Mérkőzések - 2022. 11. 25.
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 18:30 80 - 76 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Borgula György, Drenyovszki Dániel (Bogárdi János)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 19:00 89 - 75 MKOSZ Edzőközpont
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Kéri István, Magyari Viktor (Domokos Lőrinc)
2022. november 25. 19:30 92 - 67 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László Tibor , Sentényi Barna, Utasi Balázs (Sarkadi-Nagy Ágnes)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 19:15 67 - 86 Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Játékvezetők: Káré Gergő, Lázár Zsigmond György
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 19:30 84 - 71 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Fülöp András
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 20:45 77 - 83 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Gombos Ádám Attila
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 16:30 47 - 91 MKOSZ Edzőközpont
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz
2022. november 25. 16:45 60 - 56 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Vigh Balázs
Hepp Kupa, Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 20:45 48 - 96 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hartai Tamás
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 15:00 52 - 68 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Czékmán Csaba (Mustos Tamás János)
2022. november 25. 16:00 63 - 64 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Herczeg Ágoston)
Leány Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 15:00 50 - 36 Csata Csarnok
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Tóth Olivér (Cseh Sándor Attila)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 17:45 66 - 95 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Sándor (Németh Csaba János)
2022. november 25. 18:00 77 - 62 ASE Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Keresztes Tamás (Villányi János)
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 16:00 44 - 65 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Nagy Bence László, dr. Szakács Imre Vilmos (Csatlós Ivett)
2022. november 25. 16:00 67 - 49 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szilágyi Sámuel (Zalai Ákos István)
2022. november 25. 18:15 67 - 105 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Kokas Sándor Zsolt (Pozsonyi László)
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 18:00 106 - 40 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Tóth Mihály (Faidt Mihály)
2022. november 25. 19:15 79 - 73 Komló Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Marossy Gergely, Fülöp Zsombor Ferenc
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 15:00 38 - 66 Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Scholtz Zoltán
2022. november 25. 15:00 66 - 54 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Oroszvári Tamás
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 19:15 69 - 80 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Magda János József
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 20:15 91 - 67 Toldy Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Goda László, Tóth Kitti
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 20:00 76 - 40 Bercsényi Gimnázium
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Gyenge Gábor (Szabó László)
Zala Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 20:10 47 - 71 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Csaba János
2022. november 25. 21:15 36 - 66 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Csaba János
Budapest, Férfi B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 19:15 58 - 64 Fészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Korompai Zsolt László
2022. november 25. 20:10 72 - 40 Újbudai Petőfi Sándor Iskola
Játékvezetők: Hervay Tibor, Nagy László
2022. november 25. 21:15 55 - 51 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Korpás Máté
Budapest, Fiú Junior A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 18:00 45 - 106 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Tóth Olivér, Tarr Emese Petra
2022. november 25. 18:50 62 - 71 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Hőgerl Bence
2022. november 25. 19:30 56 - 64 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
Játékvezetők: Bárány Levente, Szőke Gábor
Budapest, Fiú Kadett A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 18:00 48 - 85 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
Játékvezetők: Bárány Levente, Szőke Gábor
Regionális Fiú Kadett, Somogy
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 17:30 92 - 54 Szuhay Sportcentrum
Játékvezetők: Bálind Attila, Propszt Amanda
Budapest, Fiú Serdülő A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 16:30 68 - 73 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium
Játékvezetők: Bárány Levente, Szőke Gábor
2022. november 25. 17:45 127 - 7 Kazinczy Általános Iskola
Játékvezetők: Vida József, László Zsolt Károly
Budapest, Női A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 19:15 67 - 50 Kazinczy Általános Iskola
Játékvezetők: Vida József, László Zsolt Károly
Budapest, Leány Junior A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 18:45 52 - 67 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Koncsag Csaba, Bíró Brigitta
Regionális Fiú Junior, Pest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 17:30 44 - 78 Batthyány Kázmér Gimnázium
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Balogh Csaba
Regionális Fiú Kadett, SzSzB
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 15:00 59 - 97 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Rácz Bence
Regionális Fiú Kadett, Pest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 19:20 15 - 123 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Neubrandt Roland
2022. november 25. 19:30 114 - 25 Budaörsi 1.sz.Általános Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton, Porkoláb Mercédesz Anett
Regionális Fiú Kadett, BAZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 17:30 112 - 24 Balassi Bálint Általános Iskola
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 17:30 61 - 66 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Gulyás Patrik (Papp Attila)
2022. november 25. 18:00 48 - 81 Deák Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Tamás, Bende Réka
Regionális Fiú Junior, Heves
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 15:00 80 - 50 Egyetemi Körcsarnok
Játékvezetők: Siska-Sándor Ivett, Szalontai Dorina Enikő
Regionális Fiú Junior, KE
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 17:15 73 - 47 Irinyi János Általános Iskola Tornacsarnok
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály
Regionális Fiú Kadett, Békés
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 19:20 18 - 95 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Gedra János
Regionális Fiú Serdülő, Tolna
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 18:00
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila
Regionális Fiú Kadett, GYMS
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 17:30 56 - 99 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Novák Marcell
2022. november 25. 17:30 83 - 46 Győr Városi Egyetemi Csarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina
EYBL CE - Budapest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 25. 09:30 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István (Szlota Tibor Csaba)
2022. november 25. 11:30 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hartai Tamás (Szlota Tibor Csaba)
2022. november 25. 14:00 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Brunner Brúnó (Szlota Tibor Csaba)
2022. november 25. 21:00 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Vigh Balázs (Szlota Tibor Csaba)

Megyei szövetségek