(26-16, 17-18, 16-21, 24-8)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Tőzsér Dénes Kelemen, Kulcsár Tibor, Lengyel Ádám (Dr. Gencsev Plámen)

Hazai edző nyilatkozata
Bencze Tamás : Nem játszottunk jól. Körülbelül 22 percig voltunk megfelelőek, ami az első 17 percet és az utolsó 4-5 percet érinti. A köztes időszakban olyan hibákat csináltunk, amiket nem szabadna és olyan játékosok is, akiknek ezt nem szabadna megtenni. Olyan fegyelmezetlenségek voltak, taktikai hibák, ami ma talán valamilyen szinten belefért, mert volt előnyünk, amivel sáfárkodni tudtunk, de egy éles meccsen ez nem fér bele. Az egész meccset nézve csalóka a különbség, mert normál esetben lehet ennyi, de ma nem volt ennyi különbség a csapatok között. Örülök, hogy győztünk, hiszen három meccsen nem nyertünk. De a hibák a jövőre nézve nem biztatók és ezt le kell rendeznünk és le is fogjuk.

Vendég edző nyilatkozata
Nagy Bálint : Egy jó csapat ellen játszottunk, ahol voltak jó periódusaink, több mint az elmúlt meccsen. Természetesen voltak rosszak is, amikor a centereink kint voltak a kicsik meg bent és az összevissza támadásoknak pedig az lett a következménye, hogy a Zalaegerszeg a saját játékával átrohant rajtunk. Ha az utolsó három percet leszámítjuk, akkor ez a különbség kevesebb is lehetet volna.

Hazai játékos nyilatkozata
Papp Péter : Tudtuk, hogy nehéz lesz játszani a TF ellen. Jól kezdtünk, tudtunk egy nagyobb előnyt szerezni, de a második negyedben olyan hibákat vétettünk, amiket nem lehetett volna és így vissza tudtak jönni a meccsbe a fővárosiak. A negyedik negyedben összeálltunk és meg tudtuk nyerni a mérkőzést.

Vendég játékos nyilatkozata
Logan McLane : A meccs egy részében elég jól játszottunk, de meg kell tanulnunk 40 percig koncentrálni. Nehéz meccs olt, amin vereséget szenvedtünk. Le a kalappal a ZTE előtt, hiszen nagyon jó csapat és jó edzője van.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Összesen 5 83 21 28 75 4 10 40 7 22 32 32 60 53 12 14 86 27 7 34 9 17 20 19 24 4 0 126 200

Máté Ferenc
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás