| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
BKG Príma | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 12 | 10.521 | 0.51 | 6.513 | 7.77.7 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 0.51 | 1.53 | 00 | 12 | 12 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | -4-8 | |||
| 2022/2023 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 0 | 00 | 816 | 00 | 1.53 | 00 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 0.51 | 24 | 00 | 12 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1.5-3 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG Akadémia | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 0 | 2.55 | 17.535 | 12 | 36 | 33.333.3 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 24 | 0.51 | 2.55 | 12 | 24 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 12 | 12 | |||
| 3 szezon |
|
BKG Akadémia | 6 | 2 | 1.27 | 1272 | 0.53 | 3.722 | 13.613.6 | 00 | 0.74 | 00 | 0.21 | 0.32 | 5050 | 1.59 | 0.53 | 212 | 0.32 | 1.38 | 0.74 | 0.32 | 00 | 00 | 0.53 | -1.5-9 | ||||
| Összesítés | 6 | 2 | 1.27 | 1272 | 0.53 | 3.722 | 13.613.6 | 00 | 0.74 | 00 | 0.21 | 0.32 | 5050 | 1.59 | 0.53 | 212 | 0.32 | 1.38 | 0.74 | 0.32 | 00 | 00 | 0.53 | -1.5-9 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
BKG PRIMA | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 1 szezon |
|
BKG PRIMA | 1 | 0 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
BKG Príma | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 12 | 10.521 | 0.51 | 6.513 | 7.77.7 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 0.51 | 1.53 | 00 | 12 | 12 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | -4-8 | |||
| 2022/2023 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 00 | 6.319 | 00 | 13 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 0.31 | 1.75 | 00 | 0.72 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.7-2 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG Akadémia | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 0 | 2.55 | 17.535 | 12 | 36 | 33.333.3 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 24 | 0.51 | 2.55 | 12 | 24 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 12 | 12 | |||
| 3 szezon |
|
BKG Akadémia | 7 | 2 | 1.27 | 11.475 | 0.53 | 3.522 | 14.313.6 | 00 | 0.64 | 00 | 0.21 | 0.32 | 5050 | 1.410 | 0.43 | 1.913 | 0.32 | 1.28 | 0.64 | 0.32 | 00 | 00 | 0.53 | -1.2-8 | ||||
| Összesítés | 7 | 2 | 1.27 | 11.475 | 0.53 | 3.522 | 14.313.6 | 00 | 0.64 | 00 | 0.21 | 0.32 | 5050 | 1.410 | 0.43 | 1.913 | 0.32 | 1.28 | 0.64 | 0.32 | 00 | 00 | 0.53 | -1.2-8 | ||||||