Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért- 2021/2022
(16-13, 26-23, 22-22, 22-18)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Benczur Tamás, Papp Péter, Söjtöry Tamás Ferenc (dr. Gincsai János Péter)

Hazai edző nyilatkozata
Milos Konakov : Szeretném megköszönni a szurkolóknak ezt a hangulat, óriási élmény volt, ilyen körítés mellett játszani. Büszke vagyok a játékosaimra is, akik 40 percen keresztül koncentráltak, és tartották magukat a megbeszéltekhez. Látszik, hogy pontrók-pontra léptünk meg a Körmendtől, akik nagyot küzdöttek. Az első félidőben megint voltak elengedett támadólepattanók, amikből tudtak könnyebb pontokat szerezni a vendégek, erre oda kell figyelnünk a második mérkőzésen. Semmi nem dőlt, megszereztük az első győzelmet, de ezért nem jár semmi. Készülünk szombatra!

Vendég edző nyilatkozata
Antonis Constantinides : Gratulálok a Falconak, megérdemelt győzelmet arattak, bár a 10 pontos különbség csalóka. Minden negyed egy-két ponton múlott, közel voltunk a hazai csapathoz. Őszintének kell lennem a csapatommal, idegenben az Aréna Savriában ennél több kell. Bajnokok akarunk lenni, nyernünk kell egy meccset itt. Viszont 3-4 percig tartó rossz periódussal erre nem lesz esélyünk. Kiadtuk magunkból a maximumot, ezért gratulálok a csapatomnak, de most rajtunk a sor szombaton. Köszönöm a szurkolóinknak, hogy ilyen pazar hangulatban játszhattunk.

Hazai játékos nyilatkozata
Perl Zoltán : Egy nagyon fizikális meccs volt, így is készültünk! Igyekeztünk keményen védekezni és a végére úgy láttam, hogy el is fáradt a Körmend, ekkor tudtunk egy kicsit meglépni. Támadásban is járt a labda 17 gólpasszt osztottunk kis és szereztünk 86 pontot! Ugyanezt a játékot kell folytatnunk, még sok van hátra, ebből a döntőből!

Vendég játékos nyilatkozata
Maliek White : Fizikális, sok ütközéses 40 perc van mögöttünk. Nem bírtuk ezt a stílust és sok eladott labdánk volt, ezen javítanunk kell.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
Összesen 5 86 18 39 46 6 8 75 6 16 38 30 63 48 20 28 71 25 12 37 5 13 24 26 17 3 2 120 200