| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 4 | 25 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 3 | 9 | 3 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 15 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 4 | 25 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 3 | 9 | 3 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 15 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 6.4 | 40 | 3.2 | 8 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9.6 | 4.8 | 14.4 | 4.8 | 3.2 | 3.2 | 1.6 | 3.2 | 1.6 | 0 | 24 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 4 | 0 | 2.811 | 13.855 | 14 | 1.35 | 8080 | 00 | 0.31 | 00 | 0.83 | 14 | 7575 | 3.313 | 0.52 | 3.815 | 0.52 | 1.56 | 0.52 | 0.83 | 0.83 | 0.31 | 00 | 6.526 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 4 | 0 | 2.811 | 13.855 | 14 | 1.35 | 8080 | 00 | 0.31 | 00 | 0.83 | 14 | 7575 | 3.313 | 0.52 | 3.815 | 0.52 | 1.56 | 0.52 | 0.83 | 0.83 | 0.31 | 00 | 6.526 | ||||
| Összesítés | 4 | 0 | 2.811 | 13.855 | 14 | 1.35 | 8080 | 00 | 0.31 | 00 | 0.83 | 14 | 7575 | 3.313 | 0.52 | 3.815 | 0.52 | 1.56 | 0.52 | 0.83 | 0.83 | 0.31 | 00 | 6.526 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 44 | 2525 | 22 | 55 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 66 | 33 | 99 | 33 | 22 | 22 | 11 | 22 | 11 | 00 | 1515 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 1 | 0 | 44 | 2525 | 22 | 55 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 66 | 33 | 99 | 33 | 22 | 22 | 11 | 22 | 11 | 00 | 1515 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 44 | 2525 | 22 | 55 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 66 | 33 | 99 | 33 | 22 | 22 | 11 | 22 | 11 | 00 | 1515 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 5 | 0 | 315 | 1680 | 1.26 | 210 | 6060 | 00 | 0.21 | 00 | 0.63 | 0.84 | 7575 | 3.819 | 15 | 4.824 | 15 | 1.68 | 0.84 | 0.84 | 15 | 0.42 | 00 | 8.241 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 5 | 0 | 315 | 1680 | 1.26 | 210 | 6060 | 00 | 0.21 | 00 | 0.63 | 0.84 | 7575 | 3.819 | 15 | 4.824 | 15 | 1.68 | 0.84 | 0.84 | 15 | 0.42 | 00 | 8.241 | ||||
| Összesítés | 5 | 0 | 315 | 1680 | 1.26 | 210 | 6060 | 00 | 0.21 | 00 | 0.63 | 0.84 | 7575 | 3.819 | 15 | 4.824 | 15 | 1.68 | 0.84 | 0.84 | 15 | 0.42 | 00 | 8.241 | ||||||