| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 17 | 20 | 5 | 9 | 55.6 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 2 | 50 | 9 | 1 | 10 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 21 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 17 | 20 | 5 | 9 | 55.6 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 2 | 50 | 9 | 1 | 10 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 21 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 34 | 40 | 10 | 18 | 55.6 | 4 | 6 | 66.7 | 2 | 4 | 50 | 18 | 2 | 20 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 42 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 00 | 1010 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2020/2021 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Piros | 23 | 5 | 493 | 17.7408 | 0.614 | 245 | 31.131.1 | 0.716 | 245 | 35.635.6 | 0.717 | 122 | 77.277.2 | 0.921 | 0.13 | 124 | 0.38 | 1.331 | 1.126 | 0.818 | 0.613 | 01 | 0.25 | 2.761 | |||
| 2021/2022 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Piros | 12 | 6 | 2.833 | 17.9215 | 0.56 | 2.327 | 22.222.2 | 0.67 | 1.923 | 30.430.4 | 00 | 0.22 | 00 | 1.113 | 0.22 | 1.315 | 0.45 | 1.619 | 1.619 | 0.56 | 0.89 | 0.11 | 0.45 | 0.911 | |||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 3.57 | 18.537 | 12 | 36 | 33.333.3 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 00 | 00 | 00 | 2.55 | 12 | 3.57 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 3.57 | |||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket II. | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 3 | 4.714 | 15.747 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 0.72 | 2.37 | 28.628.6 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 0.72 | 0.72 | 1.34 | 0.72 | 00 | 2.37 | 13 | 00 | 00 | 0.31 | 4.714 | |||
| 3 szezon |
|
Sportdarázs | 36 | 11 | 2.3126 | 15.2633 | 0.420 | 1.472 | 26.427.8 | 0.423 | 1.368 | 3333.8 | 0.217 | 0.424 | 65.770.8 | 135 | 0.46 | 1.441 | 0.313 | 1.351 | 1.246 | 0.424 | 0.422 | 02 | 0.210 | 1.573 | ||||
| 2 szezon |
|
ETO Basket II. | 5 | 3 | 4.121 | 17.184 | 15 | 2.713 | 37.538.5 | 0.63 | 2.914 | 2021.4 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 1.67 | 0.84 | 2.411 | 0.63 | 00 | 1.48 | 0.53 | 0.52 | 00 | 0.42 | 4.121 | ||||
| Összesítés | 41 | 14 | 3147 | 16717 | 0.625 | 1.985 | 32.629.4 | 0.526 | 1.982 | 25.231.7 | 0.319 | 0.426 | 78.573 | 1.242 | 0.610 | 1.852 | 0.416 | 0.851 | 1.354 | 0.527 | 0.524 | 02 | 0.312 | 2.594 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 5 | 3 | 7.437 | 22.2111 | 0.84 | 3.417 | 23.523.5 | 1.47 | 315 | 46.746.7 | 1.68 | 2.211 | 72.772.7 | 4.221 | 0.84 | 525 | 0.42 | 0.84 | 210 | 1.26 | 0.63 | 00 | 0.21 | 945 | |||
| 1 szezon |
|
UNI Győr SZESE | 5 | 3 | 7.437 | 22.2111 | 0.84 | 3.417 | 23.523.5 | 1.47 | 315 | 46.746.7 | 1.68 | 2.211 | 72.772.7 | 4.221 | 0.84 | 525 | 0.42 | 0.84 | 210 | 1.26 | 0.63 | 00 | 0.21 | 945 | ||||
| Összesítés | 5 | 3 | 7.437 | 22.2111 | 0.84 | 3.417 | 23.523.5 | 1.47 | 315 | 46.746.7 | 1.68 | 2.211 | 72.772.7 | 4.221 | 0.84 | 525 | 0.42 | 0.84 | 210 | 1.26 | 0.63 | 00 | 0.21 | 945 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Sportdarázs | Hepp Kupa, Női | 3 | 1 | 3.310 | 17.352 | 13 | 2.78 | 37.537.5 | 0.31 | 2.78 | 12.512.5 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 13 | 0.31 | 1.34 | 00 | 13 | 0.72 | 0.72 | 26 | 00 | 00 | 2.37 | |||
| 2024/2025 |
|
UNI-Győr SZESE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 44 | 1919 | 22 | 33 | 66.766.7 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | 00 | 33 | 00 | 33 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket II. | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 1717 | 2020 | 55 | 99 | 55.655.6 | 22 | 33 | 66.766.7 | 11 | 22 | 5050 | 99 | 11 | 1010 | 00 | 22 | 11 | 11 | 11 | 00 | 11 | 2121 | |||
| 1 szezon |
|
Sportdarázs | 3 | 1 | 3.310 | 17.352 | 13 | 2.78 | 37.537.5 | 0.31 | 2.78 | 12.512.5 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 13 | 0.31 | 1.34 | 00 | 13 | 0.72 | 0.72 | 26 | 00 | 00 | 2.37 | ||||
| 2 szezon |
|
ETO Basket II. | 2 | 1 | 10.521 | 19.539 | 3.57 | 612 | 58.358.3 | 12 | 2.55 | 4040 | 0.51 | 12 | 5050 | 612 | 0.51 | 6.513 | 00 | 2.55 | 12 | 0.51 | 0.51 | 00 | 0.51 | 1122 | ||||
| Összesítés | 5 | 2 | 8.131 | 18.891 | 2.710 | 4.920 | 54.550 | 0.83 | 2.613 | 30.423.1 | 0.42 | 0.83 | 57.166.7 | 4.315 | 0.42 | 4.817 | 00 | 28 | 0.94 | 0.63 | 17 | 00 | 0.31 | 8.129 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 00 | 1010 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2020/2021 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Piros | 23 | 5 | 493 | 17.7408 | 0.614 | 245 | 31.131.1 | 0.716 | 245 | 35.635.6 | 0.717 | 122 | 77.277.2 | 0.921 | 0.13 | 124 | 0.38 | 1.331 | 1.126 | 0.818 | 0.613 | 01 | 0.25 | 2.761 | |||
| 2021/2022 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 15 | 7 | 2.943 | 17.8267 | 0.69 | 2.335 | 25.725.7 | 0.58 | 2.131 | 25.825.8 | 0.11 | 0.23 | 33.333.3 | 1.116 | 0.23 | 1.319 | 0.35 | 1.522 | 1.421 | 0.58 | 115 | 0.11 | 0.35 | 1.218 | |||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 8 | 4 | 648 | 20.9167 | 18 | 3.326 | 30.830.8 | 18 | 324 | 33.333.3 | 18 | 1.411 | 72.772.7 | 3.629 | 0.86 | 4.435 | 0.43 | 0.97 | 1.512 | 0.86 | 0.65 | 00 | 0.32 | 6.653 | |||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket II. | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 4 | 3 | 7.831 | 16.867 | 28 | 416 | 5050 | 14 | 2.510 | 4040 | 0.83 | 14 | 7575 | 2.811 | 0.83 | 3.514 | 0.52 | 0.52 | 28 | 14 | 0.31 | 00 | 0.52 | 8.835 | |||
| 3 szezon |
|
Sportdarázs | 39 | 12 | 2.3136 | 15.2685 | 0.423 | 1.480 | 28.228.8 | 0.424 | 1.376 | 30.531.6 | 0.318 | 0.425 | 69.671.9 | 138 | 0.47 | 1.445 | 0.213 | 1.354 | 1.248 | 0.426 | 0.528 | 02 | 0.210 | 1.680 | ||||
| 2 szezon |
|
ETO Basket II. | 12 | 7 | 6.979 | 18.8234 | 1.516 | 3.642 | 41.438.1 | 112 | 2.734 | 36.435.3 | 0.911 | 1.215 | 73.773.3 | 3.240 | 0.89 | 3.949 | 0.45 | 0.79 | 1.720 | 0.910 | 0.46 | 00 | 0.44 | 7.788 | ||||
| Összesítés | 51 | 19 | 4.1215 | 16.6919 | 0.839 | 2.3122 | 36.532 | 0.636 | 1.9110 | 33.932.7 | 0.529 | 0.740 | 72.472.5 | 1.978 | 0.616 | 2.494 | 0.318 | 163 | 1.468 | 0.636 | 0.534 | 02 | 0.314 | 4168 | ||||||