Mérkőzések - 2021. 11. 27.
Tippmix Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 27. 15:00 56 - 62 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes Kelemen, Földesi Ádám (Páli dr. Kálmán)
2021. november 27. 18:00 92 - 41 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Söjtöry Tamás Ferenc, Balog György Attila (Schäffer Béla Róbert)
2021. november 27. 18:00 83 - 69 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Praksch Péter Árpád, dr. Németh Patrik (Téczely Tamás)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 27. 17:00 59 - 85 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Téczely Roland Balázs , Dr. Szalóki Bence (Maár Gábor)
2021. november 27. 17:30 93 - 66 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Menyhárt Ferenc Tamás, Bagi Bálint (Balogh László György)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 27. 17:00 84 - 47 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Pozsonyi László, Lengyel Ádám József, Polonkai Balázs István (Hartyáni Zsolt)
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 27. 15:00 64 - 72 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
2021. november 27. 16:00 95 - 92 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 27. 10:00 77 - 50 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Hartai Tamás
Gyermek Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 27. 09:00 66 - 27 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Horváth Dorina (Kele János)
2021. november 27. 10:30 23 - 51 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Lakos Koppány Ádám (Kele János)
2021. november 27. 12:00 38 - 58 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Horváth Dorina (Kele János)
Fiú Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 27. 10:30 41 - 84 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Konta Csanád János (Dernei Gábor)
2021. november 27. 10:30 73 - 91 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Bozóki Bettina, Schneider Bertold Antal (Szoó László Márton)
2021. november 27. 10:30 33 - 99 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Balogh Kristóf (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. november 27. 12:30 46 - 76 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Konta Csanád János (Dernei Gábor)
2021. november 27. 12:30 119 - 43 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Bozóki Bettina, Matucza Gyula (Szoó László Márton)
2021. november 27. 12:30 109 - 22 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Balogh Kristóf (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. november 27. 15:00 51 - 75 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Tahin András (Dernei Gábor)
2021. november 27. 15:00 127 - 50 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula (Szoó László Márton)
2021. november 27. 15:00 57 - 109 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Ürögi Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. november 27. 17:00 36 - 88 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Tahin András (Dernei Gábor)
2021. november 27. 17:00 69 - 93 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Bozóki Bettina, Schneider Bertold Antal (Szoó László Márton)
2021. november 27. 17:00 122 - 50 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Ürögi Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 27. 11:00 69 - 47 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Paulus Bence Máté (Dr. Gencsev Plámen)
2021. november 27. 12:00 57 - 55 Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tornaterme
Játékvezetők: Gál János, Drenyovszki Dániel (Bernáth András)
2021. november 27. 17:00 137 - 30 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter)
2021. november 27. 17:00 96 - 71 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Földvári Tamás, Dr. Danka Péter (Várhalmi Zsolt László)
2021. november 27. 17:00 90 - 51 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Dr Tallós Gábor (Kovács Zoltán)
2021. november 27. 19:20 65 - 43 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Tahin András (Dernei Gábor)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 27. 12:15 65 - 51 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Hartai Tamás (Dr. Kovács András)
2021. november 27. 13:15 82 - 80 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Paulus Bence Máté (Dr. Gencsev Plámen)
2021. november 27. 15:00 65 - 63 Szolnoki Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Drenyovszki Dániel (Hegedűs Mária Viktória)
2021. november 27. 15:00 68 - 85 Lehel Sportcsarnok
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Fenyvesi Zénó (Bernáth András)
2021. november 27. 16:00 72 - 73 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Sándor (Szekeres Ferenc)
2021. november 27. 19:00 92 - 72 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László (Parádi Péter)
Leány Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 27. 10:30 40 - 78 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Kovács István (Budai Csaba)
2021. november 27. 10:30 82 - 51 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Lenger Levente (Parádi Péter)
2021. november 27. 10:30 32 - 85 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Horváth Brúnó József, Tóth Csongor Demeter (Budayné Tóth Rozália)
2021. november 27. 10:30 36 - 103 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Tóth Bence, Dr Tallós Gábor (Herczeg Ágoston)
2021. november 27. 12:30 72 - 58 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Burján Bianka (Budai Csaba)
2021. november 27. 12:30 47 - 84 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Fülöp Zsombor Ferenc (Parádi Péter)
2021. november 27. 12:30 30 - 85 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Horváth Brúnó József, Tóth Csongor Demeter (Budayné Tóth Rozália)
2021. november 27. 12:30 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter (Herczeg Ágoston)
2021. november 27. 15:00 69 - 64 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Fekete Csaba, Horváth Alexandra (Budai Csaba)
2021. november 27. 15:00 50 - 25 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Lenger Levente (Parádi Péter)
2021. november 27. 15:00 125 - 18 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Kara Zsombor (Budayné Tóth Rozália)
2021. november 27. 15:00 125 - 41 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Wischy Péter (Herczeg Ágoston)
2021. november 27. 17:00 47 - 77 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Fekete Csaba, Horváth Alexandra (Budai Csaba)
2021. november 27. 17:00 68 - 59 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Lenger Levente (Parádi Péter)
2021. november 27. 17:00 44 - 66 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Kara Zsombor (Budayné Tóth Rozália)
2021. november 27. 17:00 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Herczeg Ágoston)
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 27. 15:00 52 - 69 Miskolci Zrinyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla (Drahos László)
2021. november 27. 15:00 62 - 61 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Kovács István (Tóthné Király Enikő)
2021. november 27. 15:00 77 - 55 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Hartai Tamás, Sancilio Alexis (Kincs Károly)
2021. november 27. 15:30 52 - 58 DVTK Aréna
Játékvezetők: Marton Péter, Lónáth László (Sztrakovics István László)
2021. november 27. 17:00 90 - 58 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Boros Krisztina (Vághy Tamás János)
2021. november 27. 17:00 65 - 62 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Káré Gergő, Kutrik Andrea (Réger Zsolt Péter)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 27. 09:00 57 - 128 Budaörsi 1.sz.Általános Iskola
Játékvezetők: Novák Bence, Hamzi Virág
2021. november 27. 10:00 46 - 90 Sólyom-Fészek Tornacsarnok
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Vigh Balázs
2021. november 27. 10:00 60 - 75 Batthyány Kázmér Gimnázium
Játékvezetők: Belák Zoltán, Horváth Emese Kata
2021. november 27. 11:00 53 - 97 Gárdonyi Géza Görög-katolikus Általános Iskola Tornaterme
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Szűcs Tamás
2021. november 27. 17:00 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Hartai Tamás, Sancilio Alexis
2021. november 27. 17:30 113 - 49 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 27. 08:30 58 - 68 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Prieger Mihály, Oláh Gabriella
2021. november 27. 11:00 79 - 53 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Vigh Barnabás Dominik
2021. november 27. 15:00 43 - 120 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Poór Tamás
2021. november 27. 17:00 56 - 75 Budaörsi 1.sz.Általános Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton, Belák Dorka
2021. november 27. 17:30 152 - 27 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Bence, Poór Tamás
Fiú Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 27. 09:00 Acsády Ignác Szakképző Iskola tornaterme
Játékvezetők: Fülöp András, Majkó Ádám (Kiss István)
2021. november 27. 09:00 Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola
Játékvezetők: Magda János József, Liktor Viktor (Gyurkovics István János)
2021. november 27. 09:00 78 - 91 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Kiss Bálint (Cseh Sándor Attila)
2021. november 27. 09:00 53 - 88 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti (Vághy Tamás János)
2021. november 27. 09:00 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Waigand Ágoston (Réger Zsolt Péter)
2021. november 27. 10:00 122 - 49 Agárdi Csuka Csarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Horváth Andreasz (Béndek Gábor Miklós)
2021. november 27. 10:00 51 - 72 Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Szakközépiskola
Játékvezetők: Erős Florentina, Nagy Péter (FÜLEKI Gyöngyi)
2021. november 27. 10:00 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Szőcs Péter, Müller Martin (Bónitz István)
2021. november 27. 10:00 84 - 30 Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Pálfi Ágnes (Kunvári József László)
2021. november 27. 10:00 Szuhay Sportcentrum
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Szücs Szabolcs (Kollár Tamás)
2021. november 27. 10:00 Irinyi János Református Szakközépiskola és Diákotthon
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Béres Dávid (Pázsitka Ferenc Gábor)
2021. november 27. 10:30 74 - 57 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szabó Tibor (Németh Csaba János)
2021. november 27. 10:40 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Waigand Ágoston (Réger Zsolt Péter)
2021. november 27. 10:45 62 - 61 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Kiss Bálint (Cseh Sándor Attila)
2021. november 27. 10:45 65 - 67 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti (Vághy Tamás János)
2021. november 27. 11:00 Acsády Ignác Szakképző Iskola tornaterme
Játékvezetők: Fülöp András, Molnár Krisztián (Kiss István)
2021. november 27. 11:00 Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola
Játékvezetők: Magda János József, Nagy Dániel Zoltán (Gyurkovics István János)
2021. november 27. 11:00 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Tóth Tamás (Bogárdi János)
2021. november 27. 11:00 55 - 51 Deák Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Boros Eszter, Gedra János (Farkas Zoltán)
2021. november 27. 12:00 49 - 80 Agárdi Csuka Csarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Molnár Tamás (Béndek Gábor Miklós)
2021. november 27. 12:00 Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Szakközépiskola
Játékvezetők: Földesi Marcell, Nagy Péter (FÜLEKI Gyöngyi)
2021. november 27. 12:00 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Szőcs Péter, Müller Martin (Bónitz István)
2021. november 27. 12:00 65 - 68 Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola
Játékvezetők: Tóth Mihály, Pálfi Ágnes (Kunvári József László)
2021. november 27. 12:00 Szuhay Sportcentrum
Játékvezetők: Bálind Attila, Lipovszky Nóra (Kollár Tamás)
2021. november 27. 12:00 19 - 110 Irinyi János Református Szakközépiskola és Diákotthon
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Molnár Zoltán (Pázsitka Ferenc Gábor)
2021. november 27. 12:10 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Brunner Brúnó (Réger Zsolt Péter)
2021. november 27. 12:30 93 - 24 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Kocsis Tamás (Németh Csaba János)
2021. november 27. 12:30 120 - 55 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Borsos Balázs, Nagy Joel (Cseh Sándor Attila)
2021. november 27. 12:30 66 - 71 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Káré Gergő (Vághy Tamás János)
2021. november 27. 13:00 Acsády Ignác Szakképző Iskola tornaterme
Játékvezetők: Majkó Ádám , Molnár Krisztián (Kiss István)
2021. november 27. 13:00 Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola
Játékvezetők: Liktor Viktor, Nagy Dániel Zoltán (Gyurkovics István János)
2021. november 27. 13:00 104 - 22 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Tóth Tamás (Bogárdi János)
2021. november 27. 13:00 Deák Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Boros Eszter, Gedra János (Farkas Zoltán)
2021. november 27. 13:40 75 - 45 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Brunner Brúnó (Réger Zsolt Péter)
2021. november 27. 14:00 71 - 47 Agárdi Csuka Csarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz (Béndek Gábor Miklós)
2021. november 27. 14:00 Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Szakközépiskola
Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina (FÜLEKI Gyöngyi)
2021. november 27. 14:00 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Szőcs Péter, Müller Martin (Bónitz István)
2021. november 27. 14:00 73 - 39 Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Tóth Mihály (Kunvári József László)
2021. november 27. 14:00 Szuhay Sportcentrum
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Lipovszky Nóra (Kollár Tamás)
2021. november 27. 14:00 Irinyi János Református Szakközépiskola és Diákotthon
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Béres Dávid (Pázsitka Ferenc Gábor)
2021. november 27. 14:15 76 - 60 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Borsos Balázs, Nagy Joel (Cseh Sándor Attila)
2021. november 27. 14:15 52 - 96 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Káré Gergő (Vághy Tamás János)
2021. november 27. 14:30 65 - 57 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Szabó Tibor, Kocsis Tamás (Németh Csaba János)
2021. november 27. 15:00 92 - 40 Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola
Játékvezetők: Magda János József, Liktor Viktor (Gyurkovics István János)
2021. november 27. 15:00 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Perák Denis, Dr. Kozma Gábor (Bogárdi János)
2021. november 27. 15:00 Deák Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Utasi Balázs, Dr. Bodnár Gábor (Farkas Zoltán)
2021. november 27. 16:00 43 - 109 Agárdi Csuka Csarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz (Béndek Gábor Miklós)
2021. november 27. 16:00 110 - 39 Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Szakközépiskola
Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina (FÜLEKI Gyöngyi)
2021. november 27. 16:00 95 - 14 Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Pálfi Tímea (Kunvári József László)
2021. november 27. 16:00 Szuhay Sportcentrum
Játékvezetők: Bálind Attila, Szücs Szabolcs (Kollár Tamás)
2021. november 27. 16:30 62 - 84 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Szabó Tibor, Kocsis Tamás (Németh Csaba János)
2021. november 27. 17:00 17 - 120 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Perák Denis, Dr. Kozma Gábor (Bogárdi János)
2021. november 27. 17:00 33 - 66 Deák Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Utasi Balázs, Dr. Bodnár Gábor (Farkas Zoltán)
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 27. 19:00 36 - 93 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Balogh Kristóf
2021. november 27. 19:30 76 - 65 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Magyar Zoltán
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 27. 09:30 69 - 53 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Pál Roland, Boros Krisztina
2021. november 27. 11:00 97 - 55 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Rideg László, Szappanos Máté (Balogh László György)
2021. november 27. 11:00 77 - 69 Budaörsi 1.sz.Általános Iskola
Játékvezetők: Novák Bence, Hamzi Virág
2021. november 27. 11:00 Kőrösi Csoma Sándor Ált. Iskola és Gimnázium Tornaterme
Játékvezetők: Ürögi Zsolt, Kara Zsombor
2021. november 27. 17:45 55 - 45 DVTK Aréna
Játékvezetők: Lónáth László, Dr. Ormay Gábor
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 27. 11:15 44 - 67 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Pál Roland, Boros Krisztina
2021. november 27. 14:00 Paks, ESZI csarnok
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Kovács Kincső
2021. november 27. 17:15 64 - 75 Miskolci Zrinyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Szalontai Dorina Enikő
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 27. 18:00 TF E-terem
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tóth Kitti
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 27. 11:45 43 - 72 Sólyom-Fészek Tornacsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Darai Zoé Grèta
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 27. 17:00 43 - 51 Piarista Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Borsos Balázs
JNSZ Felnőtt Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 27. 11:00 25 - 77 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 27. 12:00 50 - 58 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
Játékvezetők: Goda László, Steiner Máté
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 27. 09:00 Mechatronikai Szakközépiskola
Játékvezetők: Nagy László, Kovács Róbert Márió
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 27. 10:00 50 - 87 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
Játékvezetők: Goda László, Steiner Máté
2021. november 27. 12:45 36 - 74 Hegyvidéki Sportközpont
Játékvezetők: Szőke Attila, Vigh Balázs
Tolna Megye - Nagyok Kupája
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 27. 16:00 Kozármisleny Sportcsarnok
Tolna megye - U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 27. 08:00 26 - 39 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Ábrahám Soma
2021. november 27. 09:10 57 - 8 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Zsók Áron, Zsók Áron
2021. november 27. 10:20 11 - 26 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Zsók Áron, Nemes Hajnalka
2021. november 27. 11:30 86 - 8 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Propszt Amanda, Finta Zétény
2021. november 27. 12:40 23 - 46 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Propszt Amanda, Finta Zétény
2021. november 27. 13:50 16 - 67 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Propszt Amanda, Liszkai Rebeka

Megyei szövetségek