| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 4 | 35 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 3 | 4 | 7 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 4 | 35 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 3 | 4 | 7 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 4.6 | 40 | 2.3 | 6.9 | 33.3 | 0 | 1.1 | 0 | 0 | 2.3 | 0 | 3.4 | 0 | 3.4 | 4.6 | 8 | 4.6 | 1.1 | 3.4 | 0 | 0 | 1.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 3.57 | 2346 | 1.53 | 3.57 | 42.942.9 | 00 | 1.53 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 24 | 00 | 24 | 0.51 | 24 | 24 | 24 | 00 | 00 | 00 | 24 | |||
| 2021/2022 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 2 | 39 | 1854 | 13 | 4.313 | 23.123.1 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 1.34 | 13 | 618 | 13 | 0.72 | 13 | 00 | 00 | -3.7-11 | |||
| 2022/2023 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 12 | 5 | 4.453 | 22.5270 | 1.417 | 3.643 | 39.539.5 | 0.45 | 1.417 | 29.429.4 | 0.34 | 0.78 | 49.949.9 | 2.429 | 0.33 | 2.732 | 0.89 | 448 | 336 | 0.810 | 0.810 | 00 | 0.22 | 224 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 13 | 13 | 4.457 | 29.7386 | 1.114 | 3.951 | 27.527.5 | 0.56 | 2.533 | 18.218.2 | 0.811 | 1.925 | 4444 | 2.938 | 0.22 | 3.140 | 0.810 | 565 | 2.228 | 1.824 | 1.722 | 0.23 | 0.45 | 113 | |||
| 2026/2027 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 4 | 4 | 6.325 | 33132 | 1.87 | 4.518 | 38.938.9 | 0.31 | 28 | 12.512.5 | 28 | 3.514 | 57.157.1 | 1.56 | 0.31 | 1.87 | 2.39 | 5.321 | 3.815 | 2.811 | 1.87 | 0.52 | 00 | 416 | |||
| 5 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 34 | 26 | 4.3151 | 25.2888 | 1.344 | 4132 | 3433.3 | 0.313 | 1.866 | 1619.7 | 0.724 | 1.449 | 51.949 | 281 | 0.16 | 2.287 | 1.132 | 4.5156 | 2.486 | 1.651 | 1.142 | 0.15 | 0.17 | 1.146 | ||||
| Összesítés | 34 | 26 | 4.3151 | 25.2888 | 1.344 | 4132 | 3433.3 | 0.313 | 1.866 | 1619.7 | 0.724 | 1.449 | 51.949 | 281 | 0.16 | 2.287 | 1.132 | 4.5156 | 2.486 | 1.651 | 1.142 | 0.15 | 0.17 | 1.146 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 4 | 4 | 9.538 | 30.3121 | 312 | 7.831 | 38.738.7 | 0.83 | 5.321 | 14.314.3 | 1.35 | 2.811 | 45.545.5 | 2.811 | 0.52 | 3.313 | 1.35 | 3.313 | 416 | 2.811 | 2.811 | 0.31 | 0.31 | 5.823 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 4 | 4 | 9.538 | 30.3121 | 312 | 7.831 | 38.738.7 | 0.83 | 5.321 | 14.314.3 | 1.35 | 2.811 | 45.545.5 | 2.811 | 0.52 | 3.313 | 1.35 | 3.313 | 416 | 2.811 | 2.811 | 0.31 | 0.31 | 5.823 | ||||
| Összesítés | 4 | 4 | 9.538 | 30.3121 | 312 | 7.831 | 38.738.7 | 0.83 | 5.321 | 14.314.3 | 1.35 | 2.811 | 45.545.5 | 2.811 | 0.52 | 3.313 | 1.35 | 3.313 | 416 | 2.811 | 2.811 | 0.31 | 0.31 | 5.823 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 88 | 2424 | 00 | 44 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 55 | 66 | 83.383.3 | 44 | 00 | 44 | 00 | 88 | 00 | 55 | 00 | 00 | 00 | 33 | |||
| 2022/2023 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 77 | 2626 | 22 | 33 | 66.766.7 | 11 | 33 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 22 | 66 | 33 | 11 | 11 | 00 | 00 | 44 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1111 | 3333 | 55 | 99 | 55.655.6 | 00 | 22 | 00 | 11 | 44 | 2525 | 11 | 22 | 33 | 11 | 77 | 33 | 22 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2026/2027 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 44 | 3535 | 22 | 66 | 33.333.3 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | 00 | 33 | 00 | 33 | 44 | 77 | 44 | 11 | 33 | 00 | 00 | 11 | |||
| 4 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 4 | 3 | 7.530 | 29.5118 | 2.39 | 5.522 | 40.940.9 | 0.52 | 28 | 2525 | 1.56 | 312 | 5050 | 2.510 | 0.52 | 312 | 1.87 | 728 | 2.510 | 2.39 | 14 | 00 | 00 | 2.39 | ||||
| Összesítés | 4 | 3 | 7.530 | 29.5118 | 2.39 | 5.522 | 40.940.9 | 0.52 | 28 | 2525 | 1.56 | 312 | 5050 | 2.510 | 0.52 | 312 | 1.87 | 728 | 2.510 | 2.39 | 14 | 00 | 00 | 2.39 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 3 | 3 | 515 | 23.370 | 13 | 3.711 | 27.327.3 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 26 | 2.78 | 7575 | 2.78 | 00 | 2.78 | 0.31 | 412 | 1.34 | 39 | 00 | 00 | 00 | 2.37 | |||
| 2021/2022 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 2 | 39 | 1854 | 13 | 4.313 | 23.123.1 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 1.34 | 13 | 618 | 13 | 0.72 | 13 | 00 | 00 | -3.7-11 | |||
| 2022/2023 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 13 | 5 | 4.660 | 22.8296 | 1.519 | 3.546 | 41.341.3 | 0.56 | 1.520 | 3030 | 0.34 | 0.68 | 49.949.9 | 2.431 | 0.23 | 2.634 | 0.811 | 4.254 | 339 | 0.811 | 0.811 | 00 | 0.22 | 2.228 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-20. helyért / Hepp Kupa, Női | 18 | 18 | 5.9106 | 30540 | 1.731 | 5.191 | 34.134.1 | 0.59 | 3.156 | 16.116.1 | 0.917 | 2.240 | 42.542.5 | 2.850 | 0.36 | 3.156 | 0.916 | 4.785 | 2.647 | 2.137 | 1.833 | 0.24 | 0.36 | 2.137 | |||
| 2026/2027 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 5 | 5 | 5.829 | 33.4167 | 1.89 | 4.824 | 37.537.5 | 0.21 | 1.89 | 11.111.1 | 1.68 | 3.216 | 5050 | 1.89 | 0.21 | 210 | 2.613 | 5.628 | 3.819 | 2.412 | 210 | 0.42 | 00 | 3.417 | |||
| 5 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 42 | 33 | 4.9219 | 25.51127 | 1.465 | 4.3185 | 32.635.1 | 0.418 | 295 | 18.719 | 135 | 1.772 | 55.748.6 | 2.2102 | 0.210 | 2.3112 | 1.144 | 4.9197 | 2.3112 | 1.871 | 1.157 | 0.16 | 0.18 | 1.378 | ||||
| Összesítés | 42 | 33 | 4.9219 | 25.51127 | 1.465 | 4.3185 | 32.635.1 | 0.418 | 295 | 18.719 | 135 | 1.772 | 55.748.6 | 2.2102 | 0.210 | 2.3112 | 1.144 | 4.9197 | 2.3112 | 1.871 | 1.157 | 0.16 | 0.18 | 1.378 | ||||||