Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Pécsi VSK-VEOLIA | BUDAFOK | 2024. február 16. | 17:00:00 | 110 - 78 | PVSK Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert, Farkas Péter Gábor (Forrai Sámuel) | |||||
MEAFC-Peka Bau | Jászberényi KSE | 2024. február 16. | 17:30:00 | 97 - 100 | Miskolci Egyetemi Körcsarnok |
Játékvezetők: Pozsonyi László, Sallai István József, dr. Szűcs Sándor (Hartyáni Zsolt) |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | Dávid Kornél KA | 2024. február 16. | 18:00:00 | 70 - 77 | Tiszaújvárosi Sportcentrum, Játékcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Földi László Tibor, Marton Péter (Balogh László György) | |||||
Eszterházy SC | Agrofeed UNI Győr | 2024. február 16. | 18:30:00 | 80 - 81 | Eszterházy Károly Egyetem Leányka Utcai Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Domán István, dr. Nagy Zsombor (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Atomerőmű SE U23 | Nagykőrösi Sólymok KE | 2024. február 16. | 19:00:00 | 93 - 90 | ASE Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sentényi Barna, Gombos Márk Bálint (Reisz Péter) | |||||
NKA Universitas Pécs II. | Vásárhelyi Kosársuli | 2024. február 16. | 19:00:00 | 67 - 74 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Dr. Popgyákunik Balázs (Tóth Kálmán) |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Kiss Lenke KA | RADOBASKET Törökbálint | 2024. február 16. | 19:00:00 | 79 - 76 | Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Pohánka Balázs |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
TFSE | Budapesti Bikák U23 | 2024. február 16. | 20:30:00 | 125 - 63 | Dr. Koltai Jenő Sportközpont |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Fajszi Zsombor Levente | |||||
BKG PRIMA Szigetszentmiklós | MAFC Martos | 2024. február 16. | 20:45:00 | 35 - 80 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Kruk Melinda |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
ELTE Fortis | Szentendrei KSE | 2024. február 16. | 20:15:00 | 64 - 86 | ELTE Sporttelep 1. pálya |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Sancilio Alexis |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
SZPA-HSE | Közgáz SC és DSK/A | 2024. február 16. | 19:30:00 | 63 - 93 | Hit Park - Labdacsarnok |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Váczi Mihály |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Pécsi VSK-VEOLIA U20 | BUDAFOK U20 | 2024. február 16. | 19:15:00 | 114 - 73 | PVSK Sportcsarnok |
Játékvezetők: Marossy Gergely, Sellei Dalma Laura | |||||
MEAFC-Peka Bau U20 | Jászberényi KSE U20 | 2024. február 16. | 19:45:00 | 111 - 107 | Miskolci Egyetemi Körcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Burján Márk |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 | Dávid Kornél KA U20 | 2024. február 16. | 15:15:00 | 79 - 64 | Tiszaújvárosi Sportcentrum, Játékcsarnok |
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Gulyás Márton | |||||
Eszterházy SC U20 | Agrofeed Győri KC U20 | 2024. február 16. | 15:45:00 | 56 - 73 | Eszterházy Károly Egyetem Leányka Utcai Sportcsarnoka |
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Suhajda Levente Ákos |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd SE/B | Budapesti Bikák/A | 2024. február 16. | 18:00:00 | 72 - 37 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kovács István, Tóth Olivér (Szabari János) |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/A | TARR KSC Szekszárd | 2024. február 16. | 14:30:00 | 104 - 50 | Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Kovács István, Tóth Olivér (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | BEAC-Újbuda KA/A | 2024. február 16. | 18:00:00 | 59 - 70 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Porkoláb Mercédesz Anett (László Zsolt Károly) |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Miklósi KékRókák KE | BKG-Veresegyház | 2024. február 16. | 19:30:00 | 95 - 50 | Miklóssy János Sportközpont Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Baukó Ferenc |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Csepel-Bontó KK | Zuglói Sasok | 2024. február 16. | 19:15:00 | 81 - 58 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Korpás Máté | |||||
Józsefvárosi KC | Kőbánya Old Boys | 2024. február 16. | 20:15:00 | 84 - 115 | Toldy Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők: Goda László, Belák Zoltán |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
S.A.K.K. | Cosmos Home | 2024. február 16. | 19:15:00 | 51 - 49 | Sárvár Aréna |
Játékvezetők: Németh András, Kovács Máté | |||||
BC Olad | CVSE Vulkán Fürdő | 2024. február 16. | 19:30:00 | 68 - 54 | CVSE-Swietelsky Aréna |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Németh Balázs |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Cívis KK Megye | DEAC Öregfiúk | 2024. február 16. | 19:45:00 | 75 - 66 | Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Torzsa Csaba Péter, Varga Sándor |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Soproni Sportiskola | All Star Bowling | 2024. február 16. | 19:45:00 | 34 - 68 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Kulik Rajmund |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Törökszentmiklósi KSE | CEKK-VBW | 2024. február 16. | 20:00:00 | 87 - 53 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Kozma Péter (Hegedűs Mária Viktória) |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Rebels | Zalaegerszegi KK | 2024. február 16. | 19:40:00 | 60 - 52 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Kocsis Tamás | |||||
Egerszeg AC | Jail Blazers | 2024. február 16. | 20:50:00 | 69 - 46 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Kocsis Tamás |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Várpalota | Vadmalacok | 2024. február 16. | 19:50:00 | 63 - 84 | Gál Gyula Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Poór Tamás, Mészáros András | |||||
Real Margit | Fehérvár KC | 2024. február 16. | 20:10:00 | 88 - 62 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós | |||||
Ecolux Line Basketball Team | Vasöntöde KC | 2024. február 16. | 20:10:00 | 60 - 88 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Szabó Csillag |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Gyakorló DSE | Szombathelyi Sportiskola U18L | 2024. február 16. | 18:15:00 | 29 - 57 | Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornaterme |
Játékvezetők: Mester Milán, Lakos Koppány Ádám |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Azúr Kaposvár | PVSK NKA/B | 2024. február 16. | 16:00:00 | 31 - 106 | Kinizsi Pál Élelmiszeripari Technikum és Szakképző Iskola |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Pöttendi Gábor | |||||
Siófoki Kosársuli Egyesület | Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2024. február 16. | 18:30:00 | 66 - 57 | Krúdy Gyula Szakképző Iskola |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Szőcs Péter |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Kiss Lenke KA | Malév Kobrák | 2024. február 16. | 16:00:00 | 82 - 75 | Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Konta Csanád János |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
JKC Cuvée | Unitef-Céh | 2024. február 16. | 18:20:00 | 77 - 57 | Grosics Gyula Általános Iskola |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Győri Ferenc |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
BKG PRIMA SZSZM U18F | BKG-Veresegyház | 2024. február 16. | 17:30:00 | 73 - 71 | Batthyány Kázmér Gimnázium Tornaterme |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Gátas András |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Sláger Kazincbarcikai KKSE | DEAC U18 | 2024. február 16. | 18:30:00 | 56 - 60 | Kazincbarcikai Sportközpont Irinyi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Dr. Ormay Gábor |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
AZÚR Kaposvár | PVSK NKA/A | 2024. február 16. | 18:00:00 | 31 - 87 | Kinizsi Pál Élelmiszeripari Technikum és Szakképző Iskola |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
DIFE KK | DSI Debrecen/A | 2024. február 16. | 16:00:00 | 43 - 136 | Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Bence, Oláh Donát | |||||
DSI Debrecen/B | BKG-PRIMA HAJDÚ U16F/A | 2024. február 16. | 16:30:00 | 33 - 82 | DRK Dóczy Gimnáziuma |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Varga Sándor |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Dunaújvárosi Vadkutyák U14 | Százhalombattai KSE | 2024. február 16. | 18:00:00 | 0 - 0 | Gárdonyi Géza Görögkatolikus Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy László, Nagy Csenge |