(24-20, 26-33, 25-20, 24-19)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Praksch Péter Árpád, Goda László, Major Ádám (Páli dr. Kálmán)

Hazai edző nyilatkozata
Sebastjan Krasovec : Először is gratulálok a csapatomnak a győzelemhez, nem túl jó védekező játék egyik csapat részéről sem, de támadásban magas százalékban dobtunk és sok jó távoli dobásunk is volt, Csabi 5-öt is dobott szóval inkább olyan „All Star” típusú mérkőzés volt mint bajnoki. Valahogy úgy érzem most mindenkinek nehéz motivációt találni a védekezéshez, de mérkőzésről mérkőzésre haladunk, tudjuk, hogy még minden meccs fontos, mindenkinek van bizonyítanivalója, szóval ebből próbálunk erőt gyűjteni. Örülünk a győzelemnek, és készülünk a következő fontos meccsre.

Vendég edző nyilatkozata
Nikola Lazics : Én is gratulálok, szerintem jobb volt az Oroszlány, pontosabb volt, ahogy Roli is mondta. Egy védekezés nélküli mérkőzés volt, főleg az első félidőben. Ebben a helyzetben az Oroszlány jobban játszott, jobban dobott és megnyerte. Volt esélyünk, de nem használtuk ki, szerintem volt olyan, hogy 10-11 ponttal vezettük és utána megálltunk, rosszul döntöttünk, támadásban sok hibát csináltunk. Oroszlány sok könnyű, gyors pontot dobott, jó ritmusban játszottak utána, Kucsora volt szerintem az X-faktor, ő dobott öt hármast. Ez volt talán a meglepetés, ez volt a kulcs. Nem akarok többet beszélni, látszik, hogy nekünk problémánk volt a rotációval, látszik, hogy két magas ember nélkül játszottunk, látszik, hogy volt probléma a lepattanókkal, szerintem kicsit jobban játszottunk, mint múltkor, megyünk tovább.

Hazai játékos nyilatkozata
Kucsora Csaba : Az elején szerintem nagyon jó energiával kezdtünk, csak az első félidőben hát elég szellős volt a védekezés és 53 pontot kaptunk ami nagyon sok és ennyit nem lehet megengedni magunknak. úgy érzem kicsit változtattunk, agresszívebbek lettünk főleg jobban mentünk a lepattanókra, nagyon sok támadólepattanót engedtünk az első félidőben, a Hendlein Roli bedobda szinte az összes pontját és ezeket tudtuk limitálni a második félidőben és szerintem ez is volt az egyik dolog ami eredményezte azt, hogy tudtunk nyerni a végén.

Vendég játékos nyilatkozata
Heindlein Roland : Nehéz mérkőzés volt, a pályán két nagyon jól védekező csapat játszott ma este egymással, viszont sok pont született. Gratulálok az Oroszlánynak, nagyon jól játszottak, és volt egy-két kulcs szituáció, amikor sajnos nem tudtuk levédeni őket és kaptunk gyorsan egy-két olyan három pontost, ami nem várt ott, visszavették a vezetést és utána tartották is. Gratulálok az Oroszlánynak még egyszer és sok sikert a továbbiakban.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-