Műsor - MKOSZ
Magyar Kupa, Női
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
TARR KSC Szekszárd |
Sopron Basket |
2024. február 21. |
18:00:00 |
64 - 76
|
Szekszárd Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Nagy Viktor, Rózsavölgyi Alexandra (Dernei Gábor) |
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
Józsefvárosi KC |
BLF KK |
2024. február 21. |
20:20:00 |
42 - 58
|
Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Bátovszky Zsolt |
Férfi NB II. Közép C csoport
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
Újpest-MT |
BUDAFOK U23 |
2024. február 21. |
19:15:00 |
74 - 72
|
Bajza József Általános Iskola Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Takács István |
Közgáz SC és DSK/A |
Malév SC |
2024. február 21. |
20:15:00 |
79 - 63
|
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Kovács István |
Fiú Junior
Leány Junior
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
Szegedi KE U18 |
Kecskeméti KC |
2024. február 21. |
18:30:00 |
53 - 44
|
Szegedi Tudományegyetem Topolya sori Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vadász Csaba, Barabás Dorina Mónika (Farkas Zoltán) |
Fiú Kadett
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
MEAFC-Jezsuita/A |
DEAC KA U16/B |
2024. február 21. |
16:00:00 |
88 - 56
|
Miskolci Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium Kaszap István Tornacsarnok |
Játékvezetők: Domán István, Burján Márk (Bene Szilárd Csaba) |
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
Csepel-Bontó KK |
HSE Major |
2024. február 21. |
18:45:00 |
63 - 56
|
Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Vass Dávid Áron |
Budapest, Férfi A - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
Saskacsák MF |
Eldorádó |
2024. február 21. |
19:50:00 |
45 - 67
|
Ady Endre Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Tóth Kitti |
Vas Megye
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
Deck Bistro SE |
Büki-TK |
2024. február 21. |
19:45:00 |
46 - 64
|
VMSZC Gépipari Szakközépiskolája |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Deák Máté |
Hajdú-Bihar Megye
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
DIFE KK |
DEAC |
2024. február 21. |
19:15:00 |
81 - 108
|
Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Torzsa Csaba Péter |
Cívis KK Megye |
HSE-MLV KSE |
2024. február 21. |
20:15:00 |
107 - 69
|
Városi Sportház |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Varga Sándor |
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
MS-Club |
Junior B |
2024. február 21. |
20:45:00 |
42 - 38
|
NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Dr Tallós Gábor |
Fazekas Ervin Férfi Fejér Megyei Bajnokság
Pest Megye - Leány Serdülő - Nagy Csilla
JNSZ Csemete U9
Regionális Fiú Kadett, Somogy
„Horváth Judit” Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
Gyakorló DSE |
Medikus SE |
2024. február 21. |
17:30:00 |
65 - 51
|
Kaposvár, Gyakorló Gimnázium |
Játékvezetők: Deák Zsuzsanna, Mester Milán |
Pest Megye - Tini
Regionális Fiú Junior, Pest
Regionális Fiú Junior, BAZ
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
Félegyházi TSI/A |
Szolnoki KA/B |
2024. február 21. |
17:00:00 |
153 - 24
|
Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Dominik, Bán Péter (Papp Attila) |
Regionális Fiú Kadett, Vas
Regionális Fiú Junior, GYMS
Regionális Fiú Junior, Budapest
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
Ziccer KS |
Óbudai Kaszások/B |
2024. február 21. |
19:20:00 |
33 - 74
|
Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Kara Zsombor |
Regionális Leány Junior, Budapest