tamás Rezső
Budapest, Férfi B - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 16. 20:15:00 65 - 89 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Korpás Máté
2024. május 16. 20:45:00 43 - 71 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Bagi Bálint, Fajszi Zsombor Levente
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 16. 19:30:00 54 - 96 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó (Balogh László György)
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 16. 17:30:00 95 - 71 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Sallai István József, Jánkfalvi Máté Péter
JNSZ Felnőtt Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 16. 18:30:00 50 - 78 Albertirsa Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Karina Erzsébet, Polyák Adrián (Bernáth András)
Csongrád-Csanád Megyei U10
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 16. 15:15:00 19 - 46 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika
Pest Megye - Leány Serdülő - Nagy Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 16. 19:00:00 74 - 64 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László
JNSZ Gyermek U12
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 16. 17:45:00 32 - 85 Zöld Ház
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Fehérvári Alíz
Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 16. 16:30:00 72 - 34 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Balogh Csaba, Gátas András
JNSZ Előkészítő U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 16. 17:15:00 103 - 36 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Orbán Zsombor
Regionális Fiú Kadett, Somogy
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 16. 18:15:00 207 - 18 Kinizsi Pál Élelmiszeripari Technikum és Szakképző Iskola
Játékvezetők: Deák Zsuzsanna, Gyarmati Szabolcs
Budapest, Fiú Serdülő B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 16. 16:45:00 62 - 35 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Vigh Balázs, Meszlényi-Bodnár Zoltán
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 16. 20:15:00 60 - 53 Hajós Alfréd Általános Iskola
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gaál István Tamás
Regionális Leány Junior, Pest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 16. 18:45:00 23 - 85 Petőfi Sándor Általános Iskola Tornaterme
Játékvezetők: Váczi Mihály, Gyurkovics István János
Regionális Fiú Junior, GYMS
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 16. 18:20:00 70 - 37 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Buzai Patrik
2024. május 16. 19:30:00 65 - 60 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Tamás, Schneider Bertold Antal

Vármegyei szövetségek