Mérkőzések - 2024. 03. 05.
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. március 5. 19:15:00 73 - 82 Eszterházy Károly Egyetem Leányka Utcai Sportcsarnoka
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. március 5. 15:30:00 82 - 61 ASE Sportcsarnok
Játékvezetők: Ács Dezső, Keresztes Tamás (Kollár Tamás)
2024. március 5. 19:30:00 60 - 53 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Tornaterme
Játékvezetők: Czupi Márton, Váczi Mihály (Czéh Csaba Károly)
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. március 5. 15:00:00 46 - 71 PVSK Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Kovács Marcell (Várhalmi Zsolt László)
2024. március 5. 16:30:00 50 - 93 ELTE Sporttelep 3. pálya
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tóth Olivér (Dr. Gencsev Plámen)
2024. március 5. 18:15:00 43 - 44 ELTE Sporttelep 3. pálya
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Boros Krisztina (Dr. Gencsev Plámen)
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. március 5. 17:00:00 95 - 73 Németh Imre Általános Iskola Tornaterme
Játékvezetők: Tahin András, Porkoláb Mercédesz Anett
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. március 5. 20:30:00 75 - 62 Albertirsa Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Lázár Zsigmond György
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. március 5. 19:30:00 33 - 77 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kulik Rajmund
2024. március 5. 19:40:00 69 - 18 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Buzai Patrik, Wischy Péter Ferenc
2024. március 5. 20:45:00 46 - 38 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter Ferenc
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. március 5. 19:15:00 53 - 79 Albertirsa Újcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Kozma Péter (Hegedűs Mária Viktória)
Budapest, Férfi C - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. március 5. 20:30:00 54 - 50 Treff Sportcentrum
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Bujtor Péter
JNSZ Kadett fiú U16
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. március 5. 17:45:00 90 - 88 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó
Csongrád-Csanád Megyei U10
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. március 5. 15:00:00 48 - 20 Ságvári Endre Gyakorló Általános iskloa
Játékvezetők: Párducz Levente László
Regionális Fiú Kadett, Somogy
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. március 5. 18:00:00 66 - 68 Garay János Általános Iskola
Játékvezetők: Murvai Szabolcs, Nagy Viktor
Tolna Megye - Nagyok Kupája
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. március 5. 16:30:00 133 - 21 Garay János Gimnázium
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka
Budapest, Női A - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. március 5. 19:15:00 68 - 55 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
Játékvezetők: Goda László, Kruk Melinda
Regionális Fiú Junior, Fejér
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. március 5. 18:15:00 89 - 62 Tóvárosi Általános Iskola Tornaterme
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Szabó Csillag
Regionális Fiú Kadett, Pest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. március 5. 18:30:00 28 - 96 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter
Regionális Fiú Junior, Baranya
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. március 5. 17:45:00 ASE Sportcsarnok
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. március 5. 15:30:00 66 - 46 Mathiász János Általános Iskola
Játékvezetők: Fekete Csaba, Szedmák Levente (Király László József)
Regionális Fiú Kadett, Heves
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. március 5. 18:00:00 20 - 62 Balassi Bálint Általános Iskola
Játékvezetők: Burján Márk, Suhajda Levente Ákos
Regionális Fiú Kadett, HB
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. március 5. 18:15:00 65 - 69 DRK Dóczy Gimnáziuma
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán
Regionális Fiú Serdülő, Heves
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. március 5. 16:00:00 33 - 105 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Jánkfalvi Máté Péter
Regionális Leány Kadett, GYMS
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. március 5. 17:30:00 39 - 83 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Kulik Rajmund
Regionális Fiú Serdülő, Budapest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. március 5. 19:00:00 59 - 82 Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola
Játékvezetők: Kovalcsik Emese Zsófia, Koncz Ádám
Regionális Leány Serdülő, Budapest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. március 5. 18:00:00 56 - 14 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Kovács Gedeon

Vármegyei szövetségek