| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 3 | 31 | 1 | 4 | 25 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 4 | 3 | 7 | 0 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 3 | 31 | 1 | 4 | 25 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 4 | 3 | 7 | 0 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 3.9 | 40 | 1.3 | 5.2 | 25 | 0 | 1.3 | 0 | 1.3 | 2.6 | 50 | 5.2 | 3.9 | 9 | 0 | 3.9 | 2.6 | 2.6 | 1.3 | 0 | 0 | 6.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Fehér | 3 | 3 | 0.72 | 18.355 | 00 | 2.78 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 26 | 0.72 | 2.78 | 1.75 | 2.78 | 3.711 | 2.78 | 0.72 | 00 | 00 | -0.3-1 | |||
| 1 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 3 | 3 | 0.72 | 18.355 | 00 | 2.78 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 26 | 0.72 | 2.78 | 1.75 | 2.78 | 3.711 | 2.78 | 0.72 | 00 | 00 | -0.3-1 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 0.72 | 18.355 | 00 | 2.78 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 26 | 0.72 | 2.78 | 1.75 | 2.78 | 3.711 | 2.78 | 0.72 | 00 | 00 | -0.3-1 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 33 | 3131 | 11 | 44 | 2525 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 44 | 33 | 77 | 00 | 33 | 22 | 22 | 11 | 00 | 00 | 55 | |||
| 1 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 1 | 1 | 33 | 3131 | 11 | 44 | 2525 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 44 | 33 | 77 | 00 | 33 | 22 | 22 | 11 | 00 | 00 | 55 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 33 | 3131 | 11 | 44 | 2525 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 44 | 33 | 77 | 00 | 33 | 22 | 22 | 11 | 00 | 00 | 55 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 4 | 4 | 1.35 | 21.586 | 0.31 | 312 | 8.38.3 | 00 | 1.25 | 00 | 0.83 | 2.510 | 3030 | 2.510 | 1.35 | 3.815 | 1.35 | 2.811 | 3.313 | 2.510 | 0.83 | 00 | 00 | 14 | |||
| 1 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 4 | 4 | 1.35 | 21.586 | 0.31 | 312 | 8.38.3 | 00 | 1.25 | 00 | 0.83 | 2.510 | 3030 | 2.510 | 1.35 | 3.815 | 1.35 | 2.811 | 3.313 | 2.510 | 0.83 | 00 | 00 | 14 | ||||
| Összesítés | 4 | 4 | 1.35 | 21.586 | 0.31 | 312 | 8.38.3 | 00 | 1.25 | 00 | 0.83 | 2.510 | 3030 | 2.510 | 1.35 | 3.815 | 1.35 | 2.811 | 3.313 | 2.510 | 0.83 | 00 | 00 | 14 | ||||||