Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért- 2021/2022
(20-19, 29-26, 21-23, 13-17)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Cziffra Csaba Zsolt, Praksch Péter Árpád, Goda László (dr. Gincsai János Péter)

Hazai edző nyilatkozata
Milos Konakov : Két teljesen eltérő félidőt játszottunk. Az első 20 percben jól támadtuk, viszont védekezésben többször is hibáztunk. A második félidőre rendbe raktuk a védekezést, hiszen alig kaptunk 30-nál több pontot, ez belefér, viszont a mérkőzés végére teljesen statikussá vált a támadásunk. A 2. 20 percben 4 gólpasszunk volt összesen, ez nem a Mi játékunk. Kielemezzük a láttotakat, a párharc állása 2-1, Fehérváron innen folytatjuk.

Vendég edző nyilatkozata
Matthias Zollner : Ismét egy nagyon komoly, szoros mérkőzés, de ez ebben a párharcban megszokott. Tudjuk, hogy a Falco egy masszív erős csapat, örülök, hogy most a végén sikerült nekünk megszereznünk a győzelmet. A negyedik negyedben mutatott védekezésünk hozta meg a sikert. 13 pontot kaptunk és ebből 8, vagy 9 pont a büntető vonal mögül érkezett, tehát 2 mezőnykosáron tartottunk egy ilyen erős Falcót. Pénteken folytatódik a sorozat, és mindent meg fogunk tenni, hogy Fehérváron kiharcoljuk az 5. mérkőzést.

Hazai játékos nyilatkozata
Boris Barac : Elsőként szeretnék gratulálni az Alba győzelméhez, nagy csata volt. A második félidőre leállt a támadójátékunk, nem járt jól a labda, ezt mutatja a 4 kiosztot gólpassz is. Nincs vége a világnak, a párharc állása 2-1, és mérkőzésről-mérkőzésre haladva látjuk, milyen komoly csaták folynak. Most az Alba nyert, péntekre ki kell javítanunk az elkövetett hibákat, hisz újabb csata vár ránk.

Vendég játékos nyilatkozata
Jonathan Starks : Kemény meccs volt, örülök, hogy a végén sikerült nyernünk. Valóban az utolsó 5 pont az én nevemhez fűződik, de előtte csapatként teremtettük meg a helyzetet. A negyedik negyedben nagyot harcoltunk és lett egyre nagyobb bizalmunk, és ezért sikerült az én utolsó dobásom is CSAPATMUNKA volt!

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-