(20-20, 19-14, 19-17, 14-18)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Fodor Attila, Menyhárt Ferenc Tamás, Bagi Bálint (Mocsai László)

Hazai edző nyilatkozata
Dr. Nagy Ágoston : Mindhárom meccs nagyon intenzív volt és nagyon sok energiát kivett a csapatokból és nem csak fizikálisan, technikailag hanem taktikailag is. Ezeket a taktikai elemeket azt gondolom, hogy mindkét csapat, a B csoport szintjén a lehető legmagasabb szinten hajtja végre. Ebből kifolyólag lett egy nagyon szoros mérkőzés a harmadik mérkőzésre. Nem akartuk elkövetni azt a hibát, mint az első két meccsen, hogy játszuk szépen, jó ritmusban a saját játékunkat, közben pedig a Vasasnak egy olyan védekezése van amivel lényegében két-három embert adnak fel. Támadás szempontjából ez volt kihívás, hogy olyan területeket nyerjünk és szerezzünk amivel agresszívan tudunk támadni, amit nem tudnak megállítani, amit nem nagyon tudunk kihagyni. Védekezés szempontjából pedig nem akartunk olyan könnyű kosarakat engedni, mint az első két mérkőzésen, még akkor is ha abban a hiszemben vagyunk, hogy ezeket a nagy különbségeket is képesek vagyunk visszahozni, hogyha a megfelelő tűzerő van, amivel most egyenlőre problémánk van. Remélhetőleg a negyedik mérkőzésre már oldódni fog ez a fajta feszültség is és jobban be fogunk találni!

Vendég edző nyilatkozata
Evangelos Ziagkos : Nagyon szép játék volt, öröm volt nézni. Gratulálok a BKG-nak a győzelemhez! Azt hiszem, nyilvánvaló okai vannak, hogy elveszítettük ezt a meccset. Jelentős mentális koncentráció-különbségeink voltak a játék során, túl sok volt a koncentrációnk hullámvölgye. belül nem következetes a játék ezen része. A második dolog az a húsz támadólepattanó, amit engedtünk. Nagyon jó munkát végeztünk a különböző pozícióban, ezzel elvettük a BKG összes pozícióját, de rontottuk az esélyeinket, hogy engedtük a második szándékú támadásokat. Csak egy szám, de ez az első alkalom, amikor látom a statisztikában, hogy a mi védő lepattanónk ugyanannyi, mint az ellenfél támadólepattanója, húsz-húsz. A harmadik dolog a mindenre kiterjedő referenciáról beszélt, nem is egyszer, de azt hiszem, ma este nem kaptuk meg a fifty-fifty-t. Azt hiszem, valami többet érdemelünk, és a színészet és a csapkodás ma este nem volt pánik. több meccset kell vívnunk, hogy legközelebb nyerjünk. köszönöm. A harmadik amiről beszélnem kell a játékvezetés. Úgy érzem ma este nem 50-50 volt a fújás. Megtorlatlan maradt a színészkedés, a flop. Legközelebb jobban kell játszanunk a győzelemhez!

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-