Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért- 2023/2024
Arena Savaria
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
dr. Mészáros Balázs, Minár László Balázs, Major Ádám (Bognár Tibor)

Hazai edző nyilatkozata
Milos Konakov : Gratulálok a Honvéd csapatának, mert ha jól tudom 26 év után kerültek ismét rájátszásba, ami nagy dolog, és ehhez szeretnék gratulálni barátomnak Zlatko Jovanovicnak, aki remek munkát végzett a csapatánál. Összességében a mai mérkőzésen az első 15 percben nagyon jól koncentráltan játszottunk, az utolsó 5 perce a játékrésznek volt gyengébb. A második félidőben aztán jó ritmusban, szépen játszottunk, és kiérdemeltük, hogy lezárhassuk a szériát. )Összességében ezen a három meccsen azt láttam elől-hátul, amit elvárok a fiúktól, most két nap pihenő után, hétfőn egy közös meccsnézéssel fordulunk rá az elődöntőre, ami biztosan (az utóbbi évek tapasztalatai alapján) nagyon fizikális lesz. Köszönöm a szurkolóknak is a támogatást, már Pesten is sokan szurkoltak nekünk, ma pedig ismét jó volt az Aréna Savariában pályára lépni.

Vendég edző nyilatkozata
Zlatko Jovanovic : Gratulálok a Falconak, mert egy nagyon domináns meccset ,és egy domináns szériát játszottak ellenünk. Hosszú távon ez remek lehetőség nekünk a tanulásra, de azt se feljtsük el, hogy már a nyolcba kerülés egy hatalmas eredményt jelent nekünk. A Falco megmutatta milyen minőséget képvisel, sok sikert kívánok a csapatnak és kívánom a barátaimnak, Milosnak, Djordjének a Falco stábnak hogy érjek el a céljaikat, mi is így fogunk tenni. Tudom, hogy a csapatom tud ennél jobban is játszani, így nem dőlünk hátra, a következő 3 hétben azért dolgozunk, hogy minél magasabb helyen fejezzük be a bajnokságot.

Hazai játékos nyilatkozata
Antonio Jordano : Tudtuk, hogy a 2-0 ellenére nincs megállás, a 3. meccs ugyanúgy 0-0-ról indul, szóval jó rimtmusban akartuk kezdeni a meccset, ami sikerült is. Hátul jól védekeztünk, ami ritmust adott a támadáshoz. Összességében egy jó szériát játszottunk, most kicsit pihenünk, jövő héten kezdődik az elődöntő.

Vendég játékos nyilatkozata
Jalen Henry : Gratulálok a Falconak a továbbjutáshoz. Mi fizikálisan, jól védekezve akartunk játszani, sajnos ez nem sikerült úgy, ahogy elterveztük és ahogy nyílt az olló, úgy támadásban is bizonytalanok lettünk. Dolgozunk tovább, és arra koncentrálunk, hogy meglegyen az 5. hely.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-