(23-15, 17-13, 20-12, 17-23)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Fodor Attila, Rácz Zsolt Róbert, Rózsavölgyi Alexandra (Farkas János)

Hazai edző nyilatkozata
Balogh Judit : Nem áll nekünk jól az esélyesség, a sötét ló szerepe jobban illik hozzánk. Azért jó ennek a csapatnak az edzőjének lenni, mert én magam sem tudom soha, mire számítsak a lányoktól, de cserében ők sem tudják, mire számíthatnak tőlem. Ez segít abban, hogy ne fásuljunk bele. Bár idén ez a nyolcadik győzelmünk, még mindig öröm, tudunk váratlan dolgokat csinálni, és ez a jó!

Vendég edző nyilatkozata
Kovács Dénes : Gratulálok a BEAC-nak, kemény, fizikális, hajtós mérkőzést játszottunk. Kedden kezdtük el a közös munkát a csapattal, és a segítőimmel úgy döntöttünk, hogy az alapjaitól építjük újra a védekezésünket. Nyilván ez a négy nap kevés volt arra, hogy ezt a tökélyre fejlesszük, de voltak bíztató szakaszok. A harmadik negyedben viszont puhányan jöttünk ki, ott túlságosan elengedtük a hazaiakat. Azt gondolom, jó úton indultunk el a lányokkal, és ez idővel a pályán is meg fog mutatkozni.

Hazai játékos nyilatkozata
Gergana Ivanova : Kemény mérkőzés volt, annak ellenére is, hogy volt 20 pont előnyünk is a harmadik negyedben. Jó munkát végeztünk, főleg védekezésben, sikerült 60 pont környékén tartottuk az ellenfelet. A mérkőzés nagy részében magas hőfokon játszottunk, remélem, így folytatjuk tovább.

Vendég játékos nyilatkozata
Vincze Nikolett : Gratulálok a BEAC-nak! Fizikális mérkőzés volt, nem tudtunk jól reagálni a hazaiak agresszív védekezésére, sok támadólepattanót is engedélyeztünk nekik. Támadásban voltak jó dolgaink, de a harmadik negyedben beragadtunk. Keveset tudtunk együtt dolgozni az edzőváltás óta, és a héten 5-5 ellen sem tudtunk nagyon játszani, ez így alakult, de szerintem jó úton haladunk.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 -5
Összesen 5 77 18 40 45 6 16 38 6 18 33 30 74 41 11 16 69 24 15 39 9 12 20 16 16 2 6 98 200

Panni
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás