Mérkőzések - 2024. 02. 13.
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 13. 19:00:00 76 - 67 Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Deák Zsuzsanna
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 13. 19:15:00 88 - 77 Eszterházy Károly Egyetem Leányka Utcai Sportcsarnoka
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó
2024. február 13. 19:30:00 53 - 125 Bethlen Gábor Technikum
Játékvezetők: Kruk Melinda, Kiss Bálint
Férfi NB II. Közép C csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 13. 19:15:00 69 - 86 Vörösmarty Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Molnár Tamás, B. Németh Kristóf
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 13. 16:00:00 91 - 50 Krasznai Ferenc Sportcsarnok
Játékvezetők: Buzai Patrik, Czinder Adrienn (Herczeg Ágoston)
2024. február 13. 18:00:00 73 - 86 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Pöttendi Gábor (Kele János)
2024. február 13. 19:30:00 68 - 66 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Tornaterme
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Váczi Mihály (Czéh Csaba Károly)
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 13. 19:00:00 101 - 45 Albertirsa Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Dániel Zoltán, Borbély Nándor Tibor
2024. február 13. 20:30:00 45 - 100 Batthyány Kázmér Gimnázium Tornaterme
Játékvezetők: Sentényi Barna, Szántó Dénes
Budapest, Férfi A - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 13. 18:50:00 52 - 41 Eötvös József Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gombos Márk Bálint
Hajdú-Bihar Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 13. 20:00:00 72 - 91 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Torzsa Csaba Péter
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 13. 19:40:00 42 - 32 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Dr Tallós Gábor
2024. február 13. 20:45:00 53 - 36 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Söveges Tamás
Komárom-Esztergom Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 13. 18:05:00 72 - 40 Jókai Mór Gimnázium
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence
Budapest, Férfi C - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 13. 20:00:00 88 - 64 Sólyom-Fészek Tornacsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Belák Zoltán
2024. február 13. 20:30:00 41 - 68 Treff Sportcentrum
Játékvezetők: Hervay Tibor, Bujtor Péter
Pest Megye - Leány Serdülő - Nagy Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 13. 16:30:00 39 - 58 Gyáli Bartók Béla Általános Iskola Tornaterme
Játékvezetők: Nagy Dániel Zoltán, Borbély Nándor Tibor
JNSZ Előkészítő U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 13. 16:00:00 47 - 29 Zöld Ház
Játékvezetők: Terjéki András, Dezsèri Szabolcs Ernő
JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 13. 10:00:00 Móricz Zsigmond Református Kollégium
Játékvezetők: Szőcs Béla, Gyenge Gábor
2024. február 13. 11:15:00 Móricz Zsigmond Református Kollégium
Játékvezetők: Szőcs Béla, Gyenge Gábor
2024. február 13. 12:30:00 Móricz Zsigmond Református Kollégium
Játékvezetők: Szőcs Béla, Gyenge Gábor
Budapest, Fiú Serdülő B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 13. 17:45:00 67 - 50 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Kovalcsik Emese Zsófia, Bíró Brigitta
Regionális Fiú Junior, Fejér
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 13. 17:00:00 69 - 52 Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Szabó Csillag
Regionális Fiú Junior, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 13. 17:00:00 73 - 64 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Farkas Dominik
Regionális Fiú Junior, BAZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 13. 18:30:00 108 - 60 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Oroszvári Tamás
Regionális Fiú Serdülő, Pest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 13. 17:30:00 67 - 59 Taksony Általános Iskola
Játékvezetők: Magda János József, Egri Norbert
Regionális Fiú Kadett, Bács-Kiskun
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 13. 16:45:00 67 - 93 Rákóczi Általános Iskola
Játékvezetők: Velkey István, Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma (Papp Attila)
Regionális Fiú Junior, Baranya
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 13. 18:00:00 100 - 43
Játékvezetők: Nagy Viktor, Nemes Hajnalka
Regionális Fiú Serdülő, Heves
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 13. 14:30:00 128 - 33 Hunyadi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton
Regionális Leány Serdülő, Pest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 13. 17:15:00 24 - 69 Petőfi Sándor Általános Iskola Tornaterme
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Balogh Csaba
Regionális Fiú Junior, GYMS
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 13. 19:20:00 50 - 43 Novomatic Aréna Kis Terem
Játékvezetők: Wischy Péter Ferenc, Kulik Rajmund
Regionális Leány Kadett, GYMS
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 13. 18:15:00 43 - 82 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Hederics Fanni Rebeka
Regionális Fiú Kadett, Budapest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 13. 19:15:00 151 - 15 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Koncz Ádám
Regionális Fiú Serdülő, Budapest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 13. 19:15:00 41 - 39 Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola
Játékvezetők: Tahin András, Szilágyi Zsolt József
Regionális Leány Kadett, Budapest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 13. 16:30:00 92 - 35 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Győri Ferenc, Vigh Balázs

Vármegyei szövetségek