(25-22, 16-28, 21-15, 21-14)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Kapitány Gellért, Makrai Márton, Török Daniella (Farkas Zoltán)

Hazai edző nyilatkozata
Váradi Kornél : Először is gratulálok a csapatomnak a győzelemhez. Várható volt, hogy ez a két hét szünet, úgy, hogy jó ritmusban voltunk, nem jött jól. Nehezen jöttünk vissza a mérkőzésbe, de a második félidőben sikerült csapataként kosárlabdáznunk, még úgy is, hogy ilyen csúnyán elvesztettük a lepattanó csatát, mellette viszont az a különbség visszajött az eladott labdákban, amit mi jobban kontrolláltunk, és mikor elkezdtünk csapatként játszani, akkor 17 asszisztot sikerült is összeszedni. Ez volt a kulcs, tudtuk, hogy itt minden mérkőzés ilyen nehéz lesz, hogy mindenkinél mekkora tét van ezeken a meccseken. Karaktert mutattunk, harcoltunk egymásért, amiben amellett, hogy büszke vagyok az egész csapatra, nagyot harcoltak, és ezen az úton kell továbbmennünk, külön kiemelném még Ruják Andrást, aki a második félidőben hatalmas tartást adott a csapatnak azzal a védekezéssel, amit ő ott megmutat, sokadszor már. Ugyanígy csapatként kell tovább dolgoznunk, remélem, hogy sikerült most a ritmust felvenni, és dolgozunk tovább azért, hogy minél sikeresebbek legyünk ebben a szakaszban is. Szurkolóinknak köszönjük a bíztatást, a legnehezebb pillanatokban is sok energiát adtak nekünk, ami nagyon fontos.

Vendég edző nyilatkozata
Dalibor Damjanovic : Először is gratulálok az OSE-nak a győzelemhez. Azt hiszem, ha ma nyertünk volna, azt is megérdemeltük volna, de a végén nem volt szerencsénk, Markó és Tahj tiszta dobásai kimaradtak, de ezek nem igazán hibák. Az már inkább, hogy az első negyedben hét eladott labda volt, a félidőre már kilenc lett. A célunk pont az volt, hogy ok nélkül ne legyenek eladott labdáink az OSE hazai pályáján, mert nagyon jók gyorsindításban. Végül 18 eladott labdánk volt összesen, ez három meccsre is sok lenne, ha nyerni akar az ember. A mérkőzés néhány pillanatában mondhatjuk, hogy a tervek szerint haladtunk, 38 percig vezettünk a meccsen. Ez nagyon jó, de mégis, amikor előnyben voltunk, sok apró hibát követtünk el. Büszke vagyok a csapatra, jól edzettek a héten, megpróbáltuk a lehető legjobban felkészíteni őket. James sajnos nem volt 11-12 napig, és Remy is nagyon hiányzott. Sajnos vannak sérülés problémáink és nem tudtuk normál módon edzeni. Nincs most időnk ezen keseregni, fel kell készülnünk a három nap múlva következő találkozóra. Nem fogjuk feladni, ha úgy játszunk, mint ma, akkor nem aggódom.

Hazai játékos nyilatkozata
Kyle Riddley : Egyértelműen nehéz meccs volt. Volt 2 két szünetünk, talán ezért is volt a rossz első félidőnk, de a másodikban megtaláltuk a ritmust, összeállt a csapat. Ami számít, hogy győztünk, büszke vagyok, hogy mentálisan felállt a csapat, és jól tudtuk befejezni.

Vendég játékos nyilatkozata
Ronald Jackson : Veszteni sohasem jó, de ez egy fájó vereség. Elég jól játszottunk, csak nem eléggé jól ahhoz, hogy nyerjünk. Van még 9 meccs hátra, és találkozunk majd az OSE-val is még, amit már várok.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

Viktor
Összesen 5 83 16 24 67 2 7 29 9 30 30 27 61 44 20 25 80 16 6 22 9 5 20 22 17 3 0 112 200