Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért- 2023/2024
(26-19, 25-18, 19-24, 10-19, 18-13)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Földházi Tamás Péter, Makrai Márton, Söjtöry Tamás Ferenc (Balogh László György)

Hazai edző nyilatkozata
Andjelko Mandics : ó hozzáállással léptünk pályára, ez azonban huszonöt perc után kicsit alább hagyott, hisz a második félidőben többet hibáztunk és próbáltunk új dolgokat véghez vinni, melyek nem igazán mentek. Nem a legmélyebb a rotációnk, fáradtabb is a csapat, de a lényeg, hogy nyertünk és jobban játszottunk, mint Zalaegerszegen. Ha a koncentrációnk hosszabb ideig is kitart, akkor idegenben is nyerhetünk, ami tudjuk, hogy nem lesz könnyű feladat. Megyünk tovább, holnap gyors regeneráció és videózás, aztán szeretnénk egy jó mérkőzéssel folytatni a párharcot.

Vendég edző nyilatkozata
Matthias Zollner : Egy labda döntött végül a DEAC javára, az első negyedben nem tudtuk a saját játékunkat játszani, a folytatásban azonban sikerült alacsony ponton tartani őket, hogyha ezt a védekezést tudjuk negyven percig őrizni, akkor több esélyünk lett volna. Pedig a lehetetlen szituációkban sem adtuk fel, még az utolsó másodpercekben is küzdöttünk a győzelemért, ebből építkezünk és otthon szeretnénk nyerni. Köszönjük a szurkolóknak, hogy elutaztak Debrecenbe és támogattak minket.

Hazai játékos nyilatkozata
Deon Edwin : Ez egy óriási csata volt, mindkét csapat hatalmasat küzdött. A legfontosabb, amit megtanulhatunk, hogy az előny birtokában sem szabad elkényelmesednünk, kicsit úgy éreztem, hogy levettük a lábunkat a gázról a második félidőben, pedig egy ilyen szívós ellenféllel szemben tudnunk kellett volna, hogy a ZTE nem fogja feladni a küzdelmet. Holnap újra edzés, majd megpróbálunk győzelemmel zárni idegenben, hogy a pályaelőny a miénk legyen.

Vendég játékos nyilatkozata
Németh Ákos : Tudtuk, hogy egy teljesen más mérkőzés lesz, mint otthon. Ennek ellenére nem kezdtünk jól, a második félidőben viszont sikerült rendezni sorainkat. A végén bármelyik félnek lehetett volna szerencséje, ezúttal a DEAC-nak estek be a dobásai. A párharc állása 1-1, megyünk haza és otthon szeretnénk győzelemmel folytatni.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-