Mérkőzések - 2024. 02. 11.
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 18:00:00 107 - 77 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Kapusi Gábor, Tóth Bence (Tóth Kálmán)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 18:00:00 97 - 84 Krasznai Ferenc Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Esztergályos Róbert, Kiss Márton Balázs (Németh Csaba János)
2024. február 11. 19:00:00 91 - 74 ASE Sportcsarnok
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Dr. Danka Péter (Domokos Lőrinc)
2024. február 11. 19:00:00 67 - 62 Camugo Sportlab
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Hervay Tibor, Gaál István Tamás (HOFFMANN Gergely)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 15:00:00 77 - 72 Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Kruk Melinda, Gyurka Tamás
2024. február 11. 17:00:00 72 - 62 DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya
Játékvezetők: Domán István
2024. február 11. 17:00:00 130 - 21 MKOSZ Edzőközpont
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Krisztián-Világos Tünde
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 12:30:00 89 - 54 Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Sentényi Barna, Hartai Tamás
2024. február 11. 14:00:00 97 - 55 Győr Városi Egyetemi Csarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Propszt Amanda
2024. február 11. 15:00:00 80 - 64 Ostoros Károly Sportcsarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szecsődi Richárd Attila
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 16:00:00 59 - 84 Szekszárdi Szabadidőközpont
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Deák Zsuzsanna
2024. február 11. 17:00:00 61 - 67 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Czékmán Csaba
2024. február 11. 18:00:00 97 - 43 Bálint Márton Általános és Középiskola
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 13:30:00 99 - 75 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, Belák Zoltán
Férfi NB II. Közép C csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 17:00:00 60 - 102 Hit Park - Labdacsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Novák Bence
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 15:15:00 94 - 58 Krasznai Ferenc Sportcsarnok
Játékvezetők: Buzai Patrik, Czinder Adrienn
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 11:00:00 84 - 65 Óbudai Kaszások Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Korompai Zsolt László (Dr. Gencsev Plámen)
2024. február 11. 15:00:00 33 - 78 Sugár Úti Sportcsarnok (Arena Savaria Kisterem)
Játékvezetők: Horváth Alajos, Dr. Popgyákunik Balázs (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna)
2024. február 11. 16:00:00 76 - 63 Városi Sportcsarnok (Salgótarján)
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Pál-Szabó Sándor János (Orbay Csaba)
2024. február 11. 16:00:00 74 - 59 Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Varga Tamás (Gecsei Ferenc)
Fiú Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 08:30:00 78 - 50 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Kovács Róbert Márió (Kincs Károly)
2024. február 11. 09:00:00 133 - 32 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Nagy Dániel Zoltán, Neubrandt Roland (Sértő Róbert)
2024. február 11. 09:00:00 67 - 42 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Varga Dániel Géza, Tóth Olivér (László Zsolt Károly)
2024. február 11. 09:00:00 79 - 59 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Porkoláb Mercédesz Anett (Krékity Kornél)
2024. február 11. 09:00:00 71 - 63 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Korpás Máté (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2024. február 11. 09:00:00 62 - 52 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Lovász Balázs, Marossy Gergely (Parádi Péter)
2024. február 11. 09:00:00 55 - 92 Telki
Játékvezetők: Molnár Tamás, Váczi Mihály (Solymosi Tamás)
2024. február 11. 09:00:00 72 - 104 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Fazekas Hajnal Erzsébet (Gecsei Ferenc)
2024. február 11. 10:30:00 2 - 0 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Arató Balázs, Csomor Laura (Bogárdi János)
2024. február 11. 10:30:00 60 - 80 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Kovács Róbert Márió (Kincs Károly)
2024. február 11. 11:00:00 79 - 41 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Nagy Dániel Zoltán, Neubrandt Roland (Sértő Róbert)
2024. február 11. 11:00:00 99 - 76 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Varga Dániel Géza, Tóth Olivér (László Zsolt Károly)
2024. február 11. 11:00:00 33 - 105 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Marossy Gergely, Lovász Balázs (Parádi Péter)
2024. február 11. 11:00:00 75 - 59 Telki
Játékvezetők: Molnár Tamás, Váczi Mihály (Solymosi Tamás)
2024. február 11. 11:00:00 86 - 82 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Fazekas Hajnal Erzsébet (Gecsei Ferenc)
2024. február 11. 11:15:00 74 - 84 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Porkoláb Mercédesz Anett (Krékity Kornél)
2024. február 11. 11:15:00 78 - 47 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Korpás Máté (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2024. február 11. 11:30:00 93 - 70 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Mohai Gergő (Birkás Károly)
2024. február 11. 12:30:00 29 - 93 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Arató Balázs, Csomor Laura (Bogárdi János)
2024. február 11. 13:00:00 49 - 123 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Takács István, Szántó Dénes (Sértő Róbert)
2024. február 11. 13:45:00 64 - 56 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Birkás Károly)
2024. február 11. 15:00:00 41 - 119 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Takács István, Szántó Dénes (Sértő Róbert)
2024. február 11. 15:00:00 0 - 2 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Farkas Dominik, Balla Zita (Bogárdi János)
2024. február 11. 15:15:00 54 - 90 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Tahin András (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2024. február 11. 15:45:00 55 - 103 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Bujtor Péter, Kutrik Andrea (Krékity Kornél)
2024. február 11. 16:15:00 64 - 97 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence (Birkás Károly)
2024. február 11. 17:00:00 74 - 88 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Farkas Dominik, Balla Zita (Bogárdi János)
2024. február 11. 17:30:00 85 - 69 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Tahin András (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2024. február 11. 18:00:00 100 - 48 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Bujtor Péter, Kutrik Andrea (Krékity Kornél)
2024. február 11. 18:30:00 67 - 100 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence (Birkás Károly)
Békés Megye U12
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 09:00:00 25 - 43 Lencsési Általános Iskola
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Csák Dániel Zoltán
2024. február 11. 10:30:00 37 - 62 Lencsési Általános Iskola
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Farkas Zsanna
2024. február 11. 12:00:00 36 - 55 Lencsési Általános Iskola
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Csák Dániel Zoltán
2024. február 11. 13:30:00 31 - 56 Lencsési Általános Iskola
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Farkas Zsanna
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 18:00:00 96 - 36 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Nagy Dániel Zoltán
Budapest, Férfi A - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 18:00:00 59 - 57 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tarnai Gyula Csaba
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 10:00:00 68 - 37 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Magyari Viktor
2024. február 11. 11:15:00 87 - 57 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Kaposi Renátó
2024. február 11. 12:30:00 54 - 64 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Kaposi Renátó
2024. február 11. 13:45:00 54 - 95 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Kaposi Renátó
Budapest, Férfi B - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 18:00:00 49 - 68 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Bárány Levente
2024. február 11. 20:00:00 57 - 39 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Bagi Bálint, Szőke Gábor
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 10:30:00 50 - 58 Kodály Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Pál-Szabó Sándor János (Balogh László György)
Veszprém Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 09:00:00 61 - 80 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Molnár Krisztián
2024. február 11. 10:15:00 57 - 56 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Prieger Mihály
2024. február 11. 11:30:00 51 - 43 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Prieger Mihály
2024. február 11. 12:45:00 74 - 51 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Prieger Mihály, Molnár Krisztián
2024. február 11. 14:00:00 54 - 74 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Molnár Krisztián
2024. február 11. 15:15:00 54 - 81 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Prieger Mihály, Molnár Krisztián
Budapest, Férfi C - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 10:00:00 90 - 70 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Hartai Tamás, Vigh Balázs
2024. február 11. 16:00:00 80 - 70 Piarista Gimnázium
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Belák Zoltán
Pest Megye - Leány Serdülő - Nagy Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 13:00:00 16 - 169 Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Balogh Csaba, Bognár Mátyás
JNSZ Mini U10
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 11:00:00 23 - 71 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Polyák Adrián, Orbán Zsombor
2024. február 11. 12:15:00 25 - 42 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Polyák Adrián, Faragó Márton
2024. február 11. 13:30:00 15 - 51 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Polyák Adrián, Orbán Zsombor
Komárom-Esztergom megye, U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 08:00:00 57 - 53 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde
2024. február 11. 08:50:00 58 - 12 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde
2024. február 11. 09:40:00 43 - 57 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde
2024. február 11. 10:30:00 21 - 65 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde
2024. február 11. 11:20:00 42 - 31 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde
2024. február 11. 12:10:00 72 - 5 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Alina
2024. február 11. 13:00:00 29 - 52 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Alina
2024. február 11. 13:50:00 45 - 21 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Alina
Budapest, Fiú Kadett B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 15:00:00 54 - 38 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Horváth Máté
Budapest, Fiú Serdülő B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 10:45:00 142 - 26 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Bujtor Péter, Földesi Boglárka
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 16:30:00 42 - 80 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Péter, Tarnai Gyula Csaba
Budapest, Női A - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 15:00:00 147 - 11 Százhalombattai Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Réger Zsolt Péter, László Zsolt Károly
2024. február 11. 18:00:00 78 - 67 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Bagi Bálint, Szőke Gábor
Veszprém Megye - Leány U14
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 09:00:00 15 - 90 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz István Zoltán, Kiss István
2024. február 11. 10:10:00 63 - 12 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz István Zoltán, Kiss István
2024. február 11. 11:20:00 43 - 63 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz István Zoltán, Kiss István
Pest Megye - Tini
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 13:00:00 105 - 40 Telki Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Váczi Mihály
Kiváló Kölykök Kupája U12 Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 09:30:00 58 - 87 Lehel Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Schönborn Tamás (Bernáth András)
2024. február 11. 11:00:00 20 - 0 Lehel Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Schönborn Tamás (Bernáth András)
2024. február 11. 12:30:00 0 - 20 Lehel Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Schönborn Tamás (Bernáth András)
2024. február 11. 13:00:00 84 - 46 Zöld Ház
Játékvezetők: Szőcs Béla, Zsók Áron (Hegedűs Mária Viktória)
2024. február 11. 14:00:00 105 - 33 Lehel Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Karina Erzsébet, Kozma Péter (Balogh László György)
2024. február 11. 14:30:00 45 - 72 Zöld Ház
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Zsók Áron (Hegedűs Mária Viktória)
2024. február 11. 15:30:00 85 - 27 Lehel Sportcsarnok
Játékvezetők: Kozma Péter, Dezsèri Szabolcs Ernő (Balogh László György)
2024. február 11. 16:00:00 43 - 85 Zöld Ház
Játékvezetők: Szőcs Béla, Fehérvári Gergely (Hegedűs Mária Viktória)
2024. február 11. 17:00:00 22 - 119 Lehel Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Karina Erzsébet, Dezsèri Szabolcs Ernő (Balogh László György)
Regionális Fiú Kadett, Pest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 14:00:00 51 - 99 Piarista Gimnázium
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Varga Panna
Regionális Fiú Serdülő, Pest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 10:00:00 71 - 83 Vörösmarty Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Szántó Dénes, Bognár Mátyás
2024. február 11. 13:00:00 63 - 80 Fészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Dévai Ádám Dániel
2024. február 11. 15:00:00 77 - 92 Fészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Dévai Ádám Dániel
Regionális Fiú Serdülő, Tolna
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 12:00:00 80 - 76 ASE Sportcsarnok
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Lipovszky Nóra (Villányi János)
2024. február 11. 13:45:00 90 - 53 ASE Sportcsarnok
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nagy Viktor (Villányi János)
2024. február 11. 15:30:00 65 - 78 ASE Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Lipovszky Nóra (Villányi János)
Regionális Fiú Serdülő, Veszprém
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 11:00:00 80 - 62 Kőkúti Általános Iskola tornaterme
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Upor Milán
Regionális Leány Junior, HB
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 11:00:00 69 - 44 DVTK Aréna
Játékvezetők: Béres Dávid, Molnár Zoltán
2024. február 11. 13:30:00 62 - 54 DVTK Aréna
Játékvezetők: Béres Dávid, Molnár Zoltán
Regionális Fiú Kadett, HB
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 15:00:00 56 - 45 Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Sallai István József, KONCZ JÁNOS
Regionális Fiú Junior, GYMS
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 13:30:00 72 - 35 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Németh Balázs
Regionális Fiú Junior, Budapest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 10:00:00 47 - 71 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
Játékvezetők: Tahin András, Kutrik Andrea
2024. február 11. 16:30:00 20 - 0 Testnevelési Egyetem L2 Terem
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Földesi Boglárka
2024. február 11. 19:00:00 77 - 67 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Vigh Balázs, Szilágyi Zsolt József
Regionális Fiú Kadett, Budapest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 13:00:00 38 - 107 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Szőke Gábor, Szilágyi Zsolt József
2024. február 11. 13:00:00 58 - 68 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Horváth Máté
2024. február 11. 13:30:00 68 - 24 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Korpás Máté, Konta Csanád János
2024. február 11. 13:30:00 60 - 89 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Varga Dániel Géza, Tóth Olivér
2024. február 11. 16:30:00 25 - 111 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
Játékvezetők: Hartai Tamás, Konta Csanád János
Regionális Leány Junior, Budapest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 09:00:00 47 - 67 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Szőke Gábor, Szilágyi Zsolt József
Regionális Leány Kadett, Budapest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 11:00:00 23 - 89 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Szőke Gábor, Szilágyi Zsolt József
Regionális Leány Serdülő, Budapest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 13:30:00 46 - 57 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Porkoláb Mercédesz Anett
Női válogatott
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. február 11. 15:00:00 NOVOMATIC Aréna
2024. február 11. 17:30:00 NOVOMATIC Aréna

Vármegyei szövetségek