Mérkőzések - 2024. 02. 24.
Tippmix Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 17:00:00 98 - 88 Győr Városi Egyetemi Csarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Cziffra Csaba Zsolt, Török Daniella (Farkas Zoltán)
2024. február 24. 18:00:00 80 - 45 Novomatic Aréna
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Balog György Attila, Földesi Ádám (Forrai Sámuel)
2024. február 24. 18:00:00 64 - 58 DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya
Játékvezetők: Makrai Márton, Győrffy Pál Attila, Szilágyi Bálint (Hartyáni Zsolt)
2024. február 24. 18:00:00 60 - 75 Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Minár László Balázs, Nyilas István, Jankovics Viktor Zsolt (dr. Gincsai János Péter)
2024. február 24. 19:00:00 75 - 74 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Téczely Roland Balázs (Bogárdi János)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 17:00:00 74 - 82 Bercsényi Tornacsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Balogh Gyula, Marton Péter (Zalai Ákos István)
2024. február 24. 18:00:00 77 - 89 Városi Sportcsarnok (Salgótarján)
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Horváth Csongor Béla, Bagi Bálint (Vághy Tamás János)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 16:00:00 77 - 66 Eszterházy Károly Egyetem Leányka Utcai Sportcsarnoka
Játékvezetők: Pozsonyi László, Lengyel Ádám József, Sallai István József (Gergely Csaba)
2024. február 24. 16:30:00 78 - 83 Krasznai Ferenc Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Horváth Alajos, Benedek Zoltán (Nagy János)
2024. február 24. 17:00:00 91 - 69 Kossuth Lajos Általános Iskola Tornaterme
Játékvezetők: Fodor Attila, Földi László Tibor, Polonkai Balázs István (Balogh László György)
2024. február 24. 18:00:00 94 - 99 Százhalombattai Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly (Mocsai László)
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 15:00:00 72 - 54 Cserháti Sándor Műszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Németh Sándor
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 16:00:00 84 - 62 Budai Sport Központ
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, NAGY ISTVÁN
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 15:15:00 53 - 73 Városi Sportcsarnok (Salgótarján)
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
2024. február 24. 19:15:00 111 - 64 Bercsényi Tornacsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 15:15:00 87 - 65 Százhalombattai Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Váczi Mihály, Egri Norbert
2024. február 24. 18:15:00 80 - 70 Eszterházy Károly Egyetem Leányka Utcai Sportcsarnoka
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Burján Márk
2024. február 24. 18:45:00 108 - 52 Krasznai Ferenc Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Bognár Tamás
2024. február 24. 19:15:00 83 - 62 Kossuth Lajos Általános Iskola Tornaterme
Játékvezetők: Komáromi Péter, Pettner Dávid
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 11:00:00 96 - 85 ASE Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Nagy Viktor (Kovács Gyula Attila)
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 14:00:00 75 - 46 Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
Játékvezetők: Lovász Balázs, Horváth Emese Kata (Téczely Tamás)
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 13:00:00 114 - 79 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Korompai Zsolt László (Matics Sándor)
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 13:00:00 70 - 50 Csata Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Sancilio Mattia (Halmos Péter)
2024. február 24. 15:00:00 80 - 58 Tóvárosi Általános Iskola Tornaterme
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence (Fekete László)
2024. február 24. 16:00:00 71 - 40 ELTE Sporttelep 1. pálya
Játékvezetők: Boros Krisztina, Hőgerl Bence (Budayné Tóth Rozália)
Gyermek Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 08:30:00 40 - 49 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Marjai Réka, Konta Csanád János (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2024. február 24. 08:30:00 43 - 42 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Renkecz Máté Gergő (Krékity Kornél)
2024. február 24. 08:30:00 26 - 84 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Dominik, Bán Péter (Bogárdi János)
2024. február 24. 09:00:00 80 - 84 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Németh Csaba János, Némethy Barna (Szűcs József)
2024. február 24. 09:00:00 34 - 30 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Vigh Barnabás Dominik (Réger Zsolt Péter)
2024. február 24. 09:00:00 78 - 62 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Földesi Boglárka (László Zsolt Károly)
2024. február 24. 09:00:00 2 - 0 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Varga Dániel Géza, Kara Zsombor (Kővári Gyula)
2024. február 24. 09:00:00 60 - 33 Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Kulik Rajmund (Barlai Tamás)
2024. február 24. 09:00:00 55 - 51 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bende Zoltán, Mészáros Botond (Farkas Dávid)
2024. február 24. 09:00:00 34 - 42 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Váczi Mihály, Egri Norbert (Konta Gyula)
2024. február 24. 09:00:00 31 - 43 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Ilyés Levente Ákos, Beniczky Márton (Solymosi Tamás)
2024. február 24. 09:00:00 51 - 50 Telki
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Plajos Zsuzsa Mária (Sértő Róbert)
2024. február 24. 09:00:00 53 - 84 PTE IGY Gyakorlóiskola
Játékvezetők: Ács Dezső, Haag Panna (Domokos Lőrinc)
2024. február 24. 09:00:00 42 - 44 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Mogyorósi Balázs Dávid (Parádi Péter)
2024. február 24. 09:00:00 50 - 53 Derecske Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Bence, Oláh Donát (Torzsa Csaba Péter)
2024. február 24. 09:00:00 52 - 101 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor (Kiss István)
2024. február 24. 09:30:00 58 - 36 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Hágen-Kovács Eszter (Sztrakovics István László)
2024. február 24. 09:30:00 68 - 75 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Mónus Péter, Lénárt Arthúr (Mosonyi József)
2024. február 24. 09:30:00 57 - 37 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Pajor Máté, Kiss Armand Péter (Silló Zsolt)
2024. február 24. 10:00:00 48 - 25 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Marjai Réka, Konta Csanád János (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2024. február 24. 10:00:00 26 - 41 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Vigh Balázs, Miháczi Ádám (Krékity Kornél)
2024. február 24. 10:00:00 56 - 66 Toldi lakótelepi Tagiskola
Játékvezetők: Mester Milán, Pöttendi Gábor (Kele János)
2024. február 24. 10:00:00 88 - 33 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Varga Sándor, Wágner Ferenc (Szekeres Ferenc László)
2024. február 24. 10:00:00 58 - 44 Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Jánkfalvi Máté Péter (KONCZ JÁNOS)
2024. február 24. 10:00:00 59 - 67 Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Kocsis Attila (Király László Józsefné)
2024. február 24. 10:00:00 61 - 55 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Dominik, Fehér Péter (Bogárdi János)
2024. február 24. 10:00:00 77 - 45 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó Csillag, Hederics Fanni Rebeka (Egri Tibor)
2024. február 24. 10:00:00 54 - 40 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Béndek Gábor Miklós (Bónitz István)
2024. február 24. 10:00:00 72 - 47 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina (Mustos Tamás János)
2024. február 24. 10:00:00 85 - 39 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Tamás, Gedra János (Budai Csaba)
2024. február 24. 10:30:00 42 - 85 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Németh Csaba János, Némethy Barna (Szűcs József)
2024. február 24. 10:30:00 71 - 52 Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok
Játékvezetők: Erős Florentina, Bende Réka (CSEH Gergely)
2024. február 24. 10:30:00 66 - 55 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Varga Tamás (Bognár Tibor)
2024. február 24. 10:30:00 0 - 2 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Vigh Barnabás Dominik (Réger Zsolt Péter)
2024. február 24. 10:30:00 68 - 70 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Földesi Boglárka (László Zsolt Károly)
2024. február 24. 10:30:00 47 - 84 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Varga Dániel Géza, Kara Zsombor (Kővári Gyula)
2024. február 24. 10:30:00 53 - 58 Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kulik Rajmund (Barlai Tamás)
2024. február 24. 10:30:00 36 - 52 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bende Zoltán, Mészáros Botond (Farkas Dávid)
2024. február 24. 10:30:00 59 - 32 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Váczi Mihály, Egri Norbert (Konta Gyula)
2024. február 24. 10:30:00 39 - 61 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Ilyés Levente Ákos, Beniczky Márton (Solymosi Tamás)
2024. február 24. 10:30:00 63 - 76 Telki
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Plajos Zsuzsa Mária (Sértő Róbert)
2024. február 24. 10:30:00 34 - 49 PTE IGY Gyakorlóiskola
Játékvezetők: Ács Dezső, Haag Panna (Domokos Lőrinc)
2024. február 24. 10:30:00 26 - 51 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Győr Marcell István (Parádi Péter)
2024. február 24. 10:30:00 50 - 46 Derecske Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Bence, Oláh Donát (Torzsa Csaba Péter)
2024. február 24. 10:30:00 65 - 71 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor (Kiss István)
2024. február 24. 11:00:00 51 - 72 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Hágen-Kovács Eszter (Sztrakovics István László)
2024. február 24. 11:00:00 36 - 75 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Lénárt Arthúr (Mosonyi József)
2024. február 24. 11:00:00 50 - 57 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Pajor Máté, Kiss Armand Péter (Silló Zsolt)
2024. február 24. 11:30:00 37 - 54 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Bíró Brigitta (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2024. február 24. 11:30:00 51 - 58 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Vigh Balázs, Renkecz Máté Gergő (Krékity Kornél)
2024. február 24. 11:30:00 55 - 46 Toldi lakótelepi Tagiskola
Játékvezetők: Mester Milán, Pöttendi Gábor (Kele János)
2024. február 24. 11:30:00 36 - 86 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Varga Sándor, Wágner Ferenc (Szekeres Ferenc László)
2024. február 24. 11:30:00 23 - 72 Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Sallai István József, Jánkfalvi Máté Péter (KONCZ JÁNOS)
2024. február 24. 11:30:00 29 - 54 Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
Játékvezetők: Kocsis Attila, Lengyel Dorka (Király László Józsefné)
2024. február 24. 11:30:00 69 - 51 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehér Péter, Bán Péter (Bogárdi János)
2024. február 24. 11:30:00 52 - 59 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Mészáros András, Szabó Csillag (Egri Tibor)
2024. február 24. 11:30:00 46 - 33 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Béndek Gábor Miklós (Bónitz István)
2024. február 24. 11:30:00 64 - 65 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina (Mustos Tamás János)
2024. február 24. 11:30:00 34 - 68 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Tamás, Gedra János (Budai Csaba)
2024. február 24. 12:00:00 99 - 60 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Németh Csaba János, Némethy Barna (Szűcs József)
2024. február 24. 12:00:00 66 - 40 Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok
Játékvezetők: Bende Réka, Tamás Anna (CSEH Gergely)
2024. február 24. 12:00:00 68 - 60 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Varga Tamás (Bognár Tibor)
2024. február 24. 12:00:00 2 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Kovács Gedeon (Réger Zsolt Péter)
2024. február 24. 12:00:00 76 - 53 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Porkoláb Mercédesz Anett (László Zsolt Károly)
2024. február 24. 12:00:00 0 - 2 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Waigand Ágoston (Kővári Gyula)
2024. február 24. 12:00:00 0 - 2 Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kulik Rajmund (Barlai Tamás)
2024. február 24. 12:00:00 61 - 47 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bende Zoltán, Mészáros Botond (Farkas Dávid)
2024. február 24. 12:00:00 54 - 56 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Váczi Mihály, Egri Norbert (Konta Gyula)
2024. február 24. 12:00:00 52 - 46 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Ilyés Levente Ákos, Ács Zoltán (Solymosi Tamás)
2024. február 24. 12:00:00 68 - 66 Telki
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Szilágyi András (Sértő Róbert)
2024. február 24. 12:00:00 82 - 22 PTE IGY Gyakorlóiskola
Játékvezetők: Ács Dezső, Haag Panna (Domokos Lőrinc)
2024. február 24. 12:00:00 59 - 49 Szuhay Sportcentrum
Játékvezetők: Kovàcs Balàzs, Kovács Karina Eszter (Kollár Tamás)
2024. február 24. 12:00:00 44 - 26 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Lovász Balázs, Győr Marcell István (Parádi Péter)
2024. február 24. 12:00:00 62 - 36 Derecske Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Bence, Oláh Donát (Torzsa Csaba Péter)
2024. február 24. 12:00:00 0 - 0 Kálvin János Református Általános Iskola
Játékvezetők: dr. Marjay Péter, Pokoraczky Máté (Molnár Péter Zoltán)
2024. február 24. 12:00:00 84 - 59 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor (Kiss István)
2024. február 24. 12:30:00 40 - 45 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Gulyás Márton (Sztrakovics István László)
2024. február 24. 12:30:00 82 - 37 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály (Mosonyi József)
2024. február 24. 12:30:00 54 - 61 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Pajor Máté, Kiss Armand Péter (Silló Zsolt)
2024. február 24. 13:00:00 44 - 74 Toldi lakótelepi Tagiskola
Játékvezetők: Mester Milán, Pöttendi Gábor (Kele János)
2024. február 24. 13:00:00 47 - 58 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Szabó Gréta, Wágner Ferenc (Szekeres Ferenc László)
2024. február 24. 13:00:00 62 - 41 Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Jánkfalvi Máté Péter (KONCZ JÁNOS)
2024. február 24. 13:00:00 71 - 29 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Papp Attila, Szedmák Levente (Bacsfay Gyula Péter)
2024. február 24. 13:00:00 46 - 23 Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Lengyel Dorka (Király László Józsefné)
2024. február 24. 13:00:00 0 - 2 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma, Fehér Nóra (Király László József)
2024. február 24. 13:00:00 41 - 80 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Mészáros András, Hederics Fanni Rebeka (Egri Tibor)
2024. február 24. 13:00:00 36 - 66 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Béndek Gábor Miklós (Bónitz István)
2024. február 24. 13:00:00 57 - 50 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Pettner Hanna, Bibok Liza (Király Evelin)
2024. február 24. 13:00:00 59 - 61 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina (Mustos Tamás János)
2024. február 24. 13:00:00 47 - 32 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Tamás, Gedra János (Budai Csaba)
2024. február 24. 13:30:00 31 - 91 Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok
Játékvezetők: Bende Réka, Tamás Anna (CSEH Gergely)
2024. február 24. 13:30:00 49 - 75 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Varga Tamás (Bognár Tibor)
2024. február 24. 13:30:00 34 - 50 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Kovács Gedeon (Réger Zsolt Péter)
2024. február 24. 13:30:00 46 - 23 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Waigand Ágoston (Kővári Gyula)
2024. február 24. 13:30:00 2 - 0 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Bíró Brigitta (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2024. február 24. 13:30:00 52 - 66 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Neubrandt Roland, Upor Milán (Dr. Kovács András)
2024. február 24. 13:30:00 0 - 0 Telki
Játékvezetők: Szilágyi Krisztina , Szilágyi András (Gyurkovics István János)
2024. február 24. 13:30:00 71 - 38 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Balogh Csaba, Ács Zoltán (Solymosi Tamás)
2024. február 24. 13:30:00 77 - 14 Szuhay Sportcentrum
Játékvezetők: Kovàcs Balàzs, Kovács Karina Eszter (Kollár Tamás)
2024. február 24. 13:30:00 2 - 0 Kálvin János Református Általános Iskola
Játékvezetők: dr. Marjay Péter, Pokoraczky Máté (Molnár Péter Zoltán)
2024. február 24. 14:00:00 68 - 38 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Korpás Máté, Tóth Olivér (László Zsolt Károly)
2024. február 24. 14:00:00 25 - 64 ASE Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Nagy Viktor (Villányi János)
2024. február 24. 14:00:00 61 - 64 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Gulyás Márton (Sztrakovics István László)
2024. február 24. 14:00:00 25 - 32 Derecske Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter)
2024. február 24. 14:00:00 71 - 57 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Mónus Péter, Lénárt Arthúr (Mosonyi József)
2024. február 24. 14:00:00 90 - 18 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Csaba János, Némethy Barna (Halász Ernő István)
2024. február 24. 14:30:00 38 - 31 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Jánkfalvi Máté Péter (KONCZ JÁNOS)
2024. február 24. 14:30:00 29 - 54 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Papp Attila, Pettner Dávid (Bacsfay Gyula Péter)
2024. február 24. 14:30:00 2 - 0 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma, Tál Csenge Kincső (Király László József)
2024. február 24. 14:30:00 57 - 54 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Komáromi Péter, Pettner Hanna (Király Evelin)
2024. február 24. 15:00:00 41 - 46 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Földesi Zsófia, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Réger Zsolt Péter)
2024. február 24. 15:00:00 33 - 55 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Kovalcsik Emese Zsófia, Blaskovits Márk Mihály (Kővári Gyula)
2024. február 24. 15:00:00 102 - 39 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Neubrandt Roland, Upor Milán (Dr. Kovács András)
2024. február 24. 15:00:00 2 - 0 Telki
Játékvezetők: Szilágyi Krisztina , Gátas András (Gyurkovics István János)
2024. február 24. 15:00:00 31 - 36 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Balogh Csaba, Békési Benedek (Solymosi Tamás)
2024. február 24. 15:00:00 26 - 111 Szuhay Sportcentrum
Játékvezetők: Kovàcs Balàzs, Kovács Karina Eszter (Kollár Tamás)
2024. február 24. 15:00:00 0 - 0 Kálvin János Református Általános Iskola
Játékvezetők: dr. Marjay Péter, Pokoraczky Máté (Molnár Péter Zoltán)
2024. február 24. 15:30:00 48 - 56 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Korpás Máté (László Zsolt Károly)
2024. február 24. 15:30:00 65 - 36 ASE Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Nagy Viktor (Villányi János)
2024. február 24. 15:30:00 30 - 26 Derecske Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Oláh Donát (Torzsa Csaba Péter)
2024. február 24. 15:30:00 29 - 64 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Csaba János, Némethy Barna (Halász Ernő István)
2024. február 24. 16:00:00 50 - 42 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Tóth Tamás Zoltán (KONCZ JÁNOS)
2024. február 24. 16:00:00 34 - 47 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Pettner Dávid, Szedmák Levente (Bacsfay Gyula Péter)
2024. február 24. 16:00:00 0 - 0 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehér Nóra, Tál Csenge Kincső (Király László József)
2024. február 24. 16:00:00 59 - 67 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Komáromi Péter, Bibok Liza (Király Evelin)
2024. február 24. 16:30:00 30 - 45 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Földesi Zsófia, Kovács Gedeon (Réger Zsolt Péter)
2024. február 24. 16:30:00 36 - 42 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Kovalcsik Emese Zsófia, Blaskovits Márk Mihály (Kővári Gyula)
2024. február 24. 16:30:00 62 - 75 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Neubrandt Roland, Upor Milán (Dr. Kovács András)
2024. február 24. 16:30:00 0 - 2 Telki
Játékvezetők: Szilágyi Krisztina , Gátas András (Gyurkovics István János)
2024. február 24. 16:30:00 16 - 67 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Balogh Csaba, Békési Benedek (Solymosi Tamás)
2024. február 24. 16:30:00 0 - 2 Kálvin János Református Általános Iskola
Játékvezetők: dr. Marjay Péter, Pokoraczky Máté (Molnár Péter Zoltán)
2024. február 24. 17:00:00 40 - 66 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Tóth Olivér (László Zsolt Károly)
2024. február 24. 17:00:00 65 - 60 ASE Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Nagy Viktor (Villányi János)
2024. február 24. 17:00:00 60 - 39 Derecske Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Oláh Donát (Torzsa Csaba Péter)
2024. február 24. 17:00:00 27 - 42 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Csaba János, Némethy Barna (Halász Ernő István)
2024. február 24. 17:30:00 30 - 80 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Tóth Tamás Zoltán (KONCZ JÁNOS)
2024. február 24. 17:30:00 65 - 37 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma, Fehér Nóra (Király László József)
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 13:30:00 42 - 33 Ferences Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Dániel Zoltán, Ábrahám Soma
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 11:00:00 85 - 89 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó (Hegedűs Mária Viktória)
Somogy Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 09:00:00 76 - 78 Táncsics Gimnázium Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna
2024. február 24. 10:30:00 52 - 84 Táncsics Gimnázium Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna
2024. február 24. 12:00:00 88 - 38 Táncsics Gimnázium Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Zsuzsanna, Gyarmati Szabolcs
Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 09:30:00 70 - 27 Ferences Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Dániel Zoltán, Ábrahám Soma
2024. február 24. 11:30:00 35 - 67 Ferences Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Dániel Zoltán, Ábrahám Soma
JNSZ Csemete U9
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 09:30:00 60 - 23 Varró SZKI
Játékvezetők: Dezsèri Szabolcs Ernő
2024. február 24. 10:30:00 17 - 48 Varró SZKI
Játékvezetők: Tóth Julianna
2024. február 24. 11:30:00 24 - 43 Varró SZKI
Játékvezetők: Dezsèri Szabolcs Ernő
TARR Nyuszi Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 08:00:00 47 - 18 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Dávid Róbert, Lipovszky Nóra
2024. február 24. 09:00:00 7 - 72 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Villányi János, Némedi Flóra Anna
2024. február 24. 10:00:00 19 - 20 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Villányi János, Némedi Flóra Anna
2024. február 24. 11:00:00 60 - 16 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Villányi János, Csepregi Ivett Virág
2024. február 24. 12:00:00 23 - 48 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Csepregi Ivett Virág, Némedi Flóra Anna
2024. február 24. 13:00:00 19 - 62 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Dávid Róbert, Lipovszky Nóra
2024. február 24. 14:00:00 27 - 32 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Murvai Szabolcs, Csepregi Ivett Virág
2024. február 24. 15:00:00 48 - 18 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Murvai Szabolcs, Némedi Flóra Anna
2024. február 24. 16:00:00 15 - 43 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Murvai Szabolcs, Némedi Flóra Anna
Budapest, Fiú Serdülő B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 11:00:00 121 - 21 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Blaskovits Márk Mihály, Jankovics Viktor Zsolt
2024. február 24. 13:00:00 85 - 74 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Horváth Csongor Béla
2024. február 24. 14:30:00 93 - 66 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Józsa András Junior
Veszprém Megye U16
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 15:30:00 48 - 42 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Lénárt Arthúr
2024. február 24. 16:50:00 34 - 52 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály
2024. február 24. 18:00:00 74 - 56 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Mónus Péter, Lénárt Arthúr
Pest Megye - Tini
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 15:00:00 65 - 45 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Paulik Benjámin
Bernáth Miklós Baranya Megyei 3x3 Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 09:00:00
2024. február 24. 09:00:00
2024. február 24. 09:15:00
2024. február 24. 09:15:00
2024. február 24. 09:30:00
2024. február 24. 09:30:00
2024. február 24. 09:45:00
2024. február 24. 10:00:00
2024. február 24. 10:00:00
2024. február 24. 10:15:00
2024. február 24. 10:15:00
2024. február 24. 10:30:00
2024. február 24. 10:30:00
2024. február 24. 10:45:00
2024. február 24. 10:45:00
2024. február 24. 11:00:00
2024. február 24. 11:00:00
2024. február 24. 11:15:00
2024. február 24. 11:15:00
2024. február 24. 11:30:00
2024. február 24. 11:30:00
2024. február 24. 11:45:00
2024. február 24. 11:45:00
2024. február 24. 12:00:00
2024. február 24. 12:00:00
2024. február 24. 12:15:00
2024. február 24. 12:15:00
2024. február 24. 12:30:00
2024. február 24. 12:45:00
2024. február 24. 12:45:00
2024. február 24. 13:15:00
2024. február 24. 13:30:00
Szabolcs-Szatmár-Bereg U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 15:00:00 102 - 8 Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Horányi András, Oroszvári Tamás (Scholtz Zoltán)
2024. február 24. 16:30:00 85 - 32 Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Horányi András, Oroszvári Tamás (Scholtz Zoltán)
Szabolcs-Szatmár-Bereg U10
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 10:30:00 6 - 33 Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Oroszvári Tamás (Scholtz Zoltán)
2024. február 24. 12:00:00 1 - 81 Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Horányi András, Oroszvári Tamás (Scholtz Zoltán)
2024. február 24. 13:30:00 80 - 5 Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Horányi András, Oroszvári Tamás (Scholtz Zoltán)
Regionális Fiú Junior, Pest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 16:00:00 72 - 54 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Szundy Gábor, Bognár Mátyás
Regionális Fiú Kadett, Pest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 18:00:00 88 - 58 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Szundy Gábor, Bognár Mátyás
Regionális Fiú Junior, Baranya
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 10:00:00 73 - 72 Garay János Általános Iskola
Játékvezetők: Dávid Róbert, Lipovszky Nóra
2024. február 24. 15:00:00 113 - 49 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Sellei Dalma Laura, Győr Marcell István
Regionális Fiú Serdülő, Veszprém
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 10:00:00 66 - 85 Dobó Katalin Gimnázium
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet (Gecsei Ferenc)
2024. február 24. 12:00:00 89 - 53 Dobó Katalin Gimnázium
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet (Gecsei Ferenc)
2024. február 24. 14:00:00 77 - 72 Dobó Katalin Gimnázium
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Fazekas Hajnal Erzsébet (Gecsei Ferenc)
2024. február 24. 16:00:00 49 - 86 Dobó Katalin Gimnázium
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde (Gecsei Ferenc)
Leány Regionális Kadett, Zala
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 13:30:00 27 - 100 Komlói Városi Sportközpont sportcsarnoka
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Mogyorósi Balázs Dávid
Regionális Fiú Kadett, HB
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 10:30:00 46 - 126 G4 Fitness
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Mezei Dóra
Regionális Leány Serdülő, SzSzB
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 10:00:00 48 - 72 Széchenyi Általános Iskola
Játékvezetők: Takács Zoltán, Suhajda Levente Ákos (Molnár Gábor)
2024. február 24. 12:00:00 42 - 75 Széchenyi Általános Iskola
Játékvezetők: Takács Zoltán, Suhajda Levente Ákos (Molnár Gábor)
2024. február 24. 14:00:00 73 - 40 Széchenyi Általános Iskola
Játékvezetők: Takács Zoltán, Suhajda Levente Ákos (Molnár Gábor)
Regionális Fiú Serdülő, Heves
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 12:30:00 65 - 55 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Mezei Dóra
Regionális Leány Junior, Pest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 11:00:00 46 - 96 Huzella Tivadar Tornacsarnok
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Paulik Benjámin
Basketgirls
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 09:00:00 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kulcsár Tibor, Czinder Adrienn (Kovács Zoltán)
2024. február 24. 11:15:00 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Földesi Marcell (Kovács Zoltán)
2024. február 24. 13:30:00 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Dr Tallós Gábor (Herczeg Ágoston)
2024. február 24. 15:45:00 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Kovács Zoltán (Herczeg Ágoston)
2024. február 24. 18:00:00 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kulcsár Tibor, Dr Tallós Gábor (Kozák Tamás)
Regionális Fiú Junior, Budapest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 10:00:00 54 - 47 Budai Sport Központ
Játékvezetők: Kovács István, Bárány Levente
2024. február 24. 12:30:00 86 - 62 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Hegedűs Attila
Regionális Fiú Kadett, Budapest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 15:00:00 112 - 47 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Korompai Zsolt László
2024. február 24. 17:30:00 62 - 76 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Miháczi Ádám
Regionális Fiú Serdülő, Budapest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 09:00:00 84 - 61 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium
Játékvezetők: Szabó István, Koncz Ádám
2024. február 24. 12:00:00 23 - 77 Budai Sport Központ
Játékvezetők: Kovács István, Bárány Levente
2024. február 24. 14:00:00 33 - 85 Budai Sport Központ
Játékvezetők: Földesi Boglárka, Nagy Soma
2024. február 24. 16:00:00 83 - 75 Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Zoltán, Tahin András
Fiú U18 Válogatott
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 16:00:00 MKOSZ Edzőközpont
Játékvezetők: Utasi Balázs, Dr. Danka Péter, Nagy Bence László
Fiú U20 Válogatott
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 24. 16:30:00
Játékvezetők: Földesi Marcell, Szőts Dávid István, Koller István

Vármegyei szövetségek