Mérkőzések - 2021. 10. 01.
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 1. 18:00 88 - 73 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Nagy Viktor, Ádám József (Hartyáni Zsolt)
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 1. 17:15 40 - 54 TF E-terem
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Magyari Viktor
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 1. 19:00 55 - 103 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs
2021. október 1. 19:30 59 - 101 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Szűcs Sándor
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 1. 19:10 113 - 53 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István
2021. október 1. 20:00 66 - 55 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Kovács Máté, Antoni Márk Ágoston
2021. október 1. 20:00 87 - 86 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Farkas Péter Gábor
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 1. 20:00 76 - 85 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Kozma Balázs
2021. október 1. 20:15 71 - 51 TF E-terem
Játékvezetők: Hervay Tibor, Tóth Kitti
2021. október 1. 20:30 62 - 117 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 1. 15:00 104 - 68 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Sándor
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 1. 17:30 65 - 54 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám (Kele János)
2021. október 1. 18:00 66 - 91 Deák Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Liszkai Dávid (Farkas Zoltán)
2021. október 1. 19:00 63 - 73 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence (Kovács Zoltán)

Megyei szövetségek