Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
(16-28,18-20,19-7,15-15)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Gaál István Tamás, Nepp László Oszkár, Józsa András Junior (Sarkadi-Nagy Ágnes)

Hazai edző nyilatkozata
Savic Brane : Először is gratulálok a vendég csapatnak. Az első félidőben már úgy kezdték a mérkőzést, hogy tudták miért jöttek. Sajnos mi nem. Nekem kellett kiabálni, hogy mentalitása változzon. A meccsen nem az utolsó labdával kaptunk ki, hanem az első félidőben. Anyyira kritikus volt, hogy az első félidőben kaptunk 48 pontot, ami elég sok hazai pályán, míg a második félidőben 22 pontot csak. Ha az első perctől nincs harcolás, nem teszel bele energiát, akkor nem lehet nyerni. Már egész héten készültünk, hogy ez fontos meccs, hiszen a Győr előttünk volt. Taktikálisan jól készültünk, nem akarom bántani a játékosokat, de egyénileg többet kell bel tenni. Igyekeztem odaadni amit egy edző tud, de harcolást, energiát én nem tudok adni nekik.

Vendég edző nyilatkozata
Léránt Gábor : Tudtam, hogy nem lesz sima mérkőzés, annak ellenére, hogy 12-14 ponttal vezettünk. Nagyon sok idő volt, hogy változtasson a hazai csapat taktikában és akaratban. Örülök, hogy jól kezdtünk, de kettős érzéseim vannak. Tudtunk produkálni egy jó félidőt, tudtunk védekezni és sültek a ritmusra kapott dobásaink Aztán kijöttünk a 3. negyedre és mintha elfelejtettünk volna kosárlabdázni. Sokat kell dolgozni még ezeken a dolgokon. Viszont ahogy már korábban említettem nagyon egyben van a mezőny, az első 4 csapat és az utolsó 8, ahol bármi megtörténhet. A pillanatnyi forma fog dönteni. A vége nem rajtunk mullott. Gratulálunk a hazai csapatnak és biztos vagyok benne, hogy még sok csapatot meg fognak szorongatni Nyíregyházán.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

Bence
Összesen 5 68 20 37 54 0 1 0 7 21 33 27 59 46 7 14 50 25 8 33 10 19 19 14 15 3 1 85 200

Zoltán
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás