Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért- 2023/2024
(18-21, 17-17, 10-18, 15-23)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Földházi Tamás Péter, Söjtöry Tamás Ferenc, Pozsonyi László (Sarkadi-Nagy Ágnes)

Hazai edző nyilatkozata
Jovan Gorec : A rájátszásbeli esélyeinket nem ma veszítettük el, hanem azokon a korábbi mérkőzéseken, amelyeken nyerhettünk volna, de ez nem jött össze. A Sopronban megvan a bajnoki mentalitás, akikben ez felébredt a kupagyőzelemmel, mi pedig sajnos nem tudtunk pariban lenni velük, különösen úgy, hogy az első meccset idegenben játszottuk. Most lesz 20 napunk felkészülni az 5-8. helyért való küzdelmekre, és ez nem lesz könnyű a lányok számára, hiszen az elődöntőben szerették volna folytatni, de profik vagyunk, és mindent meg kell tennünk a legjobb helyezésekért.

Vendég edző nyilatkozata
Gáspár Dávid : Örülök, hogy sikerült bejutnunk a legjobb négy közé. A harmadik negyedben 10, a második félidőben összesen 25 pontot kaptunk, és ez volt kulcs. A védekezésünkön fokozatosan szigorítottunk, támadásban pedig jó ritmust tartottunk. Mindkét mérkőzést figyelembe véve megérdemelt az ilyen arányú győzelmünk.

Hazai játékos nyilatkozata
Weninger Virág : Csalódott vagyok, hiszen sokkal jobb csapat vagyunk annál, mint amit ezen a két mérkőzésen megmutattunk magunkból. Az első félidőket mindkét találkozón jól lehoztuk, mind a védekezés, mind a támadások tekintetében, a második félidőkben azonban rendre bealudtunk és ritmustalanul játszottunk. A szezonnak azonban nincs vége, megpróbáljuk összeszedni magunkat.

Vendég játékos nyilatkozata
Böröndy Vivien : Értékes győzelmet arattunk, aminek nagyon örülünk. Tudtuk, hogy Pécsett nehéz dolgunk lesz – az elmúlt két évben alulmaradtunk a lelkes pécsi publikum előtt. Az első félidőben voltak kisebb elcsúszásaink, de ezeket korrigálni tudtuk a második félidőre. Megyünk tovább, nem állunk meg, és mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk!

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-