| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | -4 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | -4 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 0 | 40 | 0 | 5.7 | 0 | 0 | 11.4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.7 | 0 | 5.7 | 0 | 17.1 | 17.1 | 5.7 | 0 | 0 | 0 | -22.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld | 4 | 4 | 312 | 22.891 | 0.52 | 3.815 | 13.313.3 | 0.31 | 14 | 2525 | 1.35 | 2.510 | 5050 | 2.39 | 0.52 | 2.811 | 0.83 | 5.522 | 0.52 | 1.56 | 0.31 | 0.31 | 0.52 | -2.3-9 | |||
| 1 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 4 | 4 | 312 | 22.891 | 0.52 | 3.815 | 13.313.3 | 0.31 | 14 | 2525 | 1.35 | 2.510 | 5050 | 2.39 | 0.52 | 2.811 | 0.83 | 5.522 | 0.52 | 1.56 | 0.31 | 0.31 | 0.52 | -2.3-9 | ||||
| Összesítés | 4 | 4 | 312 | 22.891 | 0.52 | 3.815 | 13.313.3 | 0.31 | 14 | 2525 | 1.35 | 2.510 | 5050 | 2.39 | 0.52 | 2.811 | 0.83 | 5.522 | 0.52 | 1.56 | 0.31 | 0.31 | 0.52 | -2.3-9 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Tiszakécske VSE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 77 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 33 | 33 | 11 | 00 | 00 | 00 | -4-4 | |||
| 1 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 1 | 0 | 00 | 77 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 33 | 33 | 11 | 00 | 00 | 00 | -4-4 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 77 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 33 | 33 | 11 | 00 | 00 | 00 | -4-4 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 5 | 4 | 2.412 | 19.698 | 0.42 | 3.216 | 12.512.5 | 0.21 | 1.26 | 16.716.7 | 15 | 210 | 5050 | 210 | 0.42 | 2.412 | 0.63 | 525 | 15 | 1.47 | 0.21 | 0.21 | 0.42 | -2.6-13 | |||
| 1 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 5 | 4 | 2.412 | 19.698 | 0.42 | 3.216 | 12.512.5 | 0.21 | 1.26 | 16.716.7 | 15 | 210 | 5050 | 210 | 0.42 | 2.412 | 0.63 | 525 | 15 | 1.47 | 0.21 | 0.21 | 0.42 | -2.6-13 | ||||
| Összesítés | 5 | 4 | 2.412 | 19.698 | 0.42 | 3.216 | 12.512.5 | 0.21 | 1.26 | 16.716.7 | 15 | 210 | 5050 | 210 | 0.42 | 2.412 | 0.63 | 525 | 15 | 1.47 | 0.21 | 0.21 | 0.42 | -2.6-13 | ||||||