(34-23, 25-17, 23-23, 17-35)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
dr. Mészáros Balázs, Nagy Viktor, Fodor Attila (Téczely Tamás)

Hazai edző nyilatkozata
Csirke Ferenc : Gratulálok a csapatomnak és a szurkolóknak is, köszönjük a bíztatást. Úgy érzem, hogy "Maci" azt az utolsó dobást kifújta a gyűrűből nekünk. Fantasztikus volt az első félidő, koncentráltan játszottunk, mindenki friss volt. Az látszott, hogy a ZTE nagy rotációval játszik és félő volt hogy a második félidőre a légiósaik frissebbek lesznek, ami meg is történt. A negyedik negyed előtt még mindig meg volt a 19 pontunk, hosszan kellett volna játszanunk. Nem tudok szemrehányást tenni egyik kulcsjátékosomnak sem, hiszen 30-35 perceket játszottak és nem tudom honnan jött ez az erő, ez fantasztikus, ami ezekben a játékosokban van. Jól jött, hogy a Smith nem játszott az ellenfélnél, megmondom őszintén, hogy ez kellett, de ez nem von le semmit a győzelmünkből. Megyünk tovább, fontos mérkőzések vannak még vissza, köszönjük mégegyszer a szurkolóinknak.

Vendég edző nyilatkozata
Sebastjan Krasovec : Gratulálok a Paksnak. Két teljesen különböző félidőt láthattunk, az elsőben nem tudtunk mit kezdeni az ASE-val, a második félidőben viszont visszajöttünk és még lehetőségünk is volt megnyerni a mérkőzést.

Hazai játékos nyilatkozata
Samuel Taiwo : Gratulálok a csapatomnak, ez egy kemény mérkőzés volt. Az első félidőben jól védekeztünk, remekül támadtunk, aztán a második félidőben rengeteg hibával dolgoztunk, ezt majdnem megbosszúlta a ZTE. Örülök a győzelemnek.

Vendég játékos nyilatkozata
Liam O'Reilly : Lassú játékot produkáltunk az első félidőben, nagy hátrányba kerültünk, 20 pontról kellett felállnunk. Végül visszajöttünk a meccsbe, de már nem volt energiánk megnyerni azt.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

Attila
Összesen 5 99 20 29 69 5 7 71 10 23 43 35 59 59 19 24 79 27 9 36 4 14 20 16 20 1 2 133 200

Bence Zoltán
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás