Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | MVM-OSE Lions | 2024. április 17. | 18:00:00 | 99 - 82 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Győrffy Pál Attila, JAKAB László Imre (Reisz Péter) | |||||
Atomerőmű SE | Kometa Kaposvári KK | 2024. április 17. | 18:00:00 | 92 - 88 | ASE Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Földesi Ádám, dr. Németh Patrik (Németh Csaba János) | |||||
Egis Körmend | SZTE-Szedeák | 2024. április 17. | 18:00:00 | 104 - 96 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Farkas Gábor, Kapusi Gábor (Téczely Tamás) |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
BKG PRIMA Akadémia | Phoenix-MT Fót | 2024. április 17. | 18:00:00 | 94 - 106 | Szigetszentmiklósi Városi Sport- és Rendezvénycsarnok |
Játékvezetők: Minár László Balázs, Szilágyi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Újbuda MAFC | HÜBNER Nyíregyháza BS | 2024. április 17. | 18:30:00 | 89 - 81 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Györfy Rúben, Nepp László Oszkár (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Jászberényi KSE | Salgótarjáni KSE | 2024. április 17. | 19:00:00 | 92 - 70 | Bercsényi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Sörlei Attila, Marton Péter (Gál János) |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Agrofeed UNI Győr | SMAFC 1860 Soproni Egyetem | 2024. április 17. | 19:00:00 | 74 - 98 | Győr Városi Egyetemi Csarnok |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Gruber Nikolett Lilla, Dr. Popgyákunik Balázs (Bognár Tibor) |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
SMAFC | Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | 2024. április 17. | 18:00:00 | 74 - 36 | Krasznai Ferenc Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián | |||||
DEAC | SzOESE | 2024. április 17. | 18:30:00 | 68 - 60 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, dr. Szűcs Sándor |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
AKMÉ Körmendi Törpördögök | NKA Pécs u16/B fiú | 2024. április 17. | 15:00:00 | 95 - 57 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Esztergályos Róbert (Őri László Mihály) | |||||
Dávid Kornél KA/A | MAFC/A | 2024. április 17. | 15:00:00 | 56 - 71 | MKOSZ Edzőközpont |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde (Birkás Károly) | |||||
Budapesti Honvéd SE/B | Alba Fehérvár | 2024. április 17. | 15:15:00 | 60 - 65 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Korpás Máté (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Soproni SI KA SKC/A | MAFC/B | 2024. április 17. | 16:00:00 | 68 - 46 | Krasznai Ferenc Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Buzai Patrik (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
Kiss Lenke KA/A | MEAFC-Jezsuita/A | 2024. április 17. | 18:00:00 | 45 - 70 | Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola |
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Bíró Brigitta | |||||
KASI/B | Vasas Akadémia/B | 2024. április 17. | 18:00:00 | 105 - 58 | Kaposvári Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Deák Zsuzsanna, Farkas Roland (Kele János) | |||||
Zalakerámia ZTE KK U16 | Szolnoki KA/A | 2024. április 17. | 18:00:00 | 67 - 69 | Ostoros Károly Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk (Silló Zsolt) |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs u16/B leány | KS Szeged U16 | 2024. április 17. | 13:00:00 | 65 - 52 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia-Horváth Judith pálya |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Marossy Gergely (Parádi Péter) | |||||
Óbudai Kaszások | Vasas Akadémia/B | 2024. április 17. | 18:15:00 | 71 - 48 | Óbudai Kaszások Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Puskás Ágnes Réka (Cseh Sándor Attila) |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Albertirsai Sportegyesület | Szolnoki Baglyok SE | 2024. április 17. | 20:30:00 | 74 - 76 | Albertirsa Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Szatmári Roland |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Budai Kardinális | Közgáz Öregfiúk | 2024. április 17. | 19:15:00 | 55 - 81 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Vigh Balázs |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
9700.hu Ingatlaniroda | Deck Bistro SE | 2024. április 17. | 19:45:00 | 62 - 53 | VMSZC Gépipari Szakközépiskolája |
Játékvezetők: Novák Marcell, Matucza Gyula |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
DEAC | Cívis KK Megye | 2024. április 17. | 20:00:00 | 74 - 92 | DRK Dóczy Gimnáziuma |
Játékvezetők: Torzsa Csaba Péter, Varga Sándor |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
All Star Bowling | MS-Club | 2024. április 17. | 20:45:00 | 44 - 24 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Herczeg Ágoston |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
SZEDEÁK U23 | Téglavetők | 2024. április 17. | 19:45:00 | SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok | |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Bende Réka |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Bravos | HyperTeam-UC-Powear TFT | 2024. április 17. | 20:45:00 | 50 - 47 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Sancilio Alexis |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Szentesi KK/B | Szolnoki KA/B | 2024. április 17. | 17:50:00 | 78 - 39 | Klauzál Gábor Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács Karina Erzsébet, Polyák Adrián |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
SZEDEÁK Ezüstrókák | Szegedi Tabán Szellemek U10 | 2024. április 17. | 15:15:00 | 51 - 18 | Ságvári Endre Gyakorló Általános iskloa |
Játékvezetők: Párducz Levente László |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Bonyhádi KSE | Azúr Kaposvár | 2024. április 17. | 16:30:00 | 129 - 40 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert | |||||
PVSK NKA/B | Kozármisleny SE | 2024. április 17. | 19:00:00 | 101 - 100 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Győr Marcell István |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Békéscsabai KK | Szolnoki KA/B | 2024. április 17. | 17:30:00 | 79 - 62 | Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Sajgó Lajos |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Monor SE | BSC | 2024. április 17. | 18:30:00 | 83 - 63 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők: Váczi Mihály, Horváth Emese Kata |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
BKG PRIMA Akadémia U16L/A | Parthus SE | 2024. április 17. | 18:30:00 | 53 - 48 | Batthyány Kázmér Gimnázium |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Jenei Zalán |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Ziccer KS | Újpest-MT/B | 2024. április 17. | 19:20:00 | 77 - 82 | Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Földesi Zsófia |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Ziccer KS | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2024. április 17. | 17:20:00 | 54 - 67 | Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Földesi Zsófia | |||||
BLF SE U16 | Ferencvárosi KE U16 | 2024. április 17. | 17:45:00 | 110 - 44 | Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Földesi Boglárka, Koncz Ádám | |||||
Csepel-Bontó KK | Zsíros Akadémia Kőbánya/C | 2024. április 17. | 19:00:00 | 90 - 80 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, NAGY ISTVÁN |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
ICT Pilots Farkasrét | MTK Budapest | 2024. április 17. | 17:30:00 | 50 - 49 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Kovács Gedeon |