(15-30, 21-27, 14-24, 28-18)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Tőzsér Dénes Kelemen, Csabai-Kaskötő Brigitta, Nagy Viktor (Balogh László György)

Hazai edző nyilatkozata
Tursics Krisztián : Nagyon puhák voltunk védekezésben. Az első két negyedben sok könnyű gólt kaptunk. Teljesen mindegy, hogy milyen csapattal állunk ki, azokban az elemekben, amikben eddig fejlődést mutattunk – 1-1 védekezésben és lepattanózásban – ma csődöt mondtunk. A 60 kapott pontunkkal az első félidőben eldőlt a mérkőzés. Nem vagyok elégedett, de reális eredmény született.

Vendég edző nyilatkozata
Djokic Zeljko : Több mint egy órát késett a meccs kezdése, a mi gyorsvonatunk viszont nem késett, hiszen már az első negyedben 30 pontot dobtunk 15 ellenében. Csapatom nagyon jól alkalmazkodott két centerünk hiányához. Jól védekeztünk, sokat futottunk, 29 gólpasszt osztottunk ki, csapatként tökéletesen játszottunk. Két olyan játékos is jól teljesített irányítóként, akik alapvetően más posztokon szoktak játszani. Igazi csapatmunka volt, úgy jászottunk, ahogy kell.

Hazai játékos nyilatkozata
Lelik Réka : Egyáltalán nem jött jól, hogy bemelegítve még egy órát kellett várni a kezdésre, de az ellenfelünk is ilyen körülményekkel szembesült. A Szekszárd sokkal jobban felvette a ritmust az elején, mi pedig olyan hibákat vétettünk 1-1 védekezés szituációban, amiket nem engedhetünk meg magunknak. Ettől függetlenül nem szabad szomorkodnuk, mert ez a Szekszárd jobb csapat, tele kiváló játékosokkal, ráadásul a héten elveszítettük egy játékosunkat is, így most újra kell építeni a játékunkat.

Vendég játékos nyilatkozata
Maja Skoric : Soha nem melegítettem még ennyit a pályafutásom során, mint ma. Olyan volt, mintha edzettünk volna egyet a meccs előtt. Gratulálok a lányoknak, büszke vagyok rájuk, hogy fókuszáltak tudtak maradni a történtek után. A Csatának is jár a gratuláció, hogy visszajöttek a meccsbe és nem vesztették el a ritmust a távozó centerük miatt. Nagyon büszke vagyok a csapatomra, hiszen mindent megtettünk a pályán, mindenki elvégezte, amit az edzőnk ránk bízott. Próbálunk a kényszerszünet után minél többet dolgozni, hogy jobban teljesítsünk, és ez a meccs is megmutatta, hogy ennek meglesz a gyümölcse.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

Lili
Összesen 5 78 15 23 65 3 7 43 7 26 27 25 56 45 21 28 75 12 9 21 8 15 18 27 18 4 1 103 200