| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 7 | 15 | 1 | 4 | 25 | 1 | 1 | 100 | 2 | 2 | 100 | 2 | 2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 11 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 7 | 15 | 1 | 4 | 25 | 1 | 1 | 100 | 2 | 2 | 100 | 2 | 2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 11 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 18.7 | 40 | 2.7 | 10.7 | 25 | 2.7 | 2.7 | 100 | 5.3 | 5.3 | 100 | 5.3 | 5.3 | 10.7 | 5.3 | 5.3 | 0 | 2.7 | 2.7 | 2.7 | 2.7 | 29.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Zöld | 7 | 1 | 2.417 | 14.4101 | 17 | 1.913 | 53.953.9 | 00 | 00 | 00 | 0.43 | 0.64 | 75.175.1 | 2.719 | 0.75 | 3.424 | 00 | 1.410 | 1.913 | 0.64 | 0.96 | 0.11 | 00 | 535 | |||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Fehér | 1 | 1 | 22 | 2323 | 11 | 33 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 66 | 11 | 77 | 11 | 11 | 11 | 00 | 22 | 00 | 00 | 99 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila | 6 | 1 | 1.38 | 11.267 | 0.53 | 1.811 | 27.327.3 | 00 | 0.53 | 00 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 1.811 | 0.21 | 212 | 16 | 0.74 | 0.74 | 0.32 | 0.32 | 00 | 0.32 | 2.515 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 4 szezon |
|
TFSE U23 | 15 | 3 | 1.427 | 12.1191 | 0.611 | 1.727 | 37.440.7 | 00 | 0.13 | 00 | 0.25 | 0.26 | 84.383.4 | 2.636 | 0.57 | 3.143 | 0.57 | 0.815 | 0.918 | 0.26 | 0.810 | 01 | 0.12 | 4.159 | ||||
| Összesítés | 15 | 3 | 1.427 | 12.1191 | 0.611 | 1.727 | 37.440.7 | 00 | 0.13 | 00 | 0.25 | 0.26 | 84.383.4 | 2.636 | 0.57 | 3.143 | 0.57 | 0.815 | 0.918 | 0.26 | 0.810 | 01 | 0.12 | 4.159 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
TFSE-MTK U23 | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 8 | 3 | 1.19 | 11.995 | 0.43 | 18 | 37.537.5 | 00 | 00 | 00 | 0.43 | 0.54 | 7575 | 1.814 | 0.32 | 216 | 0.54 | 1.19 | 1.411 | 0.65 | 0.54 | 00 | 00 | 2.923 | |||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 0 | 212 | 1060 | 16 | 1.710 | 6060 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 212 | 0.74 | 2.716 | 00 | 0.53 | 0.53 | 0.21 | 0.74 | 00 | 00 | 4.326 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 4 | 0 | 0.83 | 2.510 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 4 szezon |
|
TFSE U23 | 19 | 3 | 124 | 6.1165 | 0.39 | 0.719 | 47.147.4 | 0.11 | 0.12 | 5050 | 0.13 | 0.14 | 7575 | 0.926 | 0.26 | 1.232 | 0.14 | 0.412 | 0.514 | 0.26 | 0.38 | 00 | 00 | 1.950 | ||||
| Összesítés | 19 | 3 | 124 | 6.1165 | 0.39 | 0.719 | 47.147.4 | 0.11 | 0.12 | 5050 | 0.13 | 0.14 | 7575 | 0.926 | 0.26 | 1.232 | 0.14 | 0.412 | 0.514 | 0.26 | 0.38 | 00 | 00 | 1.950 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 2.37 | 7.322 | 0.72 | 13 | 66.766.7 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 0.72 | 00 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 26 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE U23 | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 77 | 1515 | 11 | 44 | 2525 | 11 | 11 | 100100 | 22 | 22 | 100100 | 22 | 22 | 44 | 22 | 22 | 00 | 11 | 11 | 11 | 11 | 1111 | |||
| 2 szezon |
|
TFSE U23 | 4 | 0 | 4.714 | 11.237 | 0.83 | 2.57 | 33.342.9 | 0.72 | 1.25 | 57.140 | 12 | 12 | 100100 | 1.23 | 1.23 | 2.36 | 12 | 1.23 | 0.21 | 0.72 | 0.72 | 0.51 | 0.51 | 6.517 | ||||
| Összesítés | 4 | 0 | 4.714 | 11.237 | 0.83 | 2.57 | 33.342.9 | 0.72 | 1.25 | 57.140 | 12 | 12 | 100100 | 1.23 | 1.23 | 2.36 | 12 | 1.23 | 0.21 | 0.72 | 0.72 | 0.51 | 0.51 | 6.517 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 15 | 4 | 1.726 | 13.1196 | 0.710 | 1.421 | 47.647.6 | 00 | 00 | 00 | 0.46 | 0.58 | 75.175.1 | 2.233 | 0.57 | 2.740 | 0.34 | 1.319 | 1.624 | 0.69 | 0.710 | 0.11 | 00 | 3.958 | |||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 1 | 214 | 11.983 | 17 | 1.913 | 53.853.8 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.618 | 0.75 | 3.323 | 0.11 | 0.64 | 0.64 | 0.11 | 0.96 | 00 | 00 | 535 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Hepp Kupa, Női | 14 | 1 | 1.318 | 7.199 | 0.45 | 1.115 | 33.333.3 | 0.12 | 0.69 | 22.222.2 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.912 | 0.12 | 114 | 0.46 | 0.45 | 0.45 | 0.23 | 0.23 | 00 | 0.12 | 1.622 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 3.57 | 7.515 | 0.51 | 24 | 2525 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 12 | 12 | 100100 | 12 | 12 | 24 | 12 | 12 | 00 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 5.511 | |||
| 4 szezon |
|
TFSE U23 | 38 | 6 | 2.165 | 9.9393 | 0.623 | 1.653 | 39.943.4 | 0.23 | 0.310 | 56.230 | 0.410 | 0.412 | 92.183.4 | 1.765 | 0.616 | 2.281 | 0.513 | 0.830 | 0.633 | 0.414 | 0.620 | 0.12 | 0.23 | 4126 | ||||
| Összesítés | 38 | 6 | 2.165 | 9.9393 | 0.623 | 1.653 | 39.943.4 | 0.23 | 0.310 | 56.230 | 0.410 | 0.412 | 92.183.4 | 1.765 | 0.616 | 2.281 | 0.513 | 0.830 | 0.633 | 0.414 | 0.620 | 0.12 | 0.23 | 4126 | ||||||