Mérkőzések - 2022. 01. 13.
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 13. 20:10 83 - 80 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Sancilio Alexis
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 13. 18:50 55 - 64 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Hartai Tamás
2022. január 13. 20:00 85 - 73 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Sentényi Barna, Belák Zoltán
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 13. 17:15 65 - 76 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Marton Péter, Lónáth László (Csordás Gábor)
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 13. 17:15 51 - 49 Kazinczy Általános Iskola
Játékvezetők: Bujtor Péter, Hőgerl Bence
2022. január 13. 18:45 50 - 51 Kazinczy Általános Iskola
Játékvezetők: Bujtor Péter, Hőgerl Bence
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 13. 16:00 115 - 62 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Tamás Anna
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 13. 17:00 119 - 30 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika
2022. január 13. 17:30 93 - 37 Türr István Gazdasági Szakközépiskola
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Baukó Ferenc (Kunvári József László)
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 13. 18:30 54 - 70 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Kruk Melinda, Szentpáli-Gavallér Csaba
2022. január 13. 20:15 63 - 69 Toldy Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Jankovics Viktor Zsolt
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 13. 19:45 55 - 48 Berzsenyi Dániel Gimnázium
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Novák Bence
2022. január 13. 20:15 44 - 67 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Major Ádám
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 13. 18:00 46 - 70 Miklóssy János Sportközpont
Játékvezetők: Magda János József, Liktor Viktor
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 13. 19:00 75 - 41 Bük Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Tóth Szabolcs
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 13. 18:30 42 - 71 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Drenyovszki Dániel
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 13. 20:45 71 - 43 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Németh Fanni
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 13. 20:40 Grosics Gyula Általános Iskola
Játékvezetők: Goda László, László Zsolt Károly
Tolna Megye - Nagyok Kupája
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 13. 16:30 113 - 36 Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Kar
Játékvezetők: Nagy Viktor, Nemes Hajnalka
JNSZ Előkészítő (U11)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 13. 17:15 107 - 21 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Terjéki András, Kovács Karina Erzsébet
Felkészülési mérkőzések
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 13. 16:20 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Wischy Péter, Söveges Tamás
EYBL CE - GYMS
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 13. 18:00 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2022. január 13. 20:00 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Tóth Bence

Megyei szövetségek