(22-20, 6-15, 21-33, 10-17)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Hervay Tibor, Vida József, Káré Gergő (Mocsai László)

Hazai edző nyilatkozata
Seres Richárd : Gratulálok az ellenfélnek a győzelemhez , megint ők tudlak tovább koncentrálni és tovább csinálni a saját játékukat ezért megérdemelten nyertek . Látok a saját csapatomnál előrelépést, szerintem nagyon jól kezdtük a meccset az első negyed támadó és védő oldalon is kifejezetten jók voltunk, meg volt a ritmusunk és kemények voltunk védekezésben. A második negyedre támadásban egy kicsit visszaestünk de a védekezés megmaradt. Utána szinten ugyan az vagy nagyon-nagyon hasonló dolog történt mint az előző meccseinken, hogy a második félidőre nem tudom miért de fejben vagy fizikálisan elfáradunk. Megint egy kicsit szétestünk védekezésben, hiába találtunk helyzeteket a támadó oldalon nem tudtuk hozni azt amit az első félidőben, azt a keménységet és koncentrációt, így sajnos nem volt esélyünk visszajönni a mérkőzésbe. Amit kifejezetten sajnálom, hogy a végén teljesen szétestünk, hiába beszéltük meg, hogy mindegy az eredmény csak nyomjuk végig 40 percig. A negyedik negyed utolsó 5-6 perce nem volt kosárlabda a részünkről. Sajnálom mert ez egy teljesen vállalható mérkőzés is lehetett volna. Ezeken a széteséseken javítani kell mert így nem fogunk partiban lenni egy ilyen erős csapat ellen. Még egyszer gratulálok a Ceglédnek és a saját csapatomnak az első félidőben mutatott teljesítményéhez.

Vendég edző nyilatkozata
Tóth Tamás : Nem a kellő energiával és koncentrációval kezdtük a mérkőzést, de a második negyedben szépen rendeztük a sorokat. A második félidőben tovább növeltük az előnyünket, igaz sok hiba is csúszott a játékunkba. Az eredménnyel mégis elégedett vagyok, főleg a gyengébb kezdés után. Minden idegenbeli győzelem kiemelten értékes, gratulálok a csapatomnak!

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

2 1 1 100 0 1 0 0 1 0 1 3 33 0 0 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 0 1 5 -15
Összesen 5 59 12 28 43 2 8 25 6 24 25 20 60 33 13 18 72 28 8 36 12 26 18 15 14 2 4 67 200

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás