MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Bognár Kinga

Bognár Kinga HUN
0

174 cm Magasság
63 kg Súly
Irányító és Dobóhátvéd Poszt
2004 Születési év
Box score Hepp Kupa, Női
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 1 0 0 8 0 1 0 0 2 0 0 0 0 2 0 2 0 0 2 0 0 0 0 -1
Total 1 0 0 8 0 1 0 0 2 0 0 0 0 2 0 2 0 0 2 0 0 0 0 -1
40 perc 1 0 0 40 0 5 0 0 10 0 0 0 0 10 0 10 0 0 10 0 0 0 0 -5
Fejlett statisztikák Hepp Kupa, Női
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Hepp Kupa, Női
Zónák 2026/2027 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Hepp Kupa, Női

Összesítés

0%
Összesített pontosság
0
sikeres dobás
3
kísérlet

Bontás

2 pontos:0/1 (0,0%)
3 pontos:0/2 (0,0%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Hepp Kupa, Női
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Nincs Megjeleníthető adat
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2020/2021 UNI-Győr Szese UNI-Győr Szese Női Amatőr NB I. Piros 18 0 1.120 8.2148 0.24 0.814 28.528.5 0.23 0.814 21.521.5 0.23 0.24 75.275.2 0.36 0.24 0.610 0.23 0.713 1.324 0.12 0.35 00 0.11 0.35
2022/2023 UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE Női Amatőr NB I. Fehér 10 0 2.424 8.989 0.22 0.77 28.628.6 0.66 220 3030 0.22 0.22 100100 0.99 0.11 110 0.11 0.77 0.99 0.22 0.33 00 0.11 1.414
2023/2024 UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE Női Amatőr NB I. Fehér 13 1 2.836 10.5137 0.57 1.520 3535 0.45 1.925 2020 0.57 0.79 77.777.7 1.519 0.45 1.824 0.810 0.79 0.810 0.56 0.45 00 0.11 2.837
2024/2025 UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE Női Amatőr NB I. Zöld 13 3 6.787 14.5189 113 2.229 44.844.8 1.317 3.951 33.333.3 0.810 0.912 83.383.3 113 0.57 1.520 0.57 1.519 2.228 0.57 0.79 00 0.23 4.559
2025/2026 Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club Női Amatőr NB I. Piros 7 3 9.164 21.3149 2.719 5.337 51.351.3 0.75 2.618 27.827.8 1.611 2.115 73.373.3 2.719 0.75 3.424 17 1.712 3.625 1.410 1.410 0.11 00 9.969
2026/2027 ETO Basket II. ETO Basket II. Női Amatőr NB I. Piros 3 3 6.319 2163 26 4.313 46.246.2 0.31 26 16.716.7 1.34 2.37 57.157.1 39 1.34 4.313 1.34 39 1.34 2.78 1.34 00 00 824
5 szezon ETO Basket II. ETO Basket II. 57 7 3.9186 12.6626 0.832 1.983 41.338.5 0.632 2.1116 26.327.6 0.626 0.934 68.876.5 1.356 0.521 1.977 0.625 1.357 1.375 0.825 0.626 00 0.16 3.4139
1 szezon Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club 7 3 9.164 21.3149 2.719 5.337 51.351.3 0.75 2.618 27.827.8 1.611 2.115 73.373.3 2.719 0.75 3.424 17 1.712 3.625 1.410 1.410 0.11 00 9.969
Összesítés 64 10 4.7250 14.1775 1.151 2.5120 44.942.5 0.637 2.2134 26.627.6 0.837 1.149 70.375.5 1.675 0.526 2.1101 0.732 1.469 1.7100 0.935 0.736 01 0.16 4.5208
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE Amatőr Női NB, 1-16. helyért 5 0 4.221 10.251 0.84 1.89 44.444.4 0.84 210 4040 0.21 0.21 100100 0.84 0.42 1.26 0.21 0.42 15 0.42 00 00 00 3.417
2024/2025 UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE Amatőr Női NB, 1-16. helyért 8 7 8.467 24.6197 1.613 3.629 44.844.8 1.310 432 31.331.3 1.411 1.613 84.684.6 2.117 1.512 3.629 18 2.318 216 1.512 0.43 0.11 00 7.862
2 szezon UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE 13 7 6.388 17.4248 1.217 2.738 44.744.7 114 342 34.233.3 0.812 0.914 86.385.7 1.521 114 2.435 0.69 1.320 1.521 114 0.23 0.11 00 5.679
Összesítés 13 7 6.388 17.4248 1.217 2.738 44.744.7 114 342 34.233.3 0.812 0.914 86.385.7 1.521 114 2.435 0.69 1.320 1.521 114 0.23 0.11 00 5.679
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2022/2023 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE Hepp Kupa, Női 1 0 66 99 00 00 00 22 33 66.766.7 00 00 00 11 00 11 00 00 22 00 00 00 00 66
2023/2024 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE Hepp Kupa, Női 1 0 00 77 00 11 00 00 00 00 00 00 00 11 00 11 11 00 11 00 11 00 00 22
2026/2027 ETO Basket II. ETO Basket II. Hepp Kupa, Női 1 0 00 88 00 11 00 00 22 00 00 00 00 22 00 22 00 00 22 00 00 00 00 -1-1
3 szezon ETO Basket II. ETO Basket II. 3 0 26 824 00 0.72 00 0.72 1.75 4040 00 00 00 1.34 00 1.34 0.31 00 1.75 00 0.31 00 00 2.37
Összesítés 3 0 26 824 00 0.72 00 0.72 1.75 4040 00 00 00 1.34 00 1.34 0.31 00 1.75 00 0.31 00 00 2.37
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2020/2021 UNI-Győr Szese UNI-Győr Szese Női Amatőr NB I. Piros 18 0 1.120 8.2148 0.24 0.814 28.528.5 0.23 0.814 21.521.5 0.23 0.24 75.275.2 0.36 0.24 0.610 0.23 0.713 1.324 0.12 0.35 00 0.11 0.35
2022/2023 UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női 11 0 2.730 8.998 0.22 0.67 28.628.6 0.78 2.123 34.834.8 0.22 0.22 100100 0.910 0.11 111 0.11 0.67 111 0.22 0.33 00 0.11 1.820
2023/2024 UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női 19 1 357 10.3195 0.611 1.630 36.736.7 0.59 1.835 25.725.7 0.48 0.510 8080 1.324 0.47 1.631 0.612 0.611 0.816 0.48 0.36 00 0.11 2.956
2024/2025 UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért 21 10 7.3154 18.4386 1.226 2.858 44.844.8 1.327 483 32.532.5 121 1.225 8484 1.430 0.919 2.349 0.715 1.837 2.144 0.919 0.612 01 0.13 5.8121
2025/2026 Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club Női Amatőr NB I. Piros 7 3 9.164 21.3149 2.719 5.337 51.351.3 0.75 2.618 27.827.8 1.611 2.115 73.373.3 2.719 0.75 3.424 17 1.712 3.625 1.410 1.410 0.11 00 9.969
2026/2027 ETO Basket II. ETO Basket II. Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női 4 3 4.719 17.871 1.56 3.514 42.942.9 0.21 28 12.512.5 14 1.77 57.157.1 2.811 14 3.715 14 2.39 1.56 28 14 00 00 5.723
5 szezon ETO Basket II. ETO Basket II. 73 14 3.8280 12.7898 0.749 1.9123 40.239.8 0.648 2.1163 27.229.5 0.638 0.848 71.679.2 1.381 0.535 1.9116 0.535 1.277 1.4101 0.739 0.530 01 0.16 3.3225
1 szezon Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club 7 3 9.164 21.3149 2.719 5.337 51.351.3 0.75 2.618 27.827.8 1.611 2.115 73.373.3 2.719 0.75 3.424 17 1.712 3.625 1.410 1.410 0.11 00 9.969
Összesítés 80 17 4.7344 14.11047 1.168 2.4160 44.342.5 0.653 2.2181 27.329.3 0.749 163 72.277.8 1.6100 0.540 2.1140 0.642 1.389 1.7126 0.849 0.640 02 0.16 4.4294