| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 14 | 39 | 7 | 13 | 53.8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 7 | 16 | 7 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 35 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 14 | 39 | 7 | 13 | 53.8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 7 | 16 | 7 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 35 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 14.4 | 40 | 7.2 | 13.3 | 53.8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9.2 | 7.2 | 16.4 | 7.2 | 0 | 1 | 2.1 | 2.1 | 0 | 0 | 35.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 13 | 3 | 4.761 | 20.4265 | 1.621 | 4.862 | 33.933.9 | 0.23 | 113 | 23.123.1 | 0.810 | 1.317 | 58.858.8 | 3.140 | 1.722 | 4.862 | 0.912 | 1.216 | 113 | 1.215 | 0.56 | 0.22 | 0.23 | 6.584 | |||
| 2021/2022 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 15 | 18 | 9.2138 | 26.8402 | 345 | 6.192 | 48.948.9 | 0.812 | 2.334 | 35.335.3 | 0.812 | 1.522 | 54.554.5 | 3.857 | 1.624 | 5.481 | 1.725 | 2.132 | 2.132 | 230 | 0.914 | 0.11 | 0.23 | 11.9178 | |||
| 2022/2023 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 14 | 14 | 12.4173 | 31.7444 | 3.853 | 9.4131 | 40.540.5 | 0.811 | 2.433 | 33.333.3 | 2.434 | 3.651 | 66.766.7 | 456 | 3.143 | 7.199 | 1.927 | 2.940 | 1.926 | 3.144 | 1.318 | 0.12 | 0.57 | 14.7206 | |||
| 2023/2024 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Zöld | 16 | 14 | 8.8140 | 24.5392 | 3.149 | 7112 | 43.843.8 | 0.46 | 1.829 | 20.720.7 | 1.524 | 1.930 | 8080 | 3.149 | 2.235 | 5.384 | 1.422 | 1.321 | 1.118 | 1.524 | 0.813 | 0.11 | 0.46 | 10.7171 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 5 | 5 | 19.296 | 37185 | 8.241 | 12.261 | 67.267.2 | 0.21 | 2.613 | 7.77.7 | 2.211 | 3.618 | 61.161.1 | 3.618 | 4.221 | 7.839 | 2.814 | 3.216 | 1.47 | 315 | 1.89 | 0.42 | 0.42 | 24120 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 7 | 0 | 0.96 | 3.122 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.75 | 40.140.1 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.32 | 00 | 0.43 | 0.32 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 0.43 | |||
| 3 szezon |
|
Kecskeméti KC | 42 | 35 | 8.7372 | 26.31111 | 2.8119 | 6.8285 | 41.541.8 | 0.626 | 1.980 | 32.332.5 | 1.356 | 2.190 | 62.362.2 | 3.6153 | 2.189 | 5.7242 | 1.564 | 2.188 | 1.771 | 2.189 | 0.938 | 0.15 | 0.313 | 11468 | ||||
| 1 szezon |
|
ELTE Fortis | 16 | 14 | 8.8140 | 24.5392 | 3.149 | 7112 | 43.843.8 | 0.46 | 1.829 | 20.720.7 | 1.524 | 1.930 | 8080 | 3.149 | 2.235 | 5.384 | 1.422 | 1.321 | 1.118 | 1.524 | 0.813 | 0.11 | 0.46 | 10.7171 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd II. | 5 | 5 | 19.296 | 37185 | 8.241 | 12.261 | 67.267.2 | 0.21 | 2.613 | 7.77.7 | 2.211 | 3.618 | 61.161.1 | 3.618 | 4.221 | 7.839 | 2.814 | 3.216 | 1.47 | 315 | 1.89 | 0.42 | 0.42 | 24120 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 7 | 0 | 0.96 | 3.122 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.75 | 40.140.1 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.32 | 00 | 0.43 | 0.32 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 0.43 | ||||
| Összesítés | 70 | 54 | 9.2614 | 23.91710 | 3.3209 | 6.6458 | 49.845.6 | 0.435 | 1.8127 | 24.927.6 | 1.391 | 2138 | 64.765.9 | 2.9220 | 2.2147 | 5.1367 | 1.4100 | 1.9128 | 1.398 | 1.8128 | 0.961 | 0.18 | 0.321 | 11.4762 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
ELTE Fortis | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 5 | 2 | 3.417 | 19.296 | 1.26 | 4.824 | 2525 | 0.21 | 15 | 2020 | 0.42 | 0.84 | 5050 | 2.211 | 1.89 | 420 | 1.47 | 1.26 | 0.42 | 1.26 | 15 | 00 | 0.63 | 525 | |||
| 1 szezon |
|
ELTE Fortis | 5 | 2 | 3.417 | 19.296 | 1.26 | 4.824 | 2525 | 0.21 | 15 | 2020 | 0.42 | 0.84 | 5050 | 2.211 | 1.89 | 420 | 1.47 | 1.26 | 0.42 | 1.26 | 15 | 00 | 0.63 | 525 | ||||
| Összesítés | 5 | 2 | 3.417 | 19.296 | 1.26 | 4.824 | 2525 | 0.21 | 15 | 2020 | 0.42 | 0.84 | 5050 | 2.211 | 1.89 | 420 | 1.47 | 1.26 | 0.42 | 1.26 | 15 | 00 | 0.63 | 525 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 918 | 26.553 | 2.55 | 6.513 | 38.538.5 | 12 | 24 | 5050 | 12 | 24 | 5050 | 1.53 | 0.51 | 24 | 36 | 24 | 0.51 | 1.53 | 0.51 | 00 | 00 | 816 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd II. | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1414 | 3939 | 77 | 1313 | 53.853.8 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 99 | 77 | 1616 | 77 | 00 | 11 | 22 | 22 | 00 | 00 | 3535 | |||
| 1 szezon |
|
Kecskeméti KC | 2 | 2 | 918 | 26.553 | 2.55 | 6.513 | 38.538.5 | 12 | 24 | 5050 | 12 | 24 | 5050 | 1.53 | 0.51 | 24 | 36 | 24 | 0.51 | 1.53 | 0.51 | 00 | 00 | 816 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd II. | 1 | 1 | 1414 | 3939 | 77 | 1313 | 53.853.8 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 99 | 77 | 1616 | 77 | 00 | 11 | 22 | 22 | 00 | 00 | 3535 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 11.532 | 32.892 | 4.812 | 9.826 | 48.746.2 | 0.52 | 14 | 5050 | 0.52 | 14 | 5050 | 5.312 | 3.88 | 920 | 513 | 14 | 0.82 | 1.85 | 1.33 | 00 | 00 | 21.551 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 13 | 3 | 4.761 | 20.4265 | 1.621 | 4.862 | 33.933.9 | 0.23 | 113 | 23.123.1 | 0.810 | 1.317 | 58.858.8 | 3.140 | 1.722 | 4.862 | 0.912 | 1.216 | 113 | 1.215 | 0.56 | 0.22 | 0.23 | 6.584 | |||
| 2021/2022 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 17 | 20 | 9.2156 | 26.8455 | 2.950 | 6.2105 | 47.647.6 | 0.814 | 2.238 | 36.836.8 | 0.814 | 1.526 | 53.853.8 | 3.560 | 1.525 | 585 | 1.831 | 2.136 | 1.933 | 1.933 | 0.915 | 0.11 | 0.23 | 11.4194 | |||
| 2022/2023 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 14 | 14 | 12.4173 | 31.7444 | 3.853 | 9.4131 | 40.540.5 | 0.811 | 2.433 | 33.333.3 | 2.434 | 3.651 | 66.766.7 | 456 | 3.143 | 7.199 | 1.927 | 2.940 | 1.926 | 3.144 | 1.318 | 0.12 | 0.57 | 14.7206 | |||
| 2023/2024 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 21 | 16 | 7.5157 | 23.2488 | 2.655 | 6.5136 | 40.440.4 | 0.37 | 1.634 | 20.620.6 | 1.226 | 1.634 | 76.576.5 | 2.960 | 2.144 | 5104 | 1.429 | 1.327 | 120 | 1.430 | 0.918 | 01 | 0.49 | 9.3196 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd II. | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 6 | 6 | 18.3110 | 37.3224 | 848 | 12.374 | 64.964.9 | 0.21 | 2.213 | 7.77.7 | 1.811 | 318 | 61.161.1 | 4.527 | 4.728 | 9.255 | 3.521 | 2.716 | 1.38 | 2.817 | 1.811 | 0.32 | 0.32 | 25.8155 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 7 | 0 | 0.96 | 3.122 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.75 | 40.140.1 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.32 | 00 | 0.43 | 0.32 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 0.43 | |||
| 3 szezon |
|
Kecskeméti KC | 44 | 37 | 8.7390 | 26.31164 | 2.8124 | 6.8298 | 41.141.6 | 0.628 | 1.984 | 32.933.3 | 1.358 | 2.294 | 62.161.7 | 3.5156 | 2.190 | 5.6246 | 1.670 | 2.192 | 1.672 | 2.192 | 0.939 | 0.15 | 0.313 | 10.9484 | ||||
| 1 szezon |
|
ELTE Fortis | 21 | 16 | 7.5157 | 23.2488 | 2.655 | 6.5136 | 40.440.4 | 0.37 | 1.634 | 20.620.6 | 1.226 | 1.634 | 76.576.5 | 2.960 | 2.144 | 5104 | 1.429 | 1.327 | 120 | 1.430 | 0.918 | 01 | 0.49 | 9.3196 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd II. | 6 | 6 | 18.3110 | 37.3224 | 848 | 12.374 | 64.964.9 | 0.21 | 2.213 | 7.77.7 | 1.811 | 318 | 61.161.1 | 4.527 | 4.728 | 9.255 | 3.521 | 2.716 | 1.38 | 2.817 | 1.811 | 0.32 | 0.32 | 25.8155 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 7 | 0 | 0.96 | 3.122 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.75 | 40.140.1 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.32 | 00 | 0.43 | 0.32 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 0.43 | ||||
| Összesítés | 78 | 59 | 8.8663 | 23.81898 | 3.2227 | 6.5508 | 48.544.7 | 0.438 | 1.7136 | 2627.9 | 1.295 | 1.8146 | 63.965.1 | 3243 | 2.2164 | 5.2407 | 1.6120 | 1.8138 | 1.2102 | 1.8139 | 0.969 | 0.18 | 0.324 | 11.4838 | ||||||