Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
SZTE-Szegedi RSC | Semmelweis Egyetem | 2024. március 18. | 19:45:00 | 75 - 61 | Szegedi Tudományegyetem Topolya sori Sportcsarnok |
Játékvezetők: Márkus Gábor Péter, Czékmán Csaba | |||||
Debreceni Medikus Sportegyesület | AKE-Milton Friedmann Egyetem | 2024. március 18. | 20:00:00 | 123 - 55 | DE Klinika Campus Tornaterem |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Rácz Bence | |||||
TFSE | DEAC | 2024. március 18. | 20:30:00 | 58 - 68 | Dr. Koltai Jenő Sportközpont |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Lázár Zsigmond György |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Mosonmagyaróvár UNI-Győr | PTE-PEAC | 2024. március 18. | 19:00:00 | 65 - 96 | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence | |||||
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | Ludovika Sportegyesület | 2024. március 18. | 19:30:00 | 85 - 46 | ELTE Savaria Egyetemi Központ Egyetemi Csarnok |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Bognár Tamás | |||||
ELTE BEAC | Közgáz SC és DSK | 2024. március 18. | 20:00:00 | 74 - 90 | ELTE Sporttelep 1. pálya |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Molnár Tamás | |||||
VESC | Óbudai Egyetem Kandó SC | 2024. március 18. | 20:00:00 | 66 - 83 | Vetési Albert Gimnázium Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Krisztián-Világos Tünde |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
TFSE | BME-MAFC | 2024. március 18. | 19:05:00 | 81 - 61 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Darai Zoé Grèta |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
ELTE BEAC | SzOESE | 2024. március 18. | 18:30:00 | 112 - 42 | ELTE Sporttelep 1. pálya |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Kruk Melinda | |||||
SMAFC | Közgáz SC és DSK | 2024. március 18. | 19:30:00 | 46 - 93 | Krasznai Ferenc Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Erős Florentina | |||||
Ludovika SE | PTE-PEAC | 2024. március 18. | 20:20:00 | 40 - 70 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Czupi Márton, Gyurka Tamás |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs/A | Darazsak Sportakadémia/A | 2024. március 18. | 14:00:00 | 74 - 41 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya |
Játékvezetők: Marossy Gergely, dr. Szakács Imre Vilmos (Várhalmi Zsolt László) |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Szentendrei KHSE | Budafok/A | 2024. március 18. | 19:30:00 | 0 - 20 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Magyar Zoltán Gábor |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Büki-TK | 9700.hu Ingatlaniroda | 2024. március 18. | 20:30:00 | 47 - 70 | Bük Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Deák Máté |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Kertvárosi Kommandó | Keszthely Basket 23 | 2024. március 18. | 19:10:00 | 56 - 65 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Németh Csaba János |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Ôsfehérvár | Vadmalacok | 2024. március 18. | 20:10:00 | 70 - 100 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Szombathelyi Sportiskola U18L | PVSK NKA/B | 2024. március 18. | 16:00:00 | 86 - 58 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Bognár Tamás |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
BASKETBAJA SE/B | Kozármisleny SE | 2024. március 18. | 16:30:00 | 83 - 44 | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Goldring Gergő (Kunvári József László) | |||||
Mohácsi Torna Egylet 1888 | Bonyhádi KSE | 2024. március 18. | 17:30:00 | 74 - 67 | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Lovász Balázs, Barics Bálint |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Medikus SE | PVSK Ötye | 2024. március 18. | 20:45:00 | 44 - 87 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia-Horváth Judith pálya |
Játékvezetők: Lovász Balázs, Märcz Péter |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
VESC U18 | Young Girls | 2024. március 18. | 20:20:00 | 32 - 57 | Veszprémi Egyetem Tornacsarnok |
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
NYÍKSE Tűzokádók | Nyíregyházi Sportcentrum U10/B | 2024. március 18. | 15:00:00 | 104 - 16 | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Sallai István József, Jánkfalvi Máté Péter (Csizmadia Levente) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum U10/A | NYÍKSE Tűzokádók | 2024. március 18. | 16:15:00 | 26 - 81 | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Sallai István József, Jánkfalvi Máté Péter (Csizmadia Levente) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum U10/B | Nyíregyházi Sportcentrum U10/A | 2024. március 18. | 17:30:00 | 18 - 38 | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Oroszvári Tamás, Jánkfalvi Máté Péter (Csizmadia Levente) |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Miklósi KékRókák KE | RADOBASKET TÖRÖKBÁLINT/A | 2024. március 18. | 16:00:00 | 42 - 96 | Miklóssy János Sportközpont Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Nyíregyházi Kék Cápák | NYÍKSE U18 | 2024. március 18. | 19:00:00 | 91 - 58 | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Sallai István József, Nyíri Péter Patrik |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Miklósi KékRókák KE | Gödöllői Sport Klub | 2024. március 18. | 18:00:00 | 100 - 103 | Miklóssy János Sportközpont Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Dombóvári Kosársuli KE | Basket Baja SE | 2024. március 18. | 17:00:00 | 69 - 84 | Szuhay Sportcentrum |
Játékvezetők: Kollár Tamás, Ács Dezső | |||||
KASI/B | Atomerőmű GYKSE U18C | 2024. március 18. | 18:00:00 | 56 - 71 | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium |
Játékvezetők: Deák Zsuzsanna, Mester Milán |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Marcali Szürkefarkasok | Atomerőmű SE U14C | 2024. március 18. | 18:30:00 | 63 - 61 | Kiss László Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Sághy Tamás |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Gyulasport Nonprofit Kft. | Békési SZSK U16/B | 2024. március 18. | 18:00:00 | 73 - 52 | Prohászka Zsolt Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Kovács Karina Erzsébet |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
CVSE Vulkán Fürdő | Győri KC U16/B | 2024. március 18. | 18:00:00 | 49 - 69 | CVSE Swietelsky Aréna |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Horváth-Magyar Gyöngyi |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Gödi SE | Radobasket Törökbálint/B | 2024. március 18. | 18:45:00 | 44 - 47 | Huzella Tivadar Tornacsarnok |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Ábrahám Soma |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Újpest-MT/A | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2024. március 18. | 19:00:00 | 81 - 70 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szilágyi Zsolt József |