| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 7 | 24 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 1 | 0 | 5 | 8 | 62.5 | 1 | 2 | 3 | 0 | 4 | 3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 7 | 24 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 1 | 0 | 5 | 8 | 62.5 | 1 | 2 | 3 | 0 | 4 | 3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 11.7 | 40 | 1.7 | 10 | 16.7 | 0 | 1.7 | 0 | 8.3 | 13.3 | 62.5 | 1.7 | 3.3 | 5 | 0 | 6.7 | 5 | 8.3 | 5 | 0 | 3.3 | 8.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Veresegyház | Női Amatőr NB I. Fehér | 3 | 2 | 9.328 | 22.768 | 3.310 | 721 | 47.647.6 | 00 | 00 | 00 | 2.78 | 412 | 66.766.7 | 0.72 | 0.31 | 13 | 1.75 | 3.310 | 2.78 | 412 | 1.34 | 00 | 00 | 927 | |||
| 1 szezon |
|
Veresegyház | 3 | 2 | 9.328 | 22.768 | 3.310 | 721 | 47.647.6 | 00 | 00 | 00 | 2.78 | 412 | 66.766.7 | 0.72 | 0.31 | 13 | 1.75 | 3.310 | 2.78 | 412 | 1.34 | 00 | 00 | 927 | ||||
| Összesítés | 3 | 2 | 9.328 | 22.768 | 3.310 | 721 | 47.647.6 | 00 | 00 | 00 | 2.78 | 412 | 66.766.7 | 0.72 | 0.31 | 13 | 1.75 | 3.310 | 2.78 | 412 | 1.34 | 00 | 00 | 927 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Veresegyház | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 77 | 2424 | 11 | 66 | 16.716.7 | 00 | 11 | 00 | 55 | 88 | 62.562.5 | 11 | 22 | 33 | 00 | 44 | 33 | 55 | 33 | 00 | 22 | 55 | |||
| 1 szezon |
|
Veresegyház | 1 | 1 | 77 | 2424 | 11 | 66 | 16.716.7 | 00 | 11 | 00 | 55 | 88 | 62.562.5 | 11 | 22 | 33 | 00 | 44 | 33 | 55 | 33 | 00 | 22 | 55 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 77 | 2424 | 11 | 66 | 16.716.7 | 00 | 11 | 00 | 55 | 88 | 62.562.5 | 11 | 22 | 33 | 00 | 44 | 33 | 55 | 33 | 00 | 22 | 55 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Veresegyház | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 4 | 3 | 8.735 | 2392 | 2.711 | 6.827 | 40.740.7 | 00 | 0.31 | 00 | 3.313 | 520 | 6565 | 0.83 | 0.73 | 1.56 | 1.35 | 3.514 | 2.811 | 4.317 | 1.77 | 00 | 0.52 | 832 | |||
| 1 szezon |
|
Veresegyház | 4 | 3 | 8.735 | 2392 | 2.711 | 6.827 | 40.740.7 | 00 | 0.31 | 00 | 3.313 | 520 | 6565 | 0.83 | 0.73 | 1.56 | 1.35 | 3.514 | 2.811 | 4.317 | 1.77 | 00 | 0.52 | 832 | ||||
| Összesítés | 4 | 3 | 8.735 | 2392 | 2.711 | 6.827 | 40.740.7 | 00 | 0.31 | 00 | 3.313 | 520 | 6565 | 0.83 | 0.73 | 1.56 | 1.35 | 3.514 | 2.811 | 4.317 | 1.77 | 00 | 0.52 | 832 | ||||||