Mérkőzések - 2022. 11. 23.
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 18:00 78 - 86 Continental Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, Sörlei Attila, Szilágyi Bálint (dr. Gincsai János Péter)
2022. november 23. 18:00 95 - 103 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Kovács Nimród János, Földesi Ádám (Páli dr. Kálmán)
2022. november 23. 18:00 86 - 84 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Söjtöry Tamás, dr. Németh Patrik (Bodrogváry Iván József)
2022. november 23. 18:00 84 - 79 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Farkas Gábor, Major Ádám (Forrai Sámuel)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 19:00 63 - 49 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Nagy-Pál Petra, Novák Bence (Schäffer Béla Róbert)
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 20:00 102 - 81 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Hernicz Balazs
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 19:30 64 - 105 Rózsakerti D. I. Református Gimnázium
Játékvezetők: Káré Gergő, Antoni Márk Ágoston
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 19:30 61 - 77 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Bács Csaba, Szűcs Sándor
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 15:00 58 - 81 Continental Aréna
Játékvezetők: Sallai István József, Nyíri Péter Patrik
2022. november 23. 15:00 101 - 57 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Bálind Attila, Keresztes Tamás
2022. november 23. 15:00 67 - 82 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence
2022. november 23. 15:00 91 - 85 Ostoros Károly csarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba János
Hepp Kupa, Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 19:30 97 - 101 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Utasi Balázs
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 14:30 49 - 66 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Lipovszky Fanni (Reisz Péter)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 17:00 69 - 46 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Nagy Bence László, Marossy Gergely (Téczely Tamás)
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 16:30 68 - 60 Eötvös József Gimnázium
Játékvezetők: Lónáth László, Siska-Sándor Ivett
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 16:00 82 - 54 DE Klinika Campus Tornaterem
Játékvezetők: Bács Csaba, Szűcs Sándor
2022. november 23. 16:00 109 - 45 Cserháti Sándor Műszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán
2022. november 23. 17:45 79 - 62 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Mihály, Gulyás Patrik
Leány Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 14:30 48 - 52 Egyetemi Tornacsarnok
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 19:15 131 - 51 British International School
Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Fajszi Zsombor Levente
Budapest, Férfi A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 19:50 46 - 41 Ady Endre Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tóth Kitti
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 19:20 28 - 53 VMSZC Gépipari Szakközépiskolája
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Kiss Márton Balázs
„Egyed Mihály” Baranya Megyei Férfi Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 20:45 105 - 69 Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs
Hajdú-Bihar Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 19:20 74 - 82 Derecske Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Torzsa Csaba Péter
2022. november 23. 20:15 63 - 84 Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 20:45 56 - 38 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Buzai Patrik
Budapest, Fiú Junior A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 19:20 56 - 52 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Hartai Tamás, Korpás Máté
„Horváth Judit” Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 19:15 59 - 84 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Märcz Péter, Lenger Levente
Budapest, Fiú Serdülő A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 17:20 76 - 87 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Hartai Tamás, Korpás Máté
Budapest, Női A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 19:20 65 - 44 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Kruk Melinda, Réger Zsolt Péter
Budapest, Leány Junior A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 18:30 61 - 41 Fészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Szilágyi Zsolt József
2022. november 23. 19:00 69 - 31 József Attila Gimnázium
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Szabó István
Budapest, Leány Kadett A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 17:15 44 - 38 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Vigh Balázs, Tóth Olivér
2022. november 23. 18:00 116 - 13 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Renkecz Máté Gergő
JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Leány
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 15:00 25 - 58 Karacs Teréz Általános Iskola
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Gyenge Gábor
Regionális Fiú Junior, Pest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 18:45 81 - 32 Petőfi Sándor Általános Iskola Tornaterme
Játékvezetők: Neubrandt Roland, Balogh Csaba
2022. november 23. 19:30 68 - 76 Budaörsi 1.sz.Általános Iskola
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Agócs Gábor Mihály
Regionális Fiú Kadett, Pest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 14:30 43 - 52 Miklóssy János Sportközpont
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Miklósi László
2022. november 23. 19:00 33 - 68 Batthyány Kázmér Gimnázium
Játékvezetők: Takács István, Magda János József
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 18:00 61 - 98 Zöld Ház
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Kovács Karina Erzsébet (Bernáth András)
Regionális Fiú Kadett, GYMS
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 23. 17:15 67 - 92 MOGAAC csarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Bende Zoltán

Megyei szövetségek