(18-19, 17-29, 16-19, 20-16)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Szalai Zsolt, Horváth Alajos, Benedek Zoltán (Farkas Gábor)

Hazai edző nyilatkozata
Vladimir Krstic : Jól kezdtük a mérkőzést, hiszen 9-2-re vezettünk, aztán néhány buta eladott labdából és büntetőből visszaengedtük ellenfelünket. A legnagyobb problémánk a visszarendeződéssel volt, amiből sok könnyű kosarat kaptunk és ez jelentette a különbséget. A második félidőben sokkal jobban szerettünk volna játszani, de szenvedtünk támadásban. A félidő elején kihagytunk néhány üres dobást, amit a fótiak bedobtak, így nagyra nőtt a különbség. Azzal viszont elégedett vagyok, hogy volt karaktere a csapatnak és volt olyan periódus, amikor jó ritmusban játszottunk. Azt viszont meg kell érteni, hogy ez egy erősebb liga annál, hogy 10-12 perc jó játékkal mérkőzést lehessen nyerni.

Vendég edző nyilatkozata
Surmann Gábor : Mindenekelőtt gratulálok a játékosaimnak. Azt gondolom, egy megérdemelt és rendkívül értékes győzelmet arattunk. Büszke vagyok a fiúkra, mert a játéktervet nagyon szépen, fegyelmezetten követték. Nem titok: nagyon sokat készültünk az ellenfelünkre, hiszen mindamellett hogy maximálisan tiszteljük őket, a felkészülési mérkőzésen simán kikaptunk tőlük - igaz tartalékosak is voltunk. Egyébként sokat számított az az edzőmérkőzés velük, mert megtapasztaltuk hogy mire számíthatunk tőlük. Nagyon tetszett a csapatom kollektivitása, s az egymásért való küzdése. Tényleg minden egyes játékosom berendelte ma magát a csapat alá a győzelem érdekében. Több jó egyéni teljesítmény is született, melyek közül Juhos extrája kiemelkedett. A mérkőzésen döntő volt, hogy a lepattanózást 12-vel megynyertük, illetve a 25 gólpassz is sokat jelentett. A végére kiengedtünk kicsit, de a lényegen ez már nem változtatott. Azt gondolom, sok csapat alul fog maradni itt Székesfehérváron. Nagyon jó együttest sikerült ma megvernünk. Optimistán nézek a jövőbe, hiszen az köztudott hogy az első 7 mérkőzésünkből ötször játszunk idegenben. És ebből az első hármat győzelemmel abszolváltuk. Végül szeretném megköszönni szurkolóinknak a támogatást. Hazai pályán csináltak nekünk. Nagyon hálás vagyunk nekik a csapat nevében is mondom ezt.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

Marcell Botond
Összesen 5 71 15 23 65 1 11 9 10 33 30 26 67 39 9 14 64 20 7 27 6 13 19 19 16 0 2 80 200

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 1
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás