| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 0 | 00 | 9.519 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 1.53 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket II. | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 0 | 2.78 | 6.319 | 1.34 | 2.37 | 57.157.1 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | 13 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.37 | |||
| 1 szezon |
|
Sportdarázs | 2 | 0 | 00 | 9.519 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 1.53 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 1 szezon |
|
ETO Basket II. | 3 | 0 | 2.78 | 6.319 | 1.34 | 2.37 | 57.157.1 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | 13 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.37 | ||||
| Összesítés | 5 | 0 | 1.38 | 7.938 | 0.74 | 1.48 | 47.150 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.63 | 0.21 | 0.84 | 0.31 | 0.73 | 0.94 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 1.27 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 2 | 0 | 12 | 12.525 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.55 | 12 | 3.57 | 00 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 24 | |||
| 1 szezon |
|
UNI Győr SZESE | 2 | 0 | 12 | 12.525 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.55 | 12 | 3.57 | 00 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 24 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 12 | 12.525 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.55 | 12 | 3.57 | 00 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 24 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 0 | 00 | 9.519 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 1.53 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 2 | 0 | 12 | 12.525 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.55 | 12 | 3.57 | 00 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 24 | |||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket II. | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 0 | 2.78 | 6.319 | 1.34 | 2.37 | 57.157.1 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | 13 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.37 | |||
| 1 szezon |
|
Sportdarázs | 2 | 0 | 00 | 9.519 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 1.53 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 2 szezon |
|
ETO Basket II. | 5 | 0 | 1.810 | 9.444 | 0.95 | 2.412 | 37.941.7 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.67 | 0.73 | 2.310 | 00 | 0.42 | 0.73 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.211 | ||||
| Összesítés | 7 | 0 | 1.210 | 9.463 | 0.65 | 1.813 | 34.438.5 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.28 | 0.43 | 1.711 | 0.21 | 0.64 | 0.96 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 1.411 | ||||||