Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Goda László, Varga-Záray Katalin, dr. Németh Patrik (dr. Gincsai János Péter)

Hazai edző nyilatkozata
Balogh Judit : Kardokkal menni az ágyúk ellen sosem egyszerű, ezt mindenki tudja. Várjuk, hogy megérkezzenek az ágyúk. Azt gondolom, hogy nagyon szép kosárlabdát játszottunk, a védekezésünk egészen extra volt. Bem apó sem küzdött jobban, minden dicséretet megérdemelnek a lányok. Nagy kár, hogy ilyen szerencsétlenül alakult a mi kis életünk most, mert rögtön egy győzelemmel nyitni a szezont azt hiszem, korszakos eredmény lett volna a BEAC elmúlt két évtizedes történetében.

Vendég edző nyilatkozata
Hegedűs Péter : Szeretnék gratulálni a BEAC-nak is, nagyon nehezen szereztük meg ezt a győzelmet. Nem volt egy szép meccs kívülről, az elején nem találtuk a játékunkat támadásban, a BEAC nagyon keményen védekezett, főleg a labdás emberen. Többször is 10-12 ponttal ellépett a BEAC, ami bizakodásra ad okot, az, hogy nem adtuk fel és a padról is olyan energiákat tudtunk mozgósítani, ami a végén pontokban is megmutatkozott. Mérkőzésről mérkőzésre fejlődnünk kell, remélem, hogy a jövő héten ennél már egy kicsit precízebb játékot tudunk mutatni.

Hazai játékos nyilatkozata
Mérész Beatrix : Sajnálom, hogy ez így alakult, három negyedet nagyon szépen végighajtottunk, a negyedik negyedre elfáradtunk védekezésben és támadásban egyaránt. Remélem, hogy a következő tétmeccsre már a negyedik negyedet is ugyanúgy fogjuk bírni, mint az első hármat.

Vendég játékos nyilatkozata
Lauren Manis : Kemény, harcos mérkőzés volt, azt hiszem, mindannyian büszkék lehetünk a csapatunkra. Mélyre ástuk magunkat a meccs elején, de közösen kikecmeregtünk belőle. Mindenki hozzátett a sikerhez, ha a statisztikát nézzük, majdnem mindenki betalált, és volt néhány igazán szép megmozdulásunk. Ez mindenképp fontos a csapatunknak és jó jel a jövőre nézve.