(25-20, 18-17, 29-18, 34-23)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Goda László, Györfy Rúben, Sörlei Attila (Bodrogváry Iván József)

Hazai edző nyilatkozata
Dr Nagy Ágoston : Fel kellett nőni a feladathoz, mert csütörtökön sem fizikailag, sem fejben nem vettük fel a versenyt az ellenféllel. Azon a meccsen és ezen a meccsen is, de tulajdonképpen az elsőn is lehetett látni, hogy mekkora tétje van ennek a párharcnak. Természetesen a csapatok ilyenkor mindent bevetnek. Ennek részesei a játékosok, az edzők, a játékvezetők, azok a fajta küzdelmek amik megszokottak ugyan a kosárlabda pályán, de nem biztos, hogy szereti az ember. Nekem is fel kellett nőnöm a feladathoz, mert nagyon-nagyon magára hagytam az elmúlt meccsen a csapatot és a játékvezetőket okoltam amiatt a felfogás miatt ami majdhogynem a második meccs feladására kényszerített bennünket. Most szerencsére nem voltak ilyen küzdelmeink, problémáink, bár rengeteg olyan ítélet volt amikkel abszolút nem értünk egyet és szerintem ezeket nem is így kellett volna megítélniük. Kicsit szerintem ezektől a tétmeccsektől a játékvezetők megijednek, vagy nem gondolják, hogy ezeknek a csapatoknak ennyire komoly szándékaik vannak. Szerencsére a csapat egy ilyen hangulatban magára talált, azt nem mondom, hogy a dobókezünkre is, bár 100 pontot dobtunk, de ez nem erről szólt. Sajnos a dobókezünk még arrébb van, de nagyon taktikusan sikerült játszani és védekezésben azokat a hibákat amiket a második meccsen elkövettünk sikerült leredukálni. Most az a feladat, hogy még tovább lépjünk és még nehezebben megoldható meglepetésekkel rukkoljunk elő az ellenfélnek, aki láthatóan nem fogja feladni csak azért, mert most 2-1 ide. Mi nem szeretnénk már vasárnap ide visszajönni, úgyhogy ennek rendelünk most alá mindent.

Vendég edző nyilatkozata
Garay Péter : Teljesen más játékvezetői felfogást láthattunk, érezhettünk, mint amihez hozzá vagyunk szokva ebben a bajnokságban. A BKG-t jól ismerve nem riadnak vissza, hogy folyamatosan kommunikáljanak a játékvezetővel és próbálják befolyásolni. Nem gondolnám, hogy ez a sportszerűtlenség határát súrolta, viszont jól éltek ezzel a lehetőséggel, hogy a játékvezetők - főleg a harmadik negyedben- ezt hagyták. Így nem tudtunk, sem lépést tartani, sem pedig megelőzni őket. Mindazonáltal ők nagyon jó védekezést mutattak be, ami azért elgondolkodtató számunkra, hiszen az első félidőben csak 37 pontot tudtunk dobni és megállították támadásunkat. Igyekszünk felkötni a gatyánkat.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-